INVESTORiUS Sp. z o.o.

Opinie o INVESTORiUS Sp. z o.o.

Pracuję

Jestem i jest super. Dlaczego? Świetna atmosfera, duże pieniądze, szybkie rozliczenia i wypłaty, dostęp do szefostwa. Dla mnie to jest normalność.

Iwo

Konkurencja nie daje rady to zaczyna się negatywna kampania. Widać, że to ustawki, bo piszą o faktach, których nie ma. Bardzo cenię sobie Firmę, prezesów a przede wszystkim ludzi, z którymi tutaj pracuję. Mega Team.

Brix

A byłeś kiedyś pośrednikiem? Czego nie rozumiesz w tym, ze ktos pyta cię o twoje oczekiwania i mówi wprost i szczerze, ze to nie jest praca dla mnie?

Brix

Ja byłem w lipcu na rekrutacji na pośrednika (nazywają to chyba doradca ds. nieruchomości). Rozmawiałem z młodym wysokim chłopakiem (chyba prezes). Konkretna, szczera do bólu rozmowa o tym jak ta robota wygląda, jakie są wyzwania, kto nie daje rady. Generalnie odradził mi i ... jestem mu za to wdzięczny. Nie wszystko jest dla wszystkich. Fajne Lux biuro, dobre wrażenie, bez ściemniania, którego jest pełno na rekrutacjach.

Doradca Klienta

przebiegło pomyślnie. pelen profesjonalizm, miła atmosfera

pytają o własny rozwój, plany i marzenia. jak wyobrażam siebie w tej pracy jakie zalety i wady

Ola

Przyłączam się. Wszystko jest Ok, kaska od razu przy transakcji, klimat, ludzie...

Pośrednik

Pracuję jako pośrednik. Polecam ze względu na atmosferę, szkolenia no i kasę co tu dużo gadać

Nika

Byłam wczoraj na rekrutacji na stanowisko asystentki. Fajna, profesjonalna rozmowa... czekam na wynik (umowa o pracę od początku - pierwszy miesiąc okres próbny - moim zdaniem to jest Ok)

marla
@Nika

Witam mam pytanko w sprawie rozmowy na asystentkę jak wygladała, bo tez sie tam wybieram

Mario

Tak, dostaję kasę natychmiast po transakcji. Nie ma u nas "doradcy mobilnego", są pośrednicy ds. Nieruchomości. Nie ma co się ciśnieniować tylko dlatego, że Ty masz inne przekonania, albo zarabiasz mniej. Luz

Gabi

Wczoraj tutaj rzuciłam okiem przed dzisiejszą rekrutacją. Właśnie z niej wyszłam (nie wiem, czy dostanę tę pracę, czy nie, więc jestem obiektywna :-)) i stwierdziłam, że ja także dorzucę moje 10 groszy do tego. Biuro w super lokalizacji, ładne, przestronne. Na wstępie powitała mnie młoda osoba, chyba kierownik (chyba Klaudia). Bardzo fajnie, profesjonalnie zaprosiła mnie do pokoju na rozmowę. Rozmawiałam z panem Michałem (chyba dyrektor, właściciel?). Rzeczowa, konkretna rozmowa. Ciekawe pytania, dociekliwe. Miałam wrażenie, że ma doświadczenie, umie słuchać. Rozmowa była krótka (15 minut), ale mam przekonanie, że miałam możliwość zaprezentowania siebie, zadania pytań, porozmawiania o wynagrodzeniu i formie zatrudnienia (umowa o pracę w moim przypadku - kierownik projektu). Dam znać jak się temat rozwinie...

Mario

Rzuciłem okiem z ciekawości. Jestem w INVESTORiUS od samego początku. Dzisiaj przez ostatnie tylko 10 dni zrobiłem 6 transakcji i jestem ... mega zadowolony finansowo. (usunięte przez administratora) to ja mam z gorszej transakcji dla siebie, a w tym miesiącu mam same lepsze ;-). Dla mnie ta praca to raj. Nie jest dla wszystkich. Firma jest super, super przywództwo, szkolenia. Tylko ja jestem zadowolony, bo robię i zarabiam. Nie wszyscy dają radę, nie jest to dla wszystkich. Spróbować może każdy.

SzkoleniaZakaseDlaFrajerów
@Mario

10 dni...rozumiem że 6 to wynajęcia mieszkań studentom a nie sprzedaż domów wartych 650-900 tyś.

Wszystko ładnie a może ktoś wypowie się na temat zarobków? Jakiego wynagrodzenia można spodziewać się na początku? Realne kwoty a nie masło maślane.

vbghbbnj

@ ergg fajnie że jest szkolenie, właściwie bez tego nawet bym sobie nie wyobrażała pracy w neiruchomościach. Ale bardziej mnie interesuje inna kwestia - jakie mozna osiągnać przeciętnie zarobki ??/

Zadowolona klientka

Ja mogę tylko dodać, że kupiłam za ich pośrednictwem mieszkanie. Szybko, sprawnie, bez stresu... Tylko, że ten mój wpis trochę nie na temat ;-)

Inwestor Wawa

Jestem inwestorem, który z nimi współpracuje. Kupiłem dzięki Karolinie, Czarkowi i Tomkowi z Investorius już 4 mieszkania pod wynajem. Wszystko super profesjonalnie, sprawnie, w dobrej cenie, na zasadach fair play. Wolałbym, aby pracowali tylko dla mnie ;-) Poza tym, jak patrzę na prowizje, które im płacę (i robię to chętnie, bo jak oni zarabiają to z ciekawymi tematami dzwonią do mnie ;-)) to jestem pewien, że dobrze tam się zarabia. Z tego, co zaobserwowałem z boku, to nie jest korpomoloch, tylko solidne butikowe biuro nieruchomości. Były dwa przypadki, gdy agent przy mnie musiał coś skonsultować z właścicielem firmy i dodzwonił się od razu. W ilu firmach prezes i właściciel odbiera telefony po 21 od swoich agentów? Mam bardzo złe doświadczenie w pracy z innymi (nie wszystkimi, ale z większością) biurami. Wszyscy mi wciskali oferty, których nie chciałem (i wyraźnie o tym mówiłem). W Investoriusie spotkałem się (po raz pierwszy) z podejściem, gdzie agent ogarnia i rozumie współczynniki i strategie inwestycyjne inwestora. Dla mnie to ma znaczenie, ponieważ oszczędza mi czas, dużo czasu.

Adam Investorius

Zdecydowanie polecam, choć plotki chodzą, że powoli kończą rekrutację. Pracuję tutaj od 8 miesięcy, robię swoje, świetnie zarabiam i jestem zadowolony. Od samego początku mogłem liczyć na wsparcie Michała i Tomka (właścicieli) oraz kolegów z Teamu. Atmosfera jest miła, przyjazna, domowa. Prezes zaprasza do siebie do domu na grilla, interesuje się transakcjami, zawsze można na niego liczyć (odbiera telefony nawet w nocy, jak jest ważna sprawa), nigdy nie odmówił mi rady i wsparcia. Jeżeli ktoś narzeka, to albo nigdy tutaj nie był, albo sobie nie poradził. Ta praca jest wymagająca, zwłaszcza na początku, gdy trzeba się wiele nauczyć. Rozliczenia super szybkie, uczciwe. Choć wolałbym to zachować dla siebie, to polecam dla fajnych ludzi. Dla takich znajdzie się tutaj miejsce.

Mario

To nie jest zajęcie na etacie, nigdzie praca pośrednika nie jest. Są firmy, które rzucają ochłapy jako podstawę i później premie. Ja dowiedziałem się o rekrutacji tutaj od kumpla, który pracuje już 2 lata. Nie musi mi opowiadać, ile zarabia, bo to widać. Nowy samochód, przeprowadził się, często się uśmiecha. Połowa odpada, nie daje rady, jak nauczysz się, wytrwasz, to mój ziomek nie pamięta miesiąca poniżej 10k ;-)

Mario

Byłem dzisiaj na rozmowie. Profesjonalna, sympatyczna. Mnie odpowiadają warunki, zawsze chciałem być pośrednikiem, to czemu nie z najlepszymi. Mnie interesuje, ile zarobię i jak mi się będzie pracowało. Czyjeś frustracje i wpisy konkurencji (wyraźnie widać powyżej) nie zabiorą mi tej szansy. Czy sobie poradzę? A to już także zależe ode mnie.

DG

Spółka, a raczej (usunięte przez administratora)zrobiła na Mnie bardzo dobre . czekam na II etap.

Ela

przecież oni kupują to co ktoś ma w sprzedaży, nie przesadzajmy. chciala sprzedac to kupił i tyle. a teraz wielkie pretensje. nikt nikogo do niczego nie zmusza. zastanówcie się trochę zanim cos takiego napiszecie

Observer

To są pomówienia, internet już nie jest anonimowy. Konkurencja nie śpi, widzę. To pewnie im biznes nie idzie jak mają czas na szkalowanie innych firm.

Zostaw merytoryczną opinię o INVESTORiUS Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w INVESTORiUS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVESTORiUS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVESTORiUS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 23 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVESTORiUS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w INVESTORiUS Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INVESTORiUS Sp. z o.o.