Opinie o VIRTUS Personal GmbH w Dingolfing Bahnhofstraße 14

VIRTUS Personal GmbH to Firma z doswiadczeniem, ktora negocjuje najbardziej korzystne warunki pracy i placy w trosce o swojego Pracownika. Negocjujemy warunki przede wszystkim dla Ciebie! Ponadto pomagamy w znalezieniu atrakcyjnie cenowo zakwaterowania!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VIRTUS Personal GmbH w Dingolfing Bahnhofstraße 14

Grażyna

Poszukiwany był pracownik na stanowisko blacharz samochodowy w Monachium. Był ktoś już na rozmowie kwalifikacyjnej i poznał szczegóły zatrudnienia? Ile oferuje firma na tym stanowisku? Jaka umowa? Jakieś benefity i socjal wchodzą w skład zatrudnienia?

Marian P.

Bylem troche zdziwiony jak nie mialem wyplaty 15tego. Jak dzwonilem do firmy powiedzialy mi panie ze wyplaty sa 15tego ale dnia bankowego. Niestety nie doczytalem umowy i faktycznie jest tam tak napisane. Diety mam normalnie wyplacane, o kwatere nie musze sie martwic, czasem sie zdarzy torche pozniej, ale zawsze jest uregulowane. Osobiscie nie mam z nimi problemow.

JERZY

Witam Pani Vanessa Sievers Jest BARDZO MIŁĄ OSOBA Zna SIE NA SWYCH ZADANIACH Kontaktowa i zawsze potrafi coś zasugerować lub DORADZIĆ POZDRAWIAM JERZY

@JERZY

Witam, czy podpisał pan umowę i otrzymał wynagrodzenie?

JERZY
@PolakwDe

nie bo nie pojechałem tam musiałem zmienić plany

Pracujesz w firmie VIRTUS Personal GmbH? Jaką masz umowę?

PolakwDe

Jak wygląda sytuacja z płatnościami?

Marzena
@PolakwDe

W jakim kontekście pytasz? Można brać zaliczki albo pobierać wypłatę w ratach?

@Marzena

Czy wynagrodzenia są wypłacane na czas i zgodnie z umową?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie VIRTUS Personal GmbH? Czy kandydat na stanowisko SPAWACZ - RÓŻNE METODY 1800 - 2500 EURO powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Kucharz → 21,14€ brutto
Sedulus Sp. z o.o.
logo firmy Team Leader
Hammerjobs Sp. z o.o.
logo firmy Malarz budowlany, Praca z zakwaterowaniem
Allpersona GmbH
Honorata

Czy firma oferuje rekrutacje tylko dla facetów, czy to tylko chwilowe braki w ogłoszeniach? Nie widze niestety nic dla kobiet, a szukam agencji, która pomoże mi w znalezieniu pracy za granicą. Jakaś Pani może wyjechała z tą firmą jednak?

Rob

Jak wygląda praca dla spawacza jakie warunki są .wyplaty .mieszkania

Krzysztof lakiernik

Bardzo zależało mi na skorzystaniu z pomocy agencji gdyż chciałem wyjechać z żoną i po latach ją do tego namówiłem. Pani Vanessie bardzo dziękuję za zainteresowanie się moja kandydaturą i podeszła w niezwykle profesjonalny sposób indywidualnie do mojej osoby poszukując dla mnie odpowiedniej oferty lecz dzisiaj wszedłem na to forum i dowiedziałem się że pieniądze wypłacane są NIESTETY 15 dnia bankowego (naturalnie że banki w weekendy nie pracują) kolejnego miesiąca i dlatego NIESTETY nie mogłem zgodzić się na to. + Pokoje jednoosobowe( nie wszędzie oferują) + Dopasowana oferta do pracownika - wypłata pod koniec przyszłego miesiąca - dla mnie że nie zapytałem o to na początku bo nie potrzebnie się Pani Vanessa napracowała. = Po była pierwsza agencja nie wiem czy znajdę lepszą. Jeśli ktoś zna proszę o wiadomość tel. 733999188 z góry dziękuję i pozdrawiam.

Aktualność
Witaj na profilu VIRTUS Personal GmbH

Znajdziesz tutaj informacje o tym, jakim jesteśmy pracodawcą i co możemy zaoferować.

Jako Agencja pracy naszym głównym celem jest znalezienie idealnie pasujących kandydatów dla naszych klientów w Niemczech.

Staramy się być obecni wszędzie, gdzie są poruszane kwestie naszej firmy. Dlatego uważnie zapoznajemy się z komentarzami pozostawionymi w serwisie GoWork.pl. Wykorzystując ten środek komunikacji, chcemy przedstawić kompletny i rzeczywisty obraz pracy osób zatrudnionych za naszym pośrednictwem w Niemczech. Bardzo dziękujemy za wszystkie wpisy. Każdy komentarz jest dla nas ważny, a pozytywne opinie motywują nas do dalszej pracy i rozwoju.

Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy i aplikuj już dzisiaj!

www: https://www.virtus-personal.de/

Pragniemy Państwa poinformować, iż komentarze zawierające treści nie zgodne z przepisami prawa oraz naruszające regulamin serwisu zostaną archiwizowane przez Administratora Portalu.

Kontakt:

Bewerbung@virtus-personal.de

Odwiedź nas na Facebooku , Instagram i polub nasz Fanpage !

Zapraszamy również na naszą grupę Polskojęzyczną na Facebook https://www.facebook.com/groups/virtuspersonal/

Pozdrawiamy

VIRTUS Personal GmbH

VIRTUS VIRTUS VIRTUS VIRTUS Top!!

Major

Wszytsko ok

Kazdy pracownik biurowy firmy VIRTUS otrzymuje najpotrzebniejsze materialy do pracy zdalnej.

Praca ok, kwatera calkiem niezla, kasa tez ok

Łukasz

Polecam firme, wszystko ok praca tak jak mówili pieniądze również.

Kamila
@Łukasz

jaki okres przepracowales i na jakim stanowisku ?

Jan

Pozdrawiam kompetentne dziewczyny z biura

Mariusz

Polecam, praca ok pieniadze tez

Agnieszka
@Mariusz

Co oprócz pieniędzy jest tu ok? :D cokolwiek oznacza to ok :D

MrX
@Agnieszka

Kasa powiedzmy jest ok. Kontakt raczej słaby. To mała Firma. Mają swoją politykę ale raczej nieprzyjazną dla Pracownika. Personel się stara ale nic nie może. Warto szukać większych Firm. Nigdzie nie jest do końca super. Im mniej potrzebujesz od Firmy tym jest lepiej. Schody się zaczynają jak czegoś Oczekujesz. (usunięte przez administratora). Większe Firmy są bardziej stabilne.(usunięte przez administratora)

MrX

13 do 14 brutto za godzinę, 40 dieta plus opłacona kwatera. W innych Firmach licząc przy dietach 50 do 60 gdzie trzeba samemu opłacać to warto liczyć kwaterę 25 za dzień, ale diety są za pięć dni oczywiście przepracowanych. To tu wychodzi korzystniej. Polecam szukać z opłaconą kwaterą.

Boguslaw

Wszystko jest Ok

zona Jana :)

Potwierdzam, dziewczyny bardzo mile. Fachowe i bardzo kompetentne.

Maciek

Fajna firma, super kontakt! Fachowa obsluga! Polecam

Geniusz

Polecam

arek potocki

witam pracuje z virtusem dłuży czas firma solidna mieszkania ok praca też pieniądze też ok widzę tylko same narzekania jedzcie do tns,mod,polprotec to będziesz pan zadowolony powodzenia zyczę a virtus jest jak najbardziej ok pracujcie a bedzie wam dobrze zapłacone polecam tą firmę jeżeli bliży kontakt 791440479.arek z kiel.

@arek potocki

Witam Panie Arku, dziekujemy za opinie! Rowniez jestesmy zadowoleni ze wspolpracy z Panem. Zycze Panu milego dnia

TOMEK
@arek potocki

Witam widziałem twój wpis możesz mi opisać w co robisz i jak to wygląda lecz plusy i minusy

zibi
@arek potocki

witam panie Arku czekam na kontakt ze strony Pana który pan przerwał nie rozumiem jak tak można kogoś potraktować w prowadził mnie pan w błąd nie wiem jaki miał pan w tym ce dostałem tę jakiś podejrzany telefon z Mołdawii i akurat po naszej rozmowie wystarczyło chociaż napisać SMS przecież zachwalał pan firmę na forum a sprawie podejrzanego telefonu złożę doniesienie na policję z poważaniem Zbyszek z Jeleniej góry

AndrzejMarek
@arek potocki

Ile ci zapłacili za tę opinię? A może Aruś to jakiś pracownik virtusa który chce podnieść ocenę firmie bo nikt nie chce iść tam pracować po przeczytaniu opinii? Same narzekania mówisz bo widocznie coś w tym jest że to nie jest jednostkowy przypadek dymania ludzi na kasę, brak umów, brak wypłat na czas, nie odbierają telefonów, ciagle ściemy coś jeszcze chcesz wiedzieć aruś? Także twoja opinia to taka typu gowno wiem ale się wypowiem

Mechanik

W samo sedno!

Zostaw merytoryczną opinię o VIRTUS Personal GmbH - Dingolfing

• Jak się pracuje w VIRTUS Personal GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy VIRTUS Personal GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VIRTUS Personal GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 18 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VIRTUS Personal GmbH