Opinie o Strabag BRVZ Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Strabag BRVZ Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Strabag BRVZ Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Strabag BRVZ Sp. z o.o. w Pruszków

Avio

Nie polecam pracy w dziale kadr/płac. Wyzysk, brak wsparcia i archaiczne narzędzia pracy.. Nie ma czasu na żadne szkolenia i naukę języka. Za dużo pracy, zła organizacja działu, procedury nieadekwatne do możliwości czasowych. Program zbyt pracochłonny i bardzo skomplikowany. Zarobki nieadekwatne do wkładu niewolniczej pracy, zero zrozumienia i wsparcia ze strony przełożonych.

Morfeusz

Napewno dużo zależy od działu (nie mylmy Strabag BRVZ że Strabagiem tam nie ma stanowisk na budowę, tylko kadry, place IT etc.) Napewno rozwojowo nie jest, awans może po 15 latach i to mały. Kasa to średnia w podobnych firmach, socjalu nie ma niestety. Nie ma zapier***u , przełożeni raczejega olewczy na to co się w dziale dzieje (wieczne spóźnianie, L4, słabe wykonywanie obowiązków , kiepskie nastawienie do pracy - tak większość w dziale pracuje i nikt nikomu nic nie mówi - szok) Trochę słaba praca na początek bo może popsuć , rozleniwić młodego po studiach i będzie oczekiwał tego od wszystkich pracodawców

Morfeusz

Emilia
@Morfeusz

Faktycznie awans zdarzyć się może dopiero po 15 latach?? Nie ma szans wcześniej na niego nawet gdy ktoś jest zaangażowanym pracownikiem i się dobrze wykazuje? A jeśli się już zdarzy to jak to wygląda? O ile wzrasta wynagrodzenie?

? Nowy wpis
@Morfeusz

Że niby nie ma zapierdolu, praca rozleniwa? Podpowiedz w którym to dzielę taki luz? Bzdury piszesz...

@Emilia

Raczej tak, nie ma ruchów, zmian personalnych etc. a jak jest pierwszeństwo ma osoba z 20 letnim stażem, co do wynagrodzenia nie wiem o ile wzrasta.

@?

Sorry, może to jest tylko moja opinia bo tej pracy z firmy gdzie był ostry zapierdziel.. tutaj wg mnie jest spokojnie, jest co robic ale optymalnie. A działu nie będę mowić, bo za duzo to zdradzi ;-)

Jacek

@Morfeusz a jaką dają umowę ?

@Jacek

Umowa o pracę, na początek 3 m-ce potem 2 lata i 9m-cy (jakos tak.. obie łącznie dawały 3 lata) a potem na czas nieokreślony.. śmieciowych umów nie ma

Avio

Grażyna

Do Strabagu w Pruszkowie (do spółek serwisowych, nie do głównej) szukają młodszego specjalisty do spraw cen transferowych i specjalisty do spraw kadr i płac. Chodzi mi o punkt w tych ofertach pracy. Koncert oferuje ,,ułatwienia w dojeździe z Warszawy do siedziby firmy w Pruszkowie,,. Na czym takie ułatwienie miałoby polegać. Ktoś coś?

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. kadr i płac (m/k) w firmie Strabag BRVZ Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy KSIĘGOWA/Y
Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa
(31 opinii)
logo firmy KUCHARZ WYDAWKOWY
Pruszków
Maison Charlotte Sp. z o.o.
(30 opinii)
logo firmy TECHNIK SERWISU
Pruszków
Teknika Industry Technologies S.A.
(1 opinia)
logo firmy Pracownik kawiarni
Pruszków
Sale Zabaw Fikołki Sp. z o.o. sp.k.
(16 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Gosia

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki i na jakie stanowiska są wakaty?

Tytus

Może jakieś uzasadnienie do tej negatywnej opinii? Firma spoko i trudno zrozumieć.

Edi

Masakra

Aneta

Czytając aktualna ofertę pracy do BRVZ na stanowisko kierownika robót mostowych, można wyczytać, że firma oferuje swoim pracownikom obok dodatkowych benefitów, takich jak opieka zdrowotna - szeroki zakres szkoleń. Jakich szkoleń może się spodziewać pracownik na tym (lub innym) stanowisku?

Aneta

Obecnie firma poszukuje osoby do pracy jako Inżynier Budowy. @anonim @Pracuś możecie powiedzieć na temat tego jak wygląda praca na tym stanowisku? Takie informacje będą cenne dla osób, które zamierzają aplikować. @Pracuśpiszesz, że pracowników w firmie nie traktuje się uczciwie. Co przez to rozumiesz? Mógłbyś powiedzieć jakie były w Twoim wypadku różnice między tym co usłyszałeś na rozmowie kwalifikacyjnej, a tym co się okazało po rozpoczęciu pracy? @anonimpiszesz, że w firmie nie ma możliwości rozwoju oraz jest problem ze szkoleniami. A jakie według Ciebie szkolenia byłyby przydatne i rozwojowe dla pracowników?

Nie polecam firmy, zwłaszcza osobom które nastawione są na rozwój. Firma bardziej przypomina pracę w urzędzie niż w korporacji. Nie rozpieszcza się pracowników podwyżkami, sa tzw inflacyjne i nie dla wszystkich. Nie ma ścieżki kariery i jest duży problem ze szkoleniami. Nic, co obiecano na rozmowie rekrutacyjnej się nie sprawdziło. Wielkie rozczarowanie pracodawcą

Pracuś

Nie polecam tej firmy nikomu. Uważam że kadra zarządzająca osiągnęła najwyższy poziom w demotywacji pracowników. Jeśli nie masz ambicji, nie przeszkadza Ci nieuczciwe traktowanie pracowników - to jest firma dla Ciebie. Przestrzegam również osoby zatrudniające się, nie liczcie na zrealizowanie obietnic stawianych przy zatrudnianiu.

e

czy niewielka rotacja to chyba moglibyśmy nieco dłużej i burzliwie na ten temat podyskutować.... jeśli się spojrzy na ilość rekrutacji dostępnych w tym, roku w firmie to jako kandydat szczerze mówiąc można się lekko zaniepokoić, skąd nagle tyle naborów?

niewielka rotacja -> jeśli ktoś szuka stabilnej pracy w dużej organizacji -> OK !

Zostaw merytoryczną opinię o Strabag BRVZ Sp. z o.o. - Pruszków

Strabag BRVZ Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Parzniewska 10
    05-800 Pruszków
  • NIP: 5260035268 REGON: 10620108 KRS: 0000101934

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Strabag BRVZ Sp. z o.o.