Opinie o Ecoventeam Sp. z o.o. w Raszyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ecoventeam Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ecoventeam Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ecoventeam Sp. z o.o. w Raszyn

Jakie są warunki zatrudnienia w Ecoventeam Sp. z o.o.?

Omijac...

@Rozczarowana

No naprawdę, ja nie omijam i jestem zadowolona

Czy pracodawca Ecoventeam Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Zawsze

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Nie dość że pracowników wyzyskuje przez okres próbny, to potem daje umowy bez wynagrodzenia albo daje umowę zlecenie za polowe stawki. Byleby sami zrezygnowali z podpisywania. Szczuje pracowników na siebie i chce żeby znajdywać haki na kolegów z pracy. Nie płaci na czas. Zmienia firmę i nazwę co pare lat.

Radek
@Paweł

Jakies merytoryczne przykłady wyzysku ? Czy postanowił Pan sie wyzalic ze ktos kto Panu placi i jeszcze oczekuje od Pana pracy?? Przepracowałem zlecenie, mam umowe o prace czas nieokreślony. Wyplata w terminie i nikt mnie nie szczuje. Polowa stawki to nie legalne, wiec albo Pan manipuluje albo jest Pan wspolnikiem. Pracuje od roku nie slyszalem o takim przypadku.Radoslaw Wronski.

@Radek

Ciekawy wpis, a szczególności tekst "...albo Pan manipuluje albo jest Pan wspolnikiem...". Rozumiem, że jeśli osoba, która jest/może być wspólnikiem, wie jak działa firma :)

@Piotr

Czy tym samym próbujesz podważyć tę opinię? wiesz coś więcej na ten temat? Bo może wpisy stare ale sama się zaczęłam teraz nad nimi zastanawiać. Ktoś inny by się co do tego odniósł?

@Paweł

Świetny żart, jakoś pracuję ponad rok i zawsze pieniądze na czas. Dziwne nie?

Czy kandydat na stanowisko Pracownik Serwisu w firmie Ecoventeam Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Rozczarowana

Jeden wielki (usunięte przez administratora) Szef niby miły ale (usunięte przez administratora) Wiecznie zapomina wiecznie nie ma czasu, szkolen zero. nadgodziny nie platne. Tylko wymagania obelgi a pieniądze naprawdę marne. Odradzam.

@Rozczarowana

A czy chociaż jest jedno szkolenie które wprowadzi pracownika do pracy? Plus czy dużo jest tych nadgodzin? Bo skoro są niepłatne, a byłoby ich dużo, to ciężko tak pracować wtedy za darmo. Raz za czas można zostać...

@Rozczarowana

Po pierwsze: Kiedy Pani pracowała, że taka sytuacja miała miejsce? Po drugie : To chyba Pani nadużywa słów, które są nieodpowiednie i zostały usunięte przez administratora strony. Po trzecie: Pracujemy od godziny 8-16, więc jeśli założy się odpowiedni dokument, że pracujemy więcej niż na umowie, wtedy kwestia finansowa jest regulowana. Po czwarte: Szkolenia są gwarantem podjęcia pracy, które jest osobiście prowadzone przez szefa z zapytaniami czy wszystko jasne ( może być taka sytuacja, że szefa nie ma więc szkolenie jest później, natomiast jest załoga, która daje materiały szkoleniowe do wglądu ,żeby się z nimi zapoznać. Jeśli jest ktoś zainteresowany współpracą, zapoznaje się z każdym punktem i podpunktem, jeśli leser zwyczajnie wylewa żale na forum, pod "Rozczarowanym" Nickiem.

@Rozczarowana

A Pani Rozczarowana, nawet nie poinformowała swojego pracodawcy o tym, że nie będzie jej w danym dniu w pracy. Nawet telefonów nie odbierała, a dnia następnego właśnie miało być szkolenie, o którym chcieliśmy poinformować, jak również usłyszeć na temat stawiennictwa w pracy. Tak, więc młodą osobę, zachęcam do myślenia.

Urszula
@Pracownik Asia

No a mi się np nie podoba wcale pomysł ze załoga ma kogoś szkolić i tracic swój czas wiec fajnie jakby ten szef jednak był?

@Urszula

Po raz kolejny napiszę... Szef jest z nami cały czas, natomiast jeśli chodzi o szkolenia, mamy kierowników, czyli osoby kompetentne na nasze działy, Tak więc każdy kierownik robi takie szkolenie, szef przeprowadza główne. Jeśli ktoś chce się nauczyć , pracować i szkolić naturalne jest to, że czerpiemy wiedzę od każdego od kogo można. Jeśli ktoś się nudzi, to już tej osoby problem. Jestem pracownikiem i jak wspominałam wcześniej jestem zadowolona, trochę chęci i naprawdę można to odczuć. Umowy są normalnie i nigdy nie miałam z tym problemu.

@Rozczarowana

Ale w tej firmie nie ma nadgodzin, proponuje powrót do podstawówki

Morlocke

Szef tej firmy na rozmowie rekrutacyjnej używa wulgaryzmów. (usunięte przez administratora) i brak profesjonalizmu

@Morlocke

Szanowny Panie szkoda iż pisząc to oszczerstwo nie jest Pan lub Pani podpisać się z imienia i nazwiska. Czytając takie bzdury o wulgaryzmach i braku profesjonalizmu to ja zadam do Pani/Pana pytanie gdzie to u Pani/Pana profesjonalizm? Nie została Pani/Pan zatrudniona - musiał być jakiś powód ale jakież to małostkowe docisnąć aby docisnąć, a... niech ma jak mnie nie zatrudnił. Sam przechodziłem rekrutacje, profesjonalna, rzeczowa rozmowa, która przeciągnęła się do wypicia wspólnie w miłej atmosferze dwóch kaw. Po przepracowanych latach w korporacji każdemu kandydatowi życzył bym takiego początku współpracy. Przy kolejnych zatrudnieniach sam byłem również obecny i nigdy opisane przez ANONIMA sytuacje nie miały miejsca. Mimo wszystko pozdrawiam i życzę sukcesów na drodze zawodowej, ale do nas proszę już więcej swojego CV nie wysyłać. Pozdrawiam Marcin Wołoszczak

Morlocke
@Marcin

Niby czemu mam podawać imię i nazwisko? Tu nie chodzi o nie otrzymanie pracy, ale jak rekrutacja wyglądała. Zapewne pan szef sam sobie pisze pozytywne komentarze i stąd ta agresja w stronę tych, którzy raczyli tego pana skrytykować. Żenujące

Zuzia
@Morlocke

Dokładnie na każdej stronie pracownicy piszą sami pozytywne opinie,a ktoś kto wystawia je z doświadczenia jest już atakowany

Renata
@Zuzia

no i to jest straszne! tak jakby nikt nie miał prawa mieć własnego zdania i odmiennej opinii od całej reszty. Ty byłaś u nich na rozmowie?

@Morlocke

Bo chyba nie ma Pan odwagi, skoro piszemy tak nieoficjalnie.

@Zuzia

Jakoś pracuję tutaj dłuższy czas i nie mogę narzekać ani na szefa, ani na osoby z którymi współpracuję. Trochę chęci do pracy by się należało, a nie wszystko na talerzu.

@Renata

No bardzo straszne, rzeczywiście. Przyjdź, zobacz, oceń dopiero wtedy

@Morlocke

Szef nie przeprowadza rozmowy kwalifikacyjnej od tego zacznijmy

Honorata

A więc kto tu jest za to odpowiedzialny? Tak właściwie to nie lepiej by było gdyby sam szef to robił? Bo miałby wtedy wyrobioną opinię na temat pracownika i w drugą stronę, to może pozwoliłoby na ominięcie pewnych problemów z późniejszym niedogadywaniem się?

Wanda

Skoro już piszecie o rekrutacji :P Rozumiem, że jest tylko rozmowa kwalifikacyjna, czy sam proces trwa trochę dłużej? ktoś wspomniał, że firma organizuje szkolenia pracownicze. Są płatne? :) Ile około trwa takie szkolenie?

Rozczarowana

Atmosfera spoko (usunięte przez administratora),pieniądze poniżej najniższej krajowej (usunięte przez administratora).Cwaniarska firma która próbuje przyszczędzić (usunięte przez administratora)

@Rozczarowana

Ale o co chodzi z tą atmosferą? Napisz coś więcej i jaśniej, bo nie za bardzo rozumiem. (usunięte przez administratora)

Janusz
@Rozczarowana

Skoro jest umowa to chyba nie może być wypłata poniżej normy… prawda ? Chyba ze się mylę, daj znać jak w umówię było?

@Rozczarowana

A ja się nie zgadzam, najpierw wypadałoby dokładnie zapoznać się z umową, a dopiero wylewać swoje żale na forum i nie tylko. Poza tym, jak się podpisuje dokument, to raczej nie na zasadzie ah maznę podpis, tylko się czyta, a jak ma się pytania to je zadaje, a nie zabawa w kotka i myszkę. Pracuję tu kolejny miesiąc i jestem zadowolona, zarówno z ekipy z którą pracuję jak i szefostwa. Jeszcze kilka lat do dorosłości jednak sądząc po sytuacji, mało zręcznej. Mnie jakoś nikt nie wykorzystuje, co do zgłaszania do ubezpieczyciela, proszę zapoznać się dokładnie z Kodeksem Pracy ile czasu firma na to ma.

Kamila

Nie wiem czy dobrze rozumiem, jesteś nieletnia tak? Firma zatrudnia osoby które nie ukończyły 18 lat? Od którego roku życia i jak organizują grafik takim pracownikom?

Wystarczyło porozmawiać.
@Rozczarowana

Przyjmowane są osoby wyłącznie pełnoletnie. Podczas rozmowy rekrutacyjnej została ustalona wspólnie z Panią Rozczarowaną kwota wynagrodzenia z uzasadnieniem jej wysokości, że jest taka ze względu konieczności przyuczenia do zawodu (brak posiadanej wiedzy i doświadczenia na zajmowane stanowisko) i że zostanie zmieniona kwota w momencie osiągnięcia samodzielności - po okresie umowy zlecenie. Podpisując umowę zlecenie, znała Pani jej treść i kwotę, nie zostały zgłoszone żadne uwagi i zaakceptowała ją Pani, składając podpis. Również w terminie rozliczeniowym wypłat zostało Pani przelane wynagrodzenie (na podany numer konta w umowie), za przepracowane godziny. Wystarczyło porozmawiać z nami otwarcie o swoich wątpliwościach i wszystko by zostało wyjaśnione i omówione.

@Wystarczyło porozmawiać.

Problem w tym że umowa nie została zgłoszona do ubezpieczenia po moich 2 upomnieniach nadal nie było to zgłoszone,dopiero w momencie informacji iż zostanie poinformowana odpowiednia placówka raczyliście zgłosić ta umowę bo się chyba wystraszyliscie.Przyuczenie do zawodu to jedno a wypłata zgodna z prawem to drugie lecz głównie chodzi o brak zgłoszenia umowy.Pensja poniżej najniższej krajowej i brak ubezpieczenia to nie oszczędzanie na młodych pracownikach?

Wanda
@Wystarczyło porozmawiać.

A ile trwa takie przyuczenie do zawodu? Jest narzucany jakiś okres, np. 3 miesiące, czy wszystko zależy od pracownika?

Joanna.

Mieliśmy problemy z powracającym grzybem na ścianach w garażu i piwnicy. Mimo używania chemii grzyb wracał po jakimś czasie. Wydawało nam się, że wentylacja domu jest wystarczająca. Nasz znajomy używał rekuperacji Prana, którą nam polecił. Ogromną zaletą tych rekuperatorów jest szybki i łatwy montaż bez prucia całego domu. Wystarczy zrobić otwór w ścianie. W piwnicy mamy rekuperatory serii stop smog a w garażu mamy rekuperator Prana premium plus, ponieważ dodatkowo ma czujnik CO2. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego zakupu i grzyb już nie powraca.

Grzegorz

Cześć ???? szukam firmy która ma wolne terminy na JUŻ na montaż wentylacji i klimatyzacji w lokalu usługowym ???? lokalizacja Warszawa

Nomad
@Grzegorz

Dzień dobry! Jeśli to pytanie jest istotne dla Pana - nasz specjalista odpowie na wszelkie pytania telefonicznie ☎️+48 733 600 724

A

Pracę wspominam bardzo dobrze, wiadomo jak to w handlu ciśnienie i plany... robisz jest dobrze.

Czy pracodawca Ecoventeam Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Karol

TAK, jak najbardziej

Czy w firmie Ecoventeam Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Karol

Tak

Zawiedziony!!!

Proszę o dokładne wyjaśnienie, na stronie : http://ecoventeam.com/rekomendacje/ List Referencyjny Krasnystaw?

Nie polecam współpracy z tą firmą. Umowę dostaniesz jak sobie ją wychodzisz i sam ogarniesz. To samo z badaniami lekarskimi i cala papierologią. Przed pierwszą wypłatą dostaliśmy wiadomość od szefa " Niech ktoś przygotuje dla mnie z kadr liste wynagrodzeń do przelewów, najlepiej uzgodnijcie to wszystko z kadrami a kadry do mnie" To była wiadomość do techników a kadry ( jeżeli takie sa) mieszczą sie w budynku w którym pracuje prezes, tylko trzeba do nich wejść pietro wyżej a tego sie prezesowi juz nie chce. Termin pierwszej mojej wypłaty wypadal na 10 kwietnia akurat przed świętami Wielkiej Nocy ale jej nie dostaliśmy. Prezes nie mial czasu zeby zdazyc z wypłatami przed świetami ani zeby zadzwonić i wytlumaczyc sprawy ( dostał wiadomość z informacją o braku wynagrodzenia) Nie polecam Przerost formy nad treścią

Zostaw merytoryczną opinię o Ecoventeam Sp. z o.o. - Raszyn

• Jak się pracuje w Ecoventeam Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ecoventeam Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ecoventeam Sp. z o.o.?

Ecoventeam Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Godebskiego 32
    05-090 Raszyn