Opinie o Lustrex Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Lustrex Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lustrex Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lustrex Sp. z o.o. w Wrocław

Max byly KLIENT Nowy wpis

tak jak tutaj niektozy panstwo pisza biora zaliczke i pozniej juz maja klienta w garsci przywioza material i nie wiedza co sie z czym je wiec material stoi niszczeje a panowie pracy nie wykonuja poniewaz nie ma w tej firmie fachowcow to jest zbieranina lacznie z szefem .Szef jest nie zdolny do wykonania jakiej kolwiek pracy bo sie nie zna i ze wzgledow zdrowotnych nie moze a pracownicy to zbieranina ktora nie ma zadnego zawodu wiec w Lustrexie dostali zatrudnienie tak ja to widze i wiekszosc ich klientow

V jak...

Witam prosba o kontakt, jestem w podobnej sytuacji. Moze razem cos zdzialamy...: sajonadalustrex@gmail.com

miexu Nowy wpis

Zapomnij juz o tej zaliczce i idz od razu do adwokata!

Jak jest z pakietem medycznym w Lustrex Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Pakiet medyczny Nowy wpis

Firma z cała pewnością może doprowadzić do stanu rozstroju nerwowego - nic ponadto nie zapewnia!

Wiecie, czy Lustrex Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Przecież firma została zlicytowana w styczniu. Jeżeli dają ogłoszenia o pracy to na bank ich kolejne (usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Lustrex Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Artur

Czy firma nadal istnieje?

niestety tak
@Artur

niestety tak i dalej robią co robili tyle że pod innym szyldem.

Mateusz

Jakie macie stawki na początek w firmie?

UCIEKAJ

Ważna informacja! Firma obecnie działa pod szyldem GLOBAL GLASS pod tym samym adresem wykorzystując portale typu FIXLY i OFERTEO. (usunięte przez administratora)

klient

Wpłaciłam firmie Lustrex zaliczkę na szybę w kuchni. Nie mogę się doprosić, aby zrealizowali zamówienie, nie odbierają telefonów. Czekam już 3 tydzień i nic.

Krzysztof

Bardzo zaniepokoiły mnie Wasze wpisy o rzekomych utratach zaliczek, które wpłacamy za wykonanie usług firmie Lustrex. Zastanawia mnie, jak to możliwe, że firma istnieje, skoro robiłaby takie rzeczy? Proszę o rozwinięcie wypowiedzi w tym zakresie.

Krzysztof

W Twoim przypadku, jak wyglądała cała sytuacja? Może zapytam inaczej. Jak to się stało, że w ogóle trafiłeś na usługi firmy Lustrex i co więcej zainteresowałeś się nimi? Chciałbym poznać Twoją sytuację w tej sprawie.

Krzysztof

W dalszym ciągu próbuję dowiedzieć się czegoś więcej o sytuacjach, które zostały przedstawione w tym wątku. Może Ty zechcesz podzielić się swoją wiedzą na temat funkcjonowania firmy Lustrex? Może dowiem się czegoś nowego.

Karol

Wiecie może, czy firma poszukuje aktualnie nowych pracowników? W internecie niestety nie ma żadnej informacji na ten temat, więc może ktoś na forum będzie umieć odpowiedzieć.

@Krzysztof

Dzień dobry, na Pana pytanie niestety nikt nie zna odpowiedzi. Firma wielokrotnie była zgłaszana do PIP-u oraz posiada szereg wyroków sądowych, zarówno ze strony klientów jak i pracowników.

@Były pracownik Z jakiego powodu? Ale Lustrex nadal przyjmuje nowych pracowników?

Ryszard

Czy tylko negatywne wpisy są prawdziwe? Nie ma idealnych firm tak jak nie idealnych pracowników!

Dominika

W dzisiejszych czasach rzadko się zdarza tak profesjonalne i rzetelne podejście do klienta jakie ma firma LUSTREX. Zamawiałam lustro oraz szybę prysznicową o wymiarach ponad 2,60cm z realizacją w Legnicy. Żaden szklarz z Legnicy nie chciał się podjąć wykonania szyby od podłogi do sufitu bez górnego wspornika. Tacy niestety w mojej miejscowości specjaliści.... Panowie przyjechali na pomiary, doradzili i wykonali. Bez najmniejszych zastrzeżeń, super kontakt z firmą. Ekspresowe wykonanie. Dziękuje za owocną współpracę, będę polecać wszystkim !!

Wojciech
@Dominika

Dziękuję za Twoją opinię. Jenak prosiłbym o wypowiedzi na tym forum pracowników firmy. Skupiamy się tu przede wszystkim na sprawach pracowniczych, rynku pracy i rozmawiamy o warunkach zatrudnienia w firmie. Interesują mnie takie aspekty pracy, jak wynagrodzenie z dodatkami i atmosfera w firmie. Czy można podnosić kwalifikacje zawodowe i brać udział w szkoleniach branżowych? Każda informacja będzie cenna i pomocna.

klient
@Dominika

(usunięte przez administratora) Retoryka tego wpisu jasno wskazuje że jest subiektywny i napisany przez pracownika Lustrex. Ta firm nigdy nic nie zalatwila z dnia na dzień, a realizacja zlecenia nawet za (usunięte przez administratora)zl trwa miesiacami lub nawet nie jest wykonana wcale.

Klient

Zamówiłem lustro z montażem, firma nie poinformowała że akrylowanie jest dodatkowo płatne. Normalne złodziejstwo, ale o zaliczkę potrafili się dopominać nawet po jej wpłacie bo nikt nie raczył sprawdzić. Jesteście normalni (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora).

Elżbieta

Czy ktoś z użytkowników może wypowiedzieć się na temat obecnej sytuacji w Lustrex? @nick, przypominam, że wypowiadasz się na forum publicznym i zaakceptowałeś regulamin serwisu GoWork.pl. Nie obrażaj innych użytkowników forum. Wszystko można powiedzieć w sposób kulturalny. Link do regulaminu dla przypomnienia https://www.gowork.pl/regulamin

Elżbieta

Czy któryś z użytkowników posiada wiedzę na temat aktualnej sytuacji w Lustrex? W Internecie ciężko znaleźć rzetelne informację na ten temat. @Były pracownik, @007, może ktoś z Was mógłby wypowiedzieć się na ten temat?

Elżbieta

@Pracownik, zachęcam Cię do podzielenia się z nami bardziej obszernym komentarzem, chętnie dowiemy się więcej w tym temacie. Zapraszam także inne osoby związane z firmą Lustrex do nowych wpisów w temacie obecnego rozwoju tego pracodawcy, kwestia aktualnych warunków pracy również będzie istotna w tym wątku.

Znam bardzo dobrze współwłaścicielkę, jej historię, firmy które zakładała(usunięte przez administratora) Ciężki temat ale życzę powodzenia.

@007

Czy mógłbym prosić o przybliżenie tematu, poprzez wysłanie wiadomosci na wskazany powyzej adres email? Bylbym wdzieczny za konkretne informacje. Dziekuje i pozdrawiam

Bingo! :) , dzięki za kontakt. Skontaktuję się na pewno w ich sprawie

Byłem widziałem potwierdzam.

Wszystkie negatywne komentarze są prawdziwe klientów jak i pracowników. (usunięte przez administratora) Jak pracownik odchodzi to narzekają na niego nowym pracownikom że był nie kompetentny i narobił szkód itp. ODRADZAM!

Firma nie wywiązuje się z terminów zamówień składanych przez klientów,(usunięte przez administratora) Bardzo mi przykro,(usunięte przez administratora)

Proszę nie wierzyć w pochlebne komentarze, ponieważ na polecenie przełożonych, zostały one napisane przeze mnie i moich znajomych. Jako były pracownik biurowy, pozwolę sobie na napisanie kilku słów prawdy, aby ostrzec zarówno przyszłych pracowników jak i klientów. (usunięte przez administratora) 2) Polityka firmy, polega na obiecywaniu szybkiego terminu realizacji w zamian za pokaźną zaliczkę lub płatność z góry. W przypadku bardziej wymagających zleceń, wykraczających poza wykonanie jednego prostego lustra, wywiązanie się z umowy jest niemożliwe. Lustrex uwielbia się zasłaniać regulaminem wiszącym na ścianie w biurze (zawarcie umowy wiążę się z jego akceptacją, jednak nikt o tym nie informuje) który głosi, iż usługa może trwać do 55 dni roboczych a nawet i dłużej, jeśli zajdą szczególne okoliczności. Przytoczone szczególne okoliczności, to prawdzie pole do popisu, dla wyobraźni pracownika biurowego. (usunięte przez administratora) 3) Klient firmowy zawsze ważniejszy niż indywidualny. Lustrex stale miał opóźnienia, wynikające z przyjmowania sporych inwestycji, stąd stanowiły one priorytet. Wielokrotnie musiałem odpowiadać zarówno przed firmami jak i standardowymi klientami - Ci pierwsi byli poszkodowani ze względu na opóźnienia, zaś Ci drudzy nie mogli wybłagać realizacji usługi, ponieważ byli mniej istotni aniżeli firma X. (usunięte przez administratora) 5) Apeluję do wszystkich poszkodowanych klientów oraz pracowników, aby napisali do mnie na adres mailowy: lustrex.skarga@gmail.com (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Elżbieta

Jakiś czas temu widziałem ofertę pracy w firmie Lustrex we Wrocławiu, czy udzieli mi ktoś informacji jak wyglądają sprawy dodatków do płacy? Co z przerwami oraz do kiedy jest wynagrodzenie? Za nowe informacje w tym temacie będę niezwykle wdzięczna.

ŻENADA!!! Nie kupujcie u nich nic!!! P(usunięte przez administratora)Ale ważne, że nowy mercedesik stoi pod bramą;) Lustra wątpliwej jakości, z racji tego, że właściciele zamiast zainwestować w kamienie do szlifierki i maszyny robiącej fazę wolą płacić leasing za nowe autko, jeździć do mcdonalda i kupować bzdety dla węża którego mają w biurze;) Nie dotrzymują terminów realizacji! Ekipa nie ma pojęcia jak zamontować chociażby kabinę prysznicową, wiem bo miałem to robić chociaż nigdy wcześniej tego nie robiłem, ani nikt mnie nie poinstruował jak to robić ani dwóch kolegów z którymi to robiłem. Serdecznie odradzam!

@były pracownik

Jeśli nie znasz całej załogi, nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Twoja wypowiedź pokazuje żenujący poziom IQ

Zostaw merytoryczną opinię o Lustrex Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Lustrex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lustrex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Lustrex Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Zagony 16
    54-614 Wrocław