Opinie o Yvette Jewelry

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Srałek

OMIJAĆ TEGO PRACODAWCĘ SZEROKIM ŁUKIEM! Zauważyłam, że ogłoszenie na stanowisko sprzedawcy w Yvette Jewerly pojawia się średnio, co dwa tygodnie. Nie dziwnie się, bo ciężko jest tam wytrzymać więcej. Szef i kierowniczka stwarzają bardzo nie miłą atmosferę. Dzwonili do mnie co godzinę i mnie cisnęli, że utarg musi być większy, że mam namawiać klientów, a utarg wahał się w granicach 0-100 zł, bo nikt normalny nie kupuje sztucznej, słabej jakości biżuterii za kosmiczne ceny. Przez cały dzień trzeba czyścić półki z biżuterią i zdjęcia wyczyszczonych półek wysyłać kierowniczce, ona wtedy dzwoni i mówi, że to jest krzywo postawione itp xD. Miałam pracować na 3/4 etatu, a pracowałam po 1-2 dni w tygodniu - w ostatniej chwili do mnie dzwonili np w niedziele wieczorem, że mam w poniedziałek nie przychodzić do pracy, a moim kolejnym dniem pracy jest piątek. A jak powiedziałam tydzień wcześniej, że w piątek akurat i nie pasuje i podałam poważny powód, to szef powiedział mi, że jestem nieodpowiedzialna. Umowa zlecenie na miesiąc, a w umowie takie abstrakcyjne rzeczy typu, że jak utarg dzienny będzie mniejszy niż 500 zł to pracodawca może pobrać z wypłaty 20%, że pracownik musi wypowiedzieć umowę z dwutygodniowym okresem wypowiedzenia, pracownik ponosi koszty, jak klient uszkodzi biżuterię podczas oglądania itp. Po trzech tygodniach powiedziałam Panu szefowi, że nie chcę, żeby przedłużał mi umowy, ale ten ostatni tydzień będę oczywiście normalnie pracować. Obraził się, zaczął wykrzykiwać, że mam zapoznać się z karami na umowie. Wypłatę dostałam oczywiście pomniejszoną o kare, że utarg był mniejszy niż 500 zł, że zerwałam umowę, jak jej przecież nie zerwałam, że było niby brudno. Dostałam o prawie połowę mniej wypłaty niż powinnam! Pracowałam już w wielu miejscach, Yvette Jewelry, to zdecydowanie moja najgorsza praca.

Ania
@Yvette Jewelry 26.02.2018 08:35

Firma jest na rynku 5 lat haha. W Atrium Targówek były 2 wyspy z tym sklepem i już ich nie ma (z czego jedna była tam zaledwie kilka miesiecy). To moim zdaniem świadczy o tym, ze produkty są słabe skoro sklepy zamykają się.

Moglibyście się podzielić się z innymi użytkownikami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z Yvette Jewelry?

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Yvette Jewelry? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo pomocna!

Osoba
@Administrator 03.04.2018 10:45

Po co tu cokolwiek pisać skoro i tak prawdziwe komentarze są usuwane. Oczywiście negatywne komentarze.

Benek

Czy może mi ktoś podpowiedzieć jaka jest aktualnie atmosfera w pracy? Czy warto starać się o pracę?

aaaa

Ja również nie mogę polecić pracy w firmie Yvette. Również miałam takie odpychające zapisy w umowie. Atmosfera bardzo niesympatyczna ze strony kierownictwa i szefostwa. Zgadzam się w 100% z negatywnymi opiniami, które tutaj są.

x

W 100% zgadzam się z @Pracownik 2017-02-11 11:24

Ola

Pracowałam dla Yvette Jewelry prawie 3 lata, teraz jestem na macierzyńskim. Kierownictwo jest ok, mają dobre ludzkie podejście. Żadnych opóźnień w wypłacie. Praca nie jest ciężka, wystaczy jedynie nalezycie przykładać sie do obowiązków i nie ma problemu. Polecam każdemu kto lubi spokojną pracę. Jeśli ktoś kto tu pracował i jest nie zadowolony najprawdopodobniej nic nie robił a potem głupio się dziwił że ma sie pretensje. Ja też osobiście nie lubiłam jak musiałem przychodzić na zmianę po kimś kto nic nie robił wówczas miałam więcej na głowie.

Yvette Jewelry

Świetna próba pani Emilio. Jednakże w życiu trzeba mieć trochę klasy i moc przyznać się do swoich błędów. Pani insynuacje nie mają w sobie krzty prawdy. Pracowała Pani zaledwie 3 i pól dnia i w tym czasie zdążyła Pani naciągnąć firmę na koszty z racji ogromnych błędów podczas obsługi klientów. W czasie pracy „siedziała” Pani w telefonie ignorując wszystkich i wszelkie obowiązki, wiec nikogo nie dziwi fakt, że nie miała Pani utargów. Nie mówiąc już o zaniedbaniu innych obowiązków. Jest nam niezmiernie przykro, że czuje się Pani oszukana, ale my też tak się czujemy, gdyż zaufaliśmy niewłaściwej osobie. Teraz już wiemy dlaczego pracowała Pani tak krótko w tak wielu miejscach….. . Życzymy powodzenia i zmiany nastawienia, odpowiedzialność przyda się w dorosłym życiu.

Ninjia

@Magda, zastanawiam sie nad wyslaniem CV do tej firmy, jak jest z wynagrodzeniem? Jaka stawka godzinowa? Jakis benefity dla pracownikow? Z góry dziekuje

Kissy

Rowniez polecam. Fajna praca, piekny asortyment.

Marta
@Ola 22.02.2017 12:09

To chyba nie pytałaś :)

Magda

Polecam pracę w tej firmie. Naprawde fajna atmosfera, kierownictwo wyrozumiałe, wynagrodzenie zawsze na czas. W tym roku skończyłam studia w Warszawie więc wróciłam do miasta rodzinnego, aczkolwiek szkoda było mi odchodzić. Polecam prace każedmu kto lubi kontakt z ludźmi (zawód sprzedawcy to jednak wymaga) no i oczywiście lubi różnego rodzaju błyskotki (a ich jest naprawde duzo) :)

Znasz pracodawcę, produkty firmy Yvette Jewelry? Czekamy na Twoją opinię! Każdy komentarz jest cenny dla osób poszukujących pracy.

Zostaw opinię o Yvette Jewelry - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Yvette Jewelry