Yvette Jewelry

Adres: ul. Niezapominajki 10, 05-850 Warszawa

NIP: 6912425933 REGON: 146935105

Yvette Jewelry
3 39 6 1

Opinie o Yvette Jewelry

Emilia

OMIJAĆ TEGO PRACODAWCĘ SZEROKIM ŁUKIEM! Zauważyłam, że ogłoszenie na stanowisko sprzedawcy w Yvette Jewerly pojawia się średnio, co dwa tygodnie. Nie dziwnie się, bo ciężko jest tam wytrzymać więcej. S(usunięte przez administratora)Dzwonili do mnie co godzinę i mnie cisnęli, że utarg musi być większy, że mam namawiać klientów, a utarg wahał się w granicach 0-100 zł, bo nikt normalny nie kupuje sztucznej, (usunięte przez administratora)biżuterii za kosmiczne ceny. Przez cały dzień trzeba czyścić półki z biżuterią i zdjęcia wyczyszczonych półek wysyłać kierowniczce, ona wtedy dzwoni i mówi, że to jest krzywo postawione itp xD. Miałam pracować na 3/4 etatu, a pracowałam po 1-2 dni w tygodniu - w ostatniej chwili do mnie dzwonili np w niedziele wieczorem, że mam w poniedziałek nie przychodzić do pracy, a moim kolejnym dniem pracy jest piątek. A jak powiedziałam tydzień wcześniej, że w piątek akurat i nie pasuje i podałam poważny powód, to (usunięte przez administratora) powiedział mi, że jestem nieodpowiedzialna. Umowa zlecenie na miesiąc, a w umowie takie abstrakcyjne rzeczy typu, że jak utarg dzienny będzie mniejszy niż 500 zł to pracodawca może pobrać z wypłaty(usunięte przez administratora), że pracownik musi wypowiedzieć umowę z dwutygodniowym okresem wypowiedzenia, pracownik ponosi koszty, jak klient uszkodzi biżuterię podczas oglądania itp. Po trzech tygodniach powiedziałam Panu(usunięte przez administratora), że nie chcę, żeby przedłużał mi umowy, ale ten ostatni tydzień będę oczywiście normalnie pracować. Obraził się, zaczął wykrzykiwać, że mam zapoznać się z karami na umowie. Wypłatę dostałam oczywiście pomniejszoną o kare, że utarg był mniejszy niż 500 zł, że zerwałam umowę, jak jej przecież nie zerwałam, że było niby brudno. Dostałam o prawie połowę mniej wypłaty niż powinnam! Pracowałam już w wielu miejscach, Yvette Jewelry, to zdecydowanie moja najgorsza praca.

anonim

(usunięte przez administratora)

osoba

nie warto

Yvette Jewelry

Informacja podana w Pani wiadomości jest mało zgodna z prawdą a większość nawet mocno przekoloryzowana. Wszystkie kwestie związane z umową, wypowiedzeniem, wynagrodzeniem, obowiązkami, między innymi czyszczeniem półek i innymi tematami poruszonymi wyżej są przedstawiane na rozmowie rekrutacyjnej a później w momencie podpisania umowy i co więcej są zawarte w umowie, pod którą Pani się podpisuje. Każdy przyszły pracownik może je zaakceptować bądź odrzucić, a więc proszę o informację skąd te pretensję? Jeśli Pani nie odpowiadają warunki zatrudnienia, po co taką pracę przyjmować a tym bardziej pracować i męczyć się półroku?  Niezrozumiałe, szczególnie gdy w Macu rekrutacja jest prowadzona przez cały rok.  Osoby które chcą pracować i potrafią, pracują w firmie ponad 4 lata. To nie jest praca w biurze gdzie akceptowalne jest siedzenie a więc normalnym jest iż trzeba czyścić, sprzątać półki i układać biżuterię. Mocno dbamy o wygląd ekspozycji i wymagamy tego od innych. Często jest że kierowniczka pracuje w nocy, sama układa ekspozycję i sprawdza biżuterię. A więc jeśli można ułożyć biżuterię równo, po co ma być ułożona krzywo? Również niezrozumiałe.  Jeżeli ktoś będzie posługiwać się anonimowymi niewiarygodnymi opiniami w wyborze pracy zamiast osobiście przyjść na rozmowę i we wszystkim przekonać się osobiście, mówi się trudno. Tyle w sprawie pracy u nas.  Jeśli chodzi o oskarżenie firmy o produkty złej jakości bądź niewłaściwe rozpatrywanie reklamacji, to każdy zatrudniony pracownik wie na własnym doświadczeniu że ponad 90 % reklamacji rozpatrujemy pozytywnie. Kryształy nie trzymają się w powietrzu, a więc to normalne że do ich naprawy używa się kleju, który stosuje się w większości sklepów jubilerskich, a także w biżuterii złotej czy srebrnej. Kolejną kwestią jest fakt iż jeśli Klient nie jest zadowolony z naprawy, zawsze i to zawsze proponujemy możliwość wymiany na inny dowolny produkt do kwoty zakupy.  W sprawie pracy, obecnie panujących warunkach zatrudnienia a także jakości produktów i zadowoleniu z obsługi świadczą zdjęcia i opinie naszych Klientów na stronach społecznościowych i forach. Niestety każdemu nie dogodzisz i zawsze znajdzie się człowiek który będzie specjalnie psuł opinię firmie ze względu na swoją nienawiść bądź zazdrość. Wszystkim niezadowolonym zawsze zalecamy osobiście kontaktować się z firmą (telefon jest odbierany nawet w dni wolne!) a ponieważ dbamy o nasze relacje z pracownikami i klientami, w większości staramy się rozwiązywać problemne sytuacje pozytywnie. Firma jest na rynku blisko 5 lat, a to już o czymś świadczy.

KOSA
@Yvette Jewelry 26.02.2018 08:35

Winny się tylko tłumaczy, co widać w tej jakże starannie dobranej w słowa wypowiedzi. Zastanawiam się tylko jak długo opisujący redagowal każde napisane przeze mnie słowo :) Jeśli chodzi o to co było zawarte w umowie, fakt, to się zgadza. Niebylo jednak wspomniane o tym że trzeba robić zdjęcia każdej wyczyszczonej półce przez zainstalowany specjalnie do pracy komunikator na swoim prywatnym telefonie. Do tego raport na koniec sprzedaży również że swojego prywatnego telefonu. Mimo wszystkich starań, pracodawca wiecznie niezadowolony. Nawet w tym momencie nie jest w stanie wyciągnąć wniosków z wypowiedzi poniżej ( wielu osób). Proszę wziąć pod uwagę że nie tylko ja wypowiadam się negatywnie na tym PUBLICZNYM forum. Jedyny plus to wynagrodzenie na czas. Skoro firma tak sobie dobrze radzi i jest na rynku od 5 lat, czemu w ostatnim roku zostały zlikwidowane 2 punkty. Została tylko jedna placówka :) dodam że jest to pytanie retoryczne. Marki które sobie dobrze radzą to Apart, Kruk,Schubert, Brjiu,Redrubin, Pandora... które mają SALONY w każdej możliwej galerii chandlowej. Reprezentują swoją marką dobrej jakości produkty z których każdy jest zadowolony, reklamację nie są klejone kropelka, a pracownicy mają godne warunki :)

CESARZ
@Yvette Jewelry 26.02.2018 08:35

Skoro galeria handlowa jest w nocy zamknięta, a kierowniczka rozkłada w niej biżuterię, zastanawiam się ile razy ją już ochrona spałowała? :-) hahahahaha! Co to w ogóle za tlumaczenia?... No ludzie!

Ania
@Yvette Jewelry 26.02.2018 08:35

Firma jest na rynku 5 lat haha. W Atrium Targówek były 2 wyspy z tym sklepem i już ich nie ma (z czego jedna była tam zaledwie kilka miesiecy). To moim zdaniem świadczy o tym, ze produkty są słabe skoro sklepy zamykają się.

Administrator

Moglibyście się podzielić się z innymi użytkownikami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z Yvette Jewelry?

Administrator

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Yvette Jewelry? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo pomocna!

Osoba
@Administrator 03.04.2018 10:45

Po co tu cokolwiek pisać skoro i tak prawdziwe komentarze są usuwane. Oczywiście negatywne komentarze.

Benek

Czy może mi ktoś podpowiedzieć jaka jest aktualnie atmosfera w pracy? Czy warto starać się o pracę?

anonim

(usunięte przez administratora)

aaaa

Ja również nie mogę polecić pracy w firmie Yvette. Również miałam takie odpychające zapisy w umowie. Atmosfera bardzo niesympatyczna ze strony kierownictwa i szefostwa. Zgadzam się w 100% z negatywnymi opiniami, które tutaj są.

x

W 100% zgadzam się z @Pracownik 2017-02-11 11:24

Ola

Pracowałam dla Yvette Jewelry prawie 3 lata, teraz jestem na macierzyńskim. Kierownictwo jest ok, mają dobre ludzkie podejście. Żadnych opóźnień w wypłacie. Praca nie jest ciężka, wystaczy jedynie nalezycie przykładać sie do obowiązków i nie ma problemu. Polecam każdemu kto lubi spokojną pracę. Jeśli ktoś kto tu pracował i jest nie zadowolony najprawdopodobniej nic nie robił a potem głupio się dziwił że ma sie pretensje. Ja też osobiście nie lubiłam jak musiałem przychodzić na zmianę po kimś kto nic nie robił wówczas miałam więcej na głowie.

anonim

(usunięte przez administratora)

Yvette Jewelry

Świetna próba pani Emilio. Jednakże w życiu trzeba mieć trochę klasy i moc przyznać się do swoich błędów. Pani insynuacje nie mają w sobie krzty prawdy. Pracowała Pani zaledwie 3 i pól dnia i w tym czasie zdążyła Pani naciągnąć firmę na koszty z racji ogromnych błędów podczas obsługi klientów. W czasie pracy „siedziała” Pani w telefonie ignorując wszystkich i wszelkie obowiązki, wiec nikogo nie dziwi fakt, że nie miała Pani utargów. Nie mówiąc już o zaniedbaniu innych obowiązków. Jest nam niezmiernie przykro, że czuje się Pani oszukana, ale my też tak się czujemy, gdyż zaufaliśmy niewłaściwej osobie. Teraz już wiemy dlaczego pracowała Pani tak krótko w tak wielu miejscach….. . Życzymy powodzenia i zmiany nastawienia, odpowiedzialność przyda się w dorosłym życiu.

Ninjia

@Magda, zastanawiam sie nad wyslaniem CV do tej firmy, jak jest z wynagrodzeniem? Jaka stawka godzinowa? Jakis benefity dla pracownikow? Z góry dziekuje

Kissy

Rowniez polecam. Fajna praca, piekny asortyment.

Marta
@Kissy 07.02.2016 13:03

są jakieś zniżki dla pracowników?

Ola
@Marta 05.01.2017 20:51

Nie ma

Marta
@Ola 11.02.2017 11:27

Olu, na pewno tu nie pracowałaś, jednak wysłałam CV i zostałam zatrudniona :) Zniżki dla pracowników są i to bardzo atrakcyjne :)

Ola
@Marta 21.02.2017 14:12

To chyba nierówno traktują pracowników, bo ja żadnych zniżek nie miałam.

Marta
@Ola 22.02.2017 12:09

To chyba nie pytałaś :)

Magda

Polecam pracę w tej firmie. Naprawde fajna atmosfera, kierownictwo wyrozumiałe, wynagrodzenie zawsze na czas. W tym roku skończyłam studia w Warszawie więc wróciłam do miasta rodzinnego, aczkolwiek szkoda było mi odchodzić. Polecam prace każedmu kto lubi kontakt z ludźmi (zawód sprzedawcy to jednak wymaga) no i oczywiście lubi różnego rodzaju błyskotki (a ich jest naprawde duzo) :)

admin

Znasz pracodawcę, produkty firmy Yvette Jewelry? Czekamy na Twoją opinię! Każdy komentarz jest cenny dla osób poszukujących pracy.

Zostaw opinię o Yvette Jewelry - Warszawa

 

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.
Każda rekomendacja jest motywacją i wyróżnieniem dla firmy. Pamiętaj, że Twoja opinia ma znaczenie.

Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii.

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO - wykonanie umowy) oraz gdy dotyczy, w celu weryfikacji udzielonej opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO – prawnie uzasadniony cel tj. kontakt w sprawie wyjaśnienia naruszenia) oraz wysyłki powiadomień na temat wskazanej firmy (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO - zgoda). Zgoda może być w dowolnym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Regulaminie.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Yvette Jewelry