Novar

Gliwice

Opinie o Novar

Julita

@Obiektywny mówisz, że coś się stało właścicielowi? W ogóle to nie jest miejsce, żeby pisać o pracownikach firmy. Tu się opisuje ogólnie firmę.

Julita

@Stefan póki co strona internetowa firmy Novar działa. Skąd posiadasz takie informacje, że firma jest sprzedana? Czy ktoś może potwierdzić aktualną sytuację firmy, by nie wprowadzać zamętu na forum?

Stefan

Witam. Ptaszki śpiewają ze firma sprzedana. Podobno bedzie apteka ?!?!?! Ktoś cos wie ?

Pracujacy
@Stefan 12.08.2017 21:16

Na pewno nie jest sprzedana bo musiałbym dostać chyba jakiś świstek aneksem zwany o zmianie właściciela czy coś...

elastyczny dobrze rokujący

Zakład oderwany w zupełności od dzisiajszc realiów. Bp nie istnieje. 30% załogi pod novarem 70 % pod firmami CUDAKAMI zwanymi podwykonawcami. Brygadzista potrafi wpisac 5 zamiast 8godzin bo efektywnosc mu sie nie podoba i nie robisz tyle co osoba z paroletnim doswiadczeniem. Cuda na kiju. PIP gdzie jest ? jak ta firma moze mieć jakiekolwiek certyfikaty ja sie pytam ? Dlaczego to "CUDO" wogole funkcjonuje ? Podwykonawcy płacą po na jedenaście złotyc na reke w kopercie zero skladek zero niczego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ci reke dostaniesz racunek na pare kola ze szpitala i zyj. Gdzie obiecywana likwidacja umów śmieciowyc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ja sie pytam ?

kania

a na jakim stanwosiku pracujesz? w czestochowie moze? jak to wyglada wszystko jako animatorka? ile godzin tygodniowo musisz przepracowac?

ula

Pracuje w tej firmie juz prawie 10 lat i uwazam ze jest jedna z lepszych firm na slasku zarobki dobre i Zarzad jest w porzadku.Dyrektorzy sa wymagajacy ale takie sa teraz wymagania ,

Spawacze nie pchajcie sie do tej firmy jak jest gołodno i chłodno żenada a brygadzista spawaczy pan Szymik to typowy burak z Rudy przez cwelka ludzie odchodza

kierownictwo to łapserdaki 2015 a tam klepisko śr syberia

mahomed

Przecież to nie ta firma ?!

gigi

najlepszy jest brygadzista malrzy i damianek pijaki i nic wiecej haha paruwy

ROMAN S

Pracowąłem tam i wiec tak Tomek majster- głupek z tg nic nie zna sie na pracy nawet rysunku technicznego nie umie odczytac, tak zwany lokalny glupek ;-) Bartek brygadzista - Konfident,zyd, wazelina i menel Patryk K. kierwonik zminay, głupi salceson smierdzi i jest obloesny W DODATKU konfident.

montex

Uważam że praca jest całkiem przyjemna , kierownictwo musi napedzać tą machinę ale jest to na normalnym poziomie. A zarzad firmy i dyrekcja to normalni menadżerzy którzy walczą o to żeby kontrakty były dla nas wszystkich. Zauważam tez ze jest naprawde coraz lepsza atmosfera w pracy, a widze co sie dziaje na rynku iiiii nie jest ciekawie- szanujmy sobie tą prace. Pracuje u podwykonawcy jest ok. narka.

dydy

cos w tym prawdy jest

twor 777

marionetka z tarnowskich gor to gadzi umysl

krys 231

nie wiem po co te kamery zalozone sa tylko dla picu nikt nie obserwuje

freed 432

nie ustawiajccie sobie pracy na wekend a wiecej zarobicie bo to lepsze rozwiazanie dla firmy

franek228@o2.pl

no wy macie wszystkich wymagajacych tylko wam sie robic nie chce moze by sie dyrekcja przyjzala wam wszystkim wy gadzi umysle buraka to idzie chociaz zjesc sciemniacze

ucho
@franek228@o2.pl 08.05.2015 23:01

uwazaj na tego Arka,bo to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jest wielka....

jarek

NO JA TEZ MAM FAJNYCH CHLOPAKOW W EKIPIE SPAWACZY I TERAZ JEST JESZCZE 1 NOWY AREK FAJNY GOSC.KIEROWNIK WYMAGAJACY ALE JEST OKS, SPOX NAPRAWDE JEST OKS.

montek

Panowie ja sobie chwale w swojej grupie.swietni ludzi .robota normalna .szef normalny.wyplata jest i na czas . nie narzekam .

jozef323

najlepiej to czytac encyklopedie to duzo oleju w glowie bedzie hah

free

myslenie ponizej gadziego umyslu typowe pole popisu hahaha buraka to chociaz idzie zjesc

free

piszecie tu a tyle ciekawych ksiazek widac ze waz budzi do dnia glupota

jozef323

a jak tam suwnicowe umia jesdzic na suwnicach

bubu

No tak ale jak już robisz na czarno to mógłby Ci dać większą stawkę a nie sknerzyc. Potem już człowiekowi robić się nie chce.

bubu

Najlepszy jest Behen podwykonawca pijak i menel, płaci najmniej ze wszystkich podwykonawców. Nie daje ubrań ani umów o pracę. Jak isć to tylko do Tomka on jeszcze jedyny jest w porządku.

hans

Ida wracaja przechodza jak wszedzie

powolny

to czamu ludzie idą z kalmetu do wos a potem za miesiac dwa pytaja czy moga wrócic bo miodu nima????????

PACOWNIK

CHE POWIEDZIC ZE TO SIE ZGADZA PRACUJE U JEDNEGO PANA POD NOVAREM I JEST WPORZODKU. UCZCIWY CHLOP. POZDRO DLA ZNAJOMYCH

gość

Witam , Przez okres kilku miesięcy obserwuję jak przebiega praca w firmie Novar i powiem szczerze, że naprawdę są coraz wyższe standarty , i praca w tej spółce jest na bardzo pozytywnym poziomie . Wszedzie są niejasności ale Novar wraz z swoimi podwykonawcami są świetnie postrzegani . Dyrekcja ma szacunek do ludzi , a pracować trzeba to normalne. Panowie i Panie szanujmy się wzajemnie - naprawde.

Brak slow

ja was nie rozumie obgadujecie firme ludzi co wam to daje brak wam pewnosci siebie nie macie za grosz godnosci ja jak mam do kogos problem to wale do niego brak jajek widze ze w tej firmie pracuje wiecej bab niz facetow :)no ale coz tak jak wszedzie jak kogos boli serce i wie ze ktos ma lepiej wali na forum i robi z siebie kozka ::::)))))

tesciu

bartek to niezły pozer i sprzedawczyk za 1zł

zadowolony

Atmosfera wporzo, placa na czas i czasami jak na swieta karpia :). Roboty duzo. Kierownictwo wymagajace ale nie goni az tak bardzo jak na strefie czy we vladku swoje trzeba zrobic - sprawdzaja wyrywkowo rozne stanowiska. Ludzie ok ale sa tez kapusie.

ra

super firma polecam praca na odlewni w molln spoko kierownik bardzo fajny

kluba

dostaniecie karpia ale musimy sie podliczyc

sam

bartek ma skrzydla i dlugi my mamy piesci

red

tylko gnojki tak pisza bo nie brak im wiedzy a praktyki a dupowlazy beda i beda zawsze bo to ich obrona przed glupim sposobem zawsze lepiej udupic niz pracowac po to bo sam nie wie kim jest staz

bon,,,

da sie zarobic jak znasz sie na swojej robocie,a nie ze jestes fachowcem znajdujesz sie na miejscu a ty nie masz zielonego pojecia to lepiej siedziec w polsce a nie pozniej wypisywac jacy tu zli ludzie pracojo jak to opisał nam jeden pracownik Binz hehehe

pracownik- BINZ-LORCH
@bon,,, 25.10.2014 14:19

He,he pisząc tu opinie pisze o pracownikach typu ..kolegach z czasów szkolnych wielkiego pana kierownika którzy pracują osiem latek w tym zawodzie a nie potrafi zdemontować zderzaka od MERCEDESA,,

bon,,,

Moim zdaniem trochu jest racji z kierownikiem-ze nie zawsze mozna na niego liczyc bo ma nas w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale pracowniku Binz przeginasz z reszto i to na maksa- co chodzi o cpunow,zlodzieji i cholote,jest multum chlopakow z ktorymi normalnie sie dogadujesz o wszystkim i w robocie i w domu.Sam musiales miec cos na sumieniu ze teraz tak hujowate bzdury wypisujesz ,pamietaj jak sie nie umisz odnalezc za granico do wroc do polski i pracuj z inteligencjo za grosze a nie szarp zlej opini drugim,to na tyle ja pracuje i ile tylko bedzie mozna bede pracowac dalej bo wiem ze mojo prace wykonuje jak najlepiej.

pracownik- BINZ-LORCH

Panowie trzymajcie się z daleka od tej pracy w Lorch p.Przemek -kierownik naściągał hołotę czyli ćpunów i kryminalistów ze swoich stron nie zapewniając bezpieczeństwa pracy w miejscu pracy jak i po pracy bo,,,,,co go to obchodzi że ktoś jedzie do pracy żeby spokojnie pracować a nie myślieć czy prześpi spokojnie noc ponieważ w spół lokator naćpał się i miał wizje o potem karatki i ośmieszanie się przed Niemieckim obywatelstwem..Nie polecam!!! Afery za aferami a jeżeli ktoś wątpi w tą opinię to niech sam spróbuje jak się pracuje w śród rodzinie i kolegach kierownika.

rr

Raczej na grubasa daniela który się wozi po hali z długopisem zamiast pracować. Wcześniej nic nie robil a teraz to juz jak kierownik nierob jeden.firma porażka

pracownik kalmetu

uważajcie na Bartka kapuś i za 5zł sprzeda każdego

rr do dzieła

Twoja głupota cię przewyższa pajacu rr haha

znajomy

Całkowicie popieram ,,,tylko czy można zaszkodzić mafii hanysów ..Kierownik z Lorch naściągał z Polski hołotę ze swoich stron którzy całe życie kradli albo ćpali różne wynalaski a w Niemczech udają fachowców bo pracują po znajomości przy okazji psując normalnym Polakom opinie.

jozef323

zly zaklad potwornie naginacze prawa lamiace wszelkie przepisy gnebia ludzi mobing totalny

franek228

szok szok szok uciec od nich jak najdalej

franek228

zastanawiam sie czy nie powinien sie ta sprawa zajac sad pracy az mnie korci podac pewne sprawy tak w tym zakladzie nie powinny miec miejsca lamanie przepisow bhp ludzie dla nich sie nie licza oni mysla ze to sa tylko roboty zero jakiegos szacunku omijac z daleka ten zaklad

buu

Jeśli chodzi o wypłaty to zawsze są na czas. Nie jest cięzko dla osoby która sie zna na swojej robocie.

snadok

spawaczy tez wysyłają do niemiec???

maler

Witam, jako malarz ile mozna u was zarobic, szukam pracy.Do Niemiec sa delegacje??? Z kalmetu wiem, ze i malarze przeszli

kaczor

Młody zacznij od ortografi,nazwiska piszemy z DUżEJ litery,Kluba a nie hluba.Nawiązując do pracy jak się nie podoba to poszukaj sobie innej,KALMET!!!.Powodzenia.

Zostaw opinię o Novar - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Novar