Opinie o Fiege Logistics Sp. z o.o. Kraków w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fiege Logistics Sp. z o.o. Kraków. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fiege Logistics Sp. z o.o. Kraków o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiege Logistics Sp. z o.o. Kraków w Kraków

Czy jest płacony dodatek za pracę w systemie 4- brygadowym???

Ciekawy

Czy za pracę w systemie 4- brygadowym jest wypłacany jakiś dodatek??

Czy Fiege Logistics Sp. z o.o. Kraków zatrudnia studentów?

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie pracą w FIEGE Logistics. W naszym oddziale w Krakowie znakomita większość stanowisk (Pracownik Produkcji, Magazynier, Pracownik ds. Administracji Logistyki) wymaga pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym, co oznacza potrzebę dyspozycyjności do pracy także na zmiany nocne oraz weekendowe. Szczegółowe informacje nt. systemu pracy na danym stanowisku (z weekendami roboczymi czy wolnymi) każdorazowo można znaleźć w ogłoszeniach publikowanych na dane stanowisko. Pozdrawiamy serdecznie Dział ds. Personalnych

JC

W dzisiejszych czasach wciąż wiele pracodawców zapomina o poinformowaniu kandydata, że jego zgłoszenie nie będzie brane pod uwagę - tutaj bardzo miłe zaskoczenie, pracodawca zapoznał się z CV i po analizie, dostarcza wiadomość mailową z adekwatną informacją. Szacunek dla kandydata i jego czasu. :)

Aplikowałeś do firmy Fiege Logistics Sp. z o.o. Kraków? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood

Witam, czy dostaniemy dodatek za pracę w ryzykownych warunkach w związku z wirusem, tak jak dostały firmy Pmi i Randstadt?

@Paweł

Dzień dobry, prosimy naszych Pracowników o kierowanie tego typu pytań i wątpliwości, dotyczących warunków bieżącego zatrudnienia, osobiście do swoich przełożonych - to najszybsza, bezpośrednia ścieżka komunikacji. Pozdrawiamy serdecznie Dział ds. Personalnych

gal
@Paweł

nic Pan nie dostanie.... bo firma FIEGE NIE uznaje takich dodatków jak pracuje się w czasie Pandemi TYLKO FIRMA PMMI i randstatd dostaje jak się chce to można :) ciekawi mnie ze ludzie jak pytają o to swoich kierowników/liderów to oni nic nie wiedzą na ten temat albo mówią ze ma czegoś takiego żeby ludzie z FIEGE dostali dodatki za prace w Pandemi bo po co....

Dzień dobry,   bardzo prosimy o zgłaszanie konkretnych faktów, dotyczących opisanych odczuć, w ramach dostępnych w firmie ścieżek komunikacji (bezpośrednio do przełożonego pierwszego lub drugiego szczebla, w ramach specjalnego dyżuru HR lub do skrzynek uwag i pomysłów, dostępnych dla naszych Pracowników we wszystkich obszarach) - tylko wtedy jesteśmy w stanie adekwatnie zareagować i rozwiązać problematyczną sytuację/zjawisko. Od wszystkich liderów i kierowników FIEGE wymagane są spójne, zdefiniowane dla całej organizacji standardy zarządzania ludźmi. Działanie wg tych standardów jest dla nas bardzo istotne, dlatego każdy, kto zostaje awansowany lub zatrudniony na stanowisko liderskie/kierownicze, bierze udział w obowiązkowej Akademii Rozwoju FIEGE, niezależnie od tego, czy miał wcześniej duże doświadczenie, czy nie.   Pozdrawiamy serdecznie Dział ds. Personalnych

Dzień dobry, po zakończeniu umowy okresowej, umowy o pracę są kontynuowane z pracownikami zaangażowanymi, którzy wykonują swoje zadania zgodnie z obowiązującymi standardami i prezentują konstruktywną postawę we współpracy. Rozumiemy Pana rozczarowanie, niestety nie każda z osób zatrudnionych spełnia oczekiwania nas jako pracodawcy i nie z każdym taka umowa może być kontynuowana. Dla FIEGE jako pracodawcy najkorzystniej jest przedłużać umowy z pracownikami, w których wdrożenie i wyszkolenie angażujemy przecież czas i wysiłek. Dlatego decyzja o zakończeniu zatrudnienia to ostateczność - w praktyce były to pojedyncze przypadki na prawie 350 osób, które obecnie zatrudniamy.

Endriu
@Fiege Logistics Sp. z o.o. Kraków

Nie z zaangazowanymi tylko z wygodnymi dla was ktorzy wykazuja tendencje niewolnicze takim przedluzacie piszcie prawde a nie

Dzień dobry. Czy krakowskie biuro prowadzi wtorkowe dyżury są zawieszone?

Jak jest z pakietem medycznym w Fiege? Można dołączyć rodzinę?

TAK wypełniając deklaracje odpowiednią

OP

Jak wyglądają zmiany? 5 dni pracy + 2 dni wolnego czy jakieś dziwne kombinacje? Grafik ustalany na cały miesiąc z góry? Jest jakieś nieoficjalne przymuszanie do robienia nadgodzin?

Pol
@OP

Praca w systemie 4-brygadowym, 4 nocki - 2 dni wolnego - 4 popołudniowki - 1 dzień wolnego - 4 ranki - 1 dzień wolnego. Obowiązuje grafik Philip Morris ustalony na cały rok z góry. Nie ma przymusu nadgodzin.

@OP

Grafik masz ustalony na 4mieaiace z rzędu Zależy jaki dział trafisz

maczoo28

Czy istnieje jakiś numer kontaktowy do biura w Krakowie który ktoś odbierze? Pytam ponieważ numer z którego kontaktowała się że mną Pani w celu zaproszenia mnie na rozmowę rekrutacyjna i odbyciu jej pozytywnie przezenie teraz wogule nie odbiera..

@maczoo28

Dzień dobry, ze względu liczne spotkania, jakie prowadzimy, może się zdarzać, że nie mamy możliwości na bieżąco odbierać telefonów. W takich przypadkach rekomendujemy pozostawienie nam wiadomości SMS-owej lub mailowej na adres: rekrutacja.krakow@fiege.pl - na pewno zareagujemy. Pozdrawiamy serdecznie Dział ds. Personalnych

@maczoo28

Na stronce naszej pod ogłoszeniami powinnien być numer do kadrowej Patrycji

maczoo28

Praca w Kraków dl Philip Morris. Rekrutacja to jest jakaś porażka totalna, czas jaki minął od wysłania mojej aplikacji a odczytanie jej przez biuro to miesiąc czasu, zostałem zaproszony po miesiącu na rozmowę rekrutacyjna we wtorek która odbyłem pozytywnie i pani z biura miała kontaktować się ze mną niby jeszcze tego samego dnia..a wyszło że oddzwoniła po tygodniu we wtorek i umówiła mnie na badania itp.. Tylko że u nich wszystko załatwiają we wtorki!! Ja ktoś ma czas ochotę i pieniądze czekać miesiąc aż odczytają twoja aplikacje i kolejny miesiąc na spotkania rekrutacyjne, załatwiania badań i wszystkich dokumentów ponieważ biuro dla takich osób i pracowników czynne tylko we wtorki przez 3 godz to ok polecam.. Coś co inne firmy robią w ciągu tygodniu max 2 tutaj trwa to prawie dwa miesiące.. Tak to wygląda w oddziale w Krakowie

@maczoo28

Mogę to tylko potwierdzić. Olewanie swoich obowiązków to chleb powszedni zespołu rekrutującego. Pracowałam już w kilku firmach, ale pierwszy raz się spotkałam z tak lekceważącą postawą wobec mojej osoby wobec czego oferty pracy nie przyjęłam. Uważam że ktoś w tej firmie powinien zrobić porządek w dziale HR.

@maczoo28

Dzień dobry, termin wtorkowy, o którym Pan pisze, dotyczy wyłącznie dyżuru rekrutacyjnego w godz. 9.30 - 12.30, który stworzyliśmy specjalnie po to, aby elastycznie wyjść naprzeciw osobom zainteresowanym pracą i umożliwić im odwiedziny u nas w celu uzyskania informacji bez wcześniejszego umawiania się. Poza godzinami dyżuru, procesy rekrutacyjne toczą się oczywiście na co dzień - a ich terminy są ustalane bezpośrednio z kandydatami, którzy do nas zaaplikowali i zostali wyłonieni do udziału w spotkaniach. Termin zatrudnienia zależy od zapotrzebowania biznesowego: zdarzają się projekty, do których rekrutujemy z ponadmiesięcznym wyprzedzeniem, jak i takie, kiedy kandydat jest zatrudniany po 2-3 dniach od spotkania :) Pozdrawiamy

@Marta

Dzień dobry, przykro nam, że taka jest Pani opinia, gdyż faktem jest, iż lokalny zespół HR z wkłada dużo serca i zaangażowania w prowadzone rekrutacje oraz z dużym szacunkiem i życzliwością podchodzi do kandydatów. Będziemy wdzięczni za podzielenie się konkretnymi uwagami bezpośrednio z nami, abyśmy wiedzieli, co spowodowało taką opinię i tym samym, na co powinniśmy zwracać uwagę: rekrutacja.krakow@fiege.pl. Pozdrawiamy serdecznie

Pracowniczek

Pracownicy firmy fiege są tylko na dostawke i dlatego przebieracie się w barakach co jest totalna porażka . Wstyd .Już w średniowieczu mieli lepiej ....

WNH

Witam chciałem na GO WORK poruszyc temat firmy Fiege na wydziale filtrów w FM prosze mi powiedziec jak to jest ze lider i kobiety z firmy Fiege maja w jednym budynku szatnie a mężczyźni maja szatnie 15 minut drogi na zewnątrz rano czy nocami dochodzi do temperatury -10 stopni z tego faktu nawet kurtek nie dostaliśmy juz nawet nie muwie ze morzna dostac zapalenia puc czy anginy to jest dramat jak firma Fiege traktuje swojch pracownikow a zeby nie bylo dali nam bluzy sa bardzo cienkie i nic nie daja rozmawialem z liderem o tym problemie zbył mnie niewiwm morze tak sie załatwia sprawy w Fiege milego wieczoru

Kinder
@WNH

Kurtka soe wam nalezy jak psu buda. Brakuje miejsca w szatniach na G dlatego nie macie, ale podobno są miejsca na J tak słyszałem, lepiej iść trochę dalej z budynku niż z zewnątrz z mrozu. Generalnie możecie z tym iść wyżej na skargę, ale szatnie nie są własnością Fiege, wiec podejrzewam ze mogą być problemy po stronie morisa. W każdym razie taka sytuacja jest chora, tak samo jak niektórzy pracownicy przebierający się na korytarzu przy wszystkich ludziach. Może jak odejdzie cześć osob z randstadt to się zwolnia.

Ostra Jazda
@WNH

Chłopie, za takie byki jak Ty walisz to powinieneś Wisłę przepływać w pław. Z szatni do G4/5 masz 15min? to chyba idąc dookoła terenu PM. , a jak już naprawdę tak Ci zimno przy -1!!! na tych 100 metrach co masz do przebycia to weź swoją kurtkę i zostaw u kierownika zmiany.

Professional Painting

..Jak dla mnie strata czasu i pieniędzy.. Nie przepracowałem tam nawet jednego, ale wg. Pań z biura w Krakowie byłem w pracy. Total porażka,ale przekonaj się sam. Może Tobie bd pasować.

@Professional Painting

Dzień dobry, jesteśmy uczciwą firmą, więc zgodnie z prawem do okresu zatrudnienia zaliczamy już pierwszy dzień organizacyjny, kiedy następuje podpisanie umowy i odbywają się szkolenia wstępne. Kwestią grafika zmianowego jest natomiast to, kiedy nowemu pracownikowi przypadnie pierwszy dzień na stanowisku pracy. Pozdrawiamy

Heh

Nie ma to jak usuwać niewygodne opinie

Jaro

Zespół HR w tej firmie to jest jakieś nieporozumienie. Nigdy dotąd nie widziałem osób, które tak lekceważąco podchodzą do swoich obowiązków. Dodam jeszcze że jakikolwiek kontakt czy to mailowy czy telefoniczny jest niemożliwy.

My Boy

Od takich firm jak ta trzymajcie się z daleka:. -Systemy rekrutacyjne które trwają nieraz miesiąc -Nieodpowiednia kadra która rekrutuje -Marna kasa na 4brygadowce -Dziewczyną nie zależy na niczym ,czy człowiek robi czy nie . -ogromne rotacje co miesiąc pracowników (usunięte przez administratora)

Big Boy
@My Boy

Noooo Patrycja słodziutki cukiereczek :-)

Ech

Praca ok ale pensje to dramat i to na 3 zmiany . Szkoda nawet miesiąca żeby zarobić 2 tys . Odradzam stanowczo

Kacperek
@Ech

Podstawowa bolączka w tej firmie to jednakowa płaca dla wszystkich oddziałów w Polsce, co jest grubym nieporozumieniem, ponieważ Krakow jest drogi, czego zdaje się nikt tam nie rozumieć. Dopóki system wynagrodzeń się nie zmieni (a się nie zmieni) będzie to praca przejsciowa dla wielu osób, na pewno nie stała.

Mirosław

Jak dla mnie strata czasu..

Zostaw merytoryczną opinię o Fiege Logistics Sp. z o.o. Kraków - Kraków

• Jak się pracuje w Fiege Logistics Sp. z o.o. Kraków?

Zobacz opinie na temat firmy Fiege Logistics Sp. z o.o. Kraków tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiege Logistics Sp. z o.o. Kraków?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fiege Logistics Sp. z o.o. Kraków