OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.

Opinie o OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.

Panowie i Panie pracujacy w Oshee pytanie do Was... Jaka podstawa ...do negocjacji ? Netto Premia realna netto Plany w okresie zima...? Plany okres lato ...? Deputat miesieczny ...? Auto do użytku priv... ? System sprzedaży...crm comarch coś innego ? Ilość wizyt satysfakcjonująca dla Rks'a ? Pozdrawiam

Kaśka
@Zainteresowany

Słyszałam, że jeżdżą Mercedesami klasy A, do własnego użytku bez limitu. Podstawa to na rękę jakieś 3200 zł + premia miesięczna 1600 netto (na rękę). Tak słyszałam.

Stary PH

Niby taka firma światowa.. Mercedesy, Lewandowski, a rotacja pracowników mega. Zarobki żałosne, wieczna obsesja - Food Care;)

OH

Wszędzie ???? ludzie odchodzą z tej firmy. Więc śpij aplikację. Najpewniej to Kraków tam jest rotacja co 3 miesiące.

@OH

Odchodzą czy są zwalniani ? Bo zamiast uczuciwie pracować to oszukują i naciągają firmę na koszty związane z utrzymywaniem nierobów. Tu nie ma miejsca na takich pracowników

Phzainteresowany

Witam, prośba odnośnie informacji na temat pracy pH region wlkp Jakie widełki wynagrodzenia, jak to u Was wyglada ? Jakie obowiązki itp... Z góry dziękuje !

Firma OSHEE ™ Polska Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Regionalny Kierownik Sprzedaży - branża FMCG. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
nnniki

Witam, orientuje się ktoś na jaki region aktualnie szukają przedstawiciela? Ogłoszenie jest wrzucone na wszystkie województwa...

Zainteresowany PH

Mam pytanie co do pracy na stanowisku pH, najlepiej od kogoś kto obecnie tam pracuje, ponieważ pojawiła się oferta na woj. dolnośląskie. Jaka atmosfera panuje w firmie? Jak z targetami, czy są realne do zrobienia? Ile średnio wizyt dziennie? I jak z użytkowaniem auta do celów prywatnych?

Krakus
@Zainteresowany PH

Pojawiła się też oferta na PH Kraków.

Lidia

@ciekawa, w jakim czasie, po złożeniu aplikacji firma się do Ciebie odezwała? Czy w trakcie pierwszej rozmowy telefonicznej zostały zadane Ci jakieś pytania? Prosiłabym Cię o podzielenie się swoimi wrażeniami z przebiegu odbytej rozmowy kwalifikacyjnej.

Lidia

OSHEE do krakowskiego oddziału poszukuje kandydatów na stanowisko brand managera, link do oferty znajdziecie tutaj: https://www.pracuj.pl/praca/brand-manager-krakow%2Coferta%2C5636231 Pracodawca oferuje m.in. elastyczne podejście do formy współpracy. Czy to oznacza możliwość pracy zdalnej? Czy jakaś część z Was, zatrudniona w tej firmie, pracuje w taki sposób?

ciekawa
@Lidia

Tez zaaplikowałam na to stanowisko, dostałam tel.ze mam miec spotkanie ws.pracy, jade tam w czwartek - nie wiem czego sie spodziewać, czy ktos cos wie jakie pytania, jaką kasę moge powiedzieć?

Martini

Te merce widziałem na mieście, ale czy to PH, czy kierownicy, to nie wiem. Ponoć budżety są.

dcqedffw
@Martini

Mercami jeżdzą wszyscy , którzy mają przydzielone samochody w Oshee. Kierownictwo jezdzi po prostu lepsza klasa

Nowyy

Cześć, możecie napisać coś o pracy Ph np; -targety mocno zawyżone? - ilość wizyt mieścimy się w czasie 8-9h? - ekspozycje mniej więcej ile na kwartał -czy są pakiety jeśli tak to jak długo trzeba czekać na rozliczenie? - jak jest z flota? Wiem ze mercy klasy A można używać prywatnie po pracy jest możliwość wyjazdu na wakacje płacąc za paliwo? - w jaki sposób jesteśmy kontrolowani gps auto czy telefon? Za wszelkie info dziękuje Pozdrawiam nowyyyy

toabula

Ich nie ma co polecać, kolejny proces sądowy mają wytoczony. Firma tragiczna, napój zresztą też.

pozytywna
@toabula

tak ? a kto wytoczył ten proces ?

ossr

Hej Wszystkim, czy wiecie jak wygląda praca w dziale marketingu Oshee? Nawiązuję do tej oferty pracy: https://www.pracuj.pl/praca/brand-manager-krakow,oferta,5493692 Jaka jest struktura działu, czy brand manager raportuje bezpośrednio do dyrektora marketingu czy jest manager pośredni. Jaki realnie jest zakres "swobody" i pracy kreatywnej na takim stanowisku? - czy ma się sporo wolnej ręki i przestrzeni do realizowania pomysłów czy jest się raczej wyrobnikiem pomysłów góry? No i jakie mogą być szacunkowe zarobki na takim stanowisku? Wiem jak wygląda to w Warszawie ale Kraków to ponoć inna bajka - niestety jest gorzej.

Poco

Cześć Moje pytanie dotyczy stanowiska przedstawiciel handlowy ds. Vansellingu . Jakie warunki finansowe, auto, dodatki. Jak wyglada mniejwiecej praca czyli ilość wizyt dzienna , baza klientów. Z góry dzięki za odpowiedz.

Lidia

Ofert pracy firma posiada całe mnóstwo. @Kama napisz jakie stanowisko konkretnie Cię interesuje? Zawsze możesz wejść na strone interetową firmy i przejrzeć skrupulatnie wszystko. Forum jest głownie po to by otrzymywać od pozostałych użytowników informacji na temat właśnie ofert pracy, warunków zatrudnienia oraz umowy.

Kawa Ja
@Lidia

Niestety nie zawsze. Ja poprosiłem ładnie o opienie na temat stanowiska KAM i cisza :(.

Kawa Ja

Obecnie szukają KAMA. Czy ktoś może się wypowiedzieć na ten temat?

Joasia

Cześć, 1. Jaka jest wysokość wynagrodzenia podstawowego "na rękę"? 2. Ile premii " na rękę można wyciągnąć? 3. Jakim samochodem jeżdżą PH, czy można używać do celów prywatnych, w jaki sposób? 4. Ile wizyt dziennie? 5. Czy plany realne? Pozdrawiam - Joasia :)

A
@Joasia

Nie jestem pracownikiem i nie będę jednak wg tego co poprzednicy napisali wynagrodzenie PH to: 1800zł podstawa + premia do 2200zł Samochód skoda fabia Ile wizyt - wg uznania byle target się sprawdzał ktoś napisał o 300tys. wrzesień i 600tyś grudzien - więc skala jakaś jest

Swiaca
@A

A przypadkiem nie mercedesem klasa a

pozytywna
@A

skoro nie jesteś pracownikiem to po co taki wpis ? zarobki w oshee na stanowisku PH to podstawa 3200 brutto i premia max 100 % podstawy. plany w zależności od sezonu... od 80 tyś do 150 tyś. LICZBA wizyt na pewno nie wdg. uznania tylko absolutne minimum to 15 dziennie ... samochód to Mercedes klasy A. nie rozumiem osób,które wypisują takie bzdury !

Zainteresowana
@pozytywna

hej:) z tego co piszesz wnioskuję, że pracujesz w Oshee, a przynajmniej masz jakieś tam info co w firmie... mi bardzo zależy żeby się tam dostać do pracy stąd moja wiadomość... wiesz może czy szukają kogoś na Poznań, wielkopolskie albo dolnośląskie? A może znasz kogoś do kogo mogłabym bezpośrednio złożyć swoją aplikację (@, tel do tej osoby)? Daj znać proszę. Z góry dzięki:)

Witam, może ktoś powiedzieć kilku słów odnośnie do pracy Kupca - jakie wynagrodzenie, zakres obowiązków, szef itd. Z góry dzięki. Pozdrawiam, Marek

Jarrovilla

Czy specjalista od sponsoringu to nowe stanowisko czy ktoś zrezygnował . Czytałem ze potrzebują ...

qwerty

Ludzie, ogarnijcie się... nie pytajcie jakie są rozmowy kwalifikacyjne bo jeżeli co chwila są ogłoszenia, że szukają ludzi do pracy w tej firmie to nie jest to żadna praca, a kopanie ludzi po dupie czyli wyzysk ile wlezie. Być może praca na akord... Niech sobie prezesi zapierdalają. A jak nie prezesi, niech imigrantów zatrudnią. Olejcie ta firmę grubym moczem... chyba, że chcecie zapierdalać jak w amazonie.

PH

Hej czy ktoś coś wie w temacie przedstawiciela handlowego na małopolskie? Bo widziałem że znów jest ogłoszenie...

Zostaw merytoryczną opinię o OSHEE ™ Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OSHEE ™ Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.?

OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.