Opinie o Quality Austria-Polska Sp. z o.o. w Mikołów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Quality Austria-Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Quality Austria-Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quality Austria-Polska Sp. z o.o. w Mikołów

Jurek Nowy wpis
Inne

Ludzie piszą o poganianiu w pracy za kasę która nijak do tego nie pasuje a firma widzi w nieprzychylnych komentarzach ataki konkurencji. Mają prawo czuć się pokrzywdzeni? Bo jeśli płaci się sporo i traktuje ludzi fair to już nie wiem co trzeba robić by zasłużyć na dobrą opinię?

Dno Nowy wpis
Były pracownik

Ta firma to (usunięte przez administratora), jeśli chodzi o: wynagrodzenia, sposób zarządzania, dodatkowe udogodnienia dla pracowników. Omijajcie szerokim łukiem, chyba, że lubicie być ganiani batem za (usunięte przez administratora)

Karteczka Nowy wpis
Były pracownik

Płaca nie adekwatna do wykonywanych zadań. Brak świadczeń, ubezpieczeń, dodatkowych benefitów o premii można zapomnieć. O osobie zarządzającej można poczytać w komentarzach poniżej.

Michał

Chciałem pochwalić firmę i naszego najwyższego przywódcę. Przywódca pozwolił pracownikom jodłować w weekendy oraz święta bez noszenia skórzanych spodni. Co prawda nadal po otrzymaniu wypłaty pracownik musi jodłować przez 5 minut stojąc na schodach przed wejściem głównym, ale dziewczyny nie muszą już nosić dirndlów w pracy. Po tym jak dostaliśmy na Wigilię egzemplarz książki „Tracht in Österreich“ wszyscy jesteśmy bardzo szczęśliwi. Quality Austria-Polska Sp. z o.o. to najlepsza firma w Mikołowie.

Michał
@Michał

Przepraszam Najwyższego Przywódcę ale niechcący nacisnąłem za mało gwiazdek. Wiem że miałem naciskać ile się da jak to nakazał Najwyższy, ale się nie dało bo od czasu jak na klawiaturze zamiast przycisku ENTER musieliśmy ponaklejać portret Najwyższego wszystko nam się poprzestawiało. Jeszcze raz pokornie przepraszam i kłaniam się uniżenie jodłując.

Rzecznik
@Michał

Przypominamy, że Gowork.pl nie wyryfikuje prawdziwości danych. Padliśmy ofiarą ataku nieuczciwej konkurencji, która umieszcza wpisy w Internecie używając fałszywych kont takich jak m.in. to. Żaden z negatywnych komentarzy nie pochodzi od naszych Klientów czy Pracowników. W związku z powyższym złożyliśmy już wniosek do odpowiednich służb.

8
melpomena
Inne
@Michał

Boskie :) Dawno się tak nie uśmiałam!!!!!

Fantasmagorie Nowy wpis
Były pracownik
@Michał

Nie ma żadnych dodatków, ubezpieczeń, czy też zwykłej premii uznaniowej. Pracujesz za stawkę i tyle. Pracodawca notorycznie manipuluje i opowiada, jak to świetnie jest u niego pracować, ale nikt nigdy nie zaznał tej przyjemności. Nie warto tam pracować.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Quality Austria-Polska Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko ELEKTRYK HYDRAULIK POMOCNIK AUSTRIA? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(42 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kasjer-sprzedawca
Warszawa
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
Wyślij CV
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Anna

Najbardziej cwaniacka i nie w porządku do klienta jednostka certyfikacyjna. Uwaga na nich.

1
Rzecznik
@Anna

Kolejny opinia zamawiana przez konkurencję, bez rzetelnych argumentów i nie poparta faktami. Dziękujmy za takie wpisy, umacniają nas tylko w przekonaniu, że rzetelne działania i edukowanie rynku przynosi efekty. Jeśli ktoś chce poznać prawdę o nas zapraszamy do kontaktu.

11
michał
Kandydat
@Rzecznik

Każda negatywna uwaga na wasz temat to podobnież jest atak konkurencji na januszów z Mikołowa. Wszędzie tak piszecie. 100 opinii krytycznych to dla was 100 ataków konkurencji z Warszawy, Katowic, Poznania, Krakowa. Wszyscy się zmówili i siedzą i klepią złe oceny waszych wybitnych osiągnięć. Dawno się tak nie uśmiałem a to co piszą tutaj ludzie to prawda jest 100 na 100. Nie polecam pracy w tej firmie. Nikomu. Chytra baba z Radomia mogłaby się od was uczyć.

Czarek
Inne

@Michał Zawsze można zmienić pracę tylko pytanie czy uda sie znaleźć równie dobrą firmę jak ta?

2
michał
Kandydat
@Czarek

Tak zamykasz oczy, bierzesz gazetę z ogłoszeniami dot. pracy i paluchem wybierasz z zamkniętymi oczami - cokolwiek wskaże twój paluch będzie lepszym wyborem niż ta firma. Przerost formy nad treścią. Traktują Polaków jak tanich roboli i jedyne co mają do zaoferowania to działalność gospodarcza.

Maria
 Rekomendacja

Dziękuję za ostatnio webinar na temat ISO Canvas. Rozjaśnił mi sporo na temat tego jak powinien wyglądać System Zarządzania i współpraca z jednostką certyfikacyjną.

9
Melpomena
@Maria

"Dziękuję za ostatnio webinar na temat ISO Canvas. Rozjaśnił mi sporo na temat tego jak powinien wyglądać System Zarządzania i współpraca z jednostką certyfikacyjną". Tak, tak właśnie piszą pracownicy poszukujący pracy w czasie pandemii! Kara chłosty i klęczenie na grochu dla gościa z waszego marketingu co to wymyślił!

marketer
@Maria

Na I roku studiów na marketingu uczą jak nie robić takiej (auto)reklamy. Żenada! Ten portal ma w nazwie work a nie promotion.

pracuś
Kandydat
 Pytanie
@Maria

Pytanie, czy to jest forum marketingowe czy forum dotyczące pracy i dla osób poszukujących pracy? 50% wpisów tutaj to czysty marketing tej firmy. Jeżeli ktoś musi się tak reklamować to szkoda słów.

Strata czasu.
Kandydat

Kompetencje tu się nie liczą. Niby szukają doświadczonych audytorów, wypełnia się krowiaste formularze, dyskusje przez telefon, a potem ani me, ani be, ani pocałujta w d.. wójta. Taka antykultura biznesu. Jeśli tak audytują jak rekrutują, to współczuję klientom. Składałem aplikacje do firm niemieckich, brytyjskich, austriackich. Zawsze list z podziękowaniem. Czasem nawet przepraszają że nie tym razem i obiecują że się odezwą. Poza tym tutaj nacisk na własną działalność gospodarczą, czyli poszukują frajerów. Na etat może liczyć chyba tylko rodzina i znajomi. Moim zadaniem firma przypomina prywatny folwark.

Marcin
Inne

To są szkolenia online ? Można o takie ubiegać u pracodawcy?

Jarek
 Rekomendacja

Mają bardzo ciekawe szkolenia i często dzielą się wiedzą przez webinary i ebooki. Osobiście polecam współpracę.

5
Melpomena
@Jarek

To portal poświęcony pracy i pracodawcom, a nie własnej nieudolnej autoreklamie!

Zibi
Inne

Liczyłem na informacje i opinie o pracy zostawione przez pracowników.

Rafał
Inne

Czy firma zatrudnia bezpośrednio czy tylko przez agencje?

Rzecznik
@Rafał

Jedynie bezpośrednio. W związku z rozwojem ciągle szukamy trenerów i auditorów od Systemów Zarządzania.

Weronika
Inne

Hej, można liczyć na stała prace w tej firmie?

1
Przemysław
Inne
@Weronika

Jesteś zainteresowana zatrudnieniem? Na stronie pracodawcy http://www.qualityaustria.com.pl/strony/oferty-pracy właśnie poszukiwana jest osoba na stanowisko account specialist - manager. Jeśli chodzi o kontrakt to proponowana jest umowa o pracę lub o współpracę, czyli B2B - własna działalność. Chętnie dowiem się, czy zdecydowałaś się złożyć CV.

Johann

Ich bin Pole, aber wie ein Österreicher. Auf dieser Ebene besitze ich eine Profi-Erfahrung. Ich wollte mich für die Stelle in Warschau beworben (Dyrektor ds. Rozwoju), aber nachdem was ich hier erfahren habe, ich sage dem Vorstand: leider nicht und viele Grüße. Sehr schade, dass es gibt solche Aebeitgeber. Sehr traurig.

1
Rzecznik

Padliśmy ofiarą ataku nieuczciwej konkurencji, która umieszcza wpisy w Internecie używając fałszywych kont takich jak m.in. to. Żaden z negatywnych komentarzy nie pochodzi od naszych Klientów czy Pracowników. W związku z powyższym złożyliśmy już wniosek do odpowiednich służb.

9
Adolf

Pracodawca o wątłej reputacji, głównie przez długi jakie ma. Sporo. Pracownikom też nie płaci!!! Firma już dawno powinna zmienić nazwę na Długi Austria-Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

1
Rzecznik
@Adolf

Padliśmy ofiarą ataku nieuczciwej konkurencji, która umieszcza wpisy w Internecie używając fałszywych kont takich jak m.in. to. Żaden z negatywnych komentarzy nie pochodzi od naszych Klientów czy Pracowników. W związku z powyższym złożyliśmy już wniosek do odpowiednich służb.

4
austrobaba

Prywatny (usunięte przez administratora) rodziny prezesa B. zwanego Helmutem. Firma tak rodzinna że każdy donosi na każdego. Tylko największe lizusy przetrwają.

Rzecznik
@austrobaba

Padliśmy ofiarą ataku nieuczciwej konkurencji, która umieszcza wpisy w Internecie używając fałszywych kont takich jak m.in. to. Żaden z negatywnych komentarzy nie pochodzi od naszych Klientów czy Praconików. W związku z powyższym złożyliśmy już wniosek do odpowiednich służb.

4
paula

Najlepsza firma certyfikująca ISO w Polsce. Dba o pracowników jak żadna inna. Do dyspozycji pracowników są toalety, parking, przerwa na posiłek, możliwość wzięcia urlopu, możliwość rozmowy z prezesem po wcześniejszym umówieniu się.

Klaudia Jurgiel
@paula

To chyba opinia pisana na zamówienie tej firmy albo przez jej pracownika? Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Takie opinie mnie bardziej zniechęcają do pracy niż opinie negatywne. Żałosne.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Rzecznik
@paula

Padliśmy ofiarą ataku nieuczciwej konkurencji, która umieszcza wpisy w Internecie używając fałszywych kont takich jak m.in. to. Żaden z negatywnych komentarzy nie pochodzi od naszych Klientów czy Pracowników. W związku z powyższym złożyliśmy już wniosek do odpowiednich służb.

4
Patriota

Byłem tam kiedyś na rozmowie kwalifikacyjnej. No raczej na audiencji i znam ludzi co tam pracują a może pracowali już. Jeżeli interesuje was praca rodem z Monty Pythona to szczerze mogę polecić tym którzy chcą pracować za pół-darmo i codziennie słuchać o wyższości Austrii nad Polską.

nikita
@Patriota

Najgorzej nie jest jak na Mikołów City ale płaca niska i mało regularna a o dodatkach i premiach zapomnij. Social na poziomie socializmu z lat 70tych. Podrzędna peryferyjna lokalizacja i kiepski dojazd z Katowic. Praca dla QAP to zdaniem prezesa B. zaszczyt i najlepiej gdy się pracuje za darmo. Gdby mógł to by zmieniła nazwę na Austria-Austria bo jak został honorowym to mu trochę to pomieszało perspektywę. Trudno wyliczyć kto z rodziny prezesa B. nie doi tej firmy i tu chyba jest pies pogrzebany.

Izabela
Inne
@nikita

Napisałeś, że płaca jest "mało regularna", co przez to rozumiesz? Czy w ostatnim czasie zdarzały się jakieś opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia? Opowiedz proszę, co dokładnie wchodzi w skład pakietu socjalnego. Jaka panuje atmosfera między pracownikami?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Rzecznik
@Patriota

@Patriota ciekawe na jakie stanowisko kandydowałeś/aś bo z wpisu jasno wynika, że mało wiesz na temat firmy. Przypominam, że Gowork.pl nie weryfikuje prawdziwości wpisów, każdy więc może napisać tu co tylko zechce. Tak się składa, że data tego wpisu dziwnie pokrywa się z negatywną kampanią w Internecie skierowaną w naszym kierunku. Mamy nadzieję, że komentarz ten wraz z IP posłuży odpowiednim służbom jako materiał dowodowy.

2
Rzecznik

Padliśmy ofiarą ataku nieuczciwej konkurencji, która umieszcza wpisy w Internecie używając fałszywych kont takich jak m.in. to. Żaden z negatywnych komentarzy nie pochodzi od naszych Klientów czy Pracowników. W związku z powyższym złożyliśmy już wniosek do odpowiednich służb. Mamy nadzieję na szybkie wyjaśnienie sytuacji.

3

Zostaw merytoryczną opinię o Quality Austria-Polska Sp. z o.o. - Mikołów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Quality Austria-Polska Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Quality Austria-Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Quality Austria-Polska Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 12 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Żwirki I Wigury 14
  43-190 Mikołów
 • NIP: 6351828986 REGON: 242745876 KRS: 0000402100
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Quality Austria-Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii