Opinie o Hotele Warszawskie Syrena Sp. z o.o. Hotel Polonia Palace w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hotele Warszawskie Syrena Sp. z o.o. Hotel Polonia Palace. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hotele Warszawskie Syrena Sp. z o.o. Hotel Polonia Palace o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotele Warszawskie Syrena Sp. z o.o. Hotel Polonia Palace w Warszawa

Była pracowniczka Nowy wpis

Najgorsze miejsce do pracy ever. Pracowałam w biurze. Jeszcze nigdy nie byłam w tak toksycznym zespole, dziewczyny są nieprzyjemne na maxa, (usunięte przez administratora) Kiedy przychodzi nowa osoba to przeżywa (usunięte przez administratora) od innych, czując jedynie nienawiść od koleżanek i to kompletnie bez powodu (tutaj nie mówię nawet o sobie, tylko też o innych, którzy trafili do tego piekła). Kierowniczka nic z tym nie robi, bo jedna z tych okropnych dziewczyn jest jej psiapsi, zamykają się na pogaduchy w pokoju na parę godzin, a reszta musi harować za nią. Nikt nie chce pracować i próbują zwalić całą swoją robotę na nową osobę. Pensja jest bardzo mała, (usunięte przez administratora) z bonusami od rezerwacji. Stracony czas i nerwy. ABSOLUTNIE NIE POLECAM.

Pracodawca Nowy wpis
@Była pracowniczka

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za Pani głos – nasi goście chętnie zostawiają w internecie liczne opinie, które są dla nas bardzo ważne i zawsze na nie odpowiadamy. Informacje zwrotne od gości, partnerów biznesowych i pracowników są dla nas cennym źródłem wiedzy. Pozwoli Pani, że odniesiemy się do komentarza merytorycznie i w punktach, aby trzymać się faktów. Nasza firma jest transparentna, pracujemy w oparciu o business compliance, w kameralnych zespołach i każdy pracownik może wyrazić swoje zdanie. Wiele z pomysłów proponowanych przez pracowników są wdrażane. Pragniemy zapewnić, że podeszliśmy do Pani opinii bardzo odpowiedzialnie i zweryfikowaliśmy fakty, które skrótowo przedstawiamy poniżej. Przykro nam słyszeć, że praca w naszej firmie pozostawiła w Pani złe wspomnienia i emocje. To nigdy nie jest naszą intencją. 1. Zacznijmy od tego, że bardzo lubimy pogaduchy – jesteśmy hotelarzami i przebywanie z ludźmi to nasza pasja oraz misja, a bycie dla ludzi – to nasza praca. Z drugiej strony jesteśmy bardzo odpowiedzialni – dlatego też pogaduchy i kawka są miłym przerywnikiem pracy, a w pracy po prostu pracujemy. 2. Zespół, którego była Pani częścią, jest kameralny, a warunki pracy są bardzo komfortowe – od poniedziałku do piątku, w biurze w centrum Warszawy, z bezpłatnymi posiłkami, opieką medyczną, kartą sportową i bonami świątecznymi. Zgadzamy się – pracy jest dużo, jednak jest ona odpowiednio rozkładana, a od pracownika wymaga skupienia, dokładności i odpowiedzialności, o czym pisaliśmy w ogłoszeniu o pracę oraz informowaliśmy podczas rozmowy rekrutacyjnej. 3. Dział prowadzi wykwalifikowana osoba z wieloletnim stażem pracy, która awansowała w strukturach firmy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu. Nigdy wcześniej nie otrzymywaliśmy na temat jej pracy niepochlebnych opinii. 4. Podczas Pani rocznej współpracy z naszą firmą wielokrotnie wykazywaliśmy się wyrozumiałością i empatią dla Pani potrzeb, stwarzając elastyczne warunki zatrudnienia. 5. Nazywanie współpracowników „nierobami”, a także określanie ich epitetami, jest Pani prywatną opinią, do której nie będziemy się odnosić. Pozostaniemy przy faktach. 6. Pragniemy zauważyć, że na relacje w zespole pracują wszyscy jego członkowie – naszym zadaniem, jako pracodawcy, jest zapewnienie transparentnych, sprawiedliwych i przyjaznych warunków pracy tak, aby wszyscy byli zadowoleni. Dzięki temu wielu pracowników do nas powraca, mamy także dużą grupę pracowników z długim lub bardzo długim stażem. Podkreślają, że u nas po prostu dobrze się pracuje, atmosfera jest nieformalna, a ludzie są pomocni. Wszyscy pracujemy na swoje 100% i przykrym jest, że nazywa nas Pani „nierobami”. Pozdrawiamy Panią i życzymy zadowolenia z nowej pracy. A wszystkie osoby szukające stabilnego zatrudnienia i przyjaznej atmosfery pracy serdecznie zapraszamy do jednego z naszych hoteli. Nie mamy owocowych czwartków, jednak szef kuchni zawsze nas czymś zaskoczy.

Administrator Nowy wpis

Hotele Warszawskie Syrena Sp. z o.o. Hotel Polonia Palace prowadzi rekrutacje w miejscowości Warszawa. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Kasia Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam. Brak możliwości pracy zdalnej, nisko płatna praca, i otoczenie w pracy też nie jest najlepsze. Jedynym plusem pracy jest to że Pałac Kultury jest blisko, no ale co z tego.

Natalia

Wiecie jak firma radzi sobie w aktualnej sytuacji? Czy warto w ogóle myśleć o pracy w firmie?

Hotel ktory jedzie na swojej dawnej renomie i nic wiecej.Zdecydowanie jest lepiej w hotelach sieciowych Recepcja -brak szkolen i osoby odpowiedzialnej za doszkalanie nas tak naprawde kazda sytuacje pracownik musi przezyc na swojej skorze. Trudny agresywny gosc albo gosc skarzazcy sie i bardzo wymagajacy nie masz na kogo liczyc oprocz samego siebie. -pracowalem w 2 * sieciowym hotelu za 1600zl przeszedlem do tego z mysla o rozwoju i awansie jakze sie pomylilem. Pensja na poczatek ok.1650zl zalezy ile nocnych zmian bedziesz mial, jest jeden nocny kierownik i jeden nocny recepcjonista recepcja to sklad 10 osob w calosci wiec trzeba liczyc minimum 4-5nocnych zmian, osoba ktora uklada grafik mysli bardziej o sobie i mozna pisac prosby ale ma to sie nijak do tego z czym sie pozniej spotykamy. Brak socjalu oprocz LuxMedu ktory jest standardem w kazdej firmie! Karta multisport albo dofinansowanie do kursow jezykowych zapomnij. Nie ma podwyzek inflacyjnych tylko tyle ile kierownik mysli a jak mysli 50zl brutto raz na rok. Tylko UWAGA przez pierwszy rok twojej pracy nie dostaniesz zadnej podwyzki dlaczego bo tak a jest to niezgodne z prawem pracy ale tacy ktorzy wiedza za wiele dlugo tam nie pracuja. Dodatkowy socjal raz w roku bony swiateczne okolo 500zl ale tak naprawde podatek vat z tej kwoty odejmuja z twojej nastepnej pensji i przez rok tez nie licz na bony. Nie ma ekwiwalentu na buty dla pracownikow a w siecowce mam 400zl na rok!I mam multisport i karte do luxmedu tak samo dofinansowanie do wakacji jest wyzsze i mam realne szanse rozwoju i awansu. w hotelu polonia palace nie ma takiej szansy.Chyba ze kogos zwolnia albo ktoras z osob cos znajdzie albo pojdzie na emeryture wiec tak mozna byc cale zycie recepcjonista za prawie najnizsza krajowa. Do tego obowiazkow jest cala masa firma wymaga bardzo wiele ale nie daje z siebie nic i nic nie oferuje pracownikom w zamian, Nie dziwne ze juz kilkanas

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Hotele Warszawskie Syrena Sp. z o.o. Hotel Polonia Palace? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Barmanka / Barman wydawały Ci się najkorzystniejsze?
szczesliwy byly pracownik

Niska placa, w gastronomii jako kelner umowa na zlecenia zapomnij o umowie o prace 7zl za godzinea ile musisz sie narobic znosic fochy przelozonych kierownik szczegolnie jednego ktory zazwyczaj jest na popoludnia, czesto zdarza sie tak ze musisz robic i 12-16godzin a potem znowu na rano i jak jest mozliwosc to spisz w hotelu jak nie to nie ich problem.zeby zarobic 2000zl to niszczysz swoje zdrowie. Chcialem przejsc na recepcje ale tam na dzien dobry masz jakies 1600zl a to hotel 4 gwiazdkowy zero socjalu oprocz karty zdrowia ...

anna

kto wie do jakiego archiwum dli dokumetacje płacową z lat 1980-1984

Zostaw merytoryczną opinię o Hotele Warszawskie Syrena Sp. z o.o. Hotel Polonia Palace - Warszawa

• Jak się pracuje w Hotele Warszawskie Syrena Sp. z o.o. Hotel Polonia Palace?

Zobacz opinie na temat firmy Hotele Warszawskie Syrena Sp. z o.o. Hotel Polonia Palace tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hotele Warszawskie Syrena Sp. z o.o. Hotel Polonia Palace

Hotele Warszawskie Syrena Sp. z o.o. Hotel Polonia Palace