Opinie o Xann Internet Solutions w Lędziny

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Xann Internet Solutions. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Xann Internet Solutions o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Xann Internet Solutions w Lędziny

Kasia Nowy wpis

Macie wifi pracownicze?

X Nowy wpis

W ogłoszeniu o pracę wymagają listu motywacyjnego, a nawet nie odpiszą, że otrzymali zgłoszenie.

Obecny pracownik Nowy wpis

Firma ma dobra opinię i to widać po forum. Ta cisza jest dowodem na zadowoleni pracowników.

Kamil Nowy wpis

Xann to profesjnalna firma która sprawila, ze moja strona firmowa znalazła się w top10. gratulacje i tak trzymac!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Xann Internet Solutions, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Świetna firma, szybki kontakt, efekty w pozycjonowaniu i dobre ceny. Polecam.

Jestem swiezo po szkoleniu firmy Xann - fajny prowadzący, rzetelna wiedza przekazana w przystępny sposób, wiele przykladów ' z życia" podczas szkolenia. Polecam!

Troll

Polecam Xanna!

Alek

Szkolenia organizowane przez Xann są na najwyższym poziomie - fajni prowadzący, miła atmosfera i rzetelna wiedza. Polecam!

Mario

Plus dla Xann! Fajna i rozwijająca się firma!

Mati

Dla mnie firma OK!

Gall

Mnie tam firma odpowiada!

Srann

Xann śpi w skarpetkach i korzysta z Naszej Klasy

Tico

Xann to matoł . W dodatku jeździ Tico

Tomasz
@Tico

Nie jeżdżę tico tylko porshe panamera ,to przystań pieprzyć głupoty

Mateusz
@Tomasz

To, ze masz naklejkę "porshe" na ticolcu, nie znaczy, że to porshe... poza tym poziom Twoich szkoleń jest jak Twój j.polski: niski poziom. "przystań pieprzyć głupoty" WOW

nie lubie xanna
@Mateusz

Nie jeździ TICO tylko furmanką :)))))))

Solidna firma, skutecznie wywiązują się ze swoich obowiązków. Polecam!

Dobra, rzetelna firma!

Ultras

Świetna firma! Płace w terminie, miła atmosfera w biurze.

Olka

Dobra firma oferująca szkolenia SEO/SEM na najwyższym poziomie - warto skorzystać z ich pomocy!

SEONinja

Szkolenia firmy Xann to kawał profesjonalnej wiedzy, której nigdzie nie znajdziecie. Przed szkoleniem z BHS byłem zielony teraz jestem SEONinja. Używam z powodzeniem SWLa e-weblink. Polecam firmę!

Teraz już specjalista SEO

Polecam tą firmę. Dwa miesiące temu nie wiedziałem o pozycjonowaniu nic. Kolega polecił mi firmę Xann. Poszedłem na szkolenie, gdzie dowiedziałem się jak używać SWL i że nie ma trudnych fraz - potrzeba jest tylko odpowiednia ilość linków. Teraz sam doradzam innym w sprawie pozycjonowania, moi klienci są zadowoleni bo ich strony są na pierwszych miejscach w Google na najtrudniejsze frazy i mogą spać spokojnie bo ich strony pozycjonowane są w stabilny i bezpieczny sposób. Polecam gorąco.

Alba

Dobra firma! Profesjonalne podejście do klientów, szybka realizacja zamierzonych celów i rzeczowe tłumaczenie zagadnień związanych z pozycjonowaniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Xann Internet Solutions - Lędziny

Xann Internet Solutions
2.8/5 Na podstawie 26 ocen.
  • ul. Kopalniana 25
    43-143 Lędziny