Yvette Jewelry

Opinie o Yvette Jewelry

x

W 100% zgadzam się z @Pracownik 2017-02-11 11:24

Nie doceniają pracowników - chcą wyzyskać za najmniejsze pieniądze. Umowa zlecenie, w której są bezprawne zapisy o karach, jak utarg dzienny będzie za niski, ze umowę pracownik moze wypowiedzieć z dwutygodniowym okresem wypowiedzenia - po prostu trzeba być śmiesznym, żeby takie rzeczy pisać na umówie zlecenie. Brak zapewnienia pracownikowi takich podstawowych rzeczy, jak na przykład woda do picia, telefon służbowy (trzeba było dzwonić ze swojego z czym nie spotkałam się jeszcze nigdzie). Po prostu bieda firma, która chce oszczędzać na wszystkim, co nie idzie w parze z zapewnieniem korzystnych warunków dla pracownika. Pracują tam sami Białorusini, bo dla Polaków warunki są nie oszukujmy się mało atrakcyjne.

Ola

Pracowałam dla Yvette Jewelry prawie 3 lata, teraz jestem na macierzyńskim. Kierownictwo jest ok, mają dobre ludzkie podejście. Żadnych opóźnień w wypłacie. Praca nie jest ciężka, wystaczy jedynie nalezycie przykładać sie do obowiązków i nie ma problemu. Polecam każdemu kto lubi spokojną pracę. Jeśli ktoś kto tu pracował i jest nie zadowolony najprawdopodobniej nic nie robił a potem głupio się dziwił że ma sie pretensje. Ja też osobiście nie lubiłam jak musiałem przychodzić na zmianę po kimś kto nic nie robił wówczas miałam więcej na głowie.

Oszukany pracownik

Proba czego? Niby dlaczego miałabym pisać tu nieprawdę skoro sama zrezygnowałam z pracy? Nie wyplacil mi pan połowy wynagrodzenia! Zaprzeczy pan? Skoro zrobiłam tyle strat i bylam takim okropnym pracownikiem, to czemu mnie pan nie zwolnił albo chociaż nie powiedzial, że zrobiłam coś źle? Jak powiedziałam, żeby mi pan nie przedłużal umowy byl pan wyraźnie zaskoczony i zdenerwowany tym faktem.Gdybym była taka nieodpowiedzialna, to powinien sie pan ucieszyć, że rezygnuje. To pan nie ma krzty klasy i wstydu panie Sralek. Napisałam ten post, żeby inni nie marnowali czasu na prace w pana firmie, bo nieszanuje pan ludzi!

Oszukany pracownik

OMIJAĆ TEGO PRACODAWCĘ SZEROKIM ŁUKIEM! OSZUST! Zauważyłam, że ogłoszenie na stanowisko sprzedawcy w Yvette Jewerly pojawia się średnio, co dwa tygodnie. Nie dziwnie się, bo ciężko jest tam wytrzymać więcej. Szef i kierowniczka stwarzają bardzo nie miłą atmosferę. Dzwonili do mnie co godzinę i mnie cisnęli, że utarg musi być większy, że mam namawiać klientów, a utarg wahał się w granicach 0-100 zł, bo nikt normalny nie kupuje sztucznej, słabej jakości biżuterii za kosmiczne ceny. Przez cały dzień trzeba czyścić półki z biżuterią i zdjęcia wyczyszczonych półek wysyłać kierowniczce, ona wtedy dzwoni i mówi, że to jest krzywo postawione itp xD. Miałam pracować na 3/4 etatu, a pracowałam po 1-2 dni w tygodniu - w ostatniej chwili do mnie dzwonili np w niedziele wieczorem, że mam w poniedziałek nie przychodzić do pracy, a moim kolejnym dniem pracy jest piątek. A jak powiedziałam tydzień wcześniej, że w piątek akurat i nie pasuje i podałam poważny powód, to szef powiedział mi, że jestem nieodpowiedzialna. Umowa zlecenie na miesiąc, a w umowie takie abstrakcyjne rzeczy typu, że jak utarg dzienny będzie mniejszy niż 500 zł to pracodawca może pobrać z wypłaty 20%, że pracownik musi wypowiedzieć umowę z dwutygodniowym okresem wypowiedzenia, pracownik ponosi koszty, jak klient uszkodzi biżuterię podczas oglądania itp. Po trzech tygodniach powiedziałam Panu szefowi, że nie chcę, żeby przedłużał mi umowy, ale ten ostatni tydzień będę oczywiście normalnie pracować. Obraził się, zaczął wykrzykiwać, że mam zapoznać się z karami na umowie. Wypłatę dostałam oczywiście pomniejszoną o kare, że utarg był mniejszy niż 500 zł, że zerwałam umowę, jak jej przecież nie zerwałam, że było niby brudno. Dostałam o prawie połowę mniej wypłaty niż powinnam! Pracowałam już w wielu miejscach, Yvette Jewelry, to zdecydowanie moja najgorsza praca.

Yvette Jewelry
@Oszukany pracownik 11.11.2016 11:33

Świetna próba pani Emilio. Jednakże w życiu trzeba mieć trochę klasy i moc przyznać się do swoich błędów. Pani insynuacje nie mają w sobie krzty prawdy. Pracowała Pani zaledwie 3 i pól dnia i w tym czasie zdążyła Pani naciągnąć firmę na koszty z racji ogromnych błędów podczas obsługi klientów. W czasie pracy „siedziała” Pani w telefonie ignorując wszystkich i wszelkie obowiązki, wiec nikogo nie dziwi fakt, że nie miała Pani utargów. Nie mówiąc już o zaniedbaniu innych obowiązków. Jest nam niezmiernie przykro, że czuje się Pani oszukana, ale my też tak się czujemy, gdyż zaufaliśmy niewłaściwej osobie. Teraz już wiemy dlaczego pracowała Pani tak krótko w tak wielu miejscach….. . Życzymy powodzenia i zmiany nastawienia, odpowiedzialność przyda się w dorosłym życiu.

Ninjia

@Magda, zastanawiam sie nad wyslaniem CV do tej firmy, jak jest z wynagrodzeniem? Jaka stawka godzinowa? Jakis benefity dla pracownikow? Z góry dziekuje

Kissy

Rowniez polecam. Fajna praca, piekny asortyment.

Ola
@Marta 21.02.2017 14:12

To chyba nierówno traktują pracowników, bo ja żadnych zniżek nie miałam.

Marta
@Ola 22.02.2017 12:09

To chyba nie pytałaś :)

Magda

Polecam pracę w tej firmie. Naprawde fajna atmosfera, kierownictwo wyrozumiałe, wynagrodzenie zawsze na czas. W tym roku skończyłam studia w Warszawie więc wróciłam do miasta rodzinnego, aczkolwiek szkoda było mi odchodzić. Polecam prace każedmu kto lubi kontakt z ludźmi (zawód sprzedawcy to jednak wymaga) no i oczywiście lubi różnego rodzaju błyskotki (a ich jest naprawde duzo) :)

Znasz pracodawcę, produkty firmy Yvette Jewelry? Czekamy na Twoją opinię! Każdy komentarz jest cenny dla osób poszukujących pracy.

Zostaw opinię o Yvette Jewelry - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Yvette Jewelry