Apaczka

Opinie o Apaczka

Dzień dobry, dziękujemy za opinie. Oczywiście Kurier jest pierwszą Osobą która może dokonać weryfikacji. Należy jednak pamiętać, ż Kurier nie zawsze ma możliwość dokładnego zweryfikowania wymiarów czy wagi przesyłki. Szczegółowa weryfikacja odbywa się na magazynach przewoźnika przez maszyny oraz pracowników. Korzystając z naszego serwisu akceptujecie Państwo jednocześnie regulamin danego przewoźnika i jeśli pojawią się jakiekolwiek dopłaty wynikają one z weryfikacji Kurierów, nie naszej. Na wysokość opłaty wpływa wiele czynników takich jak wielkość przesyłki czy sposób jej spakowania. W razie pytań prosimy napisać do nas na opinie@apaczka.pl. Pozdrawiamy, zespół Apaczka

powinien, art. 48, przewóz/ sprawdzenie przesyłki mówi o tym.

Filip

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Iza

@dramat, czy obecnie pracujesz w Apaczka? Po Twoim komentarzu ciężko coś wywnioskować. Może przedstawisz swój punkt widzenia? @pracujesobie, co oznaczają "fajne integracje"? Rozwiń proszę myśl. Czy są to imprezy organizowane przez pracodawcę? Jak często się odbywają?

Nobody
@Iza

2 razy w roku, jedna na miejscu druga wyjazdowa.

bordi

Dzień dobry . Jestem bardzo zadowolony z usługi apaczka , bardzo miła pani z działu reklamacyjnego . Pozdrawiam Marek Niewiadomski

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Apaczka? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Firma mało profesjonalna. W razie problemów z przesyłką każą czekać na rozpatrzenie reklamacji do 90 dni Jest to jakaś kpina. Mało tego. Jeśli zostanie koszt wysyłki paczki zagranicznej np. na kwotę 120 zł to za moment dostaniemy fakturę z dopłatą do przesyłki na kwotę ponad 200 zł. Ta firma nie jest uczciwa

Klient.

Najlepsza Obsługa Na serwisie pani Magdalena Stęgowska kilka RAZY wysyłałam przez A Paczkę ale teraz to jest naprawdę klasa sama w sobie takich ludzi więcej

Rafał Zaskoczony

Zaglądam tu by się dowiedzieć jak wygląda praca w apaczka.pl. A tu basen opinii o usłudze ... jakoś dziwnie to wygląda ... jak jakaś manipulacja .

Kierowca

Czy firma poszukuje może kurierów? Jest możliwość zgłoszenia swojej kandydatury?

@Kierowca

Dzień dobry, jesteśmy operatorem logistycznym, który pośredniczy między klientami, a firmami kurierskimi. Udostępniamy narzędzia do wysyłki i nie zatrudniamy kurierów. Rekomenduję kontakt z wybranymi firmami kurierskimi i aplikowanie bezpośrednio przez ich stronę bądź za pośrednictwem portali pracy. Z poważaniem Zespół Apaczka.pl

Obywatel

beznadziejna obsługa opłaty naliczane wg. widzimisię portalu -gdy się nie pojawi kurier nie wiadomo co robić ? -brak jakiegokolwiek kontaktu telefonicznego lub na skrzynkę. -zastosowanie się do instrukcji anuluj nieodebraną przesyłkę i zamów kuriera jeszcze raz skutkuje naliczeniem podwójnych opłat, a reklamacje są zwyczajnie olewane (sprawa zamknięta)

Szewpol

Od roku jesteśmy klientem Apaczki i jesteśmy bardzo zadowoleni !!

Asia

Nie zgadzam się z opinią Jestem byłym pracownikiem Apaczki i uważam że jest to solidna firma. Mam porównanie z poprzednimi pracodawcami i naprawdę różnica jest mega. Może Pan o pseudonimie …UWAGA… nie ma porównania stąd ta negatywna opinia. Umowa o prace powinna być standardem, a w wielu firmach nie jest. A na czas nieokreślony najczęściej pracodawcy dają dopiero po magicznych 33 miesiącach, a tutaj od razu po 3. Warunki finansowe które zostały zaproponowane, zostały spełnione – nikt nie zmuszał mnie abym przyjął tą pracę tylko była to świadoma decyzja. W każdej firmie znajdzie się jakiś slaby punkt ale bez przesady, - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Wolne weekendy, praca bez zmian (mówię tu o godzinach nocnych czy popołudniowych), pakiety ubezpieczeniowe, zdrowotne, multisport i inne benefity (wycieczki, wypasione imprezy firmowe), możliwość dokręcenia sobie premii , wypłata zawsze wcześniej… – jeśli to są złe warunki pracy to jakie są dobre? Podsumowując osobiście uważam, że jeśli pracuje się w jakimś miejscu przez dwa lata to znaczy że nie jest tam aż tak źle by nie można było wytrzymać a tragiczne to jest wystawiać opinie i nie mieć odwagi się podpisać

Mariusz Rzuber

Zdecydowanie polecam! Wysyłałem przesyłki Apaczką kilkukrotnie. Paczki doręczone sprawnie i na czas. Pomocne i kompetentne Biuro obsługi klienta , bardzo atrakcyjne stawki w zasadzie niedostępne u kuriera. Profesjonaliści!!!

Bunia

Może nie najtaniej, ale jako tako

Intergo

Dzień dobry. Kilka dni temu dostałem telefon z firmy Apaczka z informacją, że mam pieniądze niewykorzystane na swoim koncie i mogę je przeksiegować na swój rachunek. Kiedy chciałem sie zalogować na stronę A paczki, nagle moje hasło przestało działać. Nie ma zadnego telefonu do firmy, żeby to sprawdzić, ani odpowiedzi od Apaczki na możliwość zmiany hasła. Cisza, jak po smierci organisty. Nie bardzo rozumiem, co mam mysleć? Może moje 300 zł stały się kąskiem dla tej firmy i unikają kontaktu ze swoim klientem...hmmmm ???? Mam nadzieję, że ktoś się odezwie do mnie.

Intergo
@Intergo

Jestem mile zaskoczony natychmiastową odpowiedzią na mój post. Reasumując, zacznę na nowo wierzyć w Ludzi, Miłość, Uczciwość, Prawo i Sprawiedliwość :). Firma Apaczka, załatwiła wszystko jak trzeba. Pani, która zareagowała w mgnieniu oka powinna dostać wyróżnienie od Bossa za swoją charyzmę. .....a może premię?.

Dziewczyny jaki styl panuje w Apaczka?

Dzień dobry, bardzo proszę o doprecyzowanie pytania. Jeżeli chodzi o atmosferę jest to dla nas bardzo ważna sprawa. Staramy się aby była jak najlepsza. Mając na myśli "styl" jako ubiór, nie mamy narzuconych sztywnych zasad. Pozdrawiamy, zespół Apaczka

Tomasz

Kurier mial dzisiaj byc, nie pojawil sie - zero kontaktu. Nie jest to pierwszy raz. Zadzwonic nie mozna bo numer klienta jest na stronie a strona nie dziala. (usunięte przez administratora)

Barbara

Nie polecam cena wygórowana brak dbałości o odbiorcę, do mnie kurier przyjechał choć wiedział że nie mama mnie w domu i nie odbiorę paczki, oczywiście telefonował otrzymał informację kiedy będę, ale co go to obchodzi, ,,ja byłem 2 razy teraz niech Pani sobie odbiera z naszego magazynu" żenada!!!

@Barbara

Dzień dobry Pani Barbaro, Przy zakładaniu zlecenia, Nadawca przesyłki ma możliwość wpisania dodatkowych uwag dla Kuriera. Proszę pamiętać o tym, że poza usługami gwarantowanymi, Kurierzy doręczają przesyłki według możliwości (w ciągu całego dnia). Niestety bez podania konkretnego numeru listu nie jesteśmy w stanie zweryfikować opisanego zdarzenia. Zależy nam na jak najlepszych relacjach z Klientami dlatego chcemy wyjaśnić Państwa przypadek. Proszę o więcej szczegółów na adres opinie@apaczka.pl Pozdrawiamy, zespół Apaczka

Aska

Czekam na paczkę,długo. Nigdzie nie ma numeru telefonu,żeby uzyskać jakąkolwiek informację. Porażka.

@Aska

Dzień dobry Pani Joanno, z opinii rozumiem, ze jest Pani odbiorcą przesyłki. Niestety bez konkretnego numeru listu nie jesteśmy w stanie zweryfikować sytuacji. Jednak proszę pamiętać o tym, że w przypadku jakichkolwiek problemów jeśli Nadawca jest właścicielem konta w naszym serwisie, najpierw należy kontaktować się właśnie z Nadawcą. Ze względu na przepisy RODO w takim wypadku to właściciel konta jest Osobą uprawnioną do uzyskania jakichkolwiek informacji na temat przesyłki. Zależy nam na jak najlepszych relacjach z Klientami dlatego chcemy wyjaśnić Państwa przypadek. Proszę o więcej szczegółów na adres opinie@apaczka.pl Pozdrawiamy, zespół Apaczka

Daniel

Po raz kolejny dostałem opłatę. Przechodzą sami siebie za sterownik który z opakowaniem nie przekracza 30dkg według tych państwa waży 1,5 kg. Albo lepsze piła ręczna elektryczna wg apaczka 72kg czemu nie pól tony. Miałem bardzo dobrą opinię ale przyłaczam się do głosów z internetu oszustwo i naciągactwo. Widocznie uczciwe zarabianie im się znudziło. Dlatego rezygnuje ja i moi znajomi których już poinfomowałem co mnie spotyka. W ramach tego nikt z moich znajomych i tych co czytają facebooka nie skorzystają z ich usług. Na szczęście ma zdjęcia i świadków sprawa pewnie skończy się w sądzie.

@Daniel

Dzień dobry Panie Danielu, Przykro nam, że Pana doświadczenia z Apaczka są negatywne z powodu dopłat. Korzystając z naszego serwisu akceptujecie Państwo jednocześnie regulamin danego przewoźnika i jeśli pojawią się jakiekolwiek dopłaty wynikają one z weryfikacji Kurierów, nie naszej. Na wysokość opłaty wpływa wiele czynników np sposób spakowania przesyłki, czy jej kształt. Jeśli nie zgadzają się Państwo z dopłatą, proszę pamiętać o tym, że przysługuje Państwu złożenie reklamacji. Chcielibyśmy móc zweryfikować opisane zdarzenie i wyjaśnić co się stało dlatego prosimy napisać do nas opinie@apaczka.pl Pozdrawiamy, zespół Apaczka

Olek

Korzystam z ich usług od ponad dwóch lat - ostatnio się pogorszyło. Zamówione przesyłki nie są odbierane. Tradycyjnie po złożeniu reklamacji odpowiedź, że termin odbioru jest tylko przewidywalny. Żenada. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Apaczka - Warszawa

• Jak się pracuje w Apaczka?

Zobacz opinie na temat firmy Apaczka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apaczka?

Apaczka