SEMINO POLSKA

Opinie o SEMINO POLSKA

Filtruj opinie po kryteriach:

Miro
 Opinia

Z całą pewnością urlop normalnie sie dostaje tylko czasami trzeba uzgodnić termin z kierownictwem i to cały kłopot!!

Opinia

Witam! Wszystko na pozór jest w pożądku, pieniądze na czas, ale co z płatnym urlopem? Niestety nie istnieje i jak to się ma do umowy o pracę. Wg kodeksu pracy każdemu pracownikowi zatrudnionemu na takiej umowie przysługuje płatny urlop drugą sprawa odprowadzone podatki są minimalne , więc nie masz co liczyć na odpis podatkowy , a wręcz dopłatę !!!

TakNie1

Opinia

Co powiecie o zarobkach w SEMINO POLSKA? Czy w ostatnim czasie ich poziom uległ zmianie?

Piotr
 Opinia

Czasami nawet najlepszym może się coś nie udać. Idealnych firm nie ma ale generalnie SEMINO ma opinię bardzo dobrego pracodawcy.

Lukasz
 Opinia

Ma ktoś numer do tej agencji pracy ?

RafałW.
 Opinia

Po pierwsze to chciałbym zaznaczyć ze tu jest miejsce na opinie o pracodawcy. i szczerze polecam. Jasne zasady, wynagrodzenie na czas, premie, rabaty. Warunki pracy sa widoczne nawet na rozmowie. Ale największym atutem jest atmosfera. Naprawdę chce się przychodzić codziennie do pracy, dla samej atmosfery. Wszyscy wypisujący gorzkie żale na temat właścicieli prawdopodobnie mieli niemiłe spotkanie z alkomatem :)

zaba
 Opinia

b adz tu madry ii pissz viersze ...

Wojciech
 Opinia

Ja pracowałem i wszystko było ok. Dobrze płacili i w terminie. Mogłem pracować nadgodziny i były wypłacane. Prawda jest taka że jak ktoś chce pracować to jest zadowolony.

Tak4Nie

ludwik
 Opinia

Witam ja pracowałem mój brat pracował i wszystko było ok

Tak2Nie

Adamek
 Opinia

A ja chciałem pracować u nich i komu tu wierzyć?

życzliwy
 Opinia

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] świnie,chamy i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] WYTRZYMAŁEM Z NIMI AŻ PÓŁTORA MIESIĄCA i o całą znajomość za długo odradzam.

ozz
 Opinia

nie polecam ne dostalem od nich pit-u nie da sie dodzwonic zlodzieje zaj.....ane

j.w
 Opinia

Firma zalega z wynagrodzeniem to już 4-miesiące.Koordynator nie nadający się do niczego facet kompletnie zagubiony oderwany od rzeczywistości nie zna się na pracy na budowie, ogólnie bardzo słabo oceniam tych oszustów nie polecam

ufoludek
 Opinia

Wybijcie sobie z głowy pracę z tą firmą gdziekolwiek i kiedykolwiek.Firma ta może jedynie zajmować się szrotowaniem aut.Chociaż bałbym się kupić od nich cokolwiek bojąc się że zostanę oszukany lub okradziony.

Samueel
 Opinia

Nie polecam.Złodzieje.Właściciel cham.Nie da sie odzyskać pieniedzy ze zwrotu bo nie zna praw.Odradzam!!!!!!!!!

Zostaw opinię o SEMINO POLSKA - Zabrze