SEMINO POLSKA

Zabrze

SEMINO POLSKA

Opinie o SEMINO POLSKA

Co powiecie o zarobkach w SEMINO POLSKA? Czy w ostatnim czasie ich poziom uległ zmianie?

Piotr

Czasami nawet najlepszym może się coś nie udać. Idealnych firm nie ma ale generalnie SEMINO ma opinię bardzo dobrego pracodawcy.

Lukasz

Ma ktoś numer do tej agencji pracy ?

RafałW.

Po pierwsze to chciałbym zaznaczyć ze tu jest miejsce na opinie o pracodawcy. i szczerze polecam. Jasne zasady, wynagrodzenie na czas, premie, rabaty. Warunki pracy sa widoczne nawet na rozmowie. Ale największym atutem jest atmosfera. Naprawdę chce się przychodzić codziennie do pracy, dla samej atmosfery. Wszyscy wypisujący gorzkie żale na temat właścicieli prawdopodobnie mieli niemiłe spotkanie z alkomatem :)

zaba

b adz tu madry ii pissz viersze ...

Wojciech

Ja pracowałem i wszystko było ok. Dobrze płacili i w terminie. Mogłem pracować nadgodziny i były wypłacane. Prawda jest taka że jak ktoś chce pracować to jest zadowolony.

ludwik

Witam ja pracowałem mój brat pracował i wszystko było ok

Adamek

A ja chciałem pracować u nich i komu tu wierzyć?

życzliwy

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] świnie,chamy i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] WYTRZYMAŁEM Z NIMI AŻ PÓŁTORA MIESIĄCA i o całą znajomość za długo odradzam.

ozz

nie polecam ne dostalem od nich pit-u nie da sie dodzwonic zlodzieje zaj.....ane

j.w

Firma zalega z wynagrodzeniem to już 4-miesiące.Koordynator nie nadający się do niczego facet kompletnie zagubiony oderwany od rzeczywistości nie zna się na pracy na budowie, ogólnie bardzo słabo oceniam tych oszustów nie polecam

ufoludek

Wybijcie sobie z głowy pracę z tą firmą gdziekolwiek i kiedykolwiek.Firma ta może jedynie zajmować się szrotowaniem aut.Chociaż bałbym się kupić od nich cokolwiek bojąc się że zostanę oszukany lub okradziony.

Samueel

Nie polecam.Złodzieje.Właściciel cham.Nie da sie odzyskać pieniedzy ze zwrotu bo nie zna praw.Odradzam!!!!!!!!!

Zostaw opinię o SEMINO POLSKA - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SEMINO POLSKA