Opinie o Avio Polska w Bielsko

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Avio Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Avio Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avio Polska w Bielsko

buuuu(

Oczywiście, bo w Polsce już w ogóle nikogo nie potrzebują. Te wszystkie ogłoszenia o pracę, które można znaleźć i to naprawdę w dużej ilości to wszystko to zwykła ściema, szczególnie jak się im przyjrzeć z perspektywy czasu - to wciąż te same ogłoszenia, tych samych firm, albo oszuści, którzy wykorzystują dramatyczną sytuację na rynku pracy, żeby doić swoje ofiary przez chwilę za darmo i następnych ofiar szukać, a co najzabawniejsze "państwo" wie o tym i nie reaguje, bo wszyscy mają w tym kraju wszystko gdzieś, te wszystkie rządowe urzędasy, poza swoją własną kabzą. Polska nie ma już wystarczającej ilości zaplecza gospodarczego dla swoich obywateli. Nie zaspokaja ich nawet w jednej czwartej!! Polacy MUSZĄ się poniewiarać po cudzych krajach, bo nie mają innego wyjścia. Sorry, że zupełnie nie na temat:(((((((((((

Szukam pracy w Polsce

kilof, to nie jest tak, ze specjalnie o mnie sie pracodawcy bija. Tutaj tak to poprostu wyglada. Jest olbrzymi niedobor inzynierow i firmy niemal walcza o specjalistow. Moi koledzy/wspolpracownicy tez dostaja telefony co jakis czas gdzie agencja/headhunter oferuje prace gdzies indziej. Masa ludzi pracuje na wlasna reke na kontraktach. Tacy goscie zarabiaja miedzy 70 do 100k funtow rocznie brutto i znaja kazdy trik od unikania podatkow. Wspaniale place sa w przemysle obronny, a jeszcze lepsze w atomistyce i naftowce. Ja osobiscie chce wracac do Polski z powodow osobistych. W Polsce mam rodzine i przyjaciol. Tutaj przyjaciol nie mam, a moja corka ledwie mowi po polsku. Oszczednosci juz mam wsytarczajace, a dodatkowo dorabiam spekulujac na gieldzie w UK i ameryce. Bawic sie na gieldzie moge z kazdego miejsca na swiece. Poprostu potrzbuje tylko znalesc godna prace w Polsce i tyle. Chce miec cos wiecej z zycia niz tylko prace na obczyznie! Moim zdaniem w Polsce mozna miec super zycie. Lubie Polske i lubie Polakow. :) Pozdrawiam :)

gorgon
@Szukam pracy w Polsce

Nie wiem nad czym się zastanawiasz. Z Twoim doświadczeniem weźmie Cię każda firma, która zajmuje się szeroko pojętym MES-em na poważnie, jeżeli tak przedstawisz sytuację i oczekiwania. Fortuny w Polsce nie zbijesz, bo zakładam że już się dorobiłeś, więc czego chcieć więcej jak ciekawej i spokojnej pracy.

facet
@Szukam pracy w Polsce

Polska fajny kraj ale ludzie są tu bardzo niemili i nieufni w stosunku do siebie co na Wyspach pewnie wygląda inaczej. A w Avio nie są ani lepsi ani gorsi.

Jonasz
@gorgon

W jaki sposób złożyć papiery do Avio?

Zawiedziony
@Jonasz

Lepiej nie składać !

Szukam pracy w Polsce

Witam, od pol roku jestem dyrektorem ds. symulacji komputerowych w strat-up'ie technologicznym w UK. Wczesniej projektowalem bron rakietowa (tez UK) jako starszy inzynier strukturalny. Jestem po doktoracie z metod FEM w UK i mgr z Danii. Z przyczyn osobistych chce wrocic do Polski. Czy moge liczyc na prace w AVIO i za jaka place?

realista
@Szukam pracy w Polsce

Czy ja wiem. Awans w Avio zwykle sprowadza się do wyjazdu przynajmniej na jakiś czas. Szefem biura czy szefem grupy raczej nie zrobią człowieka bądź co bądź z ulicy. Tęgich głów do opracowania know-how pod dostatkiem, a nowi dochodzą zwykle do tego poziomu przez zdobyte tu doświadczenie. Także po powrocie do kraju czeka Cię raczej kubeł zimnej wody, a nie czerwony dywan.

@realista

No szkoda, ze dywanu nie bedzie bo juz liczylem na delegacje powitalna na lotnisku, lol. Wiesz, tegich glow sie nie boje bo juz takich kilka w Anglii przeskoczylem w drodze na stanowisko. Wiec z Polakami tez bym sobie poradzil. A tak na serio to zdaje sobie, ze z marszu na kierownika nie przyjma. Pytanie czy ludzie sa na tyle otwarci zeby docenic cale portfolio doswiadczenia jakie czlowiek wniesie do firmy.

j23
@Szukam pracy w Polsce

Takie pytania to się zadaje na rozmowie kwalifikacyjnej. Z Twoim doświadczeniem powinieneś doskonale o tym wiedzieć. Nie mniej jednak, jeżeli Twoje CV jest autentyczne praca z Tobą byłaby ciekawym doświadczeniem i wyzwaniem. Do zobaczenia.

@j23

Heh, CV jest jak najbardziej autentyczne ale co z tego skoro prace w Polsce nie jest mi jakos latwo znalezc. W Anglii co kilka tygodni mam telefon lub maila z zapytaniem czy nie chce zmienic prace, a w Polsce lipa. Mialem ze dwie wstepne rozmowy kwalifikujyjne ale nawet o placy niechciano rozmawiac. Podejrzewam, ze chcieli pogadac zeby sprawdzic czemu ja chce wracac skoro tutaj mam dobra pozycje, place i kariere. PS. mysle, ze praca ze mna to przyjemnosc i zabawa :) zadne wyzwanie bo nikomu nie kaze robic czegos co wiem, ze nie zrobi, a przynajmniej dopoki sie nie nauczy. Pozdrawiam :)

michcio
@Szukam pracy w Polsce

Witam was. Mam zamiar się przyjąć do waszej firmy i mam pytanie a mianowicie czy ta firma organizuje również wyjazdy za granicę, chodzi mi o kilkuletni kontrakt. Pozdrawiam

inżynier jakich wielu
@Szukam pracy w Polsce

Produkt genialny, tylko klient się nie poznał...

qba

Witam wszystkich, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na magazynie w AVIO, tzn jakie zarobki, jaka umowa, jaka atmosfera w pracy, z góry dziękuje za odpowiedź

Firma Avio Polska szukała nowego pracownika na stanowisko Manufacturing Staff Manager/ Quality. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Leszno
przystojny

czemu w Avio jest tam mało wolnych dziewczyn?

bujanka
@przystojny

Fajne jakies? Daj meil

przystojny
@bujanka

Spytaj którejś na przerwie czy jest wolna. Do odważnych świat należy.

zonaty
@przystojny

Obok masz Fiat Services z tabunami modelek, a ty chcesz latać za jakąś z Avio? Trochę nie rozsądne xD

facet

Tyle obłudnych ludzi kopiących pod sobą dołki co spotkałem w tej firmie, nie spotkałem nigdy w życiu. Dla własne kariery gotowi są obrabiać wszystkim....Wstyd.

Inżynier poszukując

Witam, Jakie są warunki finansowe dla nowo zatrudnionego inżyniera - analityka MES?

gonzo
@Inżynier poszukując

Inżyniery mają dobrze, na produkcji bieda z nędzą jak wszędzie.

wsad

Są płatne. Można się dużo nauczyć jak Cię to interesuje i masz chęci. Zapomnij, że będziesz projektował cały silnik, bo takie głupoty już można usłyszeć na mieście. Dostaniesz jego mały wycinek, a jak zrozumiesz zagadnienie poznasz też swój wkład. Branża należy do najbardziej wyśrubowanych na świecie. To co sprawdziło się w promach kosmicznych, trafia później do silników lotniczych. A i lepiej prawie zapomnij o wiedzy ze studiów, tam projektowanie jest na poziomie II wojny światowej, z tą różnicą, że nie na desce.

Mateusz

Witam. Chciałem zapytać czy praktyka/staż są bezpłatne? Czy jest możliwość nauczenia się czegoś (interesuje mnie praktyka w biurze konstrukcyjnym). Jest przeprowadzana rozmowa kwalifikacyjna w celu odbycia praktyki? Jeśli tak to jest ona po polsku, angielsku czy może włosku? Pozdrawiam.

obiezyswiat

Witam, z przyczyn osobistych niedługo przeprowadzam się do Bielska. Czy poza Avio są jeszcze w rejonie inne firmy na tym poziomie co Avio Aero? Mam na myśli pracę w centrum projektowym. Jestem inżynierem analitykiem z branży automotive. Z tego co widzę w rejonie przeważają zakłady produkcyjne, a prac projektowych bardzo mało. Proszę o opinię kolegów po fachu konstruktorów i o podawanie ewentualnie innych firm, bo gdybym się tutaj nie dostał trochę mi szkoda doświadczenia w analizach na rzecz pracy przy produkcji czy projektowania na poziomie PKMu na studiach. Pozdrawiam serdecznie

saddam 2
@obiezyswiat

gościu ja ci daje sto milionów,tylko skonstruuj mi bombe atomową i transport do Warszawy (umowa zlecenie)...

nie znajoma

Witam ostatnio usłyszałam,że w AVIO można zarobić 18 zł/h czy to prawda? Bo po państwa opinii którą czytam wydaje mi się,że to jakieś bzdury.Bardzo bym prosiła o odpowiedz

pyt

Jak wyglądają zarobki na początku w biurze projektowym i jakie pytania pojawiają się na rozmowie kwalifikacyjnej? Z góry dzięki :)

leap

Aktualnie nie ma przyjęć do biura.

yo

Czy ktoś mógłby napisać jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna starając się o pracę w biurze projektowym (konstruktor), jakie zadają pytania? Konkretne odpowiedzi mile widziane ;) Pozdrawiam

ktos

przyjmują tych co nie trzeba opierniczają się na każdym kroku, angazując się w poszukiwaniu pracy zostawiając CV robia wielka łaske.

effertz

Pracę w tej firmie należy podzielić na dwa działy, inżynierski - całkiem przyzwoity i linia produkcyjna - wyzysk jak wszędzie.

Gruba Berta

Maxiu napisz co było dalej. Jestem zainteresowana pracą w tej firmie w laboratorium. Może ktoś napisać coś więcej na ten temat? Czy z małym doświadczeniem mam szansę? Jakie zarobki są na takim stanowisku?

maxiu 13

Witam,moje doświadczenia w firmie?hm...pracowałem w niej 6 lat jak się do niej przyjąłem były dopiero fundamenty pod maszyny ,spoko luz,na początku szkolenia...kurs włoskiego...mycie i instalowanie pierwszych maszyn...chcecie wiedzieć co było dalej?

Daroo

a jak tam złożyć CV??gdzie?przed adeco?czy jak??

@Daroo

bezpośrednio do firmy nie ma żadnego pośrednictwa pracy

dodi
@ja

aha ale ciężko na fiata tak bezpośrednio wejść i wg trzeba tam na bramie

hela

Witam, czy są może dojazdy z Oświęcimia do firmy? Chodzi mi o jakieś prywatne busy, które rozwożą pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Avio Polska - Bielsko

• Jak się pracuje w Avio Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Avio Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Avio Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Avio Polska
2.9/5 Na podstawie 147 ocen.
  • Grażyńskiego 141
    43-300 Bielsko