Międzynarodowe Centrum Językowe Translator Martyna Kozakiewicz

Katowice

Opinie o Międzynarodowe Centrum Językowe Translator Martyna Kozakiewicz

melonka

To centrum międzynarodowe wiec z pewnoscia wykonują specjalistyczne tłumaczenia językowe, ja kiedyś chciałam odbyc u nich staż jednka się nie udało, Wiem, że pracuje tam wiele kompetentnych osób będziesz fachowo obsłużona jak się zgłosisz. wiele ludzi korzysta z ich usług.

Zostaw opinię o Międzynarodowe Centrum Językowe Translator Martyna Kozakiewicz - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Międzynarodowe Centrum Językowe Translator Martyna Kozakiewicz