Semino Auto Części

Zabrze

Opinie o Semino Auto Części

Bolek

Polecam wszystkim używane części od Semino.

Krofik

Kupowalem kompresor klimatyzacji do A8. Wszystko super. Jak najbardziej polecam firmę Semino.

Cross

Bardzo dobra i godna zaufania firma.

Rak_opw

Kupowałem skrzynię biegów do Picanto, Skrzynia w bardzo dobrym stanie, cena bardzo dobra. Jestem zadowolony. Polecam.

Zby69

A ja kupowałem i jestem zadowolony. Polecam wszystkim.

ak69@onet.eu

nic od nich nie kupujcie sami oszuści i naciągacze co innego oferują co innego wysyłają

Mechanika Pojazdowa Gdańsk

Ostrzegam wszystkich o tej firmie! Zakupiłem u nich części samochodowe , które zamówiłem i otrzymałem w fatalnym stanie! Odesłałem je z powrotem, a zwrotu kosztów nie otrzymałem i skierowałem sprawę na Policję. NIE POLECAM WSPÓŁPRACY Z TĄ FIRMĄ - JEST NIERZETELNA!!!

Zostaw opinię o Semino Auto Części - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Semino Auto Części