4 Dodaj opinię

Nowy wpis

Aktualność
BEST JOBS in Germany!
Jurek Nowy wpis

Witam. Czy stawki podawane przez firmę są faktycznie takie czy tyko żeby ludzi przyciągnąć

Nowy wpis

@Jurek

WItam Panie Jurku, Stawki sa podawane w przyblizeniu, ale tak sa prawdziwe. Pozdrawiamy VIRTUS Personal GmbH

pracownik Nowy wpis

nie polecam , odradzam wspolprace z ta firma

Tak1Nie1
mechnik

Polecam, szybko zalatwiona robota,kwatera tez spoko -1osobowy pokoj,zarobki pasuja. Idzie sie dogadac

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Kamil

Czytajac opinie tej firmy mialem wszelkie watpliwosci, lecz duzo osob pisze niezgodne z prawda lub jesli cos nie pasuje ludziom dlatego nie sugerowalem sie tym. Faktycznie pierwsza kwatera nie byla najlepsza. Warunki byly tragiczne. Szybko skontaktowalem sie z firma i w ciagu 30 min otrzymalem adres hotelu. Byla niedziela godzina 20 wiec bylem szczesliwy ze w ogole cos otrzymalem. Takze Panie z biura nie olewaja pracownika jak tutaj ludzie pisza. W innej firmie otrzymalbym odpowiedz w poniedzialek o 8-9. A tutaj szybka reakcja i to po godzinach pracy. Moge tylko polecic

lakiernik

Pracuje przez nich od roku i nie narzekam, kasa sie zgadza, sa tez nadgodziny. polecam

Ilona
@lakiernik

To super, że jesteś zadowolony ze swojej pracy w firmie VIRTUS Personal GmbH. Może rozwiniesz nieco swoją wypowiedź na temat warunków zatrudnienia? Na jaką stawkę może liczyć nowy pracownik? Atmosfera w pracy jest ok?

TakNie

Firma nie rzetelna w wypłatach wynagrodzeń , nie polecam .

Anna
@Pracownik

Dobrze, że podzieliłeś się z nami swoim spostrzeżeniem dotyczącym tego pracodawcy. Mógłbyś jednak napisać o nim nieco więcej, bowiem na to forum wchodzą osoby, które są także realnie zainteresowane podjęciem pracy w VIRTUS Personal GmbH. Byłoby zatem świetnie, jakby dostały od Ciebie nieco więcej informacji odnośnie panujących warunków zatrudnienia w tej firmie. Według Ciebie, jest ona nierzetelna, jeśli chodzi o wypłaty. Proszę, rozwiń trochę tę myśl. Na czym właściwie polega Twój problem?

S
Nazwa działu: Handlowy

(usunięte przez administratora)Wystarczy posłuchać jak rozmowa przebiega to słychać, że tylko prostotą umią zabłysnąć. Omijać te puste (usunięte przez administratora), a nie będziecie żałować.

Tak3Nie1
Alicja
@S

Treść Twojej wypowiedzi pozostaje trochę niejasna. Proponuję zatem, abyś zechciał nam jeszcze raz, na spokojnie, wyjaśnić kwestie, które poprzednio poruszałeś. VIRTUS Personal GmbH to firma z bogatym już doświadczeniem, a więc można o niej sporo powiedzieć w kontekście tego, jakim jest pracodawcą. Czytałam w ich ogłoszeniach, iż od potencjalnych kandydatów raczej wymagają znajomości języka niemieckiego. Powiedz, czy jest to faktycznie wymóg, który koniecznie trzeba spełniać, czy można podszkolić się na miejscu?

Współpracowałem krótko z nimi

Współpracowałem krótko z nimi i nie polecam

Lakiernik

Bardzo bardzo zła Współpraca z tą firmą. Nie polecam nie polecam

Mechanik

Przenioslem sie z innej firmy do Virtusa, konkretna firma,dobra kasa,kwatera ok. Moje sugestie dla VIRTUS Personal GmbH: Polecam ta firme

Aleksandra
@Mechanik

W takim razie niezmiernie się cieszymy, że firma VIRTUS Personal GmbH jako pracodawca spełnia wszystkie stawiane przez Ciebie oczekiwania. Jest to bowiem przedsiębiorstwo z doświadczeniem, które pertraktuje korzystne warunki pracy i płacy w trosce o swoich pracowników. Od jak dawna tam pracujesz? Czy zapewniono Ci tam dostęp do bezpłatnej opieki medycznej? Napisz proszę, jak konkretnie wygląda ta kwestia.

Spawacz

praca w normalnych warunkach,kwatera tez ok, odprowadzane wszystkie skladki niemieckie, polecam

Karol z Torunia

podpisanie umowy odbylo sie szybko i sprawnie,w ciagu 2 dni zorganizowana kwatera ,praca na warsztacie w duzej firmie a nie w jakims garazu w zapizdziejewie .Wyplata w pore. kontakt przez WhatssApp ,mailowy i telefoniczy.Wszystko idzie obgadac w razie nieporozumien. Moje sugestie dla VIRTUS Personal GmbH: polecam

Tomasz

Firma dziala jak wiekszosc tego typu firm na rynku. Nie rozumiem negatywnych opinii opisywanych tu przez co niektorych ,wyplata jest na koncie na czas a to chyba najwazniejsze. Sam mialem sytuacje ,ze trafilem na zaklad gdzie mi sie nie spodobalo ale wszystko idzie zalatwic rozmowa jak sie chce. Znalezli mi inny zaklad w ktorym pracuje do dzis dnia.Polecam ta firme. Moje sugestie dla VIRTUS Personal GmbH: polecam

Aleksandra
@Tomasz

VIRTUS Personal GmbH jako firma z doświadczeniem na rynku negocjuje warunki zatrudnienia z ewentualnym pracodawcą, biorąc pod uwagę oczekiwania kandydata. Rozumiem, że zgadzasz się z tym stwierdzeniem? Na ten moment przez firmę poszukiwana jest osoba na stanowisko: mechanika zakładowego do pracy w Dingolfing. Jeżeli ktoś jest zainteresowany jej pośrednictwem to więcej informacji znajdziecie tutaj: https://www.gowork.pl/oferta/mechanik-zakladowy,17AyPVJQ95B5rqTMwD3Hh2,dingolfing

Slawomir

Polecam firme Virtus, co prawda wszystko zalatwiane telefonicznie lub droga mailowa, ale nie zdarzylo mi sie jeszcze ,zebym zostal olany,pracuje przez ta firme od 8miesiecy i wszystko da sie z nimi zalatwic Lubię atmosferę w VIRTUS Personal GmbH za: wyplata o czasie , dobra kontakt z Paniami w biurze, szanuja czlowieka

Tomasz

Witam serdecznie pozdrawiam firme Vertus i zycze Wszystkiego Dobrego z okazij swiat i by nasza współpraca układała sie dobrze jak do tej pory Dziekuje za prace w firmie Mercedes Evo Bus .Pieniazki na czas mieszkanko ok wiec zetelnosc i sumiennosc sie opłaca. Lubię atmosferę w VIRTUS Personal GmbH za: super kontakt

@Tomasz

Thank you Tomasz :)

Artur

Poczatki moze nie byly latwe, ale ale firma stanela na wysokosci zadania. Polecam

Tomasz

Ja nie zgadzam sie z tymi zlymi opiniamii. Pracuje dla Virtus od pol roku i jestem zadowolony :) Moje sugestie dla VIRTUS Personal GmbH: Super firma!

Michi

Siemano, wielkie dzięki firmie virtus a znalezienie mojej drogi w karierze zawodowej. Praca spoko i kasa tez się zgadza choć mam nadzieje, ze zaczna placic trochę więcej za dobrego pracownika. Polecam

Tak3Nie

Mirek

A mi praca odpowiadała, serio dzieki. zarobki ok i na czas.. to ja nie wiem z kad takie skrajności

wb

oszusci i (usunięte przez administratora) omijajcie ta firme z daleka

sa

ludzie ostrzegam omijajcie ta firme z daleka tak jak ktos tam napisał dostaniecie 300-400 euro za miesiac proponuje zebrac siły i przejechac sie do siedziby firmy i wyjasnic co nieco co wy na to

marek

piszecie ze chcecie dilogu z moją karą 360 euro za porzucenie pracy sie zgadzam ale dlaczego za mieszkanie obiliscie mi 1000 euro jak zapłaciliscie 590 mam potwierdzenie od włascicielki piszecie ze jestescie uczciwi przepracowałem 17 dni po 50 euro to jest 850 a na cetlu pisze 625 . za 133.5 godziny i 17 dni roboczych dostałem 363euro na konto to jest ok ,? moja sprawa była reklamowana ale ta reklamacja to chyba sciema ,napisze jeszcze raz z karą 360 euro za porzucenie pracy sie zgadzam zapłacie reszte

Jacek
@marek

witam, jestem w takiej samej sytuacji jak Pan. Obecnie sprawa jest u prawnika. Może byśmy połączyli siły. Prosze o kontakt.

Jacek
@marek

Proszę o kontakt mailowy. Nie możemy pozwolić na tak jawne i bezprawne działanie ze strony agencji. karol.wroblewski88(małpa)gmail.com

Pracodawca

Szanowni Państwo, niezmiernie nam przykro czytać tego typu komentarze, gdyż zabiegi przez Państwa opisane są absolutnie niezgodne z polityką naszej firmy. Oczywiście dołożymy wszelkich starań aby rozwiązać każdy problem, niestety przypuszczać możemy kto jest autorem tych jakże krzywdzących komentarzy. Panie @wojtek Panu została wstrzymana a nie zabrana wypłata z wiadomych Panu, nam i włodarzom firmy, w której Pan pracuje, przyczyny. Pieniądze miały być wypłacone w dniu powrotu do pracy – choć to kolejna samowolka była. A gwoli ścisłości, to osoba (Niemiec), od której pożyczył Pan pieniądze poprosił nas o takie zabezpieczenie jego pieniędzy i bardzo nie fair jest Pana podejście, bo jesteśmy na każde Pana kiwnięcie palcem, dajemy Panu szanse mimo częstych kłamstw. Panie @staszek nie jesteśmy cyganami. Nie można nigdzie porzucać pracy z dnia na dzień, ostrzegaliśmy Pana przed konsekwencjami, prosiliśmy aby Pan przemyślał sprawę, bo grozi Panu kara wynikająca z podpisanej umowy. Nie posłuchał Pan, powołał się Pan na to, że nie znaleźliśmy Panu innej pracy, choć Pan chęć zmiany zgłaszał. Ale nie było to ostateczne, powiedział Pan, że na razie mamy się wstrzymać, że jeszcze chce Pan popracować w tej firmie. @oszukany @ra prosimy o kontakt z nami, chcemy rozmowy, dialogu a nie oczerniania, to niczego nie rozwiąże. Jeśli coś wciąż jest niejasne, ponownie prosimy o kontakt z biurem na info@virtus-personal.de lub telefon +4987319389502, będziemy starali się wszystko wyjaśnić, konstruktywna krytyka zawsze jest potrzebna i chcemy dążyć do rozwiązywania problemów a nie ich generowania.

wojtek

nie da się dodać opinii, dziś niby były wypłaty, pewnie mnóstwo osób napisało by co myśli i nie było by to nic miłego, ja nie dostałem wypłaty i idę do sądu. nie dajcie się oszukać tymi niby pozytywnymi opiniami, firma nie płaci i na potęgę oszukuje ludzi.

ra

witam pracowałem z ta firmą moja sprawa juz jest u adwokata mam dobrego poszukuje ludzi których ta firma oszukała aby załozyc sprawe zbiorową adwokat mówi jak nas bedzie wiecej to lepiej ?

Tak3Nie

@ra

jak można się z tobą skontaktować? mój g.mg@wp.pl mnie też oszukali i wybieram się do sądu

@ra

ja też kieruję sprawę do sądu pracy, mój @ g.mg@wp.pl chcę przyłączyć się do twojego pozwu.

@ra

kilka razy usunęli mi wpis, chcę się dołączyć do twojego pozwu mój adres g.mg małpa wp.pl

staszek

jeszcze raz bo mysle ze usuneli moją opinie kolego co masz adwokata daj namiar na siebie mnie oszukali to sa (usunięte przez administratora) i oszusci

staszek

witam kolego który masz adwokata daj namiar na siebie ja zostałem oszukany firma katastrofa nie wypłacają za 140 godzin i 18 dni roboczych przelali 380 euro cygany (usunięte przez administratora) omijajcie ich szerokim łukiem obecnie sa na urlopie brak kontaktu (usunięte przez administratora)

Stach

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

Zostaw opinię o VIRTUS Personal GmbH - Dingolfing

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie