Opinie o Quality Austria-Polska Sp. z o.o. w Mikołów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Quality Austria-Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Quality Austria-Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quality Austria-Polska Sp. z o.o. w Mikołów

Dno

Ta firma to (usunięte przez administratora), jeśli chodzi o: wynagrodzenia, sposób zarządzania, dodatkowe udogodnienia dla pracowników. Omijajcie szerokim łukiem, chyba, że lubicie być ganiani batem za (usunięte przez administratora)

Dno Nowy wpis

Karteczka Nowy wpis

Płaca nie adekwatna do wykonywanych zadań. Brak świadczeń, ubezpieczeń, dodatkowych benefitów o premii można zapomnieć. O osobie zarządzającej można poczytać w komentarzach poniżej.

Chciałem pochwalić firmę i naszego najwyższego przywódcę. Przywódca pozwolił pracownikom jodłować w weekendy oraz święta bez noszenia skórzanych spodni. Co prawda nadal po otrzymaniu wypłaty pracownik musi jodłować przez 5 minut stojąc na schodach przed wejściem głównym, ale dziewczyny nie muszą już nosić dirndlów w pracy. Po tym jak dostaliśmy na Wigilię egzemplarz książki „Tracht in Österreich“ wszyscy jesteśmy bardzo szczęśliwi. Quality Austria-Polska Sp. z o.o. to najlepsza firma w Mikołowie.

@Michał

Przepraszam Najwyższego Przywódcę ale niechcący nacisnąłem za mało gwiazdek. Wiem że miałem naciskać ile się da jak to nakazał Najwyższy, ale się nie dało bo od czasu jak na klawiaturze zamiast przycisku ENTER musieliśmy ponaklejać portret Najwyższego wszystko nam się poprzestawiało. Jeszcze raz pokornie przepraszam i kłaniam się uniżenie jodłując.

@Michał

Przypominamy, że Gowork.pl nie wyryfikuje prawdziwości danych. Padliśmy ofiarą ataku nieuczciwej konkurencji, która umieszcza wpisy w Internecie używając fałszywych kont takich jak m.in. to. Żaden z negatywnych komentarzy nie pochodzi od naszych Klientów czy Pracowników. W związku z powyższym złożyliśmy już wniosek do odpowiednich służb.

melpomena Nowy wpis
@Michał

Boskie :) Dawno się tak nie uśmiałam!!!!!

Fantasmagorie Nowy wpis
@Michał

Nie ma żadnych dodatków, ubezpieczeń, czy też zwykłej premii uznaniowej. Pracujesz za stawkę i tyle. Pracodawca notorycznie manipuluje i opowiada, jak to świetnie jest u niego pracować, ale nikt nigdy nie zaznał tej przyjemności. Nie warto tam pracować.

Najbardziej cwaniacka i nie w porządku do klienta jednostka certyfikacyjna. Uwaga na nich.

@Anna

Kolejny opinia zamawiana przez konkurencję, bez rzetelnych argumentów i nie poparta faktami. Dziękujmy za takie wpisy, umacniają nas tylko w przekonaniu, że rzetelne działania i edukowanie rynku przynosi efekty. Jeśli ktoś chce poznać prawdę o nas zapraszamy do kontaktu.

michał
@Rzecznik

Każda negatywna uwaga na wasz temat to podobnież jest atak konkurencji na januszów z Mikołowa. Wszędzie tak piszecie. 100 opinii krytycznych to dla was 100 ataków konkurencji z Warszawy, Katowic, Poznania, Krakowa. Wszyscy się zmówili i siedzą i klepią złe oceny waszych wybitnych osiągnięć. Dawno się tak nie uśmiałem a to co piszą tutaj ludzie to prawda jest 100 na 100. Nie polecam pracy w tej firmie. Nikomu. Chytra baba z Radomia mogłaby się od was uczyć.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Quality Austria-Polska Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko ELEKTRYK HYDRAULIK POMOCNIK AUSTRIA? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Czarek

@Michał Zawsze można zmienić pracę tylko pytanie czy uda sie znaleźć równie dobrą firmę jak ta?

michał
@Czarek

Tak zamykasz oczy, bierzesz gazetę z ogłoszeniami dot. pracy i paluchem wybierasz z zamkniętymi oczami - cokolwiek wskaże twój paluch będzie lepszym wyborem niż ta firma. Przerost formy nad treścią. Traktują Polaków jak tanich roboli i jedyne co mają do zaoferowania to działalność gospodarcza.

Maria

Dziękuję za ostatnio webinar na temat ISO Canvas. Rozjaśnił mi sporo na temat tego jak powinien wyglądać System Zarządzania i współpraca z jednostką certyfikacyjną.

Melpomena
@Maria

"Dziękuję za ostatnio webinar na temat ISO Canvas. Rozjaśnił mi sporo na temat tego jak powinien wyglądać System Zarządzania i współpraca z jednostką certyfikacyjną". Tak, tak właśnie piszą pracownicy poszukujący pracy w czasie pandemii! Kara chłosty i klęczenie na grochu dla gościa z waszego marketingu co to wymyślił!

marketer
@Maria

Na I roku studiów na marketingu uczą jak nie robić takiej (auto)reklamy. Żenada! Ten portal ma w nazwie work a nie promotion.

pracuś
@Maria

Pytanie, czy to jest forum marketingowe czy forum dotyczące pracy i dla osób poszukujących pracy? 50% wpisów tutaj to czysty marketing tej firmy. Jeżeli ktoś musi się tak reklamować to szkoda słów.

Strata czasu.

Kompetencje tu się nie liczą. Niby szukają doświadczonych audytorów, wypełnia się krowiaste formularze, dyskusje przez telefon, a potem ani me, ani be, ani pocałujta w d.. wójta. Taka antykultura biznesu. Jeśli tak audytują jak rekrutują, to współczuję klientom. Składałem aplikacje do firm niemieckich, brytyjskich, austriackich. Zawsze list z podziękowaniem. Czasem nawet przepraszają że nie tym razem i obiecują że się odezwą. Poza tym tutaj nacisk na własną działalność gospodarczą, czyli poszukują frajerów. Na etat może liczyć chyba tylko rodzina i znajomi. Moim zadaniem firma przypomina prywatny folwark.

To są szkolenia online ? Można o takie ubiegać u pracodawcy?

Jarek

Mają bardzo ciekawe szkolenia i często dzielą się wiedzą przez webinary i ebooki. Osobiście polecam współpracę.

Melpomena
@Jarek

To portal poświęcony pracy i pracodawcom, a nie własnej nieudolnej autoreklamie!

Zibi

Liczyłem na informacje i opinie o pracy zostawione przez pracowników.

Rafał

Czy firma zatrudnia bezpośrednio czy tylko przez agencje?

@Rafał

Jedynie bezpośrednio. W związku z rozwojem ciągle szukamy trenerów i auditorów od Systemów Zarządzania.

Weronika

Hej, można liczyć na stała prace w tej firmie?

Przemysław
@Weronika

Jesteś zainteresowana zatrudnieniem? Na stronie pracodawcy http://www.qualityaustria.com.pl/strony/oferty-pracy właśnie poszukiwana jest osoba na stanowisko account specialist - manager. Jeśli chodzi o kontrakt to proponowana jest umowa o pracę lub o współpracę, czyli B2B - własna działalność. Chętnie dowiem się, czy zdecydowałaś się złożyć CV.

Johann

Ich bin Pole, aber wie ein Österreicher. Auf dieser Ebene besitze ich eine Profi-Erfahrung. Ich wollte mich für die Stelle in Warschau beworben (Dyrektor ds. Rozwoju), aber nachdem was ich hier erfahren habe, ich sage dem Vorstand: leider nicht und viele Grüße. Sehr schade, dass es gibt solche Aebeitgeber. Sehr traurig.

Adolf

Pracodawca o wątłej reputacji, głównie przez długi jakie ma. Sporo. Pracownikom też nie płaci!!! Firma już dawno powinna zmienić nazwę na Długi Austria-Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

@Adolf

austrobaba

Prywatny (usunięte przez administratora) rodziny prezesa B. zwanego Helmutem. Firma tak rodzinna że każdy donosi na każdego. Tylko największe lizusy przetrwają.

@austrobaba

Padliśmy ofiarą ataku nieuczciwej konkurencji, która umieszcza wpisy w Internecie używając fałszywych kont takich jak m.in. to. Żaden z negatywnych komentarzy nie pochodzi od naszych Klientów czy Praconików. W związku z powyższym złożyliśmy już wniosek do odpowiednich służb.

paula

Najlepsza firma certyfikująca ISO w Polsce. Dba o pracowników jak żadna inna. Do dyspozycji pracowników są toalety, parking, przerwa na posiłek, możliwość wzięcia urlopu, możliwość rozmowy z prezesem po wcześniejszym umówieniu się.

Klaudia Jurgiel
@paula

To chyba opinia pisana na zamówienie tej firmy albo przez jej pracownika? Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Takie opinie mnie bardziej zniechęcają do pracy niż opinie negatywne. Żałosne.

@paula

Patriota

Byłem tam kiedyś na rozmowie kwalifikacyjnej. No raczej na audiencji i znam ludzi co tam pracują a może pracowali już. Jeżeli interesuje was praca rodem z Monty Pythona to szczerze mogę polecić tym którzy chcą pracować za pół-darmo i codziennie słuchać o wyższości Austrii nad Polską.

nikita
@Patriota

Najgorzej nie jest jak na Mikołów City ale płaca niska i mało regularna a o dodatkach i premiach zapomnij. Social na poziomie socializmu z lat 70tych. Podrzędna peryferyjna lokalizacja i kiepski dojazd z Katowic. Praca dla QAP to zdaniem prezesa B. zaszczyt i najlepiej gdy się pracuje za darmo. Gdby mógł to by zmieniła nazwę na Austria-Austria bo jak został honorowym to mu trochę to pomieszało perspektywę. Trudno wyliczyć kto z rodziny prezesa B. nie doi tej firmy i tu chyba jest pies pogrzebany.

Izabela
@nikita

Napisałeś, że płaca jest "mało regularna", co przez to rozumiesz? Czy w ostatnim czasie zdarzały się jakieś opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia? Opowiedz proszę, co dokładnie wchodzi w skład pakietu socjalnego. Jaka panuje atmosfera między pracownikami?

@Patriota

@Patriota ciekawe na jakie stanowisko kandydowałeś/aś bo z wpisu jasno wynika, że mało wiesz na temat firmy. Przypominam, że Gowork.pl nie weryfikuje prawdziwości wpisów, każdy więc może napisać tu co tylko zechce. Tak się składa, że data tego wpisu dziwnie pokrywa się z negatywną kampanią w Internecie skierowaną w naszym kierunku. Mamy nadzieję, że komentarz ten wraz z IP posłuży odpowiednim służbom jako materiał dowodowy.

Rzecznik

Padliśmy ofiarą ataku nieuczciwej konkurencji, która umieszcza wpisy w Internecie używając fałszywych kont takich jak m.in. to. Żaden z negatywnych komentarzy nie pochodzi od naszych Klientów czy Pracowników. W związku z powyższym złożyliśmy już wniosek do odpowiednich służb. Mamy nadzieję na szybkie wyjaśnienie sytuacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Quality Austria-Polska Sp. z o.o. - Mikołów

• Jak się pracuje w Quality Austria-Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Quality Austria-Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Quality Austria-Polska Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Żwirki I Wigury 14
    43-190 Mikołów

Quality Austria-Polska Sp. z o.o.