Opinie o Bama Polska Sp. Z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Bama Polska Sp. Z o.o.
4 703 1776 5 1
Hirek Nowy wpis

Ja wprawdzie w firmie nie pracowałem ale już mam wyrobioną opinię na jej temat! Niemożliwe? Możliwe !! Firma poszukiwała pracownika na magazyn. Więc wysłałem cv. Wszystkie wymagania jakie stawia firma spełniałem. Nikt się nie odezwał. Po miesiącu patrzę i znowu ogłoszenie że szukają pracownika. Znowu wysłałem. Znowu brak odpowiedzi. Jakie moje zdziwienie kiedy kilka dni temu znowu po raz trzeci w ciągu 3 miesięcy zauważyłem że znowu szukają pracownika. Tym razem nie wysłałem bo z niepoważnymi firmami nie chcę mieć nic wspólnego. Ja rozumiem że nie do każdego kandydata się odzywają. Że kontaktują się tylko z wybranymi. Ale jak wytłumaczyć fakt że wysłałem dwa razy zgłoszenie , spełniałem wszelkie warunki stawiane (doświadczenie, uprawnienia itp) i nikt się nie odzywa. A za chwilę znowu szuka. Czy tam aby normalni ludzie rekrutują? Poza tym moja zgoda na przetwarzanie danych obejmowała również zgodę na "przyszłe rekrutacje". Więc teoretycznie jeżeli szukają powinni dalej szukać i kontaktować się z kolejnymi z którymi się nie kontaktowali. Czyli np ze mną. A potem słyszysz takich pracodawców którzy opowiadają brednie że pracowników nie ma, że trzeba walczyć o pracownika. Moja przygoda z tym pracodawcom pokazuje jedno: Że normalny pracodawca nie poszukuje co chwilę pracowników. Bo rozumiem że znaleźli kogoś ale za miesiąc ten ktoś ucieka. I to mówi wszystko.

Big brader

Amerykanie robią błąd że trzymają polskich kierowników zamiast swoich przysłać tu na stałe na wszystkie stanowiska kierownicze od najniższych do najwyzszych

Kawa Nowy wpis
@Big brader

Nie wszyscy kierownicy są źli przecież...

Lenor Nowy wpis

A ja się pytam jak mozna dodzwonić sie do tej firmy. Telefon podany na stronie nikt nie odbiera.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Bama Polska Sp. Z o.o.?

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Ryża

Dobra skonczcie te wywody. Powiedzcie tak normalnie ile u was można zarobić, tak bez owijania

Tak9Nie
Ryża
@Ryża

A jeszcze jedno. Ile jest zmian i jak z pracą w soboty? Byłbym wdzięczny za te informacje.

Lala
@Ryża

Zarobki są różne w zależności od stanowiska, działu, stażu tak samo jeśli chodzi o pracę zmianową jeden dział robi na 3 zmiany inny na 2 a szwaczki i biura na jedną zmianę.

@Lala

To ile można zarobić na produkcji ? Więcej jak 2.000 na rękę ? Nadgodziny i soboty są płatne ?

Macie stażowe płacone?

Mądraluś
@Nina

Nikt nie płaci za staż,starzy się już kończą nowi nie frajerzy za friko robić tu nie będą .dojeżdżać o 4 rano. Mają ludzi za (usunięte przez administratora) ,roboty za trzy osoby ,pensja żebracza. Żeby wam bóg w dzieciach wynagrodził drodzy przełożeni za waszą uczciwość. Kiedyś Bamą rządził na kacu jeden mądry ,wyj....li go, zostawił skacowanych pupilów i przepłacanych leni i nowych sługusów szefa . Tak tam płacą złotem, ale nie za ciężką pracę i nie za doświadczenie . Więc komu i za co i dlaczego ? Jakieś racjonalne uzasadnienie ?

Tak10Nie
mistrzu

Stażowego nie ma

mistrzu
@Nina

jak muszą to płacą za soboty i nadgodziny

Walesa
@mistrzu

Czas założyć ZWIĄZKI ZAWODOWE,ale tym razem musimy trzymać sie razem,żeby nie było poprawki. Będą brac nas na huki,ale nie damy sie!!!!!!!!!!! znam kogos,kto nam pomoże zapisać sie do OPZZ Solidarność,tylko potrzebuje wiekszej grupy ludzi. Chetnych zapraszam do mnie.

Tak11Nie1
Bszczelny
@Walesa

Wysokość odpisu podstawowego na Fundusz jest stała i wynosi w 2018 roku 1185,66 zł w przeliczeniu na pełen etat. Ktoś widział te pieniądze ?

Bszczelny
@Bszczelny

Niedozwolone jest uzależnianie dofinansowania do wczasów czy jego wysokości od kwalifikacji, stanowiska pracownika, czy stażu pracy. Potwierdził to wyrok Sądu Najwyższego z dnia 16 sierpnia 2005 r. (sygn. akt I PK 12/05), w którym wskazano, że wydatkowanie środków zakładowego funduszu świadczeń socjalnych z zastosowaniem kryterium stażu pracy, bez uwzględnienia kryterium socjalnego i sprzecznie z zakładowym regulaminem świadczeń socjalnych, jest niezgodne z przepisami ustawy o ZFŚS.

@Bszczelny

To czemu trzeba 3 lata stażu przepracować w Bamie żeby dostać wczasy po gruszą ?

Zosia
@Niewygodny

Pracuje rok ,zarabiam najniższą na produkcji, co miesiąc zfss dostaje 1186 zł za moją osobę . Upublicznione jest co roku rozdysponowanie zfss w Bamie ? Ja nie dostałam jeszcze nic .

Ela
@Ryża

Niestety kokosow nie zarobisz.na prodykcji magazynie itp. 1860-2000 i nie licz na wiecej nawet z nadgodzinami.za soboty firma (usunięte przez administratora)tylko daje dzien wolny...startuj na nowa hale tam jest 3000 brutto i od czerwca 3 zmiany!jak nie masz szans na prace w jakiekolwiek innej firmie to pozostaje jedyne rozwiązanie

Mądrala
@Niewygodny

Sąd Najwyższy w wyroku z 20 czerwca 2012 r. (sygn. akt I UK 140/12, OSNP 2013/13-14/160) podkreślił, że: „(…) Regulamin zakładowego funduszu świadczeń socjalnych stanowi źródło prawa pracy na podstawie art. 9 K.p. (…). Skoro określa on także »zasady i warunki korzystania z usług i świadczeń finansowanych z Funduszu«, jest więc wiążący nie tylko w zakresie ogólnych zasad (kryteriów) podziału środków funduszu świadczeń socjalnych, ale także w odniesieniu do ustanowionego w nim trybu ich przyznawania pracownikom, uwzględniającego indywidualną ocenę każdego przypadku według przyjętych kryteriów.”.

Hans
@Bszczelny

Nooooo wydali na zespoły muzyczne i filharmonie pod nazwą integracji, zamiast biedniejszym pracownikom co roku wypłacić wczasy pod gruszą ,firma nie ma prawa uzależniać gruszki od 3 lat stażu pracy !

przewodniczący związku zawodow
@Hans

Tak jak pożyczki mieszkaniowe są świadczeniem pomocy socjalnej dla najmniej zarabiających pracowników i nie powinni dostawać inne osoby co dużo zarabiają. Zfśs to pomoc biednym,nie bogatym. A jak jest w regulaminie zfss Bamy ? Każdy wie jak .

Murzyn
@przewodniczący związku zawodow

Pchają w d....e tym co się przelewa .dla najmniej zarabiających nic się nie należy.paczki po osiem jakby ich nie było stac.pazernosc nie ma hamulca.

marek
@Ela

Nawet w biurach bez kokosów dziewczynie po kilkunastu latach pracy płacili ledwo ponad 2000 na rękę i miała rację że porzucenie zrobiła . Po złości jej nawet nie chcieli dać porozumienia żeby mogła normalne pieniądze zarabiać gdzie indziej. Taka polityka tutaj jest .... Tylko że teraz nikt w świadectwa pracy nie zagląda i można z dnia na dzień odejść do drugiego lepszego pracodawcy. I mają ludzie rację bo tu tylko po złości egoistyczny prywatny interes szefostwa wychodzi na jaw....i nikogo nie dziwi już że kolejna rzuciła wypowiedzeniem.... dorobiły się tu obie - stresu w chorej atmosferze i pracy za innych...zresztą nie tylko one bo my też.

@marek

kumate babki, pracowite za trzy ,znały się na swojej pracy ,inni to wykorzystywali, powinny razem się starać o odszkodowanie ,wszyscy wiemy czemu,teraz przynajmniej mogą być kierownikami, tu się marnowały za darmoche,co za przyjemność z myślenia i zapierniczania za innych leserków bez wiedzy co du_y noszą wyżej jak głowy

Karola
@Nina

Babki srabki. (usunięte przez administratora)Wazne do kogo można oczkami postrzelać i z kim pogadac a poza firmą nikt się niby nie dowie jakie z nich (usunięte przez administratora). Wraz z ich mężami. Wstyd

Ważniak
@Karola

Nazwiska?

Tak2Nie1
Ciekawski
@Ważniak

Sucha Blondi czy Mała ?

@Ciekawski

pracownicy co znali się na pracy byli skutecznie tępieni bo burzyli pijar nierobom i zmuszono ich do odejścia ,szefowie wola widocznie bajki od faktów

Robol
@Bszczelny

Gdyby miało być rozdysponowane dla wszystkich to każdy by co najwyżej polskie morze może zobaczył. Dzięki Tobie jednak najlepsi i najważniejsi widzą co roku apartamenty we Włoszech. Powinienes być z sieibe dumny!

Nick
@Robol

Chwała najwyższym że mogę na nich rylać ja beduin

Biedul
@Nick

ZA CO IM PLACA 20 X WIEKSZA PENSJE NIZ NA PORODUKCJI ? ZA TO ZE POGANIAJA BATEM PO PLECACH ,STRASZA ,I POPIERAJA NAJGORSZE PRAKTYKI. CZEMU KIEROWNIKOWI WYPLACILI ZA PARE LAT DO PRZODU BO LUDZI ZLE TRAKTOWAL ? TYLKO W BAMIE SIE NAGRADZA KIEROWNIKOW I BRYGADZISTOW ZA ZLE PRAKTYKI. KTOS WYPLACIL POSZKODOWANYM ZLOTOWKE? ILE NIUNIEK Z PRODUKCJI SIEDZIALO U NIEGO W BIURZE DOBROWONIE A ILE MUSIALO ZNOSIC ROZNE ZACHOWANIA ? WYSZTSCY WSZYTSTKO WIEDZA A GORA WYBIELA SIEBIE ? TO NIE WIEDZIELI 20 LAT ? NIE SLYSZELI ? I DALEJ SLEPYCH I GLUCHYCH UDAJA ?

Tak5Nie1
Martadela
@Ela

żartujesz ??? więcej 500 plus dostanę i dodatków od państwa !!! za takie wsie pieniądze dać się poniżać codzien ??? wolę w domu siedzieć

Marta
@Karola

potwierdzam, uwaga na (usunięte przez administratora), które tam pracóją. jedna to nawet kierownika wyrwała a teraz płacze.

Witek
@Marta

bo żonaty był :D

Witek

a kogo ja obrażam? mówię co jest. Może warto zadbać o morale firmy. Zamiast romansować w pracy warto skupić się na pracy. Może warto ostrzec jakieś żony żeby nie puszczały tutaj do pracy swoich mężów ale odwrotnie, żeby mężowie nie puszczali do pracy swoich żon. Co ? nikt nie widzi, że są wśród nas pracownicy, któórzy idą na L4 z powodu nieudanego romansu? Albo odchodzą z pracy dobrzy fachowcy, bo muszą się wyplątać z kłopotliwej sytuacji? To jest jak najbardziej opinia o firmie.

Elektryczny
@Witek

@Witek nie jesteś na bieżąco. Ta lala przecież awansowała, szkoda bo było na co na produkcji popatrzeć. A ten co za nią tak latał to podobno to jego L4 to sciema bo i tak był do odstrzału. Firma przeciętna, szału nie ma ale i nie taki zapier.......jak na przykład w faureci.

Aleksander
@Elektryczny

Czy firma zatrudnia na produkcję również osoby, które nigdy wcześniej nie pracowały w takim charakterze? Zastanawia mnie, czy są szanse na przyjęcie.

Ogar
@Biedul

Panie Biedul - gdybyś myślał to byś takich bzdur nie wypisywał -no ale gdybyś myślał to byś nie był Biedul !

Marta
@Ogar

@Ogar Uważam, że Twoja wypowiedź nie jest na miejscu. Napisz proszę na jaką umowę może liczy nowo zatrudniona osoba w Bama?

Taki pan z TPV z PCBA

Przyszedl do nas pan Petrus z tpv Dlaczego nie tesknia za nim w poprzedniej firmie? Odpowiedzcie sobie sami

Nick
Użytkownicy czekają na odpowiedź 69 dni.

Jak zarobki w nowej fabryce ?

Róża

Nie jest normalne pozbywać się pracowników zwalniając ich bo za wolno robią, gdy wcale tak nie jest. Zostają zwalniane osoby które potrafią wszystko czego sie od nich wymaga tylko dlatego ze ktoś ich nie lubi... Nie zrozumiałe jest takze wysyłanie osób z jednej zmiany na drugą by uczono ich robić szybciej, to jest normalne.? Nie można normalnie pracować tylko trzeba się przeganiać... ale ludzie po co to... niech każdy pracuje w swoim tempie a zrobi wszytsko dobrze no ale tutaj najwyraźniej liczy się ilość a nie jakość. ..szkoda ze nawzajem tak się traktujemy. Jeżeli macie inna prace na oku polecam wybrać właśnie te drugą.

Madruś
@Róża

Pracy nie brakuje nigdzie teraz, tylko przebierać....

Pracownok
@Róża

Podobno akordu nie macie to o co chodzi że batem po plecach ? Ryba psuje się od głowy

Klara
@Pracownok

Jest akord tylko inaczej ujęty.....praca pod ciągłą presja .....

Pracoenik
@Klara

Ludzie otwórzcie oczy... kto tam chce pracować ...tylko z przymusu życiowego....nim normalnie nie zgodzi się na taki kolkoloz ...nielad ,brak doswiadczonych ludzi , kierownictwo pozej poziomu morza tylko marketing i przymus umieją praktykowac i zaslaniac swoją nie widzę oraz bledy...ogólnie wspolczuje każdemu kto tam musi pracowac...otworz szeroko oczy

Szewc
@Róża

Do roboty !!! Szybciej !!!

Rebek
@Róża

zwalniają z różnych powodów.

Agruszka

:) Żegnajcie 3 kobietki:)

Ktore
@Agruszka

Ktore

Milenka
@Ktore

te co zamiast zająć się własnym życiem zajmują się cudzym i są fałszywe.

Marek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Marek

najlepiej na miejsce ić brygadzistka i lider tam nie tżeba nic umiec i kase się ma

Tak9Nie

agus
@Ania

no od roboty to są robole one od obgadywania na palarni i spania chyba kablary tylko morze jedna jest w pozadku .wygryzly stare co się na wszystkim znały i udają wazniary głowy nosza wyrzej jak sufit

Tak12Nie

Jacek Santorski
@Marek

Większość przedsiębiorstw w Polsce ma ciągle znamiona XVI-wiecznego folwarku. Nieporadni w relacjach, apodyktyczni lub kapryśni kierownicy to ich codzienny krajobraz.

gosc
@Ania

ile tam płacą ? trzeba mieć studia i znać języki ?

@gosc

gimnazjum i polski wystarcza fucha dla karzdego moze jak z zewnatrz przyjmuja to bedzie lepiej juz ić do kadrow pytaj

Niewygodna
@Ania

Joanna.....dlaczego w ja nie nie ma szacunku do pracowników z długoletnim stażem .....Gosia przepracował w 20 lat....ostatni rok może dwa miała problemy że zdrowiem zdaza się jesteśmy co raz starsi była na zwolnieniu lekarskim szpitalnym kilka od specjalisty dziś jest zdrowym pełnowartościowy pracownikiem i co robi firma.zwalnia ja z dopiskiem że poniosła straty podczas jej nieobecności....co nie jest tak do końca prawda...po za tym która firma jest tak bezwzględną aby zwolnić dobrego pracownika po 20 latach z takim dopiskiem...wstyd! To jest właśnie podziękowanie za zmarnowane zdrowie w naszej firmie ....(PRACA na produkcji jest ciężka.i prosze mam tu oczu nie mydlić to nie praca przy komputerze )

Tak14Nie

asia
@Niewygodna

za mało piła wody widocznie

Beatka
@gosc

z tego co wiem to angielski zna tam tylko jedna pani z biura reszta sie uczy dopiero więc lata im zajmie nauka do swobodnego poziomu. mlody kierownik jeszcze znał ale już tu nie pracuje niestety szkoda że go zabrali gdzie indziej

profesor
@Marek

Wysokie nierówności dochodowe w kapitalizmie są nieuniknione, jako że w tym ustroju produkuje się i zatrudnia się ludzi NIE po to, aby zaspokoić potrzeb ludności, ale aby wytworzyć dodatkowy zysk dla i tak już obrzydliwie wręcz bogatej mniejszości posiadającej w swych brudnych rękach kapitał, a kapitał jest przecież niczym innym jak zakumulowanym zyskiem, pochodzącym z wyzysku, czyli z tego, że ogromna większość ludności świata nie posiada kapitału, a więc zmuszona jest ona do tego, aby sprzedawać kapitalistom, czyli tym którzy posiadają kapitał, jedyne co ma, czyli swoją własną pracę (dokładniej siłę roboczą) i to po takiej cenie, jaką oferuje jej rynek, czyli praktycznie zawsze poniżej jej realnej wartości, skąd bierze się właśnie zysk kapitalisty.

Jas fasola
@Marek

Rozmowa kwalifikacyjna: – Ma pan wyjątkowo duże oczekiwania finansowe jak na kogoś, kto nie ma żadnego doświadczenia w naszej branży. – Tak. To dlatego, że będę musiał włożyć wyjątkowo dużo pracy i wysiłku w to, żeby zrozumieć czym miałbym się zajmować.

Basia
@Niewygodna

Gosia odwołaj sido sądu prcy-zgodnie z wyrokiem Sądu Najwyższego z dnia 16 marca 2017 r. (II PK 14/16) nadużycie korzystania ze świadczeń z ubezpieczenia społecznego samo w sobie nie może być zakwalifikowane jako ciężkie naruszenie podstawowych obowiązków pracowniczych

Miszczu
@Niewygodna

Ktoś musi być winny za nieudolność wyżej......Psych()paci są mistrzami manipulacji i sprawnymi oszustami. Te „zdolności” pozwalają im zawsze utrzymać się na fali, im i tylko im. Gdy coś się udaje, bardzo chętnie się pod tym podpisują, a gdy coś nie wychodzi, szukają kozła ofiarnego, którego oskarżają i zmuszają do wzięcia na siebie całej winy .

Niki
@Miszczu

Manipulujący szefowie nie są prawdziwymi liderami, którzy mogą poprowadzić swój zespół i wziąć za niego odpowiedzialność. Mogą jednak być promowani przez swoich przełożonych !, ze względu na swoją efektywność. Problem w tym, że manipulacja jest efektywna, ale na krótką metę. Ten kto manipuluje finalnie zawsze zostaje sam !

Endomondo
@Niki

Masz prawo m. in. do bycia traktowanym z szacunkiem, prawo do szczęścia i dobrego życia. Obejmuje to także ochronę przed uszczerbkiem na zdrowiu psychicznym, umysłowym czy emocjonalnym. Niektóre osoby manipulujące mogą naruszać twoje prawa tak, abyś robił to czego oczekują. Szef-manipulator kontroluje swoich pracowników i na bieżąco śledzi postępy prac, używając ścisłych procedur. Dokładnie wie, który z pracowników wyszedł na lunch i ile czasu trwała ta nieobecność, kto przeglądał w pracy facebooka. Dba o precyzyjny podział zadań i kompetencji, nie pozwalając na jakiekolwiek modyfikacje tego porządku bez jego wiedzy.

Wera
@Niewygodna

opłacanym ludziom kazać spisywać co robią do minuty a samemu udawać że się pracuje,terror i darmowy przymus do niewolniczej pracy ,zero szacunku dla człowieka , nigdy w tej Bamie dobrze nie było i jest jeszcze gorzej ,władza ta sama od lat to jak ma być lepiej

AsA
@Jacek Santorski

A ile kat Pan Teoretyk przepracował w firmach , że dysponuje tak dogłębną wiedzą w tej materii ??

Joanna
@Marek

Minęło dużo czasu od Twojego zapytania. Czy udało Ci się otrzymać pracę w firmie? Daj znać jak klaruje się atmosfera w firmie jak również kwestia wynagrodzenia. Każda informacja może pomóc innym w podjęciu decyzji o zatrudnieniu.

Baranek

Nie dbają o doświadczonych pracowników , Dużo zwolniło się administracji i kierownictwa ,pracowali powyżej 10 lat w firmie ,nawet powyżej 20 lat. Nowi wchodzą i wychodzą . Starzy nie chcą tam tyrać i myśleć za friko na kominowe pensje królów-królowych-królewstwa. Tylko znajomości się liczą ,nie ciężka praca,nie wiedza. Atmosfera na produkcji ,magazynach i nie tylko - dużo do życzenia. Szczucie jednych na drugich . Stanowiska obsadzane sługami pana. To nie jest normalne tak pracowac

Tak22Nie
Ja
@Baranek

Metoda Szewca z Rzeszowa ????

Tak13Nie

Czysty
@Ja

Kto nie chciał brudzić rączek dawno się zwolnił ???

Mizia
@Czysty

M. odeszła , stary typował ja na kierownika za siebie i zabierał na zebrania . Ktoś wie czemu. Czyste ręce ma .

@Mizia

Miała rację. Jedna z normalnych. (usunięte przez administratora) ja nie pociągało widocznie. Dobry pracownik jak ona to tylko do darmowej roboty za innych nierobów. Nikt nie jest frajerem żeby myśleć za kierowników a pensje brać fizola. Bravo M. Zabierz nas z sobą .

Ruda
@Ania

Robili z dziewczyny konia pociągowego. Na jej miejscu nawet 1 dnia bym nie przepracowała w Bamie. Szkoda dziewczyny bo się tu marnowała z tymi nieudacznikami i leserami. Każdy wie jak było. W Bamie od dawna nie ma z kim już pracować. Brak wiedzy i lenistwo się kłania. Bałagan i zero zainteresowania. Tylko kliki zaszczuwania jednych na drugich i maskowanie niewiedzy. Walka o żebracze pensje niedowartościowanych ludzi bez kwalifikacji i szkół i bez doświadczenia. Taka Polskę chcieliśmy ?

Lubię M.
@Ruda

Jeździ fura nowa z salonu i kierowniczka jest hahaha to sobie pogorszyła :d Najlepsza decyzja twojego życia M. Tęsknimy ale tu nie masz po co wracać marnować cennego czasu ! Daj namiary to dołączymy ,będziesz naszym kierownikiem w innej firmie :)

AsA
@Baranek

Do wymiany kierownictwo a nie ludzie/załoga . Materiał ludzki na produkcji też niestety ale coraz gorszy - a kto jest winien temu ?! Szefc z Rzeszowa ! Jak taki ktoś może zarządzać produkcją nie mając pojęcia o zależnościach występujących na każdym etapie przebiegu procesów ( nie tylko produkcji)oraz ich wpływie na efektywność pracy !! Wszystko co dobre zaczyna się od wiedzy, atmosfery , relatywizmu ,zaufania i szacunku . Jakkolwiek żeby to stosować , trzeba to rozumieć i w to wierzyć a z tym u Szewca jest słabiutko .

Mimi
@AsA

Polityka coś mu nie styka

znawca tematu

W skali 1 do 10 oceniam : 1-atmosfera pracy,1-przełożeni,1-zarobki,1-mozliwosc awansu,1-wspolpracownicy,1-dojazd,1-warunki pracy,1-jakosc obiadów i dofinansowania,1-kadra najwyzsza,1- kadry i podejście do pracownika,1-atmosfera w jakości,1-atmosfera produkcji i magazynów ,1-traktowanie pracowników,1-motywowanie pracownikow .sam zadaj sobie pytanie czy tego chcesz przyszly pracowniku .od tej reguly jest tylko 1 procent wyjatku

Pszczolka Frania

Na starej hali ok 2300 na rękę a na nowej ok 3000 na magazynie. Na produkcji na starej 2000 na nowej 2500. Pozdrawiam

Tak2Nie3

Pracownok
@Ello

Żal.pl

Fasola

A czy ta firma ma swoją stronę internetową

Stara rura
Nazwa działu: Produkcja

W firmie panuje duży nieład. Zbyt dużo kierowników od niczego. Spychologia na każdym kroku. Ciężko cokolwiek załatwić. Zarobki bardzo słabe jak na wymagania co do pracy. Brak premii, nadgodziny za dzień wolny. Nie polecam.

Tak15Nie1
Strach to zły doradca
@Stara rura

W dużych organizacjach szansę na zmianę masz tylko wtedy ,gdy jesteś gotów dać się zwolnić,jeżeli zmiana nie dokona się sama.Jeżeli nie masz takiej determinacji do zmiany to nic nie osiągniesz!

Ryba
@Stara rura

Zostali gorsi od tych co się ich pozbyli dla przykładu . Bo tamci działali na polecenie tych co zostali.

Tak11Nie1
Ziom
@Strach to zły doradca

To raczej kierownictwo powinno się zainteresować wprowadzeniem zmian. Bo to im powinno najbardziej zależeć na pracownikach, którzy chcą pracować w normalnej atmosferze. W innym przypadku ludzie będą uciekać do innych firm. A miejsc wolnych jest obecnie całkiem sporo i za lepsze pieniądze.

@Ziom

wszędzie przyjmują z porzuceniem pracy tak więc śmiało bez oporów (usunięte przez administratora) i zacznij pracować w normalnych firmach

Czarny
@Ziom

Zapomnij ! Klika co grabi tylko do siebie nie swoje pieniądze

Jacek
@Stara rura

Po co pracujecie i narzekacie?Smarujecie się nawzajem,a to moja rola.Trace wenę gdy nie ma tematu na ploteczki.

TakNie1
Kristif

Moje rzycie to bama

TakNie4
Stowarzyszenie poszkodowanych

Nie bądź obojętny na problemy w firmie! Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl *Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.

Ofiara

w stowarzyszeniu siła

GW
@Stowarzyszenie poszkodowanych

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami oraz z szukaniem nowej pracy.

Tak7Nie2

Mimi
@GW

rzadna strata pomoge

Pomoge
@Mimi

Obowiązkowym elementem w takim kalendarzyku powinny być nazwiska osób, które dopuszczają się nadużyć i szczegóły ich zachowania. Dobrze jeśli przy każdej notatce umieścimy również miejsce, czas oraz okoliczności towarzyszące zdarzeniu. Dowodem w sprawie mogą być również listy, wiadomości sms, a także nagrania zrobione dyktafonem lub kamerą. Skutecznym potwierdzeniem nękania w pracy są też mejle

@Pomoge

Sad Najwyzszy Uznal, ze zgodnie z art. 23 k.c., dobra osobiste czlowieka pozostaja pod ochrona prawa cywilnego niezaleznie od ochrony przewidzianej w innych przepisach. Z tego wzgledu ochrona wynikajaca z art. 24 k.c. jest ochrona cywilno-prawna takze wtedy, gdy korzysta z niej pracownik. Obowiazkiem pracodawcy jest takze zapobieganie i przeciwdzialanie naruszaniu dobr osobistych przez innych, podleglych mu pracownikow. Z tego wzgledu tolerowanie takich naruszen jest przyczynieniem sie pracodawcy do wynikajacej z nich szkody, uzasadniajacym jego wlasna odpowiedzialnosc za szkode wyrzadzona podstawie art. 416 k.c. Odpowiedzialnosc ta ma charakter deliktowy. Takiemu jej zakwalifikowaniu nie przeszkadza to, ze obowiazek szanowania dobr osobistych pracownika ma takze charakter obowiazku ze stosunku pracy, ktorego naruszenie pociaga za soba odpowiedzialnosc kontraktowa.

@Prawnik

po prostemu nie musisz iść do sądu pracy bo każdy poszkodowany może założyć sprawę cywilną nie tylko pracodawcy też koledze z pracy

Mruweczka
@Prawnik

niech płacą latami rzerowali na cudzej krzywdzie koledzy koleżanki przelorzeni...zgłaszam sie ...

Krzysiu

Niom

Królowa pszczolek

Parentyfikacja rodzin dysfunkcyjnych oraz wielodzietnych powoduje że dzieci muszą zajmować się młodszymi i przyjąć rolę matki

Mamusia
@Królowa pszczolek

zwłaszcza jak matka karierowiczka pracuje

Tak2Nie

Dopóki nie oszczyszczą szeregów z starej kadry kierowniczej razem z brygadzistkami to dobrze nie będzie . Na pokaz pozbyli się paru a reszta taka sama została .

Tak15Nie1

@Pracownik

Dopóki nie oczyszcza szeregów z starej mentalności kadry kierowniczej i brygadzistkami to dobrze nigdy nie będzie ,za mało parę osób na pokaz odstawili Amerykanie a na resztę jest ciche przyzwolenie

Karolina
@Pracownik

Przez tam same fajne babki

Kizi
@Pracownik

Nikt nie widzi jak zachowuje się Pani F,co robi z ludźmi i jak ich traktuje,a stronniczość jej pomocnika przechodzi wszelką wyobraźnię.

Tak18Nie
Fajny Fojtek
@Karolina

Niom przes sucha z bmwi

Pracowita Pszczółka
@Fajny Fojtek

"Godosz - królowej wolno wszyćkie drzwi przestawiać w Bamie . Jak pierdyknie to całe biura się tszynsom." i suchej wolno wszyćko.

Pipek
@Pracowita Pszczółka

Wysuszona dobra sztuczka napier()a i spierd()a specjalistka od zamieszania w krótkich spodenkach.

Czysty
@Pracowita Pszczółka

Kralewna szantarzyska

Mróweczka

Drodzy koleżanki i koledzy z produkcji. Najważniejszy dział w firmie to wasz. Wszystkie inne działy i osoby na wyższych stanowiskach są służebne wobec produkcji. Bez pracowników produkcji nikt nie byłby potrzebny już. Jesteście najważniejsi w firmie. Tylko dzięki wam istnieją inne stanowiska i działy. Tak wygląda hierarchia ważności według prawa ekonomii i gospodarki rynkowej. Jesteście filarem każdej firmy i należy się wam szacunek i specjalne względy.

Ja
@Mróweczka

Frazesy !

Ziutek
Nazwa działu: IT

kto awansował te marne brygadzistkami ...... marne kierownictwo produkcji ...magazynu .....ci ludzie poza podjeb.......niem coś potrafić umieć robić ?????

Tak10Nie1

Beka
Nazwa działu: Finanse
@Ziutek

polityka zarobki jak w NBP tylko dla najważniejszych

2019
@Ziutek

Posłuchajcie co mówią na dziale skarpet o swojej ...niby brygadzistce..masakra..tylko współczuć . Może po ankiecie coś się zmieni..

Tak20Nie1
Murzyn
@2019

Nie przypominam sobie od początku swojej drogi zawodowej aby gdzieś tak słabo płacili przy tak zawyżonych wymaganiach oraz poganianym batem po plecach i zepsutej atmosferze ,było rórznie ale nigdy z takim czymś do czynienia nie mialem

Tak8Nie1
Biały murzyn
@Murzyn

Jak trzeba dowoduw to dostarcze

Niewygodna
@Ziutek

Haha dostaly awans za ciężka prace na palarni

Tak7Nie1
@Niewygodna

no co ty za umiejętność obsługi kalkulatora

Tak5Nie1

Beata
@Niewygodny

Standardowy telefon do działu IT: - Pomoc techniczna, słucham? - Mój komputer nie działa. - OK, co się dzieje, gdy próbujesz go włączyć? - Nic. - Czy kabel zasilający jest podłączony? - Nie widzę, strasznie tutaj ciemno. - To zapal światło. - Nie mogę, jest jakaś awaria i nie mamy prądu.

Beti
@Beata

Kochanie, to nieprawda, że interesuję się Tobą dopiero od momentu, kiedy przesłałaś mi swoje zdjęcie, a wcześniej Cię olewałem. Jak możesz tak pisać? Fascynuje mnie w Tobie przede wszystkim Twa inteligencja, uwielbiam nasze wspólne rozmowy, jesteś błyskotliwa, dowcipna, wrażliwa i bardzo czuła. Chyba zakochałem się w Tobie, masz cudowny charakter... - pOwaShNiE pIsZeSz MuJ sŁoTki MiSiAcZku?

Zdolna skarpeta
@Ziutek

Umieć nie umieć wypłaty brać ! Czy się stoi czy leży to się nalerzy

Tak4Nie1

Kochanek
Nazwa działu: Produkcja

Zwariowałes nie opuszczę mojej kochanej bamy

Beksa
Nazwa działu: Produkcja

W 23.01.2019 15:11 @Rysiek 22.01.2019 07:06 Najniższy stopień stanowią ci którzy wyzywają się na innych, poniżają, gardzą i mobbingują. Nie ma niższego stopnia

Gżeś
@Beksa

Mamo, mamo, dzieci w szkole mówią, że pochodzę z mafijnej rodziny! - Nie przejmuj się, jutro pojedzimemy do twojej szkoły i załatwimy wszysto tak żeby wyglądało na wypadek!

Res
Nazwa działu: Produkcja

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wystarczy szanować ludzi

Nki
@Res

Szczera prawda!

Fizol z kasy
Nazwa działu: Produkcja

Lidl znów szokuje rynek. Od 1 marca zapłaci początkującym pracownikom najmniej 3100 zł miesięcznie [25 lutego 2019]

Andr

Ile się zarabia na magazynie? Słyszałem ze 3 tys netto to prawda?

Filantrop
@Andr

Wow szczyt marzeń kaszdego meszczyny,zyczec tylko zostaje tak do 100 lat zaorać filantropijnie, jak z 4000 zarządza się 300-400 pracownikami produkcji to 3000 to stanowczo za duszo. Miloneszy z BAMY :)

Matka polka
@Filantrop

Od 1 lipca 500+ na pierwsze dziecko. Możecie już iść do domu.

Wyleś z krzakow
@Filantrop

Chopie uważaj do króla godosz,tożem nie godoł (usunięte przez administratora)jeno

Pszczolka
@Wyleś z krzakow

Kornik
@Pszczolka

Boć to chopa brakuje .na kwarantannie czyma

były niewolnik

Gorszego traktowania przełożonych i współpracowników nie doświadczyłem w żadnej innej pracy. Nigdzie też tak mało nie płacili jak tu przy tak przesadzonych wymaganiach i poganianiem batem po plecach albo zastraszaniem.

Nik
@były niewolnik

Dowodem na (usunięte przez administratora) w pracy mogą być: zeznania świadków, które będą tożsame z zeznaniami ofiary, nagrania audio lub wideo, korespondencja pomiędzy stronami (e-maile, SMS-y, listy), dokumentacja. Należy pamiętać, że bez posiadania dowodów nie uda się udowodnić, że w stronę osoby poszkodowanej został skierowany mobbing w pracy. Pomimo trudnej sytuacji, w jakiej znajduje się ofiara mobbingu w pracy, musi pamiętać, żeby zadbać o wiarygodność swoich oskarżeń. W przypadku, gdy nie jest tego świadoma, inne osoby, które zauważają niepokojące zachowanie, mogą ją wspomóc w tym działaniu.

Rysiek
@były niewolnik

Prosze się nie mazać. Proszę wziąć zimniutki prysznic i zapraszamy do pracy bo samo się nie zrobi.

Szeff
@Rysiek

to ruszaj d__e w troki rysiu :d co tu siedzisz od 7 rano ?

Rysiek
@Szeff

O 7 rano jem pyszne śniadanko i popijam sokiem z pomarańczy. Na 8 idę do was trochę pomachać paluszkiem i mówić wam co macie robić a czego nie wolno.

Menda
@Rysiek

Uuuuuu Bahama Bahama ama ...las Vegas Palmas ....

Chada

I tylko ci naiwni wciąż się spodziewają cudów.

Endomondo
@Chada

rzona na zasiłku bezrobotnym... mąrZ uczy pracy produkcje ....leń niech w domu uczy....siebie i swoich leni...świta zarzadzajaca niech swoje rzony wyśle.... do pracy na produkcję ...i za tą pieniądze ....

Mróweczka

Twój szef straszy karą za niewykonanie zadania ??? : "Musisz zrobić to co ci każę, bo jestem twoim szefem"; "Jeżeli nie rozumiesz, że to jest najlepsze rozwiązanie, to znaczy, że w ogóle się na tym nie znasz i nie powinnaś tu pracować." Pamiętaj – chodząc do pracy nie powinieneś być straszony degradacją czy utratą pracy.!!!! Masz prawo postawić granice, dzięki którym będziesz mógł cieszyć się szczęśliwym i zdrowym życiem.

@Mróweczka

Sięgajcie po gwiazdy. Może ich nie zdobędziecie, ale nie będziecie też mieli rąk ubabranych błotem”.

Mądruś

Miszczu
@Mądruś

Niewygodny jestes

Zostaw opinię o Bama Polska Sp. Z o.o. - Gorzów Wielkopolski

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie