Salon DRZWI.PL

Wrocław

Opinie o Salon DRZWI.PL

obserwator

zmiana lokalizacji wrocławskiego salonu to ostatni gwózdek do trumny tej firmy, klasyczna równia pochyła, góra 2 lata i po temacie

drzwiowiec

rynek drzwi niesttey konczy się, jeszcze kilka lat i bedzie po temacie, tak samo jak kilka lat temu skończył się w Polsce rynek okien PVC, dzisiaj został tylko eksport

J

Kolega chyba pisał o pracy przy montażu @100 ale się zgodzę, że pieniądze są uzależnione od wykonywanego stanowiska.

maniek jakie ty masz IQ?

maniek
@znawca 06.10.2015 19:33
maniek jakie ty masz IQ?

140.

@maniek 24.10.2015 19:50
140.

chyba z dwoma sąsiadami razem haha

jestes idiota?

srutu tutu

kwik

@srutu tutu 23.06.2015 14:10
kwik

te jego baby go zgubią i bedzie po biznesie, nie takie biznesy cwane baby wykonczyły!

fachowiec

boss słabo płaci montażystom i muszą dymać po 4 montaże dziennie żeby wyjść na swoje ot co, tani montaż do drzwi (niby wliczony w cenę drzwi) w tym sklepie to jest kosztem nędznej stawki dla montażystów i dlatego tak gonią od montażu do montażu, dobre ceny w salonie drzwi to marne stawki dla montażystów, bo boss swoją marżę ma dobrą i jej nie odpuści!

cowboy

panie to jest saloon a nie salon wiec wszystko gra!

junak

julus brachu mlode blond cielecinki są najlepsze no nie??

junak

jakby cie tak baba zupelnie slusznie zrobiła na szaro to tez bys był nerwowy hehe

cowboy

a gdzie sie miesci ten Saloon bo bym wpadł do niego na porzadna balange?

pies na baby

a która blondyne dostapil ten zaszczyt aa?

a ja mam wrażenie

daj se siana , polecam zamknąć drzwi :) nerwus znaczy nerwowy , zgredus , no nie wiesz oj Martula;)

życzliwy

Martula daj sobie spokój z tą firmą, szkoda nerwów i długa tam nie wytrzymasz, zarobki nie są najgorsze (ok. 2 tys. zł netto), ale jak przeliczysz godziny pracy to wyjdzie tyle samo co w markecie, praca od 10 do 20 praktycznie, więc cały dzień i do tego soboty, bo wtedy firma też pracuje, szczerze nie polecam albo polecam jedynie na kilka miesięcy maksymalnie, jeśli potrzebujesz szybko coś zarobić, na dłuższy czas odradzam, powodzenia!

z branzy

rotacja ludzi w biurze we wro jak na karuzeli, sam szef chyba juz sie pogubił kto u niego pracuje, pozdro julek i trzym sie poreczy chlopie bo ci tyle zostalo

cymbałku

takie pytanie to nie na forum o pracodawcy :)

no cóż

wiele do napisania jednakże nic dobrego

a ja mam wrażenie

że to szefuncio sobie ''dyskutuje '' z Konradkiem , obiadek zjedzony na zapleczu , siema Staruszku:P

killer

teraz to jest raczej saloon drzwi hehe

zadowolony

kupowalem jakis czas temu, mieszkam blisko wiec bardzo czseto tamtedy przechodze i bardzo czesto, nawet dzis widzialem Pana (usunięte przez administratora)w drzwi.pl. Akurat u niego kupowalem wiec znam. Nie wiem o co chodzi ale polecam Panu (usunięte przez administratora)nie wdawac sie w dyskucje z tym gosciem-kilerem, bo szkoda Pana nerwow. Jeden z lepszych i bardziej zorientowanych na klienta handlowcow jakich poznałem.

@zadowolony 24.09.2014 18:31

kondzio to znowu ty stary cwaniaku???

zadowolony
@killer 25.09.2014 20:10
kondzio to znowu ty stary cwaniaku???

słucham?... człwieku kim ty jestes? domyslam sie, ze z konkurencji. Wez sie lepiej za robote. I zmadrzej troche. Tyle w temacie tej płytkiej gadaniny

Konrad

Poziom umysłowy oraz elokwencja wypowiedzi uczestników "dyskusji" powala na kolana....

@haha 13.09.2014 12:46
kondzio a ty teraz gdzie gary zmywasz, pewnie w mc donaldzie hehe

Cóż, że ty masz takie traumatyczne przeżycia nie wnikam :) a "kondzio" po pierwsze z dużej litery po drugie dla Ciebie Pan Konrad :) nie ten poziom chłopcze...

@Konrad 24.09.2014 13:36

strzel sobie zdrową kupkę frajerze to ci dobrze zrobi i dalej gary zmywaj bo tylko do tego się nadajesz hahahaha

klientka

Panie fajne , ale ten pan to oszołom

la la

@zadowolony 23.09.2014 19:44
ale o kim mowa, dlamnie wszyscy byli bardzo pomocni

no, no panie ;)

Konrad

"buahaha" matko człowieku masz 15 lat ?? Nie ma i co z tego ? Jednak o firmie mam nadal bardzo dobre zdanie, zwyczajnie w świecie przyszedł czas na zmiany... A firmę Drzwi.pl jak polecałem tak nadal polecam, jeżeli ktoś chcę się nauczyć to ma szansę, a kolega "prorok" ma chyba problem sam ze sobą :)

prorok

no i naszego Konradka juz nie ma buahaha

samopał

julus a jakie skarpetki ci stara zostawila po tej calej akcji aaa? buahaha

czerwony krawacik

julus sa juz jakie nowe blondyny aa?

czerwony krawat

julus fajna ta nowa blondina, skąd ty je bierzesz bo ja też takiej szukam do mojej firmy? a nasz swietej pamieci wodz jak on takie lubial aj jak lubial...

wacek pukacz

nie sciemniaj julus, jedziem na dwa baty do wyplaty!

pies na baby

blondi jestes chetna aa?

prorok

jak tak dalej pójdzie to za miesiąc, góra dwa, nasz Konrad kierownikiem salonu zostanie jako najstarszy stażem na pokładzie hehe

xx
@prorok 05.03.2014 19:07
jak tak dalej pójdzie to za miesiąc, góra dwa, nasz Konrad kierownikiem salonu zostanie jako najstarszy stażem na pokładzie heh...

mijają dni, miesiące, lata,...a Prorok toczy tę pianę i toczy...

ciekawy janek

a gdzie miesci się ten cały saloon, aa?

prorok

julus jesli to ty zwolniles (usunięte przez administratora)to zostaje ci juz tylko modlitwa a jesli sama sie zwolnila to tez zostaje ci jedynie modlitwa wiec jeden wuj haha

zabujany wielbiciel

Iwonka jest cudowna :-)

ktoś

8h to się tam nie pracuje :) przychodzisz na 10 rano a wychodzisz.... CZemu jest tam taka duża rotacja skoro to taka dobra praca ? Czy napewno to wina kandydatów na to stanowisko ? I czemu aż tak zaciekle bronisz tej firmy skoro jesteś przecież tylko jej pracownikiem a nie właścicielem ? :)

ktoś

KONRAD - ciekawe, że z kierowniczego stanowiska jesteś teraz zwykłym sprzedawcą, pracujesz 6 dni w tygodniu (soboty niepłatne) i tak zachwalasz.....

@ktoś 06.01.2014 23:10

"Zwykłym sprzedawcą".... jak to ująłeś nie jestem, popracował byś troszkę w firmie zrozumiał byś, dlaczego zmieniłem pracę to moja prywatna sprawa, głównie dlatego, że nie chciałem właśnie pracować po 14h dziennie niekiedy 7 dni w tygodniu. Soboty odbierasz sobie jako dzień wolny w innym terminie ponadto w soboty pracuje się 4h a nie 8 :) polecam się zainteresować, popracować później dawać oponie :)

montażysta

montażyście wieją z tej firmy aż się kurzy ciekawe dlaczego?

prorok

dzisiaj polecasz jutro bedziesz odradzał niezbadane są wyroki boskie na tym świecie synu amen

wyrocznia

synu ty tez nie zabawisz wspomnisz te slowa hehe

@wyrocznia 11.12.2013 17:22
synu ty tez nie zabawisz wspomnisz te slowa hehe

[usunięte przez moderatora] Konkludując polecam firmę drzwi.pl jako pracodawcę

ciekawy

@ciekawy 11.12.2013 14:48
ohhh, co za przypadkowa zbieżność nazwisk tutaj wystąpiła, widać to nazwisko jest teraz bardzo popularne we Wrocławiu haha...

A nie wpadło Ci kolego do głowy, że takie same nazwiska ma nie tylko rodzeństwo :) ale widać poziom inteligencji nic dziwnego, że nie zabawiłeś długo w firmie :D

Konrad

Zabawni jesteście :), pracuję w tej firmie (od niedawna, ale to nie ma znaczenia)widać, że albo dla większości z was to pierwsza praca bądź żadne z was nie pracowało w firmie pod presją czasu i nawału obowiązków ( z których z resztą masz pieniądze) jeżeli potrafisz to otrzymasz przyzwoitą wypłatę, ale trzeba się postarać a to dla większości widzę problem :), że szef ma swoje humory trudno ma do tego prawo jest człowiekiem takim samym jak każdy z nas, pracowałem na kierowniczym stanowisku i niejedno krotnie krzyczałem na pracowników z tego lub innego powodu, ale od (usunięte przez administratora)można się wiele nauczyć trzeba tylko chcieć, długo myślałem czy dodać ten komentarz ale krew mnie zalewa jak czytam wasze wypowiedzi. Pozdrawiam i powodzenia w znalezieniu pracy gdzie płacą za nic :)))))

ciekawy
@Konrad 10.12.2013 21:23

Kolego (usunięte przez administratora)a Twojej siostrze nie podobało się w salonie drzwi, że tak szybko zniknęła i na swoje miejsce brata wpakowała?? hahaha

@ciekawy 10.12.2013 22:18

Ciekawy, zacznijmy od tego, iż nie mam siostry :) no chyba, że o czymś nie wiem :D więc jeżeli jesteś niedoinformowany to nie wypowiadaj się :)

kumpel z czerwonym krawatem

julus mordo ty moja ile taki mustang pali?

ffgfgf

Bardzo dobry prawcodawca

haha
@ffgfgf 29.10.2013 11:53
Bardzo dobry prawcodawca

gdzie?????

konsument

postrasz sądem, odbierz kasę z zaliczki i idż do jakiegoś porządnego salonu, bo ten do takich widać nie należy, podobnie jak ten we Wrocławiu!

robcio

nie znalazłem ŻADNYCH ogłoszeń o pracę w salonie drzwi.pl w Warszawie???!!!! ktoś wie coś o zatrudnieniach tam???

wacek

przesz jeszcze nie otwarli tego saloonu we wawie

warsiawiak

we warsiawie podobno cus otwieraja ale otworzyc nie moga bo cały czas podane otwarcie wkrótce taki to saloon hehe

były montażysta

W tej firmie jest teraz tylko jedna pani z długim stażem pracy, obecna Pani Kierownik salonu, dziewczyna mądra, miła i bardzo ładna, reszta Pań to same nowe osoby w tej firmie, więc rotacja ludzi jest tam ogromna, zresztą montażystów także, bo warunki są marne i ludzie uciekają do konkurencji, taka to prawda o tej firmie.

Slaydeka

A to nie moja firma i płaca nie powala bym tam sobie namiot miał rozbić i brać to wszystko na odpowiedzialność.

samopał

anonim - 2013-07-03 01:50:59 zorientowana,mozesz podzielic sie wiedza na temat firmy opowiedz cos o umowie z firma DRZWI.PL ,ile wynosi stawka za godzine pracy,jaki stosunek ma szef do pracownic itp...dziekino comments

rotacja

rotacja, rotacja, rotacja...

ella

Wie ktoś jakie są zarobki w Drzwi.pl ? Jakie warunki itp ?

Zostaw opinię o Salon DRZWI.PL - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon DRZWI.PL