BRVZ SP. Z O.O.

Opinie o BRVZ SP. Z O.O.

Aneta
użytkownik zarejestrowany

Obecnie firma poszukuje osoby do pracy jako Inżynier Budowy. @anonim @Pracuś możecie powiedzieć na temat tego jak wygląda praca na tym stanowisku? Takie informacje będą cenne dla osób, które zamierzają aplikować. @Pracuśpiszesz, że pracowników w firmie nie traktuje się uczciwie. Co przez to rozumiesz? Mógłbyś powiedzieć jakie były w Twoim wypadku różnice między tym co usłyszałeś na rozmowie kwalifikacyjnej, a tym co się okazało po rozpoczęciu pracy? @anonimpiszesz, że w firmie nie ma możliwości rozwoju oraz jest problem ze szkoleniami. A jakie według Ciebie szkolenia byłyby przydatne i rozwojowe dla pracowników?

Nie polecam firmy, zwłaszcza osobom które nastawione są na rozwój. Firma bardziej przypomina pracę w urzędzie niż w korporacji. Nie rozpieszcza się pracowników podwyżkami, sa tzw inflacyjne i nie dla wszystkich. Nie ma ścieżki kariery i jest duży problem ze szkoleniami. Nic, co obiecano na rozmowie rekrutacyjnej się nie sprawdziło. Wielkie rozczarowanie pracodawcą

Pracuś

Nie polecam tej firmy nikomu. Uważam że kadra zarządzająca osiągnęła najwyższy poziom w demotywacji pracowników. Jeśli nie masz ambicji, nie przeszkadza Ci nieuczciwe traktowanie pracowników - to jest firma dla Ciebie. Przestrzegam również osoby zatrudniające się, nie liczcie na zrealizowanie obietnic stawianych przy zatrudnianiu.

e
użytkownik zarejestrowany

czy niewielka rotacja to chyba moglibyśmy nieco dłużej i burzliwie na ten temat podyskutować.... jeśli się spojrzy na ilość rekrutacji dostępnych w tym, roku w firmie to jako kandydat szczerze mówiąc można się lekko zaniepokoić, skąd nagle tyle naborów?

niewielka rotacja -> jeśli ktoś szuka stabilnej pracy w dużej organizacji -> OK !

Zostaw opinię o BRVZ SP. Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BRVZ SP. Z O.O.