Eurotemp Polska Sp. z o.o.

Opinie o Eurotemp Polska Sp. z o.o.

too small salary

Znam angielski ,trygonometrie, od lat w rysunkach technicznych w języku angielskim . Mógłbym rozważyć ich ofertę ale nie za takie pieniądze jakie oni proponują -

że co?
@too small salary 22.03.2016 08:50

Jak można się chwalić, że zna się trygonometrię?... Przecież to podstawa... To tak jak powiedzieć ,,Umiem oddychać''

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Opole.

Adam P.

Pani Monika która była moja koordynatorka, 0 współpracy. Około miesiąca będę już czekać odkąd nie pracuje w tej firmie a oni nie mogą mi przelać mojego wakacyjnego. Organizacja ludzi do pracy przy swiatlowodowach: dno. Nie polecam tej agencji. Praca była w na terenie Holandii.

temphorary@gowork.pl
@Adam P. 19.04.2018 15:33

Proszę Pana według prawa w Holandii mamy 6 tygodni na wypłatę wakacyjnego, więcej nie muszę dodawać, dostanie Pan swoje pieniądze w ustawowym terminie a nie w terminie który Pan sobie wymyślił. Proszę doczytać również swój kontrakt oraz zasady współpracy, tutaj chodzi o eurotemp b.v. i zatrudnienie w Holandii.

Małgorzata

@Adam P. Dlaczego negatywnie oceniłeś kontakt z koordynatorką? Jakich spraw nie mogłeś dokładnie załatwić? Czy ma to związek z drugą częścią wypowiedzi dotyczącą zaległego wynagrodzenia od firmy Eurotemp Polska? Może warto było jeszcze poczekać, każda firma miewa czasami lepsze i gorsze momenty.

Małgorzata

@Byly pracownik Obrażanie innych osób na forum jest niezgodne z regulaminem, taki obraźliwy wpis może zostać usunięty. Rozumiem, że Twoja negatywna ocena dotyczy atmosfery i kontaktów z przełożonym? Czy próbowałeś to zgłaszać do innych osób w firmie, czasami warto porozmawiać, żeby poprawić komfort pracy. Czy firma Eurotemp Polska zatrudnia, także osoby bez doświadczenia?

Małgorzata

Na forum dominują negatywne komentarze na temat firmy Temphory Polska, ale może znajdzie się ktoś, kto jest zadowolony ze współpracy z tą firmą? Aktualnie prowadzą nabór na murarzy, mechaników i lakierników do Holandii, ale również do kilku większych miast w Polsce. Oferty znajdziecie na portalu GoWork.pl Czy możecie napisać jak wygląda komunikacja z firmą przebywając na zagranicznym kontrakcie? Czy poziom wynagrodzeń oferowany przez firmę Temphory Polska jest satysfakcjonujący i możliwy do negocjacji? @Rn, @gość forum posiada pewne zasady, których wszyscy musimy przestrzegać. A jest to regulamin, w którym jest informacja, żeby nikogo nie obrażać. Takie wpisy mogą zostać usunięte przez admina.

Złe wspomnienia

Kiedys byłem przez nich w Norwegi dla jakies Fracuzika który miła w arszawie firme..Myslał że sie an Polaczkach dorobi _ale do czasu aż go Norweska Policja _nie sprowadziła na ziemie .

spawacz

omijajcie tą firme z daleka,oszukują na wypłatach,nie dają odcinków wypłat,zarobki śmiieszne, np.spawacz zarobia ok 6 euro na 1h,niewolnictwo,koordynatorki zero zainteresowania,samemu wszystko trzeba załatwiac,Holendrzy traktują Polaków jak bydło,bardzo odradzam współprace z tą firemką

Iga

Czy ta agencja ma również oferty pracy dla kobiet?

Denis Dong Fiut Hungingen

Ula lalalalala

gość

NORMA to oszustwo (usunięte przez administratora) .Omijać grozi biedą ,tylko dlaDEBILI

gość
@gość 13.01.2018 15:56

mam wyjazd do Holandii przy poprawkach po robotach spawalniczych,wszędzie jest masakra z warunkami i kantują na kasie?

kbl

Zdecydowanie nie polecam. 2 projekty na Holandii. Zakwaterowanie to przeważnie rynsztok (bez pralki,2 osoby na piętrowym łóżku w pokoju 2x2m) w który zazwyczaj pakują ludzi od kwiatków. van dongen okrada na zakwaterowaniu i ekstra kosztach. W odcinkach wypłat [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Rekrutują praktycznie każdego a później zdziwienie że po 1 dniu czy 1 tygodniu pacjenci do domu wracają. = NIE DLA FACHOWCÓW=

RN

Firma to oszuści . W internecie zamieszczono ogłoszenie "Obecnie do stoczni Nauta w Gdyni poszukujemy osób na stanowisko: Elektryk- przygotowanie do remontu statków, energetyzacja statku Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:(...)" Po odbyciu przeze mnie badań lekarskich oraz szkolenia BHP ( za które oczywiście musiałem zapłacić z własnej kieszeni równe 120 zł - 70zł badanie lekarskie, 50 zł szkolenie BHP), następnego dnia na stoczni Nauta w Gdyni okazało się, że praca którą miałbym wykonywać nie ma żadnego związku z moim zawodem oraz opisem pracy jaką proponuje firma TEMPHORY. Praca ta polegać miała głównie na sprzątaniu doku, cumowaniu statku itp. Widziałem osobę, która wykonywała tę pracę i miała mi przekazać wszystkie szczegóły- Pan brudny od góry do dołu - to jest elektryka? Biuro przekazało mi informację dot. ilości godzin-praca od poniedziałku do piątku, około 50 h tygodniowo.Na miejscu oczywiście okazało się, że godzin jest " do oporu". Jak kończysz pracę i idziesz do domu, to w każdym momencie możesz się spodziewać telefonu (nawet w środku nocy), w razie gdyby miał przypłynąć statek. Chyba pominąć należy kwestię zarobków... Szkoda czasu na ich opisywanie. Zostałem oszukany - poniosłem koszty z tytułu przygotowania się do pracy-badań, szkolenia (nie licząc paliwa). Pani zajmująca się rekrutacją tj. Pani Katarzyna Pytlak poniekąd przyznała się (telefonicznie) do tego, że ja -jako pracownik zostałem oszukany i chciała chyba "na pocieszenie" zaproponować mi inne stanowisko, które jednak dalej nie wiązało się z moim zawodem. Firmy nie polecam, wręcz odradzam. Omijajcie szerokim łukiem.

Silence?

A czy ktos coś moze wie na temat tej nowej rekrutacji na Shella dla Monterów z Trygonometrią ..Bo jakoś umilkli w tej sprawie i ciezko się cokolwiek dowiedzieć..???To wreszcie dobra firma czy nie ..

YR1

Pracuję obecnie w Holandii, wcześniej pracowałem w Niemczech. W moim zawodzie Holendrzy nie dorastają do pięt Niemcom. Płaca jest słabsza, socjal do pupy. Ta cała Holandia to wielka pomyłka dla ludzi, którzy coś umieją i umieją komunikować się w kilku językach. Ja jednak siedzę tutaj, może dla tego, że mam pracę 12 miesięcy w roku no i nie przemęczam się. Ale gdybym wcześniej wiedział jak tutaj jest to za żadną cholerę nie przyjechał bym tutaj.

Karolina

4000 zł na Holandię to jest OK...????!!!!

Niki
@Karolina 24.04.2016 12:28

Ja miałem 2000 euro na miesiąc ale na bbudowie wiadomo na budowie najwięcej zarobisz

Rysiu.

Żebyśmy się dobrze zrozumieli 4000 tys .za prace w Holandii to jest dużo ..No jesteś smieszny ..

Zaskoczony

I to wszystko za takie małe pieniądze jakie proponują ???

pipefitter

Firma miesci sie w gdańsku na ulicy Marynarki Poskiej 100.Oferta do holandi to jakis kosmos.Najpierw jest rozmowa po angielsku pozniej test pisemny tez po angielsku a nastepnie sprawdzaja wiedze z rysunku izometrycznego. Kontaktuja sie z wybranymi osobamu zeby umowic sie na wyjazd do holandi. Tam odbywa si kolejny test (siatka izometryczna, pytania po angielsku oraz wyliczanie katow -funkcje trygonometryczne. Jesli sie uda komus przechodzi do testu praktycznego. Moim zdaniem zbyt wiele wymagaja a zbyt malo oferuja.

Ciężkie egzaminy .

Ale oni są zabawni .Ktoś uważny, zauważy ze na jednym portalu ogłaszają się ze są ostatnie miejsca na Shella a za chwile ukazuje się ich /znowu/ ogłoszenie o 30 pracowników . Ps.A czy może ktoś wie jak wypadły przed testy w Gdyni ,bo dochodzą mnie słuchy ze dużo ludzi nie zdało .

Welder 141

Shell zawsze słynął z wysoki wymogów a małych stawek ..To nie Szetlandy .

Za mało .

No za takie wymagania jakie stawiają Holendrzy/ Język ,trygonometria itp/ to i wynagrodzenie powinno być adekwatne do umiejętności a takie pieniądze to przy sadzeniu tulipanów można zarobić

High regurrementes

Nie wiem czy jak to mówią ''Skórka warta wyprawki"Holendrzy stawiaj wysokie wymagania plus tysiące certyfikatów a stawki marne .Żeby przejść test na Shela trzeba mieć doktorat z matematyki.

I ja Też .

No ja tez widziałem ze się ogłaszaj na jakim portalu ..Ale z tego co słyszałem ..marnie płaco .. A w końcu to gdzie Oni mają siedzibę Gdańsk czy inne Kaszubowo ?

Niki
@I ja Też . 21.02.2016 13:35

Ta firma to jest były euro temp płacą dobrze lepiej niż nie które agencje pozdrawiam pracowałem juz dla nich o kilka osób od mnie i rodzina

Zainteresowany

Dostałem od nich propozycje pracy na Holandię ..ale kompletnie nie znam tej firmy ?

Zostaw opinię o Eurotemp Polska Sp. z o.o. - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurotemp Polska Sp. z o.o.