Novar

Wolsztyn

Opinie o Novar

Zla

Firma tragedia. Pomiataja ludźmi jak mogą. Chyba nie ma gorszej firmy w Wolsztynie, która na dodatek tak kiepsko płaci i patrzy żeby tylko ludzi wych... Ujac. Mobbing z każdej strony, siadają ludziom na psychikę jak tylko moga

majek

Niestety, ale mam raczej zła wiadomośc, firma Novar z miejscowości Wolsztyn juz dawno nie funkcjonuje, nie utrzymali sie w dobie kryzysu, a była to dobra firma...

Witam! Chciałem troszkę wypowiedzieć się na temat firmy Novar... Gdybym dostał propozycje pracy w tej firmie raz jeszcze - wyśmiałbym ich! Oni sobie żarty stroją z ludzi! 5, 6, 7 zł za godz? Umowa cały czas o dzieło na dodatek na 1/2 etatu?! Przeważnie na godzinę było 5 lub 6 zł ,zależy od ilości osób jaką umówisz na spotkanie.. Tak jak mówiłem wcześniej umowa jest o dzieło, przy której możesz w każdym momencie wstać i stamtąd wyjść bez żadnych wypowiedzeń.. Ale nie.. Jednak nie.. Chcesz się zwolnić najpierw odbierz wypłatę! Przed wypłatą pójdziesz i powiesz, ze zwalniasz się to pieniędzy nie dostaniesz. Dostaniesz jak Ci się skończy umowa! To jest chore! W końcu pracujesz cały miesiąc aby coś mieć a pow Ci ze nie dadzą ci pieniędzy bo taki jest ich kaprys! Przyda się Inspekcja Pracy!!!!

kot

zgadzam sie

walduśśś

atmosfera do[usunięte przez moderatora] a po drógie nie kuipiłbym tam nawet pustej płyty dvd taki maja szajs i felerny sprzet!!!

gutek

HMM praca tam oceniam na marną nigdy wiecej bym tam nie poszedł

Słowa kojarzące się z Novar (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Novar :Atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w Novar :Praca

Zostaw opinię o Novar - Wolsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Novar