"HUTA SZKŁA W JAŚLE" S.A.

Pomorskie

Opinie o "HUTA SZKŁA W JAŚLE" S.A.

Zuzanna

@nicoco sprawia, że masz taką opinię na temat pracy w firmie? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym co się w niej teraz dzieje?

nico

dramat

Zuzanna

@Tomco według Ciebie było przyczyną takiej zmiany? Co więcej możesz powiedzieć na temat tego jak wygląda obecnie praca w Hucie Szkła w Jaśle?

Tom

Fajnie to tam było. Teraz normy, wyścig szczurów, szkolenia z umiejętnego skłócania. Praca ciężka, szkodliwa, płace niskie. Szkoda słów.

xoxo

Może wiecie jak aktualnie panuje atmosfera u nich? Chętnie bym się załapał, bo dbają o dobre relacje między pracownikami, co już jest dobrym dowodem na to, że się dobrze dzieje. Ważne, że wypłata jest odpowiednia.

Marek

Firmą zarządza gość który nie ma pojęcia co robi. Dziadostwo i obłuda nie polecam.

Wojtek
@Marek 29.07.2016 08:11

I na dodatek ma swoich „lizi du...” na wysokich stanowiskach

Twoje doświadczenie kształtuje rynek pracy. Dodaj komentarz o firmie Huta Szkła w Jaśle S.A..

Zostaw opinię o "HUTA SZKŁA W JAŚLE" S.A. - Pomorskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "HUTA SZKŁA W JAŚLE" S.A.