Opinie o OCEANIC S.A. w Sopot

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie OCEANIC S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w OCEANIC S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OCEANIC S.A. w Sopot

z zewnątrz wygląda znacznie lepiej

Jako była pracownica działu marketingu mam następujące spostrzeżenia: - brak jakichkolwiek inicjatyw pro pracowniczych, pracownik dostaje pensje i to wszystko. Nic ponadto. - Premie w marketingu to 2000 brutto - Na rozmowie kwalifikacyjnej jest to sprzedawane jako stała część wynagrodzenia, co jest nieprawdą. - wdrażanie nowych produktów, to droga przez mękę, z zerowym wsparciem przełożonej - W firmie jest masa skrajnie niekompetentnych osób, które dostały prace po znajomościach. - W firmie jest grupa ludzi, którzy trzymają władze i eliminują każdego, kto może choć niewielkim stopniu zaburzyć ten porządek. - właścicielom sprzedawana jest zupełnie inna rzeczywistość, - Atmosfera jest tragiczna, ludzie zestresowani, praca po godzinach w domu to normalka, brak nadgodzin. - Ludzie na siebie donoszą, - Przełożeni kradną pomysły i sprzedają jako swoje, - Nie istnieje system motywacyjny, brak chociażby miłego słowa. - ilość pracy jest po prostu przytłaczająca, przez co większość pracy wykonywana jest byle jak. Firma ma ogromny potencjał, wszystkie wartościowe pomysły są jednak ubijane na poziomie dyrektora marketingu. Jako pierwsza praca na rok - ok. Nie jest to jednak miejsce, dla którego warto zmieniać miejsce zamieszkania - wiem po sobie... Ogółem 2/10

ekonom
@z zewnątrz wygląda znacznie lepiej

A JA POWIEM JEDNO - Ryba psuje się od głowy jacy właściciele, taki Zarząd, jaki zarząd, tacy kierownicy.... Impuls zawsze idzie od góry. Właściciele mają już taką pozycję w Polsce, w Europie, może nawet na świecie, może zamiast gonić za zwiększeniem sprzedaży, popatrzyli jak żyją ludzie, którzy dla nich pracują. Na zachodzie już jakiś czas temu to zauważono.

ekonom
@z zewnątrz wygląda znacznie lepiej

operator sekretarka magazynier
@ekonom

tak przyjacielu-tak ich obchodza ludzie ktorzy wypracowali dla nich tę pozycje, ze nawet wigilii w tym roku nie zoranizowano tylko po mandarynce i ciastka z lidla... naprawde trzeba miec noz na gardle zeby pracowac w tej firmie, najorsze jest to ,ze jedni nie dostana ani zlotowki premii a inni premii wiecej niz inni zarabiaja...ale to chyba trzeba zaczac sypac wprost nazwiskami, do jakiejs azety napisac jak to naprawde w firmie wyglada a nie tylko wyciagaja wlascicieli i marke na piedestał... za to jak traktuja ludzi powinni dostac po uszach bo jak ktos osiagnal jakis prestiz to powinien potrafic pokazac klase...nie tylko w zarzadzie ale i na niskim poziomie szeregowego pracownika

tosiek

Praca w drukarni rzeczywiście nie należy do najprostszych zwłaszcza, że taki falcerz musi się przygotować do pracy 3-zmianowej. Pewnie i tak zarobki są wtedy adekwatne do stopnia zaangażowania w firmie.

tosiek

Raczej wypłata jest terminowa, ale wiesz czy atmosfera opiera się na dość przyjacielskich relacjach, bo raczej każdy dba o to, żeby stosunki między pracownikami były wciąz dobre. Z góry dzięki za odpowiedź

suv

zależy w jakim dziale pracujesz

Informatyk

Rozmowa nie była jakaś skomplikowana, trzeba poprostu coś wiedzieć o stanowisku na które sie aplikuje i mówić, najlepiej dużo bo osoba przeprowadzająca kwalifikacje nie wie o co pytać bo zazwyczaj jest niekompetentna. Po pierwsze ustalić warunki pracy i płacy i szybko przeanalizować czy nam sie to opłaca

j/w

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
także

Może wiecie czy oprócz podstawy doliczane są jakieś premie do zarobków, wiecie? Dziękuję za odpowiedź.

Kris
@także

Premie maja tylko handlowcy, obsluga klienta i marketing. Reszta sie nie liczy.

Piis

Wystarczy dać z siebie wszystko, więc chyba w porządku

LK
@Piis

No właśnie tak to działa. Dajesz z siebie wszystko i nie dostajesz nic w zamian :-) Czasem może dobre słowo... Tyle.

LK

Pracowałem jakiś czas. Pomimo tego co napiszę to nie potrafię dać tylko negatywnej oceny... Jest "grupa trzymająca władzę" oszukująca właścicieli, sprawozdania są pisane pod kątem ich zadowolenia - nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Mimo wszystko - dzięki kilku naprawdę ciekawym produktom jakoś to się kręci, ale mogło by być zdecydowanie lepiej. Osoba która powinna odpowiadać za strategię i rozwój okazuje się być głównym hamulcowym Tej Firmy. Ma on swoich zaufanych ludzi, którzy tańczą tak jak on zagra - dzięki temu znośnie zarabiają. Poza "elitą" zarobki raczej marne. Praca i osiągnięcia bywają kradzione przez przełożonych i przedstawiane jako pomysły i realizacje własne. Sposób rozwiązywania umowy o pracę również trąca rynsztokiem. Poza tym wszystkim - często świetni, niedocenieni ludzie. Firma o ogromnym potencjale - zarówno tym rynkowym jak i tym służącym rozwojowi pracownika (gdyby tylko nie to co powyżej). Mogę polecić dla osób dopiero zaczynających karierę. Dość szerokie możliwości rozwoju (na tyle na ile smycz pozwoli). Podłość niestety też tutaj znajdziecie - ale przynajmniej każdą inną pracę będziecie bardziej doceniać :-)

rozczarowani
@LK

niestety te wszystkie negatywne informacje na temat marketingu i sprzedaży farmaceutycznej to prawda. osoby które fuksem są na stanowisku dyrektora, bo czarują właścicieli i prezesa, uwsteczniają tą firmę. Mają więcej szczęścia niż w przypadku wygranej w lotto - pracują dla nich ludzie, którzy tylko dlatego, że nie znaleźli jeszcze innej pracy, nadal tam siedzą.

hah

Ja to chętnie bym się załapał na staż w dziale logistyki, ale nie wiem czy takie ogłoszenie jest jeszcze aktualne, wiecie może? Doświadczenie musi być dość cenne.

rozczarowana

firma ma ambicję bycia firmą farmaceutyczna, niestety na ambicji się kończy. kadra zarządzająca sprzedażą jest zabetonowana, nie patrzy innowacyjnie, w firmie zapierdzielają tylko przedstawiciele, na dwóch rynkach farmaceutycznym i drogeryjnym, kierownicy nie pomagają, kontrolują każdy krok. Nie ma żadnej komunikacji między sprzedażą a marketingiem, każdy sobie i byleby dowalić drugiemu. NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE.

4rt

@jola wiadomo ze lakzdy moze miec przeciez swoje zdanie na dany temat to sa tyczy sie firm i pracodawcow co to szkolen a nie wiecie na jakie wynagrodzenie mozna liczyc w firmie jak sie ma dosiwadczenie?

susana

i właśnie o ty chodzi, skoro masz wiedzę, to nie dasz sobie w kaszę dmuchać i powiesz swoje zdanie, jeśli każe robić ci absurdalne rzeczy, a wtedy stajesz sie "niedobra", bo sie odezwałaś i won.

jola

Przecież nikt nie jest robotem i raczej skoro atrudniają ludzi na okreslone stanwoiska to chyba licza sie z tym ,że ludzie są doświadczeni i mają dużo wiedze skoro ich zatrudniają

susana

Źle jest i w siedzibie i w terenie , bo jeśli chodzi o euro fr.to gość źle traktuje pracowników ,sam fakt ze jednych zwalnia bez powodu-wystarczy ,że powiesz co ci na sercu leży, inni sami odchodzą, bo kto to zniesie?

n

@susana jest aż atk źle? A możesz podac jakieś konkretne przykłady sytuacji gdzie było tak źle?????

susana

tym kieruje gosciu,z którym współpracy nie polecam.ryzyko ogromne, popracujesz, wydoja, odezwiesz się, wywalą.

lola

a na jakim stanowisku bylas susana? mozna cos wiecej o przedstawicielach na rynek gabinetow kosmetycznych - payot,bioline? ma ktos jakies opinie?

jogomajo

Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, pakiet świadczeń socjalnych, zniżka pracownicza na wszystkie produkty oferowane przez Grupę Oceanic :) ale mają się czym szczycić :D to co oferuja i czym sie chwala to inne firmy nawet nie wspominają bo to jest ze tak powiem Z AUTOMATU :)

lelek

W sumie ostatnio pojawiły się jakieś oferty pracy, ale wiadomo, że jest to związane z ciągłym rozwojem firmy, ciekawe tylko jakich zarobków można się teraz spodziewać.

Maaxxx

witam proszę napiszcie jaka podstawa netto, jaka premia miesięczna, ile wizyt dziennie, jakie targety, jakie auto, jak z korzystania w weekendy, czy jest jakiś deputat -próbki itp.

Młody

@sunny jak to jest możliwe, że przy umowie o pracę nie wypłacają pieniędzy? W takim wypadku można przecież iść do sądu pracy. Coś mi się nie wydaje, by tak z nimi źle było...Nawet jak widziałem ofertę na operatora maszyn to napisali, że oferują umowę o pracę, więc ty pewnie też taką masz.

Zostaw merytoryczną opinię o OCEANIC S.A. - Sopot

• Jak się pracuje w OCEANIC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy OCEANIC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OCEANIC S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OCEANIC S.A.?

Kandydaci do pracy w OCEANIC S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OCEANIC S.A.