Bama Polska Sp. Z o.o.

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Bama Polska Sp. Z o.o.

Gość

Witam chciałabym podjąć prace w bamie, może ktoś mi zaoferować swoją pomoc i opowiedzieć trochę o tej pracy ? Gdzie się zgłosić żeby dostać się do pracy itp ? Pozdrawiam :)

Ola

Pozdrawiam wszystkie panie które pracują tam i są tak bardzo uczciwe wobec swoich mężów.Wiadomo jakie działy i oczywiście tez biura.Wstyd tak grzeszyć i wszystko z czasem tu się pojawi bo tak nie można robić.

Polak

A kapitan statku ucieknie z okrętu.

Cichy Szczecin

Szalony robocik napisz konkret a nie żeby ludzie musieli kombinować co i jak i kto bo z tego potem zrodzi się plotka.Czuje ze wiesz co się z czym konsumuje wiec plissss napisz twarde i gole fakty miej to co facet ma w spodniach ☺️ I nie chodzi mi o klucze ????

Szalony robocik

No i nadszedł czas apokalipsy... mamy pierwszą ofiarę. Na każdego przyjdzie czas, kto winien...

Hans
@Szalony robocik 29.11.2017 19:18

Jak,co,kto i dlaczego?

Tomek

Co tam ciekawego słychać w firmie? To prawda, że za soboty płacą setki?

Zielony 85

Stawka jak podaje @biuro magazynu to stawki dla magazynierów i kierowców Kat.C więc szału nie ma a coś koło 19zl/h zarabiają na utrzymaniu ruchu.

Joanna

@Biuro magazynu a dlaczego tak uważasz? Chodzi o relacje między pracownikami i płacę? Pamiętaj, że regulamin zabrania opisywania konkretnych pracowników. A co takiego ta osoba z biura Ci zrobiła, że uważasz ją za najgorszą? @Kisiel pisze o stawce 19 zł/h. To jak jest z tymi pensjami? Jaką w końcu można dostać w firmie Bama Polska?

Biuro magazynu

Bama polska najgorszy syf jaki można w Gorzowie dostać pod kątem pracy . Tomasz z biura magazynu najgorsza osoba w Bamie. Nawet kiero konfekcji przy nim wysiada. Boi się o swój stolek . Zmiana Jureczka jest pupilem Wiesława W. Nic złego nie można na tamtą zmianę powiedzieć . Każdy robi błędy, a nie myli się ten kto nic nie robi. 15,74 brutto na godzinę to stawka za jaką musisz pracować na magazynie. Kierowcy kokosów też nie mają bo tylko 16.76 brutto. A roboty od (usunięte przez administratora)** a osob do pracy z każdym miesiącem mniej . A jak pokażesz cos co nie idzie na rękę kierownikom to szykuj się do odlotu z pracy. Nie polecam pracy w tej komunie !

Boss

Uwaga Wisz kłamie

tomek
@Boss 02.11.2017 20:46
Uwaga Wisz kłamie

Wszyscy wiedzą

ktoś

Witam wszystkich. Czy ktoś się orientuje jak wygląda sytuacja na utrzymaniu ruchu? Jakich zarobków można się spodziewać i warunków pracy.

Kisiel
@ktoś 21.09.2017 21:35

Jestem pracownikiem utrzymania ruchu. Powiem szczerze, ze sam dostałem całkiem dobre warunki kierownik (podobno jest tu stosunkowo nowy), wbrew opinii o firmie, strasznie dba o pracowników. Niedawno były podwyżki, z tego co wiem ludzie na produkcji narzekają i maja na co. Jednakże w przypadku utrzymania ruchu nie mam na co. 19zl/h plus premia lojalnościowa (od niedawna, bo wcześniej była obecnosciowa). Miały być podwyżki w październiku i rzeczywiście były. Dalej słyszę wiele zawiedzionych osób. Wstępnie zakładam, ze maja powód. Jednakże w styczniu stawka godzinowa ma być przeliczona na stała pensje a premia wliczona do podstawy, wszystko wskazuje ze tak się stanie. Reasumując w większości potwierdzam powyższe opinie. Jednakże w dział techniczny/utrzymania ruchu mogę szczerze polecić.

gall anonim
@Kisiel 17.10.2017 20:16

Chłopie, weź się ogarnij. Pierdoły piszesz takie, że kartofle w piwnicy usychają. Rocco prawdę Ci powie! Idź do niego.

Pracowity Janusz

Dostaliście jakieś konkretne podwyżki czy znów tylko puste obietnice?Zmienia się coś na lepsze po odwiedzinach amerykańca?

Lukasz

Chyba mówisz o produkcji.

Chetna

Czy ktoś może mi napisac jak się ma praca na produkcji i czy na magazyn przyjmują kobiety z uprawnieniami na widlaki?

Nick
@chętna 10.10.2017 11:00
Znajomi mówili ze na tym magazynie to same cyrki odchodz, a stanowiska głównych clownów już zajęte,wiec chyba poległam na starc...

Chetna
@Nick 12.10.2017 20:26
jeśli polegasz na tak gruntownej analizie sytuacji przez znajomych i tak profesjonalnej opinii, to fakt, szukaj gdzie indziej...

Tak mnie poinformowal policmajster a człowiek wie wszystko.Wiekszosc znajomych potwierdza jego wiedze.

Beksa

pozdrawiam kapownikow to mi się opłaca przez tyle lat.Nikt nowy mnie nie pokona.Nikt nigdy mnie nie pokona takie mam plecy u kierownika.

Joanna

@Pulpet a jak pracodawca wyobraża sobie sytuację, że zatrudnia osobę, która nie wie na czym dokładnie jej praca ma polegać i sadza ją, żeby już wykonywała swojej zadania? Przecież mija się to z celem, bo wiadomo, że ta osoba nie wykona tych zadań. Czy zgłasza taki nowych pracownik choćby działu HR, że potrzebuje szkolenia?

Kasia zaczarowany ołówek

Ale jesteście inni.Zycie nie polega na zazdrości i ludzkiej głupocie.Jesli komuś się nie układa i musi pracować w bamie to odrazu wini innych za swoje niepowodzenie. Ciut to chore ale, widać ze w firmie nie musi się myśleć tylko mieć ręce bo mądry układa sobie życie inaczej i lepiej.Coz czas mija a ludzie ciagle w tym samym miejscu.Czy nosisz niebieski fartuch czy zielone spodnie jesteś w grupie która raczej nie radzi sobie z życiem.Szczera prawda i wiem ze zaboli.Praca w mojej opini w tej instytucji to nie to co powinien normalny człowiek mieć w życiu.Wiem co mówię bo jednak jakiś czas ZMARNOWAŁEM w tej instytucji tzw firmie rodzinnej hehehehehehehehehhehehehehehehhehehehehe!

Jacek Szef Drukarni

Zgadzam się z przedmówca.Stronie od plotek i plotkarzy.

Rysio Mądrala

" Poruszył bym temat pana Tomasza (który od niedawna gości w składzie zarządzającym magazynami) na którego każdy strasznie narzeka. Ale po opiniach które dane było mi usłyszeć a także przebiegu kariery tego pana nic nie muszę dodawać (KARMA WRACA)". Wszystkie Tomki, które pracowały i pracują w Bamie, mieli lub mają z głową, trochę nie teges. Tamarze to oni do pięt nie dorastali pod względem: inteligencji, pracowitości, kultury, itd.

Rysio Mądrala

O co ci chodzi pajacyku? Ja prawdę piszę.

Tomasz
@Rysio Mądrala 08.09.2017 21:16
O co ci chodzi pajacyku? Ja prawdę piszę.

Ty nie wiesz co to prawda.Kryjesz się pod nickiem bo masz pełne galoty.Idz popłacz się mamusi.I przestań każdemu rąbać tyłek bo tak tylko robią plociuchy.

Joanna

@Pulpet dzięki za obszerną wypowiedź. Jeżeli chodzi o nadgodziny to taki jest standard w umowach o pracę. Czy taką dostaje się w Bama Polska? Co do oszukiwania na rozmowie to faktycznie słabe zagranie. A czy podczas podpisywania umowy nie widać, że praca będzie się różnić od obiecywanej? To ważne kwestie do wyjaśnienia.

Pulpet
@Joanna 07.09.2017 10:25

Droga Joanno umowa o prace jak umowa stawka godzinowa wiec ile jesteś w pracy za tyle zapłacą. Np zaraz mamy grudzień i tydzień pracownicy będą siedzieć w domach ( tylko urlop lub bezpłatny) gdzie każda normalna firma pokrywa koszty świąt państwowych ta niestety tego nie robi, nawet firmy które mają system ciągły (czterobrygadowy) dają pracownikowi możliwość wybrania tego dnia jako wolny w innym terminie oczywiście płacąc za niego. Zaś w bamie wynagrodzenie za miesiąc grudzień które otrzymają w styczniu będzie sięgać tysiąca złotych. Co do nadgodzin. Wiem z pierwszej ręki, za to ze nie przychodzisz w soboty nie zostanie przedłużona umowa. Wiec zadam pytanie obecnym "jak nowi pracownicy maja wiązać przyszłość z tą firmą skoro są tak traktowani." Pominę fakt ze tuz po rozpoczęciu pracy nie odbywa się szkolenie na dane stanowisko, jesteś rzucany na stanowisko i radź sobie bo i tak jak zadasz pytanie to mało kto tobie odpowie z racji tego ze sami nie wiedzą. Zajmujesz miejsce osoby która chwile przed twoim przybyciem się zwolniła( porzuciła pracę bo tylko tak można szybko rozstać się z tą firmą) wiec nie ma kto cie przeszkolić. To chyba wszystko co raziło mnie w oczy w tej firmie. Jeżeli są jeszcze jakieś pytania z chęcią na nie odpowiem. Pozdrawiam.

Pulpet

Witam serdecznie. Na temat tej firmy nie można nic dobrego powiedzieć. Na rozmowach kwalifikacyjnych kłamią w żywe oczy. Jaka ta firma stała się wspaniała. Jaki mega rozwój cie czeka. no i góra pieniędzy bo jak to jest w ogłoszeniach "atrakcyjne wynagrodzenie". Praca na różne zmiany zależy od stanowiska produkcja 1-2 zmiany, Konfekcja 3 zmiany, Magazyn 1-2 zmiany. Przewietrzmy to troszeczkę, ROZWÓJ= ludzie po 15 latach nadal siedzą na tych samych stanowiskach, a jak jakieś utworzą to oczywiście rodzina i znajomi na pierwszym miejscu wiec nie ważne ile pracujesz i tak będziesz ciągle tym samym robolem (przepraszam po 10 latach pracy dostaniecie czajnik elektryczny) Góra pieniędzy = NAJNIŻSZA KRAJOWA (stawka godzinowa) czyli jak więcej świąt w miesiącu to nawet najniższej nie dostaniesz. Za nadgodziny nie płacą choć każą przychodzić żebyś później na ich życzenie wybrał sobie jako wolne (to w przypadku logistyki która moim zdaniem leży i kwiczy poprzez niewykwalifikowany personel zarządzający). Poruszył bym temat pana Tomasza (który od niedawna gości w składzie zarządzającym magazynami) na którego każdy strasznie narzeka. Ale po opiniach które dane było mi usłyszeć a także przebiegu kariery tego pana nic nie muszę dodawać (KARMA WRACA). No i na koniec moje Osobiste odczucie wole zbierać puszki lub rozdawać ulotki niż pracować w firmie która przeżywa kryzys od 20 lat. Na taka opinię naprawdę trzeba pracować latami. Jeżeli ktoś z pracowników obecnych na forum się z tym nie zgadza proszę o konkrety. Pozdrawiam

zielony 85
@Pulpet 06.09.2017 11:46

pracowalem i zgadzam sie z tym a kto powie inaczej to klamie lub siedzi na cieplym stoleczku wiec tez klamie.

Wwwwwwwwww

Witam, chciałabym iść tam do bamy do pracy , czy ktoś może mi opowiedzieć trochę o firmie ? Ile zmian, ile płaca, czy jest zatrudnienie bezpośrednio przez firmę , bardzo proszę o informacje

Matrix
@Wwwwwwwwww 05.09.2017 17:12

Omijaj chłopie wielkim łukiem rodzinna firmę Bama jak chcesz tyrać jak koń to szukaj innej pracy nie warto.

divx

mam nadzieje ze te dwie czarne w niebieskich fartuchach po piecdziesiatce zostana sciagniete z dzialu skor.

Wwwww

Witam czy może mi pani/pan powiedzieć trochę o firmie. ? Idę za rok dopiero na studia i chciałabym iść gdzieś do pracy . Ile jest zmian ile soe zarabia itp ??

Tomek

Zapraszam wszystkich dzisiaj do Lubniewic na Święto Sandacza. Lubniewicki Sandacz to już kilkuletnia tradycja, która przyciąga tłumy nie tylko mieszkańców, ale i turystów. W tym roku odbędzie się w sobotę 19 sierpnia. Na imprezie zagoszczą stoiska gastronomiczne i rękodzielników, a na uczestników czekać będą konkursy, gry i zabawy. Nie zabraknie także grillowanego sandacza prosto z Wędkarskiego Eldorado. Tegoroczną gwiazdą wieczoru ma być Sylwia Grzeszczak. Na scenie zaśpiewa także Liber. Finał imprezy zwieńczy plenerowy pokaz filmu. - Święto Sandacza wpisane jest już w tożsamość Lubniewic. Ta impreza cieszy się dużym powodzeniem i chętnie witają do nas turyści - nie tylko z regionu, ale także z Polski i zza granicy. Największą atrakcją tegorocznej imprezy jest to w jakim miejscu się odbywa, bo w tym roku po raz pierwszy Święto Sandacza odbędzie się na plaży nad jeziorem Lubiąż. Wszyscy będą mogli się przekonać, jak wygląda prawdziwy festyn.

Bocian
@Tomek 19.08.2017 10:29

Tomek, a w sobotę do Deszczna na Święto Kurczaka jedziesz? Pogadamy znowu jak na sandaczu w Lubniewicach. W Deszcznie będzie trochę ludzi z Bamy.

@Tomek 19.08.2017 10:29

Wracaj Tomku do Bamy. Firma bez Ciebie, to już nie to samo.

Trolololo

Czasem trzeba pracować w soboty, na zasadzie odpracowania jakiś świąt itp itd

Marek Niemczyk

Co tam słychać w firmie ciekawego? Są zwolnienia, przyjęcia, podwyżki? Jehowi dalej pracują i nie jedzą kaszanki i wątróbki? Podobno Rysiu Mądrala, został kierownikiem magazynu kart.

Joanna

@Giga czy dobrze rozumiem, że praca w firmie odbywa się również w weekendy? Jakich działów firmy to dotyczy? Czy jest to system zmianowy, czy też są to dodatkowe dni pracy? Jeśli tak, to jak często się zdarzają?

Giga

Weekend,a może lepiej do pracy ????

Joanna

@Były pracownik magazynu Nie jestem związana z Bama Polska. Jestem pracownikiem serwisu GoWork.pl i przede wszystkim zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w firmie. Dobrych i złych stron. Tak by osoby, które trafiają na ten wątek szukając informacji na temat tego jakim pracodawcą jest firma, mogły znaleźć przydatne i merytoryczne informacje.

Piotruś pan
@Joanna 13.06.2017 15:40

Brak dobrych stron Pani Asiu.Moze w przyszłości jak zrozumieją ze człowiek jest człowiekiem a nie rzeczą.Moze niech się wypowiedzą ludzie z produkcji i konfekcji bo tam to dopiero jest armagedon.Serdecznie Panią pozdrawiam.

Joanna

@Piotruś Pan co rozumiesz mówiąc patologia? Wątek ten może być cennym źródłem informacji na temat pracy w firmie, szczególnie dla osób, które myślą nad firmą Bama Polska jako potencjalnym pracodawcy. Dlatego merytoryczne komentarze, które prezentują mocne i słabsze strony firmy będą bardzo pomocne.

Joanna

@Tomek były pracownik magazynu@Były pracownik magazynu moglibyście napisać coś więcej o tym jak wygląda praca na magazynie w Bama Polska? Czego mogą się spodziewać zainteresowani pracą w firmie? Chętnie też dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach. Co było powodem Waszej rezygnacji z pracy?

Piotruś Pan
@Joanna 07.06.2017 11:18

Nie ma co pisać.Patologia.

@Joanna 07.06.2017 11:18

Lepiej czasami nie pytać bo tym razem strzelacie sobie sami w kolano.

Tomek były pracownik magazynu

Pozdrawiam Jacka z drukarni i Lukasiczka z produkcji

Były pracownik magazynu

Ja wam życzę byście ryli do końca swojego życia w tym "czyms".

Wonky
@Były pracownik magazynu 14.05.2017 21:23
Ja wam życzę byście ryli do końca swojego życia w tym "czyms".

Dziekowa. Ty koleszko gdzie robisz ze tak sie panoszysz? Faurecja tpv czy stropiany? Hehehe

@Wonky 15.05.2017 07:29

Nie pracuje w tym czyms co wymieniłeś.Ale moze kiedyś?Jednak raczej nie hehehe

Tomek

Zapraszam wszystkich na XXXVI Bieg Słowiański. Gorzów 13-go maja, godzina 10:00 , Park Słowiański. Trzymajcie za mnie kciuki. P.S. Pozdrawiam: Lilkę, Grześka, Wieśka i Dankę.

@Tomek 11.05.2017 11:04

Ja jutro będę Ciebie w biegu dopingował. Drabina ma rację, super z Ciebie gość. Mam nadzieję, że jutro wygrasz.

Haszmen

Niech Bóg ozdabia wasze oblicza,kieruje rozsądkiem i prowadzi w ciemnościach. Będę się o to modlił.

Tom

A wy uwazajcie na tego drukarza bo mówią że on lewy

Wścibski
@Tom 09.05.2017 19:34
A wy uwazajcie na tego drukarza bo mówią że on lewy

Czai sie na Boczka,bo ma brazylijski tylek. Wiem to.

bumbum

wiochopolandia nic więcej, kąciki wzajemnej adoracji i cofka w rozwoju

Drabina

Kochany Tomku; Dziś są Twoje urodziny, życzę Ci wesołej miny. Super szybki miej samochód i rosnący stale dochód. Żonkę piękną, piwo w dzbanku i bezdenne konto w banku!

sorty

Wszystkiego najlepszego Wscibski:)))duzo szczescia,KASY,milosci,zero stresu,zdrowia i samych sukcesow zycza Agata,Dorota i Zosia.

Joanna

@Cicha wspominasz, że poprawił się socjal. Na co obecnie mogą liczyć pracownicy firmy?

Rysiu Mądrala
@Joanna 29.03.2017 14:20

Socjal naprawdę się poprawił-dwie transze pieniędzy są przelewane na nasze konta co pół roku,dofinansowanie na basen,siłownie czy kręgle. Dużo podarunków dla pracowników:)))Ja ku mojemu wcześniejszemu niezadowoleniu,dostałem podwyżkę,która zrekompensowała mi wcześniejszą obietnicę kierownictwa,że zostanę kierownikiem. Teraz jestem w pełni zadowolony,marzenia się spełniają,spełniajcie i Wy swoje!!!

Boczek

A ja, czuję się w firmie dyskryminowany i niedoceniany. Trzy tysiące za jedną zmianę i pierdzenie w układarce, to stanowczo za mało na moje ambicje. Z moją inteligencją,wyjątkową prezencją i znajomością języków(niemiecki, angielski,francuski - perfekt), powinienem pracować w biurze, a nie z tymi prostakami z magazynu,konfekcji czy produkcji. Ja jestem stworzony do wyższych celów.Przygłupy z PGR-u siedzą za biurkiem,a ja ze swoimi zaletami na nich wszystkich tyram.

Damian
@Bocian 18.04.2017 13:28
Daj spokój z jego książkami. Boczek tak chwali te diety, a widzisz jak on sam wygląda. Marża na książkach, tak jak na chemii z...

Dzięki za info. Nie biorę.

sebix
@Boczek 07.03.2017 08:28

Gdzie ty bedziesz spal jak ukladarki rozbiora?

zazdrośnik

A ta nowa blondi z wypasionego bmwi to się prowadza z tym młodym menadzerem ? sam bym ją poprowadzał ....

psiapsiolki

Rowniez dolaczamy sie do zyczen:)))O 17 widzimy sie na barce;)

Florkowa
@psiapsiolki 14.02.2017 06:29
Rowniez dolaczamy sie do zyczen:)))O 17 widzimy sie na barce;)

Tomek zawsze pamięta o kobietach zapisanych w swoim słynnym, czerwonym notesie. Szkoda, że babiarz się nie odzywa jak zaczęło mu się dobrze wieść.

Cicha

Praca nie jest najcięższa. Siedzisz na krześle i naklejasz naklejki na słoiczki czy inne pasty.Podobno poprawił się socjal. Wścibski, Boczek, Wąsaty Marian i Boski Jacek, pracują jeszcze?

Rysio Mądrala

Już za chwilę Nowy rok i każdy składa sobie jakieś noworoczne postanowienia. Znacie dotychczasowe, noworoczne postanowienia Ruska? 2013: Nie będę pił przed 14.00 2014: Nie tknę butelki przed południem. 2015: Nie zostanę alkoholikiem. 2016: Przestanę się spóźniać na spotkania AA. 2017: ...? Co ta jego dziewczyna w nim widzi?

Asia
@Rysio Mądrala 29.12.2016 16:34

Postanowienia Ruska są dobre,ale moim zdaniem, noworoczne postanowienia Boczka są,o wiele lepsze; 2013: Postaram się schudnąć do 90 kg. 2014: Postaram się zejść z wagą do setki. 2015: Postaram się schudnąć do 120 kg. 2016: Stworzę realistyczne podejście do kwestii mojej wagi.

Paździoch
@Rysio Mądrala 29.12.2016 16:34

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku Kierowniku.Bardzo dużo prezentów, mało w życiu zakrętów, dużo bąbelków w szampanie, a na każdym kroku szczęścia w Nowym Roku! Należało się tobie po tylu latach. Wiedzą,doświadczeniem,spokojem i mądrością ,mało kto może tobie dorównać:)

Boczek

Ale dzisiaj się nażarłem w Filharmonii.Już mam 3 kg więcej.Pierogi,ryba i paszteciki były super.Sernik i makowiec też świetny.Do reklamówek naładowałem na kilka dni. Wszystko byłoby świetnie,gdyby rano psiarnia nie wlepiła mi mandatu za przekroczenie prędkości.Prawdziwy pech,a trzynasty dopiero jutro.

Boczek

Ja nie mogę się już doczekać imprezy w Filharmonii. Można się porządnie najeść i naładować jeszcze do reklamówek na wynos.Dosyć mam już tych placków po węgiersku i zup na stołówce.

Wąsaty Marian
@Boczek 05.12.2016 04:50

Ostatnio brakło pierogów na słodko w kantynie. Wszystko wyżresz. Zostaw coś dla innych.

gimazon
@Wąsaty Marian 05.12.2016 14:55

Ja jade w pierwszym autobusie do filharmonii. Wiem ze na ciasto,pierogi czy nalesniki w polewie czekoladowej sie nie zalapie ,bo sa wieksze sepy;)Ale moze jakas zupe zjem:)))

Tomek

Witam wszystkich.Ja pracuję obecnie w Hamburgu, w magazynie Ikei.10 euro na godzinę plus dodatki i 380 euro kindergeld na dwójkę dzieci.Żałuję tylko,że zdecydowałem się na to tak późno,po tylu latach użerania się z tymi wszystkimi baranami z biur i produkcji.Jak macie możliwość wyjazdu za granicę do pracy,to się nie zastanawiajcie nawet. Piszcie co tam ciekawego w firmie.Jak ktoś chce pogadać w cztery oczy,to co sobotę jestem w Viva Disco. Pozdrawiam wszystkich gorąco,zwłaszcza Lilkę,Tamarę,Asię, Heńka i Grześka.

Wścibski
@Rysiu Mądrala 01.12.2016 09:09
To ja zabukowalem bilet do Bergen-Flesland a ty taki numer odj....es??? I co ja teraz zrobie z tym biletem? Zalatwiaj robote...

A niemiecki znasz?

@Tomek 01.12.2016 08:47

Dziękuję Tomku za pozdrowienia. Jesteś wspaniały.Bama bez Ciebie nie jest już taka sama.Zostały same przygłupy i dupki.Jak ja dotrwam tutaj do emerytury?

Drabina

Widzieliście jak Tomek szaleje w Viva Disco? To jest prawdziwy facet! Potrafi zarobić kasę za granicą i w kraju się zabawić,poderwać dziewczynki,popić. Nie to, co te maminsynki z konfekcji czy produkcji,które mieszkają z mamusią i nie mają żon,a o dzieciach to już nawet nie wspomnę. Szkoda,że ten twardziel już u nas nie pracuje. Mam nadzieję,że kiedyś wróci.Bama bez niego,nie jest już taka sama. https://www.facebook.com/klubVIVAdisco/photos/a.1234839789885725.1073741905.485765391459839/1234842973218740/?type=3&theater https://www.facebook.com/klubVIVAdisco/photos/a.1234839789885725.1073741905.485765391459839/1234845003218537/?type https://www.facebook.com/klubVIVAdisco/photos/a.1234839789885725.1073741905.485765391459839/1234844469885257/?type=

Zostaw opinię o Bama Polska Sp. Z o.o. - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bama Polska Sp. Z o.o.