Opinie o ZF Group w Bielsko-Biała ul. Konwojowa 94

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ZF Group. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ZF Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZF Group w Bielsko-Biała ul. Konwojowa 94

SURowy

ja chciałbym pozdrowić pana romana z magazynku nie wiem po co w ogóle tak niesympatyczni ludzie pracują z ludźmi skoro nie lubią ludzi

Ahmed

zdyskredytować Synonimy do słowa zdyskredytować 1. skompromitować, ośmieszyć, wyszydzić, zniesławić, zrobić komuś wstyd, popsuć komuś reputację, zaszkodzić czyjejś reputacji, splamić honor, zababrać opinię, podważyć czyjeś zaufanie, podkopać czyjś autorytet, zrobić z kogoś pośmiewisko, przynieść komuś ujmę, ściągnąć/zrzucić coś/kogoś z piedestału

Załamana

Jak widzę te teksty tutaj o rozrzutniku (usunięte przez administratora) to odrazu kojarzy mi sie tylko jeden odważny który w busie pracowniczym obgaduje wszystkich. Sluchanie tego co on i z kim nie robił.. aż mi go żal. Wsiada do busa, bgaduje wszystkich a potem w pracy obgaduje was. Naprawde ludzie, ogarnijcie sie troche, myślicie zę jak obgaduje z wami kogos to was juz nie obgaduje jak zamkną sie inne drzwi? To właśnie przez takich cwaniaków zza zamknietych drzwi większość nas kobiet nie ma szacunku do mezczyzn

Bbb
@Załamana

Akurat wyżej wymienieni liderzy w 100% zasłużyli sobie na takie opinie, stosując (usunięte przez administratora) wobec pracowników, poniżając ich oraz posiadając swoich ulubieńców.

Ranking Gwiazd

Chciałbym Ogłosić wyniki konkursu na lidera roku, zwycięzca zostaje Myszka a nagrodę pocieszenia za udzielanie się na forum otrzymuje kra kra, dla zwycięzcy oprócz grabi i rozrzutnika (usunięte przez administratora)dodajemy także marker do pisania godzinowek, a jako nagrodę pocieszenia dla Kra Kra mamy Misia Kolorowego, nagrody do odbioru w Damskim Kiblu drzwi numer 2

Mouse
@Ranking Gwiazd

Kiedy mogę odebrać nagrodę ?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Kra Kra

Nie mam kim robić a mi agencyjnych zwalniają co jest grane sam mam na maszynie stać? Czy Asystentkę ustawiać bo kto mi wtedy sztuki policzy ja wolę jak ona liczy bo wtedy ciekawe wyniki wychodzą:)

Mokotów

Zapytaj Misia Kolorowego czy stanie na maszynie

OLX

Ludzie zadam wam pytanie, po co wy pracujecie jeszcze dla tej firmy ? Robia z wami co chcą, robicie po 700 sztuk za pare lat wam kręgosłupy siada, jest tyle ofert pracy za takie same pieniądze a wy dalej się męczycie w tym (usunięte przez administratora)

łysy
@OLX

no właśnie problem polega na tym że ciężko jest znaleźć lepszą robotę bez wykształcenia za te pieniadze zakład jest czysty, w miarę ergonomiczny, praca jest jedynie dokładna i trzeba ją robić szybko

Łysy do kawiarni
@łysy

Motoryzacyjny koncern ZF obiecuje zainwestować 230 mln zł w strefie ekonomicznej

łysy

mnie? nie, absolutnie nie a poza tym za co? że wam ktoś napisze jak jest to zaraz musi być chory wpis

Kra Kra

Zmiana C : 01.Ja Wiadomo:) 02.Moja Asystentka:):) 03.Arktos Von Tabaluga.:):):) 04.Camilla:):):):) 05.Nagroda specjalna dla Naszego Kochanego Kierownika za to że Nas Posiada i zawsze może na Nas Liczyć a ja na jego stołek przy nadarzającej się okazji:):):):):)

Don Kasjo
@Kra Kra

Panie kra kra widze ze pana aspiracje na lidera roku sie nie zmienily ale niech pan nie miesza w to liderow z pana tabeli z miejsca trzeciego i czwartego i kierownika, tabela jest prowadzona tylko i wylacznie z jednego konta prosze mi tu cukierkow z blotem nie mieszac

@Don Kasjo

Racja Don Kasjo wycofuje dwa ostatnie miejsca a o stołek walczyć już nie będę w końcu jak tak dalej będą zwalniać tak jak Ukrainę teraz to za niedługo stołek zmianowego zajmie jego przełożony.

Pan

Zacznijcie walczyć rozum lepiej

Uwaga

Jesteście naprawdę wartościowymi ludźmi nie dajcie sobie nikomu w mówić że jest inaczej mimo tego co tam się dzieje

Karolinaaa

Jeżeli jest problem w pracy- to zgłasza się to do przełożonego- a nie wypisuje jak „ofiara” w internecie anonimowo żale do kogo? Przecież żeby zareagować trzeba znać problem. Jak ktoś nie potrafi się odezwać to później ma problem.

Miesięczny
@Karolinaaa

Niestety problemu do przełożonego lub wyżej anonimowo złożyć się nie da dlatego ludzie piszą tutaj bo może ktoś z góry wkoncu zauważy co się dzieje w tym zakładzie

Zmiana B
@Karolinaaa

O ile mi wiadomo, to na jednego z liderów zmiany B, skargi były zgłaszane wielokrotnie na przestrzeni ostatnich trzech kierowników, nikt nigdy nic z tym nie zrobił, ani nie zgłosił sprawy wyżej. Pan nadal beztrosko jest Panem i władcą na swojej linii pomiatając i zastraszając ludzi. Wysłuchując opowieści ludzi którzy tam pracują, nóż otwiera się w kieszeni. W taki przypadku trudno wymagać zaangażowania w pracę, każdy tylko chce odbębnić 8 godzin i uciekać jak najszybciej.

Starszy
@Zmiana B

Na zmianie C byly podobne sytuacje gdzie operator poszedl zglosic problem do dyrektora, dyrektor zostal zwolniony a lider dalej sprawuje funkcje na tym samym stanowisku

Rotacja
@Zmiana B

Albo lider się dowiaduje o skardze i prześladuje jeszcze bardziej pracownika, Np ustawiając go cały czas na najgorszych maszynach lub dając beznadziejne rotacje typu sobota na nocce a wolne na 1 zmianie.

Masa
@Rotacja

To prawda

Jezusek

Problem tyczy się jednej konkretnej lini na konkretnej zmianie krótko MQB zmiana C i problemem są liderzy i operatorzy i to powie każdy z innej lini kto przyjdzie na MQB na jeden dzień.

Awaria
@Jezusek

Moim zdaniem tyczy się wszystkich volskwagenow:

Ranking ... Hmmm jak się o nim dowie pan lider K.W z zmiany C to pewnie będzie zbierał głosy na całej hali ???????? jak kiedyś gdy chciał żeby go wybrali liderem roku ????????... Nie polecam zakładu szczególnie zmiany C czysta patologia zakładowa... Ludzie zastraszeni. Boją się iść wyżej żeby potem nie stracić pracy... Na zmianie C człowiek zajmujący się sprawami społecznymi nie reaguje na sygnały które dochodzą zapewne do tej pani. Szkoda bo ludzie są super na tej zmianie ale poszczególne jednostki powinny się leczyć psychiatrycznie . Pozdrawiam

Ranking Gwiazd

Regulamin konkursu nie mówi o tym ze nie można chodzić po zakładzie i prosic o głosy, każdy ma swój sposób na zbieranie głosów i jeśli uda mu się wygrać dzięki temu sposobowi to chłopak wzbogaci się o łopatę i rozrzutnik gnojuuu

Maseczka

Można głosować na zdegradowanych liderów ?

Konkurs
@Maseczka

Nie nie wolno głosować na zdegradowanych liderów ponieważ przeszli na dobrą stronę i zostali ludźmi

Konkurs

Zasady konkursu 1glosy do końca miesiąca termin 2lider ma prawo głosu na samego siebie 3 głosy będą liczone komisyjnie publicznie wyłonimy zwycięzcę Który otrzyma grabie i rozrzutnik i darmową wizytę psychologa 4podajemy inicjały Zapraszamy wszystkich

Ręka

Głosowanie trwa do 30.06, tabela będzie aktualizowana codziennie

Ranking gwiazd

Zróbmy konkurs na naj lidera ze zmiany c. Niech wygrany otrzyma uścisk ręki (usunięte przez administratora) oraz bidon. Głosujemy za pomocą łapek w górę przy inicjałach lub pseudonimach Ja głosuje na (usunięte przez administratora)

Twój stary Kra Kra::)

Seba błagam twój przez ó a nie u :::))))

Kadry
@Ranking gwiazd

Dodaje pana k. W.

Tabela
@Kadry

Wyniki Głosowania przedstawiaja się następująco Ka War - 1 Pan K W - 1 Czekamy na decydujący głos, Bidon i rozrzutnik (usunięte przez administratora) czekają na zwycięzcę, jest o co walczyć

Bbbb
@Ranking gwiazd

Mi się ciężko zdecydować między bufetowa a parszywkiem

Noga
@Tabela

Pani KaWar wygrywa! Zapraszamy po odbiór bidonu i rozrzutnika. Prosimy zgłosić się do biura kierowników, oczywiscie na przerwie aby nie tracić czasu pracy.

Nikita

A gdzie bezpieczeństwo klienta.? Liderzy co chcą to robią. A kierownicy na to przymykają oczy.Czy mają zezwolenie od góry!?

To norma w tym zakładzie…tak samo jak kiedyś na vw2 był lekko odkręcany ARS (chyba tak się nazywała ta śrubka montowana na ws80?) tylko po to aby sztuka nie odpadła na Rake. Oczywiscie po przejściu przez ta stacje śrubka była dokręcana wkrętarka.

Joker

Chyba wiadomo kto pracuje na stacji 120 gdzie wiązki są montowane wiec nie dziwi mnie taka reakcja lidera :):):):)

Kiedy to się skończy ?

Nie pierwszy nie ostatni raz takie sytuacje miały miejsce tylko nie zdają sobie sprawę że to jest umyślne spowodowanie zagrożenia za co grozi sprawa karno sądowa odpowiedzialność cywilna .Już dawno ta zmiana powinna zostać rozebrana przecież ci liderzy tam to paranoja Bufet szwedzki Co to ma być ci ludzie masakra cała zmiana C patoe w tym zakładzie umiejętności się nie liczą predyspozycje tylko oczernianie poniżanie ludzi donoszenie kręcenie afer jeśli posiadasz jedna z tych umiejętności aplikuje CV w kadrach jak naj prędzej zgłoś się już teraz do wygrania grabie i rozrzutnik gnojuu

Słodziak

Dodać można tyle patologia,cudowne obrazki są na zmianie B..pani M jest zachwycona cała sytuacja:)brawo

Słodziak

Piękne romanse można zaobserwować młody chłopak i mężatką (usunięte przez administratora).czy w pracy dopuszczalne są takie sytuacje a liderka podsmiechuje się pod nosem;)

Nikita

Połowa liderów ze zmiany C do zwolnienia. Brak standardów pracy, brak umiejętności pracy w grupie.Jeżeli zostałeś liderką - liderem to daj przykład. A nie wyżywaj się na ludziach. Bo jakby nie było to oni na was pracują..

Pershing
@Nikita

Nie do zwolnienia, tylko na maszynę i stać całe 8 h za nimi ze stoperem a jak się im zachce siku albo to drugie to powiedzieć ze teraz nie mam czasu bo muszę iść zapalić, 36 sekund i jazda

Zostaw merytoryczną opinię o ZF Group - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w ZF Group?

Zobacz opinie na temat firmy ZF Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 232.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZF Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 210, z czego 16 to opinie pozytywne, 79 to opinie negatywne, a 115 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZF Group?

Kandydaci do pracy w ZF Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZF Group