Opinie o PTM Trans Patrycja Chojna w Wodzisław Śląski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PTM Trans Patrycja Chojna. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PTM Trans Patrycja Chojna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PTM Trans Patrycja Chojna w Wodzisław Śląski

Czy w PTM Trans Patrycja Chojna wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

kiero Nowy wpis

Witam -Tak mają dużo dodatków

Dominika Nowy wpis
@kiero

Widać, że się orientujesz co i jak w firmie :) A jakie dodatki i ile z grubsza? Wszyscy je dostają, czy określone stanowiska?

grzegorz Nowy wpis
@Dominika

Witam , przeważnie najwiecej dodatków maja kierowcy za przeładunki , za przeprowadzki itp..

CL Nowy wpis

Firma otrzymała od nas podwójną płatność za usługę - wysłana przez pomyłkę, właściciel nie chce odesłać przelewu po telefonie, mailu, konwersacji na giełdzie oraz przedsądowym wezwaniu do zapłaty. Z dniem dzisiejszym sprawa skierowana do Sądu... wstyd

Sergiusz

Pracuje trzeci miesiąc, jestem jak narazie bardzo zadowolony -maja dużo dodatkòw, w innych firmach jakoś zawsze patrzyli gdzie mi tu coś zabrać odciągnąć. Tu jest całkiem inaczej Atmosfera spoko bez spiny Bardzo dobrze płacą. Płacą nawet za DOŁADUNKI po 10Euro do dniòwki Jak ktoś szuka pracy na busie to polecam .

Artur
@Sergiusz

Fajnie że jest dużo dodatków. Jakie dokładnie? Ważne, że też atmosfera dobra. Piszesz, że bardzo dobrze płacą to znaczy, ile? Ja myślę, czy się tu nie ubiegać o robotę. Busa pod dom można dostać?

Jaro

Jako kierowca polecam tą firmę

Emilia
@Jaro

Super. Z jakiego względu polecasz? Z uwagi na zarobki, atmosferę czy coś innego? Ile tak w ogóle można wyciągnąć na miesiąc?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie PTM Trans Patrycja Chojna? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Aktualność
Witam  Serdecznie ,  W  miesiącu  sierpień  2022  odbieramy  kolejne nowe  samochody Zapraszamy Kierowców  do dołączenia  do naszej  ekipy  - na  tą  chwile  potrzebujemy  dwóch  .

Chłopaki  z  ukrainy  Mile  Widziani
Tadeusz

Był przeprowadzany transport okien Wszystko dotarło nienaruszone i dobrze zabezpieczone Kontakt z kierowca bez problemu , bardzo miły pan Pomoc była przy załadunku i rozładunku Polecam każdemu kto potrzebuje pewnego transportu ????

Iwona

Polecam tä firmę w 100% Przeprowadzka wykonana profesjonalnie, nowy , czysty samochód, kierowca pomocny, wszystko wedlug wczesniejszych ustalen!!! I co najwazniejsze transport ubespieczony .

Jola

Chcialam sie podzielic opiniá na temat firmy PTM TRANS. Przeprowadzili mnie z Holandi Do Polski jestem mega zadowolona i bardzo polecam -kierowcá byl chlopak z Ukrainy : przesympatyczny I pracowity. Pozdrawiam

Monik

Polecam tá firme - Profesionalnie i rzetelnie wykonany transport NL-PL

Bardzo polecam firme! - Szczegòlnie kierowce Andrzeja ktòry nas przeprowadzał do Polski. Super ludzie super kontakt .

Kierowca

Witam jestem młodym pracownikiem od niedawna i jestem bardzo zadowolony z firmy

Witam bardzo dobra firma szef słowny dobrze płaci w tym roku wymieniają auta wszystkie na nowe Polecam sam pracuję

Halina
@Adam

A to ciekawe, taki kryzys gospodarczy na świecie, a tu wymiana nowych aut? To jaką flotę teraz będziecie mieć?

Właściciel
@Halina

Z okna napewno dacie radę Policzyć

Polaczek

Firma rzetelna, szef odrobinę chaotyczny, ale nadrabia profesjonalizmem. Wykazali się elastycznością. Kierowca super. Bez zgrzytów. Dostępność 5/5. Będę korzystał w przyszłości.

Przemysław
@Polaczek

Chaotyczny? Co masz na myśli? Powiedz coś więcej :D

Sara

Świetna firma polecam korzystałam z ich usług

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu PTM Trans Patrycja Chojna?

TOTI

Doświadczenie musiśz jakieś mieć min 3 miesiace szef bez tego nie bierze , i Badania psychotechniczne . Teraz potrzrebuje kierowców - bo zamówił 5 nowych Renówek ,bedą zjeżdżać od połowy stycznia - podaje nr Szefa dzwoń jak jesteś zainteresowany +48 733 221 192

Jola

Wystawiam tej firmie 6+ za obsługę i kontakt - Będę polecac!

Koni

Świetna firma, polecam przeprowadzili mnie z Niemiec bardzo jestem zadowolona

Własciciel

Witamy cię serdecznie My juz wiemy że to ty piszesz wszystkie te negatywne opinie Za niedługo się zdziwisz !!

Własciciel
@Własciciel

Nikt nie jest anonimowy w sieci I wiem że piszesz wszystkie te negatywne opinie w ciągu ostatnich 2 miesięcy . Juz nie długo będzie niespodzianka

Jola

Serdeczne podziękowania dla ekipy PTM za super zorganizowany transport

klant

Witam - Mogę polecić tą firme z czystym sumieniem ( przeprowadzka z NLdo PL )

Zostaw merytoryczną opinię o PTM Trans Patrycja Chojna - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w PTM Trans Patrycja Chojna?

Zobacz opinie na temat firmy PTM Trans Patrycja Chojna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PTM Trans Patrycja Chojna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PTM Trans Patrycja Chojna
3.1/5 Na podstawie 9 ocen.

PTM Trans Patrycja Chojna