Opinie o Bama Polska S.C. Johnson w Gorzów Wielkopolski

Bama Polska S.C. Johnson
counter
1 34 70 5 1
Tomek

Kiepskie zarobki kiepski styl zarządzania ludzi stara kadra na górze nadal trzyma stołki do tego przerost formy nad treścią jeśli chodzi o ludzi co najwięcej zarabiają a za mało są opłacani najlepsi pracownicy na których opierają się pseudo kierownicy i menadżerowie brak już od dawna doświadczony pracowników filaru każdej firmy ogólnie nie polecam jeśli masz wybór to nie tu

Tak7Nie

Nie polecam, na magazynie daja 2800 podstawy kazdy moze sie tam dostac majac uprawnienia na wozki ale bez doswiadczenia. Ogolnie nowy pracownik ma wieksza stawke niz juz tam pracujacy, soboty pracujace za dzien wolny, liderzy uznajacy sie za bogow, ogolnie (usunięte przez administratora) nie polecam

Tak4Nie1

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Bama Polska S.C. Johnson. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

pracowniczka

pracownicy bardzo mili, w dziale kobiet jest naprawdę okej, miły przełożony, nie wiem jak na nowej i starej hali, ale na obecnej jest naprawdę dobra atmosfera :)

TakNie5
Nik

Dalej tak samo z tym że obecni przełożeni wiedzę mają na poziomie pakowaczki .przerost formy nad treścią . wydajni pracownicy są na tym samym poziomie płac co nowi .nowa forma równości przy braku motywacji do starania się bo nic się z tego nie ma. awanse i kasiore dostają ludzie którzy nigdy tematem się nie zajmowali .brakuje doswiadczonych pracowników w których firma nigdy nie zainwestowała i odeszli do konkurencji. panuje przekonanie byle się kulało do przodu a czy z błędami poprawkami bałaganem to już nie ważne jest byle jak najtańsza siła robocza bez doświadczenia. to nie firma dla wydajnych doświadczonych pracowników co chcą awansować i się staraja.możesz tyrać jak koń i tak ciągle w tym samym miejscu będziesz a pensja nic nie wzrośnie poza groszowkami jak dla wszystkich. polityka kadrowa i wynagrodzeń to fikcja.no oprócz oczywiście władzy najwyzszej .tam podwyżki są zawsze.

Tak12Nie1
Franio
@Nik

korpo bez duszy,kasa,kasa,kasa a człowiek nic nie wart ,a skąd te grejt pleajsy się wzięły?

Tak6Nie

@Alicja z krainy czarow

a czyjego to ?

Malte
@Nik

W firmie nie masz "tyrać jak koń", lecz najzwyczajniej pracować z sensem. To nie to samo. Można tyrać jak koń i guzik z tego wynika. Jeśli tego nie rozumiesz , to może jest odpowiedź na Twoje problemy. Zapewniam,że nie mam nic wspólnego z "SC Johnson", lecz wysłałem tam CV. Jak odrzucą , żaden problem, zapewne mają lepszych i się nie dziwię, bo firma duża i stabilna. Radziłbym osobiście wziąć pod uwagę "słowo" stabilna. Bo lepsza jest jakaś tam teoretyczna perspektywa, że Cię nie zredukują, niż możliwość zrobienia oszałamiającej kariery, bo czasy trudne. Pozdro i ukłony.

Bezrobotny
@Malte

Trudne czasy to były i se ne wrati. Przy 3 proc bezrobociu w Gorzowie gdzie pracodawcy biją się o pracownikow to faktycznie trudne czasy :) Stabilizacja to teraz dobry pieniądz a nie harytatywne stanowiska przez 30lat z podwyżka 50zl na rok. Tylko zmiana jest niezmienna a praca od kiedy ma być niezmienna

Marko
@Malte

Mogę ci dać stabilizację bez kariery ,chodź na moją żonę będziesz mi gotować w domu za pięćset plus .Stabilnie i bez kariery.

wezyr Nowy wpis
@Malte

No i co z tego ze duża i stabilna skoro cały czas szukają pracowników? Nie zastanawia cię to że firma non stop szuka ludzi? Jaki poziom kadry że nie potrafią utrzymać pracownika ? Jaki poziom tych co rekrutują że nie potrafią zrekrutować? I w tych trudnych czasach oni cały czas szukają.

Admin

Po przepracowaniu kilku miesiecy w tej firmie stwierdzam, ze nie jest zle. Ludzie jacy tu pracuja sa w porzadku, ale przelozoni na niektorych dzialach to jakas masakra. Rzygac sie chce jak czlowiek pomysli ze rano trzeba do pracy wstac, a co dopiero patrzec przez bite 8 godzin na ich mordy. Zero szacunku dla pracownika. Rozumiem ze kierownik czy brygadzista wymaga duzo od pracownika, to ze oni moga duzo ale przesada jest to zeby mogli tak zeszmacic pracownika a z siebie robia wielkie krolowe. Jesli ktos sie wybiera do tej pracy to powodzenia z tym aby trafili na jakis porządnych ludzi. Noe dosc ze człowiek daje z siebie duzo i pokazuje ze go stać to jeszcze zle bo nie można duzo pokazac bo wtedy sie zacznie. A wyzsi to tylko siedza na kamerach i gapia sie na ciebie.

Tak20Nie
Malte
@Admin

To w końcu nie jest źle, czy jest?

karol Nowy wpis
Kandydat
@Admin

A ci kierownicy to prezentują tam jakiś poziom? Bo zastanawiam się nad tą firmą ale mam tak że lubię być zarządzany jako pracownik (podlegać) ludziom co prezentują jakiś poziom. Wykształcenie, doświadczenie zawodowe, staż pracy, elokwencja... Nie wyobrażam sobie np żeby kierownikiem był jakiś zawodnik który studiów nie ma czy maila nie potrafi poprawnie napisać albo poprawnie się wysłowić. To jak to z nimi jest? Jakiś poziom czy to raczej prostactwo robione z roboli? Czyli koleś przyszedł, popracował, trochę po donosił na innych , trochę tyłki polizał i został przełożonym w ramach zasług!?

Pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Na hali panuje wazeliniarstwo. Są równi i równiejsi. Tylko wybrani chodzą na kawki i pogaduszki w czasie pracy. Reszta musi (usunięte przez administratora) Tak bywa jak brygadzista to dobry kolega. Trzeba wysłać kogoś na nową halę? Nie ma problemu, któregoś „jelenia” brygadzista wyśle. Bo przecież „śmietanki towarzyskiej” nie ruszy.

Tak5Nie

Żeby pracować w tej firmie trzeba naprawdę chcieć, bardzo trafnie tu pasuje określenie państwo w państwie, sami ustalają sobie zasady, co chwile coś zmieniają, są bardzo niekonsekwentni w tym co robią a najlepsze jest to że nic z tego dobrego nie wychodzi, i tu przykładem jest rework na drejno, ogólnie nikomu nie polecam

Tak4Nie
Rysiu
@Pracownik

niekonsekwencja to ładnie powiedziane bo to nieudolność i robienie czegoś na zasadzie dopóki się jakoś kula to może być/żywioł brak dobrego planowania i brak dobrych kierowników,stojace linie na nowej hali a na starej też Sajgon, nikt nic nie wie, walą w ciemno

Kasia Nowy wpis
@Rysiu

taki efekt zatrudniania osób niedoświadczonych na stanowiska wyższe których nigdy nie mieli do czynienia. kto to wymyślił?

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 86 dni.

Czy w Bama Polska S.C. Johnson panuje luźna atmosfera?

Arek

@hirek może po prostu jednak nie spełniłeś ich oczekiwań, jeśli mówili ze skontaktują się z wybranymi osobami?

hirek
@Arek

Jak nie spełniłem? W ogłoszeniu są wymienione wymagania. I wszystkie spełniałem. To co wymienili to miałem. A jeżeli chcieli czegoś więcej (np rozmowa uszczegóławiająca) to wypada się umówić i pogadać. A oni serwują co chwilę nowe ogłoszenia. To jest normalna firma? To kogo oni w końcu szukają? Ja rozumiem ze ktoś się nie kontaktuje ze mną bo ma lepszych kandydatów. Ok. Ale jak to się ma do tego jak co chwilę oni szukają ? To jakich lepszych kandydatów mieli jak za 2 -3 tygodnie znowu ogłoszenie i znowu szukają? Z rekrutującymi jest coś nie tak.

Marzenka
@hirek

Hirek, pracownicy HR zazwyczaj poza CV sprawdzają również Internet. Masz Facebooka lub inne konto gdzie aktywnie się udzielasz pod swoim imieniem i nazwiskiem? Może masz zdjęcia z imprezy sprzed 10lat gdzie wciągasz nosem koks haha ???????? :)

TakNie2
Lisek
@Arek

Za wysoki poziom pracownika jest zagrożeniem władzy niemiłe widziany tu haha i trudnym do sterowania pracownikiem

Waldek
@hirek

Widać, że Twoje doświadczenie w poszukiwaniu pracy jest minimalne. Ja wysyłałem mnóstwo cv na stanowiska, gdzie spełniałem wszystkie kryteria, a wierz mi, często te kryteria nie były takie proste do spełnienia - i nic. Zero odzewu. To normalna sytuacja i Twoje oburzenie na to, że jakaś firma nie odpowiedziała na Twoje cv, jest po prostu zabawne. To naprawdę nie funkcjonuje tak, że szukają człowieka z Twoim doświadczeniem i twoimi kwalifikacjami, no to wysyłasz cv, zapraszają Cię na rozmowę i masz pracę.

Urząd pracy
@Waldek

do kodaj jeszcze że podwyżki są niemiłe widziane u szefostwa i nikt nie chce nawet o tym słyszec .za to możesz w nagrodę zawsze dostać podwyżkę obowiązków jak ci mało .ludzie to przerabiają cały czas

Ja
@Waldek

Baju baju baju :) wysłałeś i nadal w banie pracujesz czy wysłałeś do bramy i tam pracujesz :) czy wydaje ci się że wysłałeś :)

Hirek
@Waldek

Gdzie to widzisz? Przez czarodziejska kulę? W firmie widzicie co chcecie zobaczyć a nie widzicie co wam niewygodne ot cała prawda

TakNie

Czy w obrębie jednego działu w Bama Polska S.C. Johnson są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Grześ
@Pytanie

(usunięte przez administratora) jak endomondo całą zmianę nabija kilometry i zbiera plotki, tu podpatrzy, tu podsłucha i strzela z ucha do góry, wazelinka posmaruje i lajcik ma.

Perła
@Pytanie

chyba w marzeniach jak sobie pomarzysz i co się przyśni haha

Ja :)
@Pytanie

Z mojego doświadczenia wiem ,że firma pompuje kasę w szkolenia i nie selekcjonuje jak nie jeden prywaciarz kogo przeszkolić np. na wózek widłowy a kogo nie.Pracujesz na linii gdzie taki kwit może być potrzebny ? To bez dyskusji szkolenie, egzamin, papier. Wiadomo najbardziej będą rozczarowani ci którzy za siedzenie chcą coraz więcej kasy, aspiracje kosmiczne ale chęci do pracy żadne. Możliwości rozwoju są jak najbardziej i to dość szerokie w zależności od swoich chęci i umiejętności. Nie od dziś wiadomo,że często decyzje zarządu są odmienne od naszego postrzegania stanu rzeczy lecz to samo jest w pozostałych gorzowskich "mega" firmach więc czy to telewizory, czy tapicerki czy wkładki... trzeba wiedzieć na co nas stać, cenić siebie w realny sposób to i rozwój będzie bo zakłady się rozwijają i nie mogą sobie pozwolić na odstawanie od reszty. Wiem, że w Bamie pracują elity ze stażem 10,15, 20 lat i to na zróżnicowanych stanowiskach i tu nie chodzi o sztuczkę " bo tak wygodniej". Znam tych ludzi osobiście od produkcji po zarząd i powiem, że to są NAPRAWDĘ osoby na odpowiednich stanowiskach. Nie słodzę tej firmie ale troszkę różnych firm już przerobiłem, na wielu gościłem.

Tak1Nie2
Realy
@Ja :)

Pan /Pani Ja to widać kierownicze stanowisko ma albo HR ,superlatyw jednej oponi na tysiące innych jest wszechwidoczny .No moje doświadczenia się z tym mijaja

Tak2Nie1
Ja
@Ja :)

Pompuje w filharmonie i inne gwiazdy disco polo :) prywaciarz więcej daje

Heniu

a te ELITY kierownicze stazem 20lat to połowę już musieli zwolnić

Hans
@Heniu

główny kierownik produkcji też ponad 20 lat ,brygadziści na produkcji też ,co się z nimi stało? Reszcie przyjaciół udało się zachować cieple posadki. Tylko czy ryba się nie psuje od głowy ? A głowy ciągle ta same . Mentalność głów też.

Ja :)
@Realy

Więc mamy dwa sprzeczne poglądy. Moje jest nieprawdziwe w Twoich oczach a twoje w moich. Przyznaj, gdzie dłużej miejsca zagrzałeś ? I ile tych negatywnych opinii wystawiłeś ? Stawiam, że podejście do pracy masz typowo GORZOWSKIE : "ja nic nie muszę i za takie pieniądze nie będę pracował ". Uwierz, że są ludzie którzy pracują w jednej firmie kilka lat z tą świadomością, że istnieje wolny rynek pracy. Najgorsze są takie egzemplarze które nie mają za grosz doświadczenia a chcą zarabiać góry pieniędzy mówiąc, że "ja to pierd... i pojadę za granicę zarabiać OJRO". I nie, nie jestem na kierowniczym stanowisku lecz potrafię trzeźwo spojrzeć na sytuację. Z wybacz na co dzień widzę podlotków którzy tylko w gębach są mocni, doświadczenia czy kultury pracy zero a za dwa dni dopada ich rzeczywistość, że jednak trzeba pracować i się zwalniają. Sory ale takie osoby uderzają we mnie doświadczonego pracownika ponieważ są ciągłym obciążeniem.

@Ja :)

Opinia osoby z kadr pisana na zamówienie haha dobra ściema

Robol z bamy
@Pytanie

możesz jedynie tyrać misiu na pensje swojego przełożonego który cię nigdy nie dopuści do awansu ani podwyżki, wszystkie lały pójdą na jego konto jak i kasa

Dggrdgg
@Pytanie

Powiem tylko tyle nie polecam tej firmy. Fakt faktem jej mozliwosci finansowe sa spoko jak na gorzowski rynek pracy, ale reszta inna to (usunięte przez administratora) Mozna podjac w niej prace, ale zero podwyzek, doceniania pracownika itd

Basia
@Dggrdgg

na gorzowski rynek to mierne warunki finansowe są i jeszcze słabszy socjal

Przyszły pracownik

Idę na halę gdzie robią jakieś zapachy żelowe do toalety do kogo najlepiej trafić n zmianę? Słyszałem że jeden gościu jest tam jakimś liderem i jest ponoć ok. Może ktoś wyrazić opinię na ten temat

@Przyszły pracownik

pojedyncza osoba ok nie poprawi atmosfery pracy reszty kadry

pracowniczka

TakNie5
Mimi
@pracowniczka

która to obecna hala? Haha która stara nowa i obecną?

idk
@Mimi

Kurczę dopiero ogarniam te hale. Ale mam na myśli h3

Fifi
@idk

Bartollini tam rządzi na trójce ? Ten co tak lubi kobietki i nie jedna już się zwolniła bo za bardzo je polubił, czy kto tam rządzi?

Nie warto
@pracowniczka

Popracuj kobietko dłużej i dopiero wyraz opinie. Co po paru dniach możesz powiedzieć? Jak góra robiła porządek z brygadzistami to mogła zrobić to porządnie. Wysługują się agencja pracy a nie jeden nowy pracownik jest mondrzejszy od starego z długim stażem. Starzy pracownicy za dużo sobie pozwalają. Jest takie słowo. Szacunek dla drugiego człowieka!!!. I każdemu nieważne ile pracuje się należy!!!!!!!

Tak18Nie
ktos
@Fifi

kto to? mozna po imieniu?

Tak7Nie
Zaibnteresowany

w jakim systemie oni pracuja na magazynie? 2-3 zmianowym czy 4 brygadowym?

Tak4Nie1
Magazynier
@Pracownik

2800 brutto dodaj a podwyżki po 50 zł co roku czyli po 10 latach 500zl to inflacja szybsza niż podwyżki wyzysk korporacyjny w naszym kochanym kraju

Robi
@Pracownik

Nowi mają więcej jak starzy bo za długo tam pracują bez podwyżek i ich pensje co roku pomimo rocznych symbolicznych podwyżek malały a nie rosły w stosunku do najniższej krajowej ,skoro podwyżka najniższej krajowej była o 250 zł a tu o 60 zł to wkoncu pensja spadła do minimalnej.wniosek więc prosty każdy się zwolnił kto mógł z pracowników doświadczonych

Nik
@Robi

Tapczan

Zgadza sie

zorro
@Pracownik

Chyba żartujesz z tym 2800zł brutto? Firma pisze o sobie używając takich zwrotów jak: wiodący producent, globalne marki, dynamicznie rozwijająca się itp itd. I niby 2800zł brutto? Przecież najniższa krajowa to jest 2600 brutto. Tak że to był żart czy poważnie piszesz? I jeszcze takie pytanko odnośnie nowej hali. Kiedy oni otworzyli tę nową halę? Bo w ogłoszeniach cały czas jest że w związku z budową nowej hali poszukują takich i takich pracowników. To wybudowali ją czy dalej budują?

Gabriela
@Pracownik

Wydaje mi się, że 2800 podstawy to całkiem w porządku pensja. A czy oprócz tego macie jakieś premie i dodatki? Jest np. Medicover?

Cozabzdury
@Magazynier

Nie opowiadaj głupot, bo stawka może się zgadza, ale jest kwotą netto, dodatkowo jest dosyć fajny socjal i ostatnio doszedł LuxMed. Skąd wy ludzie wynajdujecie takie beznadziejne informacje? Przestańcie siać głupie ploty

Inny pracownik
@Pracownik

Popieram cię, przychodzą ludzie praktycznie bez doświadczenia, dostają więc niż pracownicy którzy robią tam od lat, i nikt weryfikuję ich umiejętności, ostatnio zwolnili dziewczyne bo okazało się że w ogóle nie umie jeździć na wózkach a dostała najwyższą stawkę, na pytanie czemu tak, przełożony powiedział że dobrze się sprzedała na rozmowie kwalifikacyjnej, jeśli chodzi o liderów i wyżej to ci ludzie nic nie umieją zrobić, na proste rzeczy czeka się tu miesiącami ,a jak już im się coś uda zrobić to suty im stają i chodzą się chwalą jakich oni to wielkich rzeczy nie zrobili, (usunięte przez administratora)

Tampampam
@Cozabzdury

2800 brutto jest , pod tym wzgledem zle nie napisal . A co moge dodac od siebie to to ze firma kapusiow . Jestes konfidentem to cos tu osiagniesz

Fifi
@Tampampam

Przykład idzie z góry

Virac
@Tampampam

A firma dalej szuka operatorów wózków widłowych. Wchodzę ci ja na portal ogłoszeniowy a tam ogłoszenie z przed dwóch tygodni. Co tam się dzieje że oni tak ciągle szukają? Albo osoby odpowiedzialne nie potrafią zrekrutować odpowiednich kandydatów albo z przełożonymi coś jest nie tak tam że ludzie uciekają. Dziwię się że zarząd firmy nie przyjrzy się temu bliżej. A 2800 to podejrzewam brutto. Bo tak nie mieli by aż takiego problemu z ludźmi.

Tomek

50 osób ankietowane gretplejs to same kierownictwo? Kto wchodzi w skład sp zoo scj?

Korona

Wirus w open space Ten absurdalny sposób myślenia działa do dzisiaj. Jeśli szukać jakiejkolwiek korzyści z nowego koronawirusa, to jest nią szansa na stworzenie nowych zwyczajów – tak aby chorzy nie chodzili do pracy i leczyli się w domu, a ich przełożeni rozumieli, że z zainfekowanego pracownika jest więcej szkody niż pożytku. Sam układ pomieszczeń biurowych nowej generacji to wręcz idealne warunki dla wszelkich wirusów. Otwarte przestrzenie, w których przebywają dziesiątki osób, może i ograniczają koszty wynajęcia powierzchni, ale w przypadku epidemii znacznie zwiększają ryzyko zarażenia

Malta
Użytkownicy czekają na odpowiedź 270 dni.

Zapytam o aplikację do zgłaszania kandydatury - na stronie s.c. Johnson - czy Ktoś z Was miał problem z tą aplikacją? Od 3 dni próbuję przesłać i nie mogę - blokuje się na pytaniu: czy jesteś uprawniony do pracy w kraju złożenia wniosku? Odp. tak lub nie. I tu jest problem - co by się nie wybrało to system tego nie widzi i cały czas stoi na : "wybierz jeden" .... a bez tego nie chce przejść dalej. :( Czy Ktoś z Was ma sposób jak to przejść?

TakNie1
Hirek

Ja wprawdzie w firmie nie pracowałem ale już mam wyrobioną opinię na jej temat Niemożliwe! Możliwe. Firma poszukiwała pracownika na magazyn. Więc wysłałem cv. Wszystkie wymagania jakie stawia firma spełniałem. Nikt się nie odezwał. Po miesiącu patrzę i znowu ogłoszenie że szukają pracownika. Znowu wysłałem. Znowu brak odpowiedzi. Jakie moje zdziwienie kiedy kilka dni temu znowu po raz trzeci w ciągu 3 miesięcy zauważyłem że znowu szukają pracownika. Tym razem nie wysłałem bo z niepoważnymi firmami nie chcę mieć nic wspólnego. Ja rozumiem że nie do każdego kandydata się odzywają. Że kontaktują się tylko z wybranymi. Ale jak wytłumaczyć fakt że wysłałem dwa razy zgłoszenie , spełniałem wszelkie warunki stawiane (doświadczenie, uprawnienia itp) i nikt się nie odzywa. A za chwilę znowu szuka. Czy tam aby normalni ludzie rekrutują? Poza tym moja zgoda na przetwarzanie danych obejmowała również zgodę na "przyszłe rekrutacje". Więc teoretycznie teraz też powinni się odezwać jeżeli naprawdę szukają pracowników nawet jeżeli nie wysłałem teraz cv. A potem słyszysz takich pracodawców którzy opowiadają brednie że pracowników nie ma, że trzeba walczyć o pracownika. Moja przygoda z tym pracodawcom pokazuje jedno: Że normalny pracodawca nie poszukuje co chwilę pracowników. Bo rozumiem że znaleźli kogoś ale za miesiąc ten ktoś ucieka. I to mówi wszystko.

Tak3Nie1
Mini
@Hirek

Prawda o której piszesz boli bardzo i jest niewygodna dlatego nigdy cię tam nie zatrudnia

Tak2Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 389 dni.

Czy dyżury międzyświąteczne w Bama Polska S.C. Johnson obstawiają najmłodszymi stażem?

Daria

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki i godziny pracy? Czy można liczyć na stałą posadę?

Andrzej

Może idealnie nie jest ale wiem też, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!

Tak3Nie1
Skibi82
@Andrzej

A jak z wynagrodzeniem i atmosfera w pracy.kierownicy normalni.ide na rozmowę i chciałbym wiedzieć czy sobie darowac

Zostaw merytoryczną opinię o Bama Polska S.C. Johnson - Gorzów Wielkopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Bama Polska S.C. Johnson