Opinie o VIRTUS PERSONAL Straubing GmbH & Co. KG w Straubing

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie VIRTUS PERSONAL Straubing GmbH & Co. KG. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w VIRTUS PERSONAL Straubing GmbH & Co. KG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VIRTUS PERSONAL Straubing GmbH & Co. KG w Straubing

Czy poziom wynagrodzeń w VIRTUS PERSONAL Straubing GmbH & Co. KG uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Lento.pl 11 stycznia.

art Nowy wpis

Nie polecam. Niekompetencja, brak szacunku do pracownika, kolesiostwo. Mam z nimi umowę od ponad dwóch lat na początku bylo ok do puki moją koordynatorką była Pani Beata. Na jej miejsce zatrudnili jakąś pania z pod biedronki która nie potrafi znaleźć mi pracy od pół roku. dwa miesiące do świąt Bożego Narodzenia a z jej strony żadnego zainteresowania moją osobą, ta kobieta nie dba o interesy firmy jak i moje bo pracownik siedzący na (usunięte przez administratora) nie generuje zysków. Do tego kasują mnie za mieszkanie gdzie w umowie bylo, że koszta stoją po stronie Virtusa.. spóźniają sie z płatnościami za mieszkanie gdzie w efekcie musialem opuścić kwatere w trybie natychmiastowym dobrze że miałem pieniądze i wynająłem hotel.. myślicie że zwrócili mi za to? Ciągle słyszę od tej nowej koordynator żebym sie zwolnil jak mi nie pasuje. Nie wiem dlaczego szef pozwala na to wszystko ale domyślam sie, że nic o tym nie wiem bo osoby z biura potrafią dobrze sie nawzajem kryć i przedstawiają narracje, że to pracownik jest winny

Mz Nowy wpis

Nie polecam tak (usunięte przez administratora)agencij czekam już prawie miesiąc czasu na pieniądze i te barany nie raczą mi wypłacić moich ciężko zarobionych pieniądzy to są kpiny nikomu nie polecam (usunięte przez administratora)trzeba kierować wszędzie bo to co robią z ludźmi to się nie da tego opisać nie polecam

Aleksandra Nowy wpis

Skoro profil tej firmy jest tutaj I ktoś kiedyś pisał, że pani w biurze mówiła po polsku, to rozumiem, że jest możliwość pracy w niej dla rekruterek z Polski? Wymagają znajomości niemieckiego, czy angielski da radę?

Aplikowałeś do VIRTUS PERSONAL Straubing GmbH & Co. KG na stanowisko Praca w fabrykach branży motoryzacyjnej w Niemczech? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH (m / k) - zakwaterowanie + NIEMIECKA UMOWA
Straubing
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Malarz / Tapeciarz
Straubing
Allpersona GmbH
Romann

Nie polecam Kasa się nie zgadza Brak umowy Nie opłacili mi mieszkania co miało być zapewnione przez pracodawcę

Nie polecam (usunięte przez administratora) Brak umowy Brak kasy Mieszkanie nora Firma miała opłacić mieszkanie lecz „zapomniała” Nie odbierają telefonów

Mas

Bardzo mila obsluga!

Mech

orientuje się ktoś może jakiego doświadczenia wymagają od mechaników?

Bardzo mila obsluga Pani w biurze (rozmawia po polsku), ktora odpowiada na kazde pytanie nawet kilkukrotnie zadane to samo. Mile podejscie do pracownika, ciekawe oferty, dobre warunki. Widac, ze dla firmy czlowiek ma na prawde znaczenie nie jest tylko kolejnym numerkiem w firmie. W kazdej chwili mozna zadzwonic i zostana udzielone wszelkie odpowiedzi na pytania i niejasnosci jeszcze nigdy nie spotkalem sie z tak konkretna i mila obsluga . Nie zostalem zbyty pozostawiony sam sobie bez odpowiedzi. Oby tak dalej!

Zostaw merytoryczną opinię o VIRTUS PERSONAL Straubing GmbH & Co. KG - Straubing

• Jak się pracuje w VIRTUS PERSONAL Straubing GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy VIRTUS PERSONAL Straubing GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VIRTUS PERSONAL Straubing GmbH & Co. KG?

VIRTUS PERSONAL Straubing GmbH & Co. KG