Opinie o Wydawnictwo Regiony Izabela Siwińska w Wrocław

awionetka Nowy wpis

czy zatrudniają również młode osoby na staże i praktyki?

vk Nowy wpis

Zgody na wypłacenie w części, czy przesunięcie terminu wypłacenia wynagrodzenia, przynajmniej z mojej strony, nie było. Zaś powody nieterminowości w wypłacaniu wynagrodzenia były różne, min. to, że reklamodawcy zalegają z należnościami i chwilowo nie ma z czego zapłacić.

anonim Nowy wpis

qwe Nowy wpis

Od siebie dodam, że są problemy z otrzymaniem wynagrodzenia na czas. Wypłacana jest tylko część wynagrodzenia, zaś kolejna wpłata za dane wynagrodzenie następuje czasem po kilku miesiącach Reasumując: jeśli ktoś ma potrzebę bycia altruistą, ma nadmiar wolnego czasu i kogoś, kto ureguluje rachunki, temu praca w firmie straszną nie będzie.

Ja

Potwierdzam, szefowa wykorzystuje ludzi jak tylko się da. Nawet jak masz umowę to nic to nie zmienia bo i tak nie płaci na czas wypłat ( albo w cale). W ogłoszeniu powinno być napisane że poszukuj wolontariuszy a nie pracowników. Idealny model pracownika dla pani S. to taki, który nie musi się martwić o pieniądze bądź ma osobę która ją utrzymuje. Bo wie że takie osoby zbyt szybko nie odchodzą. Szczerze nie polecam

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ktos

zapomnij, że na okresie próbnym dostaniesz jakąkolwiek umowę!!! będzie przedłużała go ile się da i ile wytrzymasz utrzymując się z własnych oszczędności.

oszukany handlowiec

Ostrzegam! Omijajcie ta firmę szerokim łukiem!

Oszukany

Chciałbym przestrzec przed Wydawnictwem Regiony, do którego należą Gazeta Wrocławianin, Magazyn Regiony-Regionen i Magazyn Seniora. Byłem zatrudniony w tym wydawnictwie jako dziennikarz. Zgodnie z umówionymi stawkami miałem otrzymywać na mocy umowy o dzieło 100 zł za artykuł na całą stronę i 50 zł za artykuł na pół strony. Ogółem wyszło 400 zł, których nie otrzymałem do dziś. Właścicielka firmy, pani Izabela S. za każdym razem, gdy spytałem się o pieniądze miała wymówkę. A to, że najpóźniej jutro wyśle mi umowę na mail do podpisania i odesłania, a to, żebym przyszedł w przyszłym tygodniu do redakcji ją podpisać, a to, że reklamodawcy znów zalegają z należnościami i chwilowo nie ma z czego zapłacić lub też, że musi najpierw spotkać się z księgową, żeby podpisać umowę. Żadnej umowy i pieniędzy nie zobaczyłem do dziś i już pewnie nie zobaczę. Pani w bardzo miły sposób kłamie w żywe oczy i robi z człowieka głupka. Redakcja mieści się w jednym z budynków przy ul. Parkowej 25.

oszukany handlowiec
@Oszukany

Podtrzymuję powyższe informacje i potwierdzam, że takie sytuacje mają tam nagminnie miejsce. A nawet jeśli dostałbyś umowę, to i tak nie zapłaciłaby Ci, bo każdemu zalega z płatnościami udając biedną ciocię, która musiała sobie za twoje wynagrodzenie pralkę kupić, bo jej się zepsuła, albo buciki, bo już jest zimno a nie ma w czym chodzić (a ciebie mogą na bruk wypierdzielić i nawet jej oko nie drgnie obiecując ci, że zaraz zrobi przelew!). Dziwię się, że w ogóle płacą za tą nieterminowość i niesłowność. Jeśli ktoś chce pisać artykuły, to darujcie sobie, żadne to portfolio w gazecie, której praktycznie nigdzie nie ma (jeśli ktoś nie wierzy, to gorąco zachęcam-sprawdźcie! ;))

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo Regiony Izabela Siwińska - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wydawnictwo Regiony Izabela Siwińska
1/5 Na podstawie 4 ocen.