Opinie o Avio Polska w Bielsko

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Avio Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Avio Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avio Polska w Bielsko

Kuba

Z tego co wiedziałem w sieci to szukają teraz analityka w dziale finansów a o magazynierze nic nie słyszałem. Ale jak masz uprawnienia to może warto wysłać CV w ciemno albo zadzwonić do kadr i podpytać. Jakby co to napisz czy się udało.

Stefan

Witam są przyjęcia na produkcję?

Barabasz

Ile dają na start? Słyszałem coś o 30 brutto, prawda to?

zdziwiony pracownik

Pracownicy zorganizowali zbiórke aby wesprzeć firmę w kryzysie finansowym a teraz firma poszukuje pracowników którzy chcieli się zaangażować na rzecz firmy z czystej dobroci po to aby firmie było lżej. KOSMOS Nie warto w tej firmie być zaangażowannym i sumiennym pracownikiem cokolwiek potrafiącym zrobić samodzielnie. Najlepiej jak byś nie myślał, tylko robił. Najlepiej jak byś mało wiedział a dużo robił , a najlepiej jak byś milczał i dużo robił. Najlepiej jak byś nie miał żadnych roszczeń a cieszył się z ogromnych premii o rozdawanych podwyżek w biurach i szczeblach wyżej a Ty dostaniesz wzrost normy do zrobienia.Najlepiej jak byś nic nie żądał a propował że za " dziękuję " zrobisz więcej , nie ważne jakim kosztem, byle za dziękuję. Nie wspomnę o tolerancji, o różnych treściach i propagowaniu jednokierunkowe myślenia. Myślałem, że chodzę do pracy żeby zarabiać , a firmę prowadzi się aby czerpać zyski , a nie wpajać pracownikom jak mają myśleć na dany temat. Uderza mnie gloryfikowanie (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) cokolwiek znaczy ten "+" , promowanie marszów równości, choć nie mieszam polityki ani poglądów do pracy to firma mi narzuca jak mam myśleć, więc jaka tutaj tolerancja ? Dlaczego nie dostałem zaproszenia na e-mail na świętowanie 11 listopada odzyskanie Niepodległości przez Polskę lub cokolwiek na ten temat, a dostaje zaproszenia na marsz równości w Bielsku lub piknik promujący no właśnie co ? Dziwne. Czy chodźby manifestowanie różnych kolorów w logo firmy. Dziwne Chcesz mieć swój pogląd bo masz do tego prawo ? Ta praca nie jest dla Ciebie. Chcesz dostać " dziękuję " za to że jesteś dobrym pracownikiem. Proszę bardzo. Chcesz być oklamawany ? Proszę bardzo. Chcesz słyszeć, jesteś dobrym sumiennym pracownikiem , ale sory dla Ciebie nie ma pieniędzy aby dać Ci podwyższke? Proszę bardzo. Chce zarabiać godnie , więc czas szukać czegoś innego moi mili współpracownicy :) Życze wam i sobie lepszych czasów. Oczywiście pracownikom z produkcji :)

Samo sedno GE.

Tak
@zdziwiony pracownik

Ładnie napisane i takie prawdziwe. Pozdrawiam produkcję

Zorientowany
@zdziwiony pracownik

Z tym "dziękuję" czy "jesteś sumiennym pracownikiem" bym nie przesadzał. Kierownictwa nawet nie stać na to, już nie mówiąc o podwyżkach indywidualnych według zasady starasz się - dostajesz podwyżkę. Ta firma to jedno wielkie dno. Kolesiostwo, kolesiostwo i jeszcze raz kolesiostwo...

Ddd
@Zorientowany

Kolesiostwo jest wszędziej w każdym zakładzie prxyjmnij się do eatona to dopiero dowiesz się co to kolesiostwo i układy gdy nieroby koledzy brygadzistów dostają podwyżki premie a ty tyrasz musisz mieć wiedzę i po kilkunastu latach ten co robi kilka lat ma większą stawkę od ciebie dopiero będziesz miał doła

Firma Avio Polska szukała nowego pracownika na stanowisko Manufacturing Staff Manager/ Quality. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Hej

Czy w Avio Aero jest premia na nadchodzące święta ? Jakie są pozostałe premie ? Pozdrawiam pracowników.

XXX

Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko specjalisty laboratoryjnego. Mam pytania: - Na jakie zarobki można liczyć ? - Jak istotny jest język angielski na tym stanowisku ? Wystarczy na poziomie B1/B2 ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Nela

Czy w Avio na produkcji pracują kobiety? Jak aplikować do firmy?

Yogi

Witam, czy mógłby ktoś powiedzieć jak wygląda praca na stanowisku kontroler jakosci i na jakie warunki finansowe można liczyc

Kenn
@Yogi

Ztego co wiem to ok 5 tys na reke plus premia za wysylke na final ej

Aneta
@Kenn

No to całkiem spoko, a te premie ile wynoszą zazwyczaj? Ktoś tu pisał, że mają podwyżki być w maju, to potwierdzone oficjalnie, wiadomo ile tego ma być? Bo z tego co widzę to po okresie próbnym niezbyt je przyznają.

W 2021 r określiliście, że zarobki zaczynają się w firmie od 4 tyś. 2023 r się kłania :) Orientujecie się jak są aktualne stawki dla swierzaków? Na jakie umowy firma zatrudnia pracowników?

M.C.
@Anna

Pracuje od pazdziernika zeszlego roku,dostalem stawke 31brutto na godzine na maszynach.Miala byc podwyzka po 3 miesiacach,nie bylo ale jeden gosc mowi zeby jeszcze poczekac bo maja byc inwidualne w maju

Gabriela

Engineer Fluid Systems, jakie widełki są na stanowisku? Widzę, że nie za chętnie odpowiadacie na pytania o kasę, ale cóż, kryzys jest, szkoda czasu na aplikację i rozczarowania :3 Tak że ten, będę wdzięczna za przybliżenie stawki :)

byly_frajer_z_avio
@Gabriela

Bez 18k brutto mam nadzieje, ze sie nie wyglupiaja. Ogolnie Avio placi duuuzo mniej w porownaniu do rynku. Lepiej sie przeprowadzic i zarabiac niezle pieniadze niz tam siedziec za grosze.

Jaro

Czy aktualnie są przyjęcia na produkcję?

Łukasz

Witam. Obecnie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko kierownika zmiany. Czy trudno jest się dostać na takie stanowisko i jakie są warunki pracy i płacy na start? Jest ktoś kto może powiedzieć coś więcej? Czy kadra kierownicza w miarę ok, czy dzieją się jakies dziwne rzeczy?

Maria
@Łukasz

tez widzialam to ogloszenie na pracuj i tez sie zastanawiam nad aplikowaniem wyslales juz zgloszenie, byl moze jakis odzew chociazby w postaci otwarcia apliakcji , ze wiadomo ze firma jakos reaguje i czyta ?

Łukasz
@Maria

Niestety aplikacja odrzucona, z tego co wiem, sprawa zakończyła się wewnętrzną rekrutacją.

Nico

Ja nie nażekam, firma dobra i dba o ludzi.Pracuje od niedawna i nigdzie nie dawali tyle na poczatek co tu.Codziennie ucze sie nowych rzeczy i mają byc podwyzki od nowego roku,polecam

Mar
@Nico

Witam Jakie są zarobki w Avio?

Kamil
@Mar

Ok 4k netto na start

@Kamil

nie opowiadaj bzdur 4k netto to ma ale pracownik z kilkunastoletnim stażem

R.
@pracownik

Nieprawda ja robie niedawno a spokojnie mam koło tego.Podwyzke dostałem po 3 mies a druga w listopadzie

Hahah
@R.

4000 netto hahaha chyba z 3 sobota , nie opowiadaj głupot. Firma płaci tyle samo co inne. Zobaczycie będziecie robić więcej za takie same pieniądze , jak małpy będziecie gonić koło tych maszyn. A kierownictwo będzie się bawić, czyli nic się nie zmienia.

@Hahah

Nie? to ile sumarycznie za taką jedną sobotę w razie czego wpada tak w ramach kalkulacji?

Hahah
@Danuta

To możesz podejść i Ci pokażę kwitek ile jest bez sobót a ile z sobotami :)

Daniel
@Hahah

Planuje się przyjąć,jaka stawka na początek bez sobót ?

Maria
@Hahah

czy za soboty jest płatne 100% standardowej stawki ? czy jak ktos jest chetny to moze robic we wszystkie soboty w miesiacu ?

Blus
@Maria

Można robić Nawet 6 sobót w miesiącu

@Blus

a to ciekawe, że 6.. a z kilkunastoletnim stażem to jak tu się zarabia tak właściwie, bo tam z rok temu pisali o różnicach w stawkach. On standardowo stażowe podwyższają czy od czego to jeszcze zależy?

Pomocny
@Nico

Janeczko ci mówił o podniesionej stawce od nowego roku oczywiście on daje ???? on tylko daje swoim (usunięte przez administratora)co roku

Pomocny

Gdy Polacy przejęli zarządzanie masakra dno

Ryszard

Ile czeka się na odpowiedź/wynik rekrutacji? Rozmowę miałem ponad 1,5 miesiąca temu.......i cisza.

Jaka jest kultura pracy w Avio Polska?

Lepszej nigdzie nie znajdziesz

C

Kultury niema.Niesprawiedliwe,ze jedni prcownicy dostaja na koniec roku podwyzki,a drudzy jakies smieszne nagrody zeby cicho siedziec 160zlotych,żenada.

@C

o to jednak były jakieś podwyżki może na produkcji?

bane
@pracownik

były podwyżki, przeważnie co roku się coś dostanie, albo do stawki albo nagrodę, ale o to się trzeba postarać i nachodzić i oczywiście znajomości też się przydadzą leszcze xD

Adek

Żadna niestety liderzy po zawodówkach żenada

Czloooeieku

Pracownicy nie znają słowa "kultura"szczególnie liderzy

Były

W biurze inżynieryjnym - bywa różnie. W niektorych grupa jest okay, w niektórych szeregowy pracownik jest postrzegany jako (usunięte przez administratora). I co najgorszej, dobitnie daje się mu to odczuć.

@Były

A dlaczego tak się dzieje? Bo rozumiem, że nie każdy jest na to potencjalnie narażony?

tez_byly
@Były

Najgorsza atmosfera i relacja przelozony-pracownik w tym biurze inzynierow z jaka sie spotkalem. Jeden manager jest bardzo spoko, reszta tragedia. Typowo wloski styl zarzadzania, czyli sztuczne cisnienie, robienie zamieszania i duzo niepotrzebnego szumu. Managerowie albo z klapkami na oczach i zapatrzeni w logo GE jak wol na malowane wrota, albo jacys z problemami chyba z samym soba i wyladowuja sie na pracownikach. Zwlaszcza mlodych tak traktuja, ktorymi latwo manipulowac. Gdyby ta firma byla w duzym miescie to wszyscy uciekli by dawno do konkurencji, a nie tylko 20% rocznie co i tak jest duuuuza rotacja. Najlepsi pouciekali do innych firm albo zmienili branze na IT z 2x wiekszymi zarobkami. Zostalo za to sporo dinozaurow od samego poczatku fimy w PL, ustawili sie i maja spokojna robota, takich to jeszcze rozumiem.

Łysy

Witam , od jakiegoś czasu zastanawiam się czy by Się nie przyjąć do tej firmy .Zwracam się z zapytaniem jak wygląda praca jako operator pieców próżniowych?Na jakie zarobki można liczyć ?

XD
@Łysy

24.49 tyle dajooooom , i jeszcze musisz podziękować za tą ofiarność.

turbo

Domena AvioAero: szybkie silniki, powolne awanse xD

@turbo

Czyli nie za często awanse się tu zdarzają? Dobrze rozumiem? W ogóle są mozliwe? :P

Czy w Avio Polska zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Operator

Zaszły. Ruszyły piątki i nadgodziny (parę stanowisk). Przyjęć póki co na pewno nie będzie chociaż mówi się, że na przyszły rok zamówień na 600 silników - tylko kto im to zrobi jak ludzi brakuje

R.
@Operator

Można robić po 12 godzin.Zrobimy plan,i bedą nadgodziny a jagby do tego soboty i niedziele jeszcze robić to by było super.

Wcr

Człowieku z jakiej planety jesteś?

R
@R.

Po 24 godzin rób.

Black

Tak. Co normalniesi i z głową na karku zmienili pracodawcę. W sumie to porządnie exodus

Pracuję trzeci miesiąc i jestem pozytywnie zaskoczony. Atmosfera bardzo dobra, kadra kierownicza na wysokim poziomie kultury,praca spoko.

Julia
@Marek

co najbardziej pozytywnie Cię tutaj zaskakuje? :) i możesz coś o zarobkach napisać?

Justyna
@Marek

Co znaczy wysoki poziom kultury u kadry kierowniczej? Dokładnie chodzi o szacunek do pracowników czy raczej o dobre zarządzanie?

Barbara

To w takim razie co jest prawdą, skoro sugerujesz, że wpis wyżej nią nie jest? Możesz opisać jak Twoim zdaniem jest w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Avio Polska - Bielsko

• Jak się pracuje w Avio Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Avio Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Avio Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Avio Polska
2.9/5 Na podstawie 147 ocen.
  • Grażyńskiego 141
    43-300 Bielsko