Opinie o K2 Dystrybucje Sp. z o.o. Sp. Komandytowa w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy K2 Dystrybucje Sp. z o.o. Sp. Komandytowa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w K2 Dystrybucje Sp. z o.o. Sp. Komandytowa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K2 Dystrybucje Sp. z o.o. Sp. Komandytowa w Gdynia

Poldek

Idealnie to nigdzie nie jest więc może warto zająć się swoimi obowiązkami bo firma ma dobrą opinię.

Natalia

Chciałabym przekazać całemu zespołowi K2 że nie miałam nic wspólnego z opinią "Weroniki" którą uważacie niektórzy za mnie czy Wike osobiście przyznam że czas który spędziłam w tej pracy był naprawdę cudownym czasem, nigdy nie mogłabym powiedzieć złego słowa na cały zespol szefostwo czy też lidera, fakt bardzo ciężka i wymagająca praca ale nikt nie obiecywał że będzie to łatwe. Jako młoda osoba jeszcze nie znająca życia w pełni nie wypowiadam się na forum źle o pracy którą uwielbialam. Pieniądze które otrzymywałam za wykonywana prace uważam za sprawiedliwe i odpowiadało mi jakie wynagrodzenie dostawalam , również nie narzekałam na to że składalismy się na prezent naszej liderki czy szefa, zawsze pieniądze dawałam bez problemu. Bardzo mi przykro z tego że niektórzy z zespołu mogli uwierzyć w to że mogłybyśmy z Wiktoria stworzyć fałszywe konto podając się za inna osobe i napisać informacje nie zgodne z prawdą. Również pozdrawiam całe K2 w Gdyni

Wera

Wszystkim odradzam prace w tej firmie. Reklamuja sie jako najlepsze call center w Polsce, a powinno byc najgorsze. Pracowalam ponad pół roku w oddziale w Gdyni. Zostalam zwolniona z dnia na dzien. Za przyczyne zwolnienia podali slabe wyniki. Smiechu warte, (usunięte przez administratora) W tej firmie jest duzo absurdow. (usunięte przez administratora) Bardzo to motywujace.. nie polecam nawet studentom i licealistom.

@Wera

Hej Wera, właśnie zaprosili mnie na rozmowę, ale nie wiem czy iść. Trochę dziwne to co piszesz, że to najgorsza firma, to czemu tam pracowałaś tak długo? i skoro miałaś dobre wyniki to czemu cię zwolnili? Mozesz napisać coś więcej?

Wera
@Rafał

Pracowalam tak dlugo, bo jeszcze sie ucze i trudno znalezc dobra prace. Nie mam pojecia czemu mnie zwolnili, bo sprzedawalam naprawde duzo umow. Dziwne jest to, ze zwalniaja doswiadczonych i dobrych pracownikow, a narzekaja ze nie ma kto pracowac i ciagle zatrudniaja nowe osoby.

@Wera

Dzięki, widze że piszą tu też pracujący tam obecnie, może od nich się coś dowiem.

@Wera

Wiki, totalnie nie zgadzam się z Twoją opinią. Pracuje w k2 już ponad 3 lata i nic złego nie mogę powiedzieć na temat tej firmy.Jeśli jesteś fair wobec firmy to firma odpłaca się tym samym. Co do urodzin hahah zawsze składamy się dla wszystkich (czy jest to szefostwo, back office, konsultant czy lider) nigdy nie było przymusu. Co do obcinania premii- jeśli konsultant nie trzyma się wytycznych kampanii to są punkty i zawsze było o tym wiadomo. Zawsze trzymałaś się wytycznych, że piszesz takie rzeczy? Lepiej przemyśl zaangażowanie jaki włożyłaś w pracę w k2 bo wypisujesz bzdury.

@EWA

Albo (usunięte przez administratora)nie wiem która z was to pisała

@Rafał

hej (usunięte przez administratora), tak jak pisałam poniżej pracuje już 3 w k2 i nie żałuje tych lat. Nasza firma jest jak najbardziej godna polecenia. Ludzie super, szefostwo super. Projekty wymagające ale dla chcącego nic trudnego. Firma zapewnia szkolenia zanim usiądziesz do dzwonienia poza tym zawsze można liczyć na wsparcie konsultantów. Przyjdź sam się przekonasz :)

@Rafał

Powiem tak jestem jedną z najdłużej pracujących tu osób oczywiście nie jedyną..ludzie pracują tu po kilkanaście ,kilka lat gdyby tak naprawdę było źle to nie sądze by ktoś tu tyle siedział aż takim masochistą nikt nie jest.Tak negatywnie mogła wypowiedzieć się tylko osoba niedojrzała i nieodpowiedzialna..sorrrry ale znam szefostwo i ludzi tu pracujących kope lat i bolą mnie takie słowa!Nigdy się nie zawiodłam wiem ,że zawsze mogę na nich liczyć .Niejednokrotnie się o tym przekonałam.Nie pozwolę złego słowa powiedzieć.Hajs zawsze się zgadza,premiują za wszystko wystarczy być sumiennym i trzymać się wytycznych!Proste!..Firma angażuje czas i pieniądze w szkolenie..jeśli jakiś projekt ci nie leży przechodzisz na inny..dają czas..kilka szans.,podchodzą z sercem...ale przepraszam za pykanie w gierki,siedzenie na portalach społecznościowych i pierdzenie w stołek żadna firma nie płaci. Oczywiście zachęcam spróbuj sam przekonasz się jak jest.Jeśli jesteś odpowiedzialny i uczciwie podchodzisz do pracy gwarantuję,że z nami zostaniesz!Do zobaczenia w K2.Pozdrawiam.

Wiki. K
@Wera

Chciałabym pogratulować osobie która próbuje podać się za mnie i najwidoczniej nie zna mojego imienia nazywam się Wiktoria a nie Weronika ???? I wydaje mi się każdy w firmie wiedział ze nie lubiłam na początku jak ktoś mnie mylił z tym imieniem. Powiem od siebie praca w K2 to była naprawdę super praca zespół po prostu fantastyczny zawsze pomogli jak trzeba. Szefostwo super liderzy też. Nie mam nic do zażłucenia tej firmie. Do projektu który wtedy dzwoniłyśmy Poprostu się nie nadawałam. Jeżeli chodzi i pieniądze zawsze byłam zadowolona nigdy nie narzekałam. Praca dla ucznia lub studenta idealna zawsze grafik można dopasować do zajęć. Dodam tylko że bardzo mi przykro że odrazu mnie wzięliście mnie za pewnik ze to ja zrobiłam i ktoś próbuje zrobić z mnie tą najgorszą, myśle ze każdy mnie znał na tyle i wiedział ze nie zrobiłabym takie czegoś. Opinia jest napisana przez konkurencje albo przez osobe która chciała się zemścić. Ja chciałam tylko podziękować firmie za te miesiące pracy i za wspomnienia. Pozdrawiam całe K2

człowiek

Obecnie pracuję w firmie K2 Dystrybucje Katarzyna Podedworna sp.j. z czystym sumieniem polecam tę firmę. Jeśli ktoś chce pracować i lubi zdobywać doświadczenie. Oczywiście praca nie dla leniuchów którzy myślą, że po prostu będą i kaska będzie spływać :). Trzeba troszkę dać od siebie, uczyć się i szkolić w czym pomagają liderzy oraz kierownicy jak i koledzy i koleżanki z pracy. Codzienne poranne szkolnia prowadzone przez lidera aby usprawnić naszą pracę. Wspólnie szukamy nowych rozwiązań (każde zdanie się liczy ). Jeśli przychodzi nowa osoba jest szkolona zanim zacznie dzwonić. Zawsze może liczyć na wsparcie lidera jak i kolegów i koleżanek z pracy. Którzy wspierają i pomagają a nie jak w korpo musi liczyć najczęściej na samego siebie bo nikt nie ma dla niej czasu. Częste spotkania z szefostwem rozmowy dot. sytuacji w firmie dzięki czemu czujemy, że jesteśmy ważni i zależy im na tym abyśmy czuli się bezpiecznie. Szefostwo pomaga w kwestiach firmowych jak i w prywatnych. Zawszę są otwarci na rozmowy . Zawsze wyciągają pomocną dłoń. Bardzo dobrzy ludzie. Jeśli chodzi o zarobki to absolutnie nie ma na co narzekać ale też trzeba się postarać. Oby więcej było takich pracodawców. Firmę polecam i życzę naszej firmie jak najwięcej sukcesów. :))

@człowiek

Hej, zaprosili mnie na rozmowę, jakas "(usunięte przez administratora)" pisze tu, że zwalniaja dobrych pracowników i takie tam, ja szukam pracy na stałe. CZy możesz mi coś na ten temat napisać, jeśli nadal pracujesz.

@Rafał

Najlepszą formą obrony jest atak...niektórzy niestety tak mają zamiast uderzyć się w pierś wolą zrzucić winę na kogoś..a wystarczy trochę pokory i skruchy.Zachęcam z pełnym przekonaniem przyjdź a przekonasz się,że warto.Ps.wypowiedziałam się wyżej.

Aplikowałeś do firmy K2 Dystrybucje Sp. z o.o. Sp. Komandytowa? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
W.C.

Pracuje w biurze K2 w Gdyni. Jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie. Gdy ktoś się stara to spokojnie może zarobić 3 tys. na miesiąc. Pozdrawiam i polecam

W.C.

Rotacja pracowników rzeczywiście jest spora. Niektórzy sami rezygnują z pracy po kilku dniach, inni są zwalniani przez liderów za słabe wyniki sprzedażowe. Ale jak ktoś robi dużo godzin i robi targety sprzedażowe jak ja to zarabia niezły sos.

Pracowałam w oddziale firmy w Lubaniu na projekcie nc+. Projekt bardzo trudny i wymagający, a zarobki żenująco niskie. Za pracę na cały etat, również w soboty i do godziny 20.30, zarabiałam na poziomie najniższej krajowej. Dużym minusem jest też to, że dają tylko umowę-zlecenie. Umowę o pracę można dostać najwcześniej po 3 miesiącach pracy i to nie zawsze. Praca dobra tylko dla studentów i emerytów. Innym nie polecam.

A.S

Pracuję w firmie K2 Dystrybucje , dla osoby która nie boi się pracy, nowych wyzwań -doskonale miejsce do pracy. Można naprawdę nieźle zarobić -wystarczy się postarać. Zawsze można liczyć na pomoc ze strony kolegów i koleżanek , ale tez co bardzo ważne ze strony leaderow. Pomoc przy rozwiązywaniu problemów , szkolenia ,ale co najważniejsze indywidualne podejście do każdego pracownika. Polecam

Gabi

Ze szczerego serca i czystym sumieniem polecam!

Pracowałem w Olsztynie, ludzie spoko, atmosfera też. Robota jak w każdym call center ,lekka nie jest,ale da się zarobić tylko trzeba być w pracy i robić swoje.

K.L.

Moja historia z K2 zaczęła się prawie 6 lat temu..przyszłam na chwilkę po urodzeniu dziecka a teraz?Nie wyobrażam sobie pracy nigdzie indziej.K2 to moja rodzina.Szefostwo?bez zadęcia z poczuciem chumoru nie raz wyciągało pomocną dłoń.Nie raz udowadniało że można na Nich liczyć czy problemy zdrowotne czy jakiekolwiek inne zawsze stoją za pracownikiem murem.Ta praca to też wyjątkowy klimat.Zarobki?Pracuję tu prawie 6 lat! Uwierzcie opłaca się.Podstawa+premie,bonusy,bony,konkursy choćby mój ulubiony"Chwyć za ster".Jeden warunek ZAANGAŻOWANIE choćby minimum!

Olsztyn

Pracowałem na projekcie nc+. Projekt sam w sobie ciekawy, ale jesli chodzi o zaplecze merytotyczne to była masakra. Lider MM nie ma pojęcia o niczym, testy rozwiązywane przez konsultantów, bo sama nie jest w stanie sobie poradzić z odpowiedzią do kiedy są prawa do ekstraklasy. Jeśli masz problem- jedna odpowiedź- walcz z obiekcja. Nie ma wyniku- walcz z obiekcja, chce wyjsc wczesniej- niestety nie ma takiej mozliwosci. Nie mozna z nia nic zalatwic, osoba ktora boi sie podjac jakakolwiek decyzje. MM wiecznie zapracowana, wiecznie na papierosku. Zaden lider tylko osoba ktora robi raporty. Szef KK czlowiek nieslowny, obiecuje z gory zlote gory, a pozniej jest jak jest. System finansowy zenujacy. Tysiac obowiazkow za kilka punktow, ktore i tak zostana zminusowane za byle co przez osoby, ktore zapewne nigdy nie pracowaly na sluchawce. Starzy pracownicy nie maja zadnych benefitow. Zarobki na poziomie najnizszej krajowej. Z calej tej firmy kierowniczka Ewa jest najlepsza. Swietna kobieta, z poczuciem humoru, wie kiedy mozna pozartowac, a kiedy trzeba dzialac. Dobra kolezanka, paycholog, lider w jednym. Jesli chodzi o sciezke kariery to nie ma zadnej, chyba ze masz fajne piersi i twarz to moze znajdzie sie stanowisko. #ilechceszpremii? Nie polecam

M.

Żenada, nie polecam nikomu pracy w Olsztynie w tej firmie.

Bartłomiej

W wielkim skrócie - śmieszna firma. Typowe korpo, musisz spinać się żeby był z tego jakikolwiek efekt. Ciągła presja przełożonych, mnóstwo nowego materiału do opanowania i niestety nie idzie to w parze z wynagrodzeniem. Wypłaty "cięte" z miesiąca na miesiąc, coraz gorsza sytuacja finansowa firmy. Jest to odczuwalne nawet w tak błahych sprawach jak problem z dostarczeniem papieru toaletowego do firmy! Wyrabiając 200 h miesięcznie zaczyna to się wszystko kalkulować - tylko jakim kosztem? Jedynym plusem jest fakt, że zatrudniają każdego bez względu na doświadczenie i trzeba tak naprawdę "postarać się" żeby umowa została wypowiedziana. Konsultanci często pod wpływem alkoholu i innego rodzaju używek, więc jeżeli ktoś ma naprawdę luźne podejście do pracy to jak najbardziej odnajdzie się w tym miejscu. Nikt nie zwraca na to uwagę. Natomiast jeżeli ktoś szuka poważnej pracy z możliwością jakiegokolwiek rozwoju - ODRADZAM.

Anna Potok

Jeśli ktoś chce słyszeć co drugi dzień, że zostanie zwolniony bo nie ma wyników (np. na końcu bazy, gdzie są same poczty głosowe, a połączenie wybierane raz na 10 minut) i dostawać wypłatę poniżej najniższej krajowej przy pracy przez cały miesiąc, czyli zostać oszukanym, to polecam. Lepiej zarobi się już nawet w fabryce na taśmie i praca jest przyjemniejsza. Jedyne do czego nie mam uwag to współpracownicy, którzy byli bardzo życzliwi i pomagali sobie jak mogli. Ja niestety jestem bardzo niezadowolona ze współpracy z tą "firmą" i nie polecam nikomu.

Zostaw merytoryczną opinię o K2 Dystrybucje Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - Gdynia

• Jak się pracuje w K2 Dystrybucje Sp. z o.o. Sp. Komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy K2 Dystrybucje Sp. z o.o. Sp. Komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 102.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w K2 Dystrybucje Sp. z o.o. Sp. Komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 37 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

K2 Dystrybucje Sp. z o.o. Sp. Komandytowa