Opinie o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski Kasprzaka 6 A

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski Kasprzaka 6 A

Przyszły pracownik

Idę na halę gdzie robią jakieś zapachy żelowe do toalety do kogo najlepiej trafić n zmianę? Słyszałem że jeden gościu jest tam jakimś liderem i jest ponoć ok. Może ktoś wyrazić opinię na ten temat

@Przyszły pracownik

pojedyncza osoba ok nie poprawi atmosfery pracy reszty kadry

pracowniczka

pracownicy bardzo mili, w dziale kobiet jest naprawdę okej, miły przełożony, nie wiem jak na nowej i starej hali, ale na obecnej jest naprawdę dobra atmosfera :)

Mimi
@pracowniczka

która to obecna hala? Haha która stara nowa i obecną?

idk
@Mimi

Kurczę dopiero ogarniam te hale. Ale mam na myśli h3

Fifi
@idk

Bartollini tam rządzi na trójce ? Ten co tak lubi kobietki i nie jedna już się zwolniła bo za bardzo je polubił, czy kto tam rządzi?

Nie warto
@pracowniczka

Popracuj kobietko dłużej i dopiero wyraz opinie. Co po paru dniach możesz powiedzieć? Jak góra robiła porządek z brygadzistami to mogła zrobić to porządnie. Wysługują się agencja pracy a nie jeden nowy pracownik jest mondrzejszy od starego z długim stażem. Starzy pracownicy za dużo sobie pozwalają. Jest takie słowo. Szacunek dla drugiego człowieka!!!. I każdemu nieważne ile pracuje się należy!!!!!!!

ktos
@Fifi

kto to? mozna po imieniu?

Kiepskie zarobki kiepski styl zarządzania ludzi stara kadra na górze nadal trzyma stołki do tego przerost formy nad treścią jeśli chodzi o ludzi co najwięcej zarabiają a za mało są opłacani najlepsi pracownicy na których opierają się pseudo kierownicy i menadżerowie brak już od dawna doświadczony pracowników filaru każdej firmy ogólnie nie polecam jeśli masz wybór to nie tu

Zaibnteresowany

w jakim systemie oni pracuja na magazynie? 2-3 zmianowym czy 4 brygadowym?

Specjalista ds. Kadr i Płac

Dotyczy tej firmy w Warszawie. Miałem wrażenie, że rekruterka w ogóle nie była przygotowana do rozmowy z kandydatem. Pytania od czapy i w żaden sposób nie odniesiono się do mojego doświadczenia, konkretnych umiejętności czy specyfiki wykonywanej pracy, by móc to jakoś zestawić i porównać. Rozmowa trwała niecałe 30 minut online. Rekruterka starała się zrobić dobre wrażenie, ale niestety wyszło to dość nieudolnie. Nawet nie udawała, że nie słucha kandydata. A na zapchanie tych kilku minut, odniosła się do benefitów i lokalizacji firmy. Mimo że wysłała wszystkie informacje kilka dni przed spotkaniem i podkreśliłem podczas rozmowy, że wszystko jest dla mnie jasne i można przejść do innych pytań.

- Dlaczego zdecydowałem się na aplikowanie do nich? Skąd ta zmiana w ścieżce kariery? - Jaką wartość dodaną dałbym firmie? (krótko i rzeczowo) - Jak dotychczas współpracowałem z klientami? (krótko i rzeczowo) Zapytano też o potencjalne wynagrodzenie oraz o okres wypowiedzenia.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Winfried 84 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Mazurskie Miody
logo firmy Samodzielny referent
Służba Cywilna
logo firmy міжнародний водій C+E
Gorzów Wielkopolski
DROZDA TRANSPORT & LOGISTICS S.A.

50 osób ankietowane gretplejs to same kierownictwo? Kto wchodzi w skład sp zoo scj?

Korona

Wirus w open space Ten absurdalny sposób myślenia działa do dzisiaj. Jeśli szukać jakiejkolwiek korzyści z nowego koronawirusa, to jest nią szansa na stworzenie nowych zwyczajów – tak aby chorzy nie chodzili do pracy i leczyli się w domu, a ich przełożeni rozumieli, że z zainfekowanego pracownika jest więcej szkody niż pożytku. Sam układ pomieszczeń biurowych nowej generacji to wręcz idealne warunki dla wszelkich wirusów. Otwarte przestrzenie, w których przebywają dziesiątki osób, może i ograniczają koszty wynajęcia powierzchni, ale w przypadku epidemii znacznie zwiększają ryzyko zarażenia

Malta

Zapytam o aplikację do zgłaszania kandydatury - na stronie s.c. Johnson - czy Ktoś z Was miał problem z tą aplikacją? Od 3 dni próbuję przesłać i nie mogę - blokuje się na pytaniu: czy jesteś uprawniony do pracy w kraju złożenia wniosku? Odp. tak lub nie. I tu jest problem - co by się nie wybrało to system tego nie widzi i cały czas stoi na : "wybierz jeden" .... a bez tego nie chce przejść dalej. :( Czy Ktoś z Was ma sposób jak to przejść?

Hirek

Ja wprawdzie w firmie nie pracowałem ale już mam wyrobioną opinię na jej temat Niemożliwe! Możliwe. Firma poszukiwała pracownika na magazyn. Więc wysłałem cv. Wszystkie wymagania jakie stawia firma spełniałem. Nikt się nie odezwał. Po miesiącu patrzę i znowu ogłoszenie że szukają pracownika. Znowu wysłałem. Znowu brak odpowiedzi. Jakie moje zdziwienie kiedy kilka dni temu znowu po raz trzeci w ciągu 3 miesięcy zauważyłem że znowu szukają pracownika. Tym razem nie wysłałem bo z niepoważnymi firmami nie chcę mieć nic wspólnego. Ja rozumiem że nie do każdego kandydata się odzywają. Że kontaktują się tylko z wybranymi. Ale jak wytłumaczyć fakt że wysłałem dwa razy zgłoszenie , spełniałem wszelkie warunki stawiane (doświadczenie, uprawnienia itp) i nikt się nie odzywa. A za chwilę znowu szuka. Czy tam aby normalni ludzie rekrutują? Poza tym moja zgoda na przetwarzanie danych obejmowała również zgodę na "przyszłe rekrutacje". Więc teoretycznie teraz też powinni się odezwać jeżeli naprawdę szukają pracowników nawet jeżeli nie wysłałem teraz cv. A potem słyszysz takich pracodawców którzy opowiadają brednie że pracowników nie ma, że trzeba walczyć o pracownika. Moja przygoda z tym pracodawcom pokazuje jedno: Że normalny pracodawca nie poszukuje co chwilę pracowników. Bo rozumiem że znaleźli kogoś ale za miesiąc ten ktoś ucieka. I to mówi wszystko.

Mini
@Hirek

Prawda o której piszesz boli bardzo i jest niewygodna dlatego nigdy cię tam nie zatrudnia

Daria

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki i godziny pracy? Czy można liczyć na stałą posadę?

Może idealnie nie jest ale wiem też, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!

Skibi82
@Andrzej

A jak z wynagrodzeniem i atmosfera w pracy.kierownicy normalni.ide na rozmowę i chciałbym wiedzieć czy sobie darowac

Esa

Jestem wieloletnim pracownikiem i gdy widze jak niszcza firme marke to serce boli i to bardzo....

Zostaw merytoryczną opinię o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 1 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.