Opinie o Avio Polska w Bielsko

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Avio Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Avio Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avio Polska w Bielsko

dave

Praca polega na gratowaniu ostrych krawędzi, zarobek 14 godz brutto. Sama praca nudawa a jak nie masz obrotnych rączek to bida.

kasia

Cześć czy ktoś może powiedzieć jak wygląda praca jako operator procesów specjalnych na czym ona polega?i czy tą prace robią zarówno kobiety jak i mężczyźni?

Mateusz

Cześć :) Szybkie pytanie: na jaką pensję można liczyć na stanowisku manufacturing engineer na początek w firmie Avio Aero? Podajcie konkretne kwoty, "widełki" bez zbędnych komentarzy :) Z góry serdeczne dzięki.

mak
@Mateusz

Za moich czasów było jakieś 2.5 na rękę na pierwszej umowie, teraz pewnie ze 3 tys. Komentarz jednak niezbędny. Jak trafisz na dział zajmujący się defektami uciekaj z rozmowy, szkoda cię człowieku. Technologia centralna z programowaniem CMM i CAM jak najbardziej ok.

xxx

Mam pytanie dotyczące pracy w laboratorium. jak wygląda praca? ile zarobi technik/laborant?

Firma Avio Polska szukała nowego pracownika na stanowisko Manufacturing Staff Manager/ Quality. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Leszno
Polski robotnik bez przyszłości.

Nie wiem czy ludzią w Avio uda się przerobić do emerytury jak normy takie wysokie, a umowy o pracę są podpisywane na czas określony z wypowiedzeniem dwutygodniowym.

pawel
@Polski robotnik bez przyszłości.

Chyba Twoja:)

sprza

Chłopcy obciagne wam tak ze rano bedzie wam wstyd... Zapraszam do kanc

plackarnia

Czego sie spodziewać?? Hmm... Nie mieszkasz w plackarni tzn"andrychowie" nie masz na co liczyc plackarze przejęli ta firmę i tyle na ten temat

cad
@plackarnia

Nie mieszaj tego co się dzieje na produkcji z inżynierią. Inny poziom, atmosfera i zarobki. Do głowy by mi nie przyszło, żeby bawić się w takie ploty w pracy, szkoda komentować. Kandydat chce się czegoś dowiedzieć, a trafia na takiego trolla z onetu.

Mark

witam, chciałbym poprosić o jakieś wskazówki czego można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej na inżyniera MES. Z góry dziękuje za pomoc. Marrk

Przystojny

któraś dziewczyna z księgowości jest wolna?

Sebastian

A probowalas tam chociaż skladac CV? Niby jest ciężko, ale kto wie warto sprobowac :)

aviation
@Sebastian

Bez przesady, nie ma ciężko trzeba tylko trafić na otwartą rekrutacje jak to bywa w dużych firmach. Sporo ludzi przyjmują, ciągle inwestują, więc firma wygląda na przyszłościową.

damian

tak znam ja mateo fajna dupeczka.. fajna ma dupeczke w stringach i chetna na flirt :) poznam cie z nia jak chcesz pisz na meil damian90@onet.pl

MM

Sebastian mam ten sam problem jak Ty.tez bym chciała załapac sie tam do pracy,ale szanse sa znikome.

Sebastian

Cześć wam! Chciałbym się zapytać czy jest jakakolwiek szansa, żeby postarać dostać się do AVIO? Słyszałem od wielu znajomych, ze jest to jedna z lepszych firm w Bielsku-Białej. Akurat jestem operatorem maszyny od ponad roku i chciałbym postarać się o zmianę pracy, bo w naszej firmie nie ma w ogóle żadnej perspektywy na jakąkolwiek zmianę, a fajnym wyzwaniem byłaby praca w firmie z takim rozwojem jakim jest Avio. Pozdrawiam :)

MM

Mateo a miałeś testy przed przyjęciem do pracy?Jakie sa zarobki w Avio?

mateeo

a co ty nie powiesz haha buraku co my na jezyku polskiego??? cofłeś sie w czasie do szkoly parówo? cv wyslalem przez internet :) i zdejmij tą ware z nosa

facet
@mateeo

Nie zachowuj się jak motłoch i plebs, z kulturą widać u ciebie na bakier

MM

Jak tam sie dostałeś do pracy?

mateo

Jestem nowy na avio. Mam pytanie co to za dziewczyna taka mloda co sprząta na biurach?? Zna ja ktos?

facet
@mateo

Nie mówi się na Avio ale w Avio, podszkol podstawowe zasady gramatyki języka polskiego.

MM

Czy w Avio sa testy przed przyjęciem do pracy?Jesli tak czy są one trudne?

MM

Jakie są warunki płacowe na produkcji?

buuuu(

Oczywiście, bo w Polsce już w ogóle nikogo nie potrzebują. Te wszystkie ogłoszenia o pracę, które można znaleźć i to naprawdę w dużej ilości to wszystko to zwykła ściema, szczególnie jak się im przyjrzeć z perspektywy czasu - to wciąż te same ogłoszenia, tych samych firm, albo oszuści, którzy wykorzystują dramatyczną sytuację na rynku pracy, żeby doić swoje ofiary przez chwilę za darmo i następnych ofiar szukać, a co najzabawniejsze "państwo" wie o tym i nie reaguje, bo wszyscy mają w tym kraju wszystko gdzieś, te wszystkie rządowe urzędasy, poza swoją własną kabzą. Polska nie ma już wystarczającej ilości zaplecza gospodarczego dla swoich obywateli. Nie zaspokaja ich nawet w jednej czwartej!! Polacy MUSZĄ się poniewiarać po cudzych krajach, bo nie mają innego wyjścia. Sorry, że zupełnie nie na temat:(((((((((((

Zostaw merytoryczną opinię o Avio Polska - Bielsko

• Jak się pracuje w Avio Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Avio Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Avio Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Avio Polska
2.9/5 Na podstawie 147 ocen.
  • Grażyńskiego 141
    43-300 Bielsko