Opinie o VIRTUS Personal GmbH w Dingolfing Bahnhofstraße 14

VIRTUS Personal GmbH to Firma z doswiadczeniem, ktora negocjuje najbardziej korzystne warunki pracy i placy w trosce o swojego Pracownika. Negocjujemy warunki przede wszystkim dla Ciebie! Ponadto pomagamy w znalezieniu atrakcyjnie cenowo zakwaterowania!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VIRTUS Personal GmbH w Dingolfing Bahnhofstraße 14

tofik

witam pracujesz obecnie w niemczech za posrednictwem tej firmy VIRTUS.?

Ady

Czy pracuje ktoś jako operator prasy krawędziowej

Tomasz

Witam serdecznie pozdrawiam firme Vertus i zycze Wszystkiego Dobrego z okazij swiat i by nasza współpraca układała sie dobrze jak do tej pory Dziekuje za prace w firmie Mercedes Evo Bus .Pieniazki na czas mieszkanko ok wiec zetelnosc i sumiennosc sie opłaca. Lubię atmosferę w VIRTUS Personal GmbH za: super kontakt

@Tomasz

Thank you Tomasz :)

@Tomasz

Witam dostałem od was ofertę skorzystam dzięki za super podejście do ludzi mam nadzieje że się nie rozczaruję pozdrawiam . A to do wszystkich zanim wystawicie opinię zwłaszcza negatywne musicie się zastanowić bo pisanie że hugo warta firma każdy może napisać lecz piszcie konkretnie co robiliście i jak podchodziliście do swoich obowiązków a (usunięte przez administratora)ita bzdury najlepiej pisać be firma i tyle a jeszcze ważne ludzie w biurach nie są od tego abyście dzwonili o każdej porze i że papieru do dupska nie macie więc tyle w temacie . Ja osobiście nie mam do zarzucenia im niczego na razie więc POZYTYWNIE WAS OCENIAM

TOMEK

Witam wszystkich dostalem propozycję pracy w tej firmie i jestem ciekawy jakie warunki majom blacharze samochodowi pracę mam w firmie karosserienbau pan wagner może ktoś z was tam pracował lub pracuje bym chętnie się dowiedział więcej na temat pośrednika oraz pracodawcy pozdrawiam wszystkich i dziękuje za odpowiedzi

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie VIRTUS Personal GmbH? Czy kandydat na stanowisko SPAWACZ - RÓŻNE METODY 1800 - 2500 EURO powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Sp20

Pracuję dobrze od 10 miesięcy...

Wyplaty sa przelewane do 15-ego dnia bankowego co oznacza do 15-ego dnia roboczego. Pozdrawiam

Żadnej kary umownej nie może byc ...w umowie tego nie ma a wy zabieracie ponad 1500 e.... Patologia

Rodzynek

Mi zabrali 800 euro i cisza pan Nikita ma wszystkich gdzieś. A nowe biuro na banhofstrasse jest. Wyrejestruj się z Aok bo przyjdzie Ci następne 1500 euro kary biuro nic nie zrobi.

Szanowny Panie, w umowie §15 Vertragsstrafe jest napisane z jakich powodów można dostać karę umowną. Za nic się jej nie dostaje. Nasza firma nie ma nic do ukrycia, a więc zapraszamy do Biura w Dingolfing. Pozdrawiam i miłego dnia

@Rodzynek

Szanowny Panie, niestety my tylko współpracujemy z AOK, a nie jesteśmy tą firmą. Wyrejestrowanie się z AOK nie leży po naszej stronie. Nie rozumiem pojęcia ,,Zabrali''. Proszę o kontakt z naszym Biurem. Pozdrawiam

Szanowny Panie Slawomirze, prosze opisac rzetelnie zaistniala sytuacje. Praca pod wplywem alkoholu jesz zabroniona, jak rowniez porzucanie stanowiska pracy. Przerzucanie winy na nas jest w tej sytuacji niestosowne.

Czy ktoś z was pracował przez Virtus jako spawacz? Jestem ciekaw opinii

Witam szanowny Panie, dziękujemy za opinię, lecz musimy dodać też coś od siebie. W tej przyłbicy, palił Pan papierosy, uszkadzając ją i warto dodać, że pożyczył ją Pan też bez wiedzy kolegi z pracy, dlatego konsekwencje tego czynu były takie, a nie inne. Prosiliśmy wielokrotnie o wyjaśnienie tej sprawy, ale oczywiście lekceważyl Pan nas i dopiero jak musieliśmy wyciągnąć konsekwencje finansowe to Pan zareagował. Pozdrawiam

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie VIRTUS Personal GmbH?

Ktoś

O pracę. Brutto plus dodatki. Tylko pilnuj po potrafią się zapomnieć o dodatkach.

Dobrze placa i na czas!

@Marek

a jaką Masz stawkę .10,62 bez diety .

Zibi

@Pracownik A ja mam wrażenie, że konkurencja zainspirowała do tego wpisu?

Jurek

Witam. Czy stawki podawane przez firmę są faktycznie takie czy tyko żeby ludzi przyciągnąć

@Jurek

WItam Panie Jurku, Stawki sa podawane w przyblizeniu, ale tak sa prawdziwe. Pozdrawiamy VIRTUS Personal GmbH

nie polecam , odradzam wspolprace z ta firma

mechnik

Polecam, szybko zalatwiona robota,kwatera tez spoko -1osobowy pokoj,zarobki pasuja. Idzie sie dogadac

Kamil

Czytajac opinie tej firmy mialem wszelkie watpliwosci, lecz duzo osob pisze niezgodne z prawda lub jesli cos nie pasuje ludziom dlatego nie sugerowalem sie tym. Faktycznie pierwsza kwatera nie byla najlepsza. Warunki byly tragiczne. Szybko skontaktowalem sie z firma i w ciagu 30 min otrzymalem adres hotelu. Byla niedziela godzina 20 wiec bylem szczesliwy ze w ogole cos otrzymalem. Takze Panie z biura nie olewaja pracownika jak tutaj ludzie pisza. W innej firmie otrzymalbym odpowiedz w poniedzialek o 8-9. A tutaj szybka reakcja i to po godzinach pracy. Moge tylko polecic

lakiernik

Pracuje przez nich od roku i nie narzekam, kasa sie zgadza, sa tez nadgodziny. polecam

Ilona
@lakiernik

To super, że jesteś zadowolony ze swojej pracy w firmie VIRTUS Personal GmbH. Może rozwiniesz nieco swoją wypowiedź na temat warunków zatrudnienia? Na jaką stawkę może liczyć nowy pracownik? Atmosfera w pracy jest ok?

Dobrze, że podzieliłeś się z nami swoim spostrzeżeniem dotyczącym tego pracodawcy. Mógłbyś jednak napisać o nim nieco więcej, bowiem na to forum wchodzą osoby, które są także realnie zainteresowane podjęciem pracy w VIRTUS Personal GmbH. Byłoby zatem świetnie, jakby dostały od Ciebie nieco więcej informacji odnośnie panujących warunków zatrudnienia w tej firmie. Według Ciebie, jest ona nierzetelna, jeśli chodzi o wypłaty. Proszę, rozwiń trochę tę myśl. Na czym właściwie polega Twój problem?

Alicja

Treść Twojej wypowiedzi pozostaje trochę niejasna. Proponuję zatem, abyś zechciał nam jeszcze raz, na spokojnie, wyjaśnić kwestie, które poprzednio poruszałeś. VIRTUS Personal GmbH to firma z bogatym już doświadczeniem, a więc można o niej sporo powiedzieć w kontekście tego, jakim jest pracodawcą. Czytałam w ich ogłoszeniach, iż od potencjalnych kandydatów raczej wymagają znajomości języka niemieckiego. Powiedz, czy jest to faktycznie wymóg, który koniecznie trzeba spełniać, czy można podszkolić się na miejscu?

Mechanik

Przenioslem sie z innej firmy do Virtusa, konkretna firma,dobra kasa,kwatera ok. Moje sugestie dla VIRTUS Personal GmbH: Polecam ta firme

Aleksandra
@Mechanik

W takim razie niezmiernie się cieszymy, że firma VIRTUS Personal GmbH jako pracodawca spełnia wszystkie stawiane przez Ciebie oczekiwania. Jest to bowiem przedsiębiorstwo z doświadczeniem, które pertraktuje korzystne warunki pracy i płacy w trosce o swoich pracowników. Od jak dawna tam pracujesz? Czy zapewniono Ci tam dostęp do bezpłatnej opieki medycznej? Napisz proszę, jak konkretnie wygląda ta kwestia.

Spawacz

praca w normalnych warunkach,kwatera tez ok, odprowadzane wszystkie skladki niemieckie, polecam

Zostaw merytoryczną opinię o VIRTUS Personal GmbH - Dingolfing

• Jak się pracuje w VIRTUS Personal GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy VIRTUS Personal GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VIRTUS Personal GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 16 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VIRTUS Personal GmbH