Opinie o Takoni w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Takoni. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Takoni o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Takoni w Bielsko-Biała

Zadowolona

Powiem wam ciekawie tu jest , wiedzie lubi dziewczyna od zawsze pomarańczowy kolor , nie zazdrościć jej tak jak i spania ( może będą fotki że spania )no awans nie wypracowała to chociaż wyspała .a ciekawe czemu z pras z pomarańczowym nie mają już taki relacji jak wcześniej.co majster przejrzał na oczy jak manipuluje dobrą koleżanka

Guma

A to śnieżka też tam spalał ,a sama czy z krasnoludkami ....no widzicie awans trzeba sobie dobrze wyspać ...

Anonim2

Anonim Ty chyba sobie żartujesz ona jest ogarnięta ale pod innym względem szukania po innych spodniach ,ideal który spał po laboratorium a teraz sama tam pracuje ...szkoda gadać awans przez spanie no faktycznie ...a poza tym poczekajcie wszyscy czas pokaże kto miał rację wobec Niej ... zobaczymy jak otoczka pryśnie

Tak

Boże ty widzisz a nie grzmisz jak te baby obrabiają innych naprawdę żenujące niech ta Pani się nie przejmuje bo zawiść ludzka nie zna granic rób swoje i nie przejmuj się tym sabatem czarownic najważniejsze jest być sobą ....

Takoni prowadziła rekrutację na stanowisko OPERATOR MASZYN. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Cr

Kłody w swoim oku nie widzicie a u kogoś widzicie drzazge. Za dużo czasu macie chyba na pisanie. Za przeproszeniem ale stare baby nawet tak nie pie..dolą jak wy. Tu fajnie śmiechy a za 5 minut pisze kur..wa matoł jeden z drugim na forum. Wystarczy powiedzieć prosto w oczy co cię boli, albo dostaniesz w pysk i się nauczysz albo się dogadasz. Żal (usunięte przez administratora) ściska.

Była kolezanka
@Cr

Traktują tak jak ona innych traktuje. Smutne ale prawdziwe

Cr

Jak dzieci w przedszkolu. Dramat.. Maszproblem to powiedz prosto w oczy a nie pisz jak(usunięte przez administratora) na forum.

Pracownik1
@Cr

Dokładnie, ale nikt prosto w oczy nie powie bo nie ma co, a w internecie czują się anonimowi, tacy odważni.

@pracownik ciekawa biografie z życia osoby o której mowa , ciekawe czy o wszystkim wiesz ...że tak bronisz a może masz podobne upodobania

Hejka widzę że jesteś strasznie pewny tej osoby naprawdę , zobaczysz dopóki się nie sparzysz ,jak inni, uwierz znam tą panią od kiedy tu pracuje i wiele widziałem i wiele wiem .tu nie chodzi głównie o awans tylko podejście i zachowanie i inne cechy człowieka .skoro jesteś taki pewien to może porozmawiaj z Panem G i może od rozjaśni Ci wszystko i ocenisz

A co Pan G może mi rozjaśnić?

Pracownik1

Prawda jest taka moje państwo że uwzieliście się na dziewczynę z zazdrości, może i coś powiedziała kiedyś ale kto nie mówi? A no oczywiście wy , świętoszki nie mówicie , wy szepczecie po kątach. Chwała Wam za odwagę. Pozdrawiam wszystkich dorosłych i świętych :)

Zajaczek

Hejka Miałem nie wypowiadać się tutaj nigdy bo ta strona jest tylko jak dla mnie możliwością podbudowania swojego ego i samooceny.Ludzie kochanie dajcie już sobie spokój święty ,naprawdę nie bawi to nikogo .Dążycie nie wiadomo do czego i po co.widze że każdy na tej chwili jest Święty tylko D to najgorsze chodzące zło i kula wszystkich u nogi.Skoro taka jest to po co kiedyś wykorzystywaliscie jej pomocna dłoni i goniliscie jak z piórkiem u d...!!!Twierdzicie że ona się zmieniła , ale niech każdy popatrzy w głąb siebie jakim był i jest .Dobrze wsiąść kogoś na tapetę i wieszać psy...Każdy na tej firmie ma sporo za uszami.Prosze dajcie sobie już spokój bo to robi się śmieszne ...za przeproszeniem niektórym trzeba zgolić ja.. i ci... I posłac do przedszkola...a na Marginesie jeżeli ktoś chce pogadać ze mną wiedzie gdzie mnie znaleźć a w razie czego telefonicznie też przyjmę patentów... Pozdrawiam

Ale wy jesteście wszyscy (usunięte przez administratora) i zazdrośni? Smarujecie ją na forum pod pseudonimami, anonimowo, takie wielkie odważne gwiazdy takoni. Bo co? Bo poszła na inny dzial? A kto wam broni też pójść i spróbować sił? Znam ją tyle lat i nie było żali i pretensji a teraz nagle wielkie halo bo poszła gdzie indziej. Jakimi ludźmi musicie być żeby pisać na forum a w oczy udawać że jest ok? Każdego z działu jakości nazywacie kretem? Oj ludzie ludzie. W internecie nikt nie jest anonimowy, pamiętacie o tym , a tym bardziej w naszej firmie. Jeśli teraz kolej na nią,to kto będzie następny? Może ten kto zaczął... I oby, chętnie się posmiejemy z czyjegoś nieszczęścia. A Tobie D życzę twardej d i niczym się nie przejmuj ,nie jesteś sama. ,,Kretów ,, jest więcej i to o wiele gorszych

Joker

Siedzę tak i czytam co tu się dzieje , ale jednak ludzie wkoncu się poznali na tej Pani a że wyszło to dopiero przy awansie no trudno (szkoda że tak późno).Osoba bardzo fałszywa ,chcąca wiedzieć jak najwięcej byle dla siebie by to potem wykorzystać .Nieraz udawała bezbronna a dobrze swojemu majstrowi jednemu czy drugiemu smarowała plecy.Z kontrolerka się zgadzam bo akurat znam tą osobę parę lat i wiem do czego jest zdolna .przykre ale prawdziwe i znając życie to spłynie po niej jak po oknie deszcz.

Joker

Znajomy

Kontrolerka popieram.Tez miałam z tą osobą dobry kontakt i wszystko zawsze pięknie było , lecz w miarę poznała się na niej .Szkoda tylko że nie zdaje sobie sprawy że po czasie każdy się pozna na niej.z resztą widać oklaski na hali na jej powrót.To nie ta osoba co za dawnych czasów .A co do płci przeciwnej faktycznie ,zdrowe relacje, otwarta.

Luzak

Dokładnie , ja pamiętam jak Pani o której mowa miała ze mną dobre kontakty ???? a pisać i opowiadać uwielbia .nie krępuje się niczego

Postronny

Dokładnie , wróciła Pani ..jac to odrazu widać.Szkoda że tylko na hali ludzie nie skaczą z radości.A stare dobre koleżanki poszły w nie pamięć albo się przekonały jak jest .Z resztą widać z kim przyjeżdża do pracy i jak roznosi duma.

Gumiarz

No właśnie widać że kret pod każdym względem .widać jak chodzi po prasach i szuka ...

Ustawiacz

W sumie racja z tą Panią na forum ale dla brygady lepiej bo pozbyliśmy się kreta , niech martwi się jej teraz nowy przełożony

Mała Mi

Witam wszystkich... słyszałam że wróciła gwiazda zakładowa pani D i od razu zmiana stanowiska no brawo...takich ludzi potrzeba ...przynajmniej chłopaki się ucieszą bo przecież uwielbia ,ich towarzystwo .szkoda w tym wszystkim jednej osoby...

Wisełka

Impreza jak impreza ja proponuję postarać się zatrzymać starych pracowników z doświadczeniem bo jest ich coraz mniej.. wczoraj następni deklarowali chęć odejścia początkiem przyszłego roku i naprawdę piszę to dla dobra firmy..za nim będzie za późno

Lucjan Płonka

Trzeba było się też napić...to byś nie siała propagandy...ja nie piłem ale do głowy mi nie przyszło żeby pisać takie bzdety...ale z jednym się zgodzę z Tobą że już nie będzie w naszej firmie tak jak kiedyś.

Ja Wisła
@Wisełka

Nie bój nic, jeszcze w tym roku będą wypowiedzenia...

Engel
@Ja Wisła

chodza plotki po hali ze podobno 3 pracownikow z jednej zmiany chce jeszcze w tym roku zlozyc wypowiedzenie, zaraz nie bedzie sie do kogo odezwac. szkoda tylko ze nikogo nie probuja zatrzymac/

W35
@Engel

A czym ty się przejmujesz? To nie nasz problem. Prędzej czy później i to do nich dotrze. Mnie się wydaje że problemem nie jest tylko kasa ale też samo traktowanie pracowników, podejście do pewnych spraw, jasno określonych zasad wynagradzania itd.

Patryk

Witam zauważyłem ogłoszenie odnośnie stanowiska magazyniera w waszej firmie , chciałem zapytać jak wygląda praca na tym stanowisku bo bardzo duże wymogi są napisane w ogłoszeniu , czy jest to adekwatne do zarobków ??

Zostaw merytoryczną opinię o Takoni - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Takoni?

Zobacz opinie na temat firmy Takoni tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 392.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Takoni?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 359, z czego 60 to opinie pozytywne, 72 to opinie negatywne, a 227 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Takoni
2.8/5 Na podstawie 233 ocen.
  • Bestwińska 103 A
    43-346 Bielsko-Biała