Opinie o VIRTUS Personal GmbH w Dingolfing Bahnhofstraße 14

VIRTUS Personal GmbH to Firma z doswiadczeniem, ktora negocjuje najbardziej korzystne warunki pracy i placy w trosce o swojego Pracownika. Negocjujemy warunki przede wszystkim dla Ciebie! Ponadto pomagamy w znalezieniu atrakcyjnie cenowo zakwaterowania!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VIRTUS Personal GmbH w Dingolfing Bahnhofstraße 14

Karol z Torunia

podpisanie umowy odbylo sie szybko i sprawnie,w ciagu 2 dni zorganizowana kwatera ,praca na warsztacie w duzej firmie a nie w jakims garazu w zapizdziejewie .Wyplata w pore. kontakt przez WhatssApp ,mailowy i telefoniczy.Wszystko idzie obgadac w razie nieporozumien. Moje sugestie dla VIRTUS Personal GmbH: polecam

Tomasz

Firma dziala jak wiekszosc tego typu firm na rynku. Nie rozumiem negatywnych opinii opisywanych tu przez co niektorych ,wyplata jest na koncie na czas a to chyba najwazniejsze. Sam mialem sytuacje ,ze trafilem na zaklad gdzie mi sie nie spodobalo ale wszystko idzie zalatwic rozmowa jak sie chce. Znalezli mi inny zaklad w ktorym pracuje do dzis dnia.Polecam ta firme. Moje sugestie dla VIRTUS Personal GmbH: polecam

@Tomasz

VIRTUS Personal GmbH jako firma z doświadczeniem na rynku negocjuje warunki zatrudnienia z ewentualnym pracodawcą, biorąc pod uwagę oczekiwania kandydata. Rozumiem, że zgadzasz się z tym stwierdzeniem? Na ten moment przez firmę poszukiwana jest osoba na stanowisko: mechanika zakładowego do pracy w Dingolfing. Jeżeli ktoś jest zainteresowany jej pośrednictwem to więcej informacji znajdziecie tutaj: https://www.gowork.pl/oferta/mechanik-zakladowy,17AyPVJQ95B5rqTMwD3Hh2,dingolfing

Slawomir

Polecam firme Virtus, co prawda wszystko zalatwiane telefonicznie lub droga mailowa, ale nie zdarzylo mi sie jeszcze ,zebym zostal olany,pracuje przez ta firme od 8miesiecy i wszystko da sie z nimi zalatwic Lubię atmosferę w VIRTUS Personal GmbH za: wyplata o czasie , dobra kontakt z Paniami w biurze, szanuja czlowieka

Artur

Poczatki moze nie byly latwe, ale ale firma stanela na wysokosci zadania. Polecam

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie VIRTUS Personal GmbH? Czy kandydat na stanowisko SPAWACZ - RÓŻNE METODY 1800 - 2500 EURO powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Kucharz → 21,14€ brutto
Sedulus Sp. z o.o.
logo firmy Malarz budowlany, Praca z zakwaterowaniem
Allpersona GmbH
logo firmy Team Leader
Hammerjobs Sp. z o.o.
Tomasz

Ja nie zgadzam sie z tymi zlymi opiniamii. Pracuje dla Virtus od pol roku i jestem zadowolony :) Moje sugestie dla VIRTUS Personal GmbH: Super firma!

Michi

Siemano, wielkie dzięki firmie virtus a znalezienie mojej drogi w karierze zawodowej. Praca spoko i kasa tez się zgadza choć mam nadzieje, ze zaczna placic trochę więcej za dobrego pracownika. Polecam

Mirek

A mi praca odpowiadała, serio dzieki. zarobki ok i na czas.. to ja nie wiem z kad takie skrajności

sa

ludzie ostrzegam omijajcie ta firme z daleka tak jak ktos tam napisał dostaniecie 300-400 euro za miesiac proponuje zebrac siły i przejechac sie do siedziby firmy i wyjasnic co nieco co wy na to

Szanowni Państwo, niezmiernie nam przykro czytać tego typu komentarze, gdyż zabiegi przez Państwa opisane są absolutnie niezgodne z polityką naszej firmy. Oczywiście dołożymy wszelkich starań aby rozwiązać każdy problem, niestety przypuszczać możemy kto jest autorem tych jakże krzywdzących komentarzy. Panie @wojtek Panu została wstrzymana a nie zabrana wypłata z wiadomych Panu, nam i włodarzom firmy, w której Pan pracuje, przyczyny. Pieniądze miały być wypłacone w dniu powrotu do pracy – choć to kolejna samowolka była. A gwoli ścisłości, to osoba (Niemiec), od której pożyczył Pan pieniądze poprosił nas o takie zabezpieczenie jego pieniędzy i bardzo nie fair jest Pana podejście, bo jesteśmy na każde Pana kiwnięcie palcem, dajemy Panu szanse mimo częstych kłamstw. Panie @staszek nie jesteśmy cyganami. Nie można nigdzie porzucać pracy z dnia na dzień, ostrzegaliśmy Pana przed konsekwencjami, prosiliśmy aby Pan przemyślał sprawę, bo grozi Panu kara wynikająca z podpisanej umowy. Nie posłuchał Pan, powołał się Pan na to, że nie znaleźliśmy Panu innej pracy, choć Pan chęć zmiany zgłaszał. Ale nie było to ostateczne, powiedział Pan, że na razie mamy się wstrzymać, że jeszcze chce Pan popracować w tej firmie. @oszukany @ra prosimy o kontakt z nami, chcemy rozmowy, dialogu a nie oczerniania, to niczego nie rozwiąże. Jeśli coś wciąż jest niejasne, ponownie prosimy o kontakt z biurem na info@virtus-personal.de lub telefon +4987319389502, będziemy starali się wszystko wyjaśnić, konstruktywna krytyka zawsze jest potrzebna i chcemy dążyć do rozwiązywania problemów a nie ich generowania.

Stach

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

Aleksandra

@Mistrz kierownicy, czy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Co dokładnie chciałeś nam przez to powiedzieć? @NINA, oskarżenie o oszustwo to poważny zarzut. Jak rozumiem podjęto rozmowy z kierownictwem w celu wyjaśnienia sytuacji? @KAROL, niewątpliwie sytuacje o których mówisz nie powinny mieć miejsca w żadnej pracy. Jednak zawsze przypominam, jak zarzut oszustwa w Internecie może mieć realne konsekwencje w świecie realnym. Rozumiem, że zdajesz sobie z tego sprawę jednak są osoby, które mogą o tym nie wiedzieć a także czytają to forum.

Mistrz kierownicy

Stanowczo odradzam współpracę z tą firmą.

Aleksandra

@Temida, czy możesz doprecyzować swoją wypowiedź? Obecny wątek dotyczy firmy VIRTUS Personal GmbH. @Pawel, pracujesz obecnie dla VIRTUS Personal GmbH? @TaktoJa, @Karol, sytuacje o których mówicie nie powinny mieć miejsca w żadnej pracy. Jednak forum GoWork.pl nie jest odpowiednim miejscem do zgłaszania tego typu rzeczy. Pamiętajcie także, że każdy zarzut napisany w Internecie może mieć konsekwencje w świecie realnym. Zachęcam do ponownego zapoznania się z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin Czy któryś z Was próbował podejmować rozmowy z osobami odpowiedzialnymi w celu wyjaśnienia sprawy?

KAROL
@Aleksandra

Oczywiście, sprawę próbowałem w pierwszej kolejności wyjaśnić polubownie z firmą jednak bez rezultatów. Wszystko co tutaj napisałem jest poparte faktami. Forum gowork jest odpowiednim miejscem, wyraziłem swoją opinie o tej firmie którą uargumentowałem faktami w celu ostrzeżenia innych ludzi o działalności tej firmy. To co napisałem jest i tak namiastką oszustwa. Na ten moment straty z mojej strony wzrosły do ponad tysiąca euro.... @aleksandra to nie są oszczerstwa tylko prawda, moja opinia o oszustwie ze strony tej firmy nie jest pierwszą tego typu opinią w internecie. Proszę nie pouczać mnie o odpowiedzialności ponieważ doskonale wiem iż internet stanowi miejsce publiczne w rozumieniu postanowienia SN.

Temida

Firma Polux działa na terenie Holandii też nie polecam

TaktoJa

Brak kontaktu z firmą, oszustwo finansowe a także zero szacunku do pracownika, generalnie nic pozytywnego na temat tej firmy, nie polecam współpracy.

Pawel
@TaktoJa

Wszystko w porządku z firmą! nie rozumiem cię... Pawel

Olek

Ciężko wyrobić sobie zdanie jak piszecie tak skrajnie rożne opinie.

Aleksandra

Jestem zainteresowana obecna sytuacją jaka panuje w tej firmie. Jak wyglądają opłaty za nocleg? W jakim standardzie są oferowane kwatery? Również chciałabym zapytać czy praca jest daleko od zamieszkania, dowożą busami, czy komunikacja odbywa się w inny sposób? Dajcie znać, każda Wasza rada będzie na pewno dla starających się o pracę bardzo cenna. @Leon, napiszesz coś więcej?

Leon

Firma godna Polecenia ! bez żadnych zarzutów, wszytsko wporządku . Nie bać sie- Polecam

Aleksandra

@Jacek, jaka jest atmosfera wśród pracowników? @Olek, zdecydowałeś się aplikować? Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w VIRTUS mógłby przedstawić konkretnie warunki zatrudnienia jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi?

Olek

Widziałem ofertę pracy dla krawca. Podpowiedzcie jak się z nimi pracuje?

Zostaw merytoryczną opinię o VIRTUS Personal GmbH - Dingolfing

• Jak się pracuje w VIRTUS Personal GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy VIRTUS Personal GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VIRTUS Personal GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 16 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VIRTUS Personal GmbH