Opinie o Fiege Logistics Sp. z o.o. Kraków w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fiege Logistics Sp. z o.o. Kraków. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fiege Logistics Sp. z o.o. Kraków o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiege Logistics Sp. z o.o. Kraków w Kraków

szumi

Pytanie do Fiege Logistics. piszecie że praca też w weekendy. W niedziele też przychodzicie? W niektórych firmach tak jest.

Zosia

Co totoa polityka w tej firmie , ze zwalniaja grupowo wreczaja ludzia wypowiedzenia i w tym samym dniu pojawia sie na jednym z portali ogloszenie o prace? Pani P.F zamieszcza ogloszenie , ze poszukuja do pracy w systemie 4 brygadowym zqmiast przeszeregowac praciwnikow. Co z wasza wymowka , ze zwalniacie bo automatyzacja lini. Sami sie osmieszaxie i wyrabiacie sobie zla opinie. Kokosow sie tam nie zarabia. Radze omijac firme wysokim lukiem.

Dział ds. Personalnych
@Zosia

Nie prowadzimy zwolnień grupowych, a Pracownicy z planowo wygaszanego przez klienta obszaru są w pierwszej kolejności zachęcani do przejścia do innych obszarów - na miarę pojawiania się w nIch wolnych miejsc. Dział ds. Personalnych

Dział ds. Personalnych
@Zosia

Jako pracodawca bierzemy odpowiedzialność za prowadzone procesy oraz zobowiązania wobec klienta i pracowników. Sugerujemy nie kierować się informacjami pozyskanymi z niewiarygodnych źródeł. Zapraszamy do działu HR lub do swoich przełożonych w celu pozyskania sprawdzonych i rzetelnych informacji. Dział ds. Personalnych

Poili
@Zosia

A nie przyszło ci do głowy, że szukają ludzi na inny dział, niż ten z którego was zwolniono? :)

@Poili

Ja tam juz nie pracuje od dłuższego czasu a info mam od ludzi,którzy tam robia nadal

Luki

A wiecie jak się legalnie pozbyć się pracownika no bo teraz się w to bawią Moris fiedge i randstad

@Luki

Właśnie się pozbywaja 80% pracowników z P4. Dziwne...zwolnić 80 procent w ciągu 3 miesięcy, gdy dwa miesiące wczesniej kierownictwo gwarantuje ze do końca roku praca będzie. Najpierw z seal teraz P4 chyba Morris nie zadowolony ze współpracy z fiege skoro nagle informacja o tak dużych zwolnieniach. W styczniu przedluzali umowy a teraz ludzi na bruk.....

Ma byc
@Luki

Dokładniej randstad service .

gal

nie polecam w tej firmie pracy w takim systemie 4 brygadowym zarabiacie grosze... to jest śmiech.a wystarczy że nie ma cie w pracy 2 dni bo źle się czujesz to nie masz tej śmiesznej premi 280zł (brutto!) to jest praca dla ludzi powyżej 50 roku życia co chcą dorobić do emeryturki,lub dla Pań co dorabiają do wypłat męża... a nie dla młodych ludzi, brak możliwości rozwinięcia zawodowego, brak zniżek na obiad na stołówkę,brak dodatku za prace w czasie pandemi co inne firmy dostają normalnie. serdecznie nie polecam ps: lepiej coś dłużej poszukać lepiej wam to się opłaci :)

Juuu
@gal

Nie rozumiem twojego zdziwienia, fiege jest tutaj podwykonawca pmi więc będzie im bardzo zależeć żebys nie był za długo na l4. to jest produkcja w miliardach złotych, a jakbyscie nic nie tracili z premii i nie było nacisku żeby bez potrzeby nie chodzić na l4 to były by wielkie dziury w produkcji, a tego nie można dopuścić bo wtedy bye bye kontrakcik z morisem. Można z palcem w nosie zostać liderem zmianowym,biorą kogo popadnie bo brak chętnych, a ty mówisz że nie możesz się rozwijać. wszystko to nie zmienia jednak faktu że fiege to (usunięte przez administratora) i mam tu na myśli przede wszystkim centrale w mszczonowie od której są uzależnione inne jednostki, co jest samo w sobie sytuacja patologiczna. Co niby może ci tutaj dać WP skoro nic nie może bez mszczonowa :)

@gal

Dzień dobry, praca na stanowisku Pracownika Produkcji w Fiege Logistics w Krakowie faktycznie polega na wykonywaniu prostych czynności, nie wymagających konkretnych zawodowych kwalifikacji ani predyspozycji - co daje możliwości wielu różnym osobom, aby ją podjąć. Dalszy rozwój zależy od samego pracownika - jeśli komuś ten podstawowy zakres obowiązków nie wystarcza, to jak najbardziej ma możliwości wzięcia na siebie większej odpowiedzialności, startując w rekrutacjach wewnętrznych na stanowiska liderskie, administracyjne czy w programie dającym kwalifikacje na stanowisko Magazyniera (firma opłaca kurs UDT). Fiege w Krakowie mocno się rozwija, więc i wymienione możliwości pojawiają się często i regularnie :) Pozdrawiamy serdecznie Dział ds. Personalnych

Gal
@Juuu

Proszę iść na team lidera i dadzą ci 200 brutto więcej za stanowisko... a nie jak nie przyjdzie ci 5 osób do pracy to już nie masz stanowiska..bye bye wiadomo dlaczego :) a co do L4 to skoro człowiek źle się czuje to co mam zrobić? zdrowie moje jest ważniejsze.... co do rozwinięcia mówię tutaj o stanowisku magazyniera czy kierownik,bo jak idziesz to swojego "TEAM LIDERA" ,pytasz o stanowisko to hasło jest "|nie ma teraz przyjęć" czy ktoś się zastanawiał dlaczego oni tak mówią????????????? ... a w internecie pełno ogłoszeń ze strony FIEGE o stanowisku magazynier, na koniec dodam żenada i nie polecam..

Miszelllllkk
@Gal

Pan z personalnego niech sam sobie pracuje za takie pieniądze w tym systemie.

@Fiege Logistics Sp. z o.o. Kraków

Tak się rozwinęła od lipca, ze z 3 działów się ich pozbyli :)

Aplikowałeś do firmy Fiege Logistics Sp. z o.o. Kraków? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

Praca jako praca jest OK Tylko wszelkie kierownictwo jest kawał h...

Witam

E opowiadaacie, damy radę :) panowie kierownicy :)

Luki

Randstad pracownicy przechodA na tych samych warunkach do nich podobno czy wszyscy czy wybrani nie wiadomo

Maciejnh

Dzejdsej na takich nierobach i lizi (usunięte przez administratora) właśnie się ta firma zarabia na nic nie robiących dziadach które zaśmiecają innym życie moja opinia jest tylko i wyłącznie opinią którą wyniosłem z tamtej pracy i nic więcej ludzie a ludzie którzy robią na magazynie to dopiero śmiech jeden tylko śpi a drugi zamiast wózki ci przywozić to patrzy w telefon pseudo firma nie polecam nikomu.

Dzejdsej
@Maciejnh

Czy ktoś mi to może przetłumaczyć??? Chłopie Ty nawet po polsku nie umiesz pisać.

Potwierdzam Krzychu to co piszez,zwalniają bez podania przyczyny,nie warto tutaj starac sie o prace,bo mają pracownika za śmiecia,dobrze sie zastanowcie zamin sie zdecydujecie na firme fiege w Krakowie,omijajcie szerokim łukiem,a kierownicy nic nie robią z tym aby dobrych wyszkolonych pracowników zatrzymac.Fiege zwalnia ludzi bo wie ze przegrali przetarg i robią co chcą.

Dzq

Pewnie sam siedzisz jako pomocnik bez wykształcenia bez doświadczenia i narzekasz ...ja tam sobie cenię pracę na magazynie. Znam się na robocie wykonuję ja bardzo dobrze i nie widzę problemu. A jak jakieś są to zgłasza się przełożonemu.

Co wchodzi w socjal Fiege Logistics Sp. z o.o. Kraków?

Leszko

Bony na święta ,karta multi sport ,prywatna opieka medyczna

Krzychu

Powiem tak, pracuje już 7 miesięcy na dziale Cigarillos zmiana B, nie zarobiłem nigdy więcej niż 2450zl kierownik super Artur, nie przedłużają umów, zwalniają pozadnych pracowników, praca spoko jak na tą kasę, ale w firmie dzieje się coś złego tzn zwolnienia, nie przedłużaja umów, nigdy nie wiesz za co mogą Cię zwolnić powodów nigdy konkretnego nie podają, teraz przegrali przetarg z Randstad na dziale sell zwalniają ludzi a od Stycznia ma być coraz gorzej... Wiem bo tam pracuje, info mam od kierownika

jo

macie nocki to wypijcie duża ilość kawy lekko sobie przyśniecie i już wam się pałętają po plecaku

Maciejnh

Dział sekendery zgadzam się w 100%z tym co napisałeś ta firma to jakaś porażka. Ostatnio koledze po 3misiącach w ostatniej powiedzieli że nie przedłużają z nim umowy. Powód za dużo ludzi w pracy,śmiech na sali jak robić wiecznie nie ma kto problem żeby na urlop cię puścili. Wogóle zostałem (usunięte przez administratora) przez firmę wyszło na to że sam się zwalniam po czym wypisali mi urlop który miałem a powinni mi za niego zapłacić. Jeśli jesteś na L4 to masz po tej śmiesznej premii dodatków za niedzielę nie ma a powinny bo w innych firmach są. Zanim zaczniesz tam pracę w tej pseudo firmie zastanów się dwa albo nawet trzy razy pozdrawiam.

Dzejdsej
@Maciejnh

Widocznie kolega się nie nadawał, 3 miesięczna umowa próbna jak sama nazwa wskazuje. W okresie wypowiedzenia pracodawca może Cię wysłać na urlop, dlaczego niby miałby Ci za niego płacić? Za L4 nie należy się premia, bo z jakiej paki? W czasach Covid L4 dostajesz na telefon, a hajs się musi zgadzać? Sajonara.

benedykt

Czy firma odniesie się do plotek chodzących po całym zakładzie jako że przegraliście przetarg? Zatrudniacie już na produkcję tylko na umowy zlecenie a co z pracownikami na umowach o pracę? Ludzie chcą wiedzieć na czym stoją

kokuś
@benedykt

Nie byłbym zdziwiony taką decyzją - Inspekcja Pracy wykryła nieprawidłowości w zakresie działania tej firmy w stosunku do pracowników.

BB
@kokuś

wiesz cos więcej na ten temat?

Mietek
@benedykt

No właśnie też mnie doszły takie słuchy i jestem ciekawy czy to prawda. A w firmie cisza.

@kokuś

Dzień dobry, prosimy, aby nie szerzyć publicznie własnych interpretacji, które nie mają poparcia w faktach. Pomówienia szkalujące dobre imię pracodawcy są karalne. Jednocześnie zwracamy uwagę, że okoliczności kontroli Państwowej Inspekcji Pracy są wewnętrzną sprawą firmy, dotyczą przypadków konkretnych osób, dlatego jeśli nasi Pracownicy potrzebują poszerzenia wiedzy na ten temat, to dysponują szeregiem różnych wewnętrznych kanałów komunikacyjnych, z których mogą skorzystać. Forum internetowe nie jest odpowiednim miejscem do dzielenia się treściami rozmów z PIP nt. naszych Pracowników. Z poważaniem, Dział ds. Personalnych

@benedykt

Dzień dobry, forum internetowe nie jest miejscem, w którym komunikujemy jakiekolwiek zmiany w firmie. W przypadku wszelkich tego typu pytań czy wątpliwości zachęcamy do komunikowania się dostępnymi wewnątrz firmy ścieżkami (bezpośrednio z Działem ds. Personalnych, przełożonymi czy poprzez skrzynki komunikacyjne). Z poważaniem, Dział ds. Personalnych

Dział Secendery!

Witam, niestety po roku pracy tutaj moge stwierdzić że tą firmę należy omijać szerokim łukiem! Wszystko co jest napisane w opiniach wyżej się zgadza! Podczas COVID-19 tylko pmi i ramstad ma płacone dodatki od pracy w pandemii a fiege nic, juz bylo wiele przypadków wirusa i zawsze to uciszali zeby im nie zamknęli, szatnie przenieśli do większego pomieszczenia, ale co z tego? To nadal 200 osob w jednym pomieszczeniu.. A kierownicy udają ze wirusa nie ma.. Brak jakichkolwiek dofinansowan do stołówki gdzie reszta firm takowe posiada a co najlepsze zarabiając więcej od fiege.. Jeden wielki wał, więcej obowiązków niz piszą to jest oczywiste, bo na jedną osobę nie raz po trzy maszyny dają, da się to ogarnąć, ale za taką kasę w systemie cztero brygadowym to śmiech na sali.. I jaka możliwość awansu? Jak nie masz taty lub mamy wyżej to bedziesz tylko praciwnikiem produkcji.. A jeżeli chodzi o L4 to prawda ze zabierają ta śmieszna premie jak Cie nie ma dwa trzy dni.. Co dla mnie jest śmieszne ze nawet zachorować nie można, bo czlowiek dostanie 2000 na rękę przy dobry wiatrach. Ludzie dobrze się zastanówcie zanim wejdziecie do tego bagna, bo to co oni tu piszą to śmiech na sali... Cuda na kiju a rzeczywistość jest inna, wystarczy zapytac pierwszego lepszego pracownika który nie jest dogadany z paniami z biura, bo tylko te panie chyba piszą tu poztywne komentarze... Odradzam, jeszcze chwile i tez zakończę z nimi współpracę, bo jest to tylko i wyłącznie wyzysk a ludzi traktują jak gorszych mimo iż czlowiek ma większe wykształcenie niz Ci pseudo liderzy i kierownicy co plecy maja wyżej. Jeżeli masz kogoś wyżej w Philip Morris to polecam prace, bo zaraz Ci znajdą fajne stanowisko za dobra kase a nic nie robienie a jak nie masz pleców wyżej to nigdzie poza zwykłego robotnika nie wyjdziesz. Pozdrawiam :) ps. Jeżeli ktoś mysli ze to hejt to nie, bo nie pracuje tam tydzien i mam dobra opinie o swojej osobie i premie tez mam nie najgorsze, ale jak ktoś nie ma głowy na karku to będzie niestety wykorzystany do ostatniej kropli a pieniędzy to zobaczy 2000 na rękę. Takze prosze bez komentarzy obraźliwych, bo to tylko moja opinia i doświadczenia z ta firma.

Rafał

Spotkanie rekrutacyjne wygląda tak że jest z 10 osób i jedna pani prowadzi rozmowy a reszta czeka na korytarzu jak ktoś jest ostatni to jakieś półtorej godziny czekania zarobki 2800 brutto a po roku wielka podwyżka 100 zł brutto.

koleś
@Rafał

3 maszyny dokładasz na luza prawie się nie zmęczysz chyba tylko z nudów i zrzędzisz

koleś

....poczekamy zobaczymy ......może czas na jakąś rzetelną i prawdziwą z życia wziętą opinię i raczej mało co pozytywną a może nie pozyjemy zobaczymy

Zainteresowana

Powiedzcie teraz w czasach Covid w firmie. Warto aplikować? Przyjmują nowych pracowników? Zakres obowiązków taki jak w ogłoszeniu, czy to tylko po to żeby ściągnąć pracownika A rzeczywistość jest inna?

Cześć. Zacznę od tego ze praca w tej firmie to totalne (usunięte przez administratora) zero szacunku dla pracownika, wylecieć można za byle co, kwota 2 800 brutto bez żadnych dodatków w systemie 4 brygadowym to kpina. Nie polecam chyba ze lubisz być wykorzystywany.

Dzień dobry, relacje oparte na szacunku to jedna z najważniejszych wartości w FIEGE, podobnie jak uczciwość czy bezpieczeństwo pracy. Jako firma podchodzimy bardzo poważnie do tych zasad, które szczegółowo są opisane w naszym kodeksie etycznym oraz regulaminie pracy, dostępnym wszystkim pracownikom. Jeśli zostaje podjęta decyzja o rozstaniu z pracownikiem, to tylko z bardzo konkretnych przyczyn, polegających na nieprzestrzeganiu tych zasad - co nigdy nie jest sprawą błahą. Zawsze jest to ostateczność, a w interesie firmy leży, aby do tego nie dochodziło - Fiege stawia na stabilną, sprawdzoną i godną zaufania załogę. Podane zarobki dotyczą stanowiska z najprostszym zakresem zadań, niewymagającego konkretnych kwalifikacji zawodowych. Każdy pracownik ma możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji (kursy UDT, rola opiekuna nowych pracowników, rekrutacje wewnętrzne na stanowiska administracyjne i liderskie), a tym samym awansowania na stanowiska z adekwatnie wyższym poziomem wynagrodzenia. Pozdrawiamy serdecznie Dział ds. personalnych

Młody

Pracownik: najwidoczniej jesteś leserem któremu się robić nie chce na produkcji . To mam rozwiązanie dla ciebie idź sobie zrób wykształcenie jakieś . A że masz problemy z wyrzucaniem za byle co to poprostu nie kradnij i nie psuj oceny firmie

@Młody

Każdy ma prawo wyrazić swoja opinie na temat panującego tam (usunięte przez administratora) pieniążki przez nich oferowane może ciebie satysfakcjonują, ludzie kilka lat wstecz więcej zarabiali i zarabiają, widać że za wszelką cenę próbujesz upiększyć sytuację w której się znajdują no cóż życzę powodzenia w robieniu kariery za 2800 brutto. Proszę cię nie kompromituj się swoim zadowoleniem.

muauahhahaha
@Fiege Logistics Sp. z o.o. Kraków

I co z tego że praca nie wymagającą kwalifikacji? Bycie (usunięte przez administratora) Proste pytanie po co pracować u was za (usunięte przez administratora)zł skoro mogę robić dokładnie to samo w Niemczech za 1300 euro (netto). Gdzie mi się będzie lepiej żyło? Zarabiając 1300 przy cenie np. paliwa 1,5 za litr czy przy 2060 przy 4,5 za litr. Nie ma znaczenia stanowisko, znaczenie ma to czy opłaca się za daną stawkę pracować, a za (usunięte przez administratora)zł brutto w Polsce pracować się nie opłaca. Płacicie więcej? Operatorowi wózka "aż" (usunięte przez administratora)zł brutto. Całe 190 netto zł więcej. Tutaj też powiecie że praca nie jest odpowiedzialna? Bardzo ciekawe bo jeden błąd i można narobić szkód na setki tysięcy złotych. I wy mówicie o szacunku do pracownika? Rzucając mu taki ochłap? Skoro to takie "zbędne stanowiska nie wymagające kwalifikacji" to po co wam one? Zwolnijcie wszystkich pracowników produkcyjnych i magazynierów. Zostawcie tylko kierownictwo. (usunięte przez administratora) To "dół" tworzy firmę, nie "góra". Dopóki nie zmienicie swojej mentalności i nie nauczycie się jak powinien funkcjonować kapitalizm to musicie się liczyć z tym że szary Kowalski zawsze będzie miał o was złe zdanie. Dalej płaćcie po kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy średniemu szczeblowi. Bo kierownik "musi" mieć 20, 50 czy 100 tys. Nie, nie musi. 10 też mu starczy. A jak nie będzie chętnych to ja się zgłoszę. Pozostałą różnicę przeznaczę właśnie tym "robolom". Każdemu po (usunięte przez administratora)zł brutto. Ścisła selekcja przy rekrutacji w celu odsiania typowych cwaniaczków skuszonych dobrą stawką i mam pewny zespół. I nie muszę co 2 miesiące szukać nowych pracowników bo obecni będą się starali. Będą bo gdzie im będzie lepiej? A jak ktoś ma zarabiać 2000 zł to nie można mieć wobec niego żadnych oczekiwań. Można wręcz założyć że będzie udawał że pracuje. No ale skoro ktoś udaje że płaci.

Widzę

Witam. Na zmianie c wykryto korona wirusa, zakład próbuje to zamieść pod dywan.

@Widzę

Dzień dobry, Fiege Logistics, jak i nasz Klient, na którego terenie operujemy w Krakowie, traktują kwestię zabezpieczenia przed koronawirusem wyjątkowo poważnie i rygorystycznie - co jest zapewne widoczne dla każdej osoby wchodzącej na teren zakładu. We wspomnianym przypadku zostały podjęte natychmiastowe działania zgodne z procedurami wewnętrznymi oraz rządowymi. Szczegółowe informacje na ten temat są na bieżąco publikowane w ramach komunikacji wewnętrznej, kierowanej do wszystkich osób pracujących na terenie zakładu. Pracowników Fiege Logistics, którzy czują się zaniepokojeni zaistniałą sytuacją czy niepewni co do jej przebiegu, bardzo prosimy o uzyskiwanie informacji bezpośrednio od przełożonych, celem uniknięcia spekulacji i potwierdzenia faktycznego stanu rzeczy. Pozdrawiamy serdecznie Dział ds. Personalnych

...
@Fiege Logistics Sp. z o.o. Kraków

Niestety prawda jest taka, że przełożeni unikają tematu. Żadnych konkretnych odpowiedz, ani konkretnych informacji z ich strony.. Tak jak ktoś napisał,żadnego oficjalnego potwierdzenia nie było. Wręcz ,gdy ludzie temat poruszają sa zbywani.A info chodzi między pracownikami "poczta pantoflowa"

Dzień dobry.Czy biuro w Krakowie jest otwarte we wtorki?

@Paweł

Dzień dobry, dni otwarte biura w Krakowie to wtorki w godzinach 9.30-12:00. Wyjątkowo, ze względu na ważne spotkanie wewnętrzne, zespół HR nie jest dostępny 21.04.2020. Jeśli istnieje potrzeba umówienia innego terminu, prosimy o kontakt rekrutacja.krakow@fiege.pl. Pozdrawiam, Agnieszka

@Fiege Logistics Sp. z o.o. Kraków

Dziękuję za odpowiedź. Czy jest możliwość kontaktu telefonicznego z biurem w Krakowie i czy prowadzona jest rekrutacja do PMP na produkcję.

@Paweł

Bieżące rekrutacje znajdzie Pan na naszej stronie www, obecnie prowadzona jest rekrutacja do działu produkcji. telefon do HR Kraków to : 609 093 521. Pozdrawiam, Agnieszka

Leszek

Tak powinno być otwarte

Zostaw merytoryczną opinię o Fiege Logistics Sp. z o.o. Kraków - Kraków

• Jak się pracuje w Fiege Logistics Sp. z o.o. Kraków?

Zobacz opinie na temat firmy Fiege Logistics Sp. z o.o. Kraków tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiege Logistics Sp. z o.o. Kraków?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fiege Logistics Sp. z o.o. Kraków