Opinie o Multi Inicjatywa sp. z o.o. w Chorzów

Ogólnopolski pośrednik finansowy dla firm zajmujący się pozyskiwaniem finansowania dla swoich klientów. Fachowe doradztwo kredytowe dla firm.


Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multi Inicjatywa sp. z o.o. w Chorzów

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.
 Pytanie

Wiecie, czy Multi Inicjatywa sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak wygląda sprawa grafiku w Multi Inicjatywa sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Mika Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Niestety nie

K

Kiedyś pracowałem w tej firmie, jeszcze w Tychach. Z tego co wiem to firma się mocno zmieniła. Po pierwsze jest tylko jedna właścicielka, po drugie inne produkty do sprzedaży i po trzecie atmosfera mega na plus. Podobno ludzie pracują tam stale bez takich rotacji jak było wcześc8iej. Słyszałem też że zarobki są przyzwoite i że nie ma miesiąca zeby ktoś nie został bez wypłaty. Aaa.. no i wszyscy są na umowach o pracę i mają podstawy. Nie wiem czy to prawda - tak tylko słyszałem. Wiem, że teraz maja nowe biuro. Podobno generalnie jest ok

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Dżolo żigollo
@K

Podobno, podobno, podobno, co to szefostwo się nałykało że każe pisać takie wyważone pochwały swoim klakierom zamiast iść po całości, że to najlepsza firma pod słońcem i że jest tak słodko i empatycznie że do domu nie chce się nawet wracać bo jest lepiej niż u mamy :)

Wojtek Nowy wpis
Były pracownik
@K

podobno...podobno....podobno....

gość

Widziałem ogłoszenie specjalisty ds. sprzedaży. Oferta wygląda ok, ale ktoś wie jak to wygląda w rzeczywistości?

HR Multi Inicjatywa sp. z o.o.
@gość

Potwierdzamy, że obecnie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży. Przez pierwsze 3 miesiące proponujemy zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z wynagrodzeniem podstawowym 925 zł brutto. Po okresie próbnym zostaje zawarta umowa o pracę oraz pracownik otrzymuje kartę opieki medycznej Medicover. W każdym okresie zatrudnienia (czas próbny, umowa o pracę) pracownik otrzymuje wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od sprzedaży. Najważniejszym atutem pracy jest otrzymywanie kontaktów do klientów bezpośrednio zainteresowanych kredytowaniem. ps. wyślij swoje CV to być może przekonasz się jak to wygląda naprawdę :)

Dżolo żigollo
@HR Multi Inicjatywa sp. z o.o.

925 zł to za dużo, człowiek jest leniwy z natury, więc jak sypniecie taką kasą to ciężko mu będzie zakasać rękawy bo się rozpije, pójdzie w cug, albo kupi sobie jakieś fajne auto i pojedzie w świat. Bez przesady, dajcie 100 zł, wystarczy, pracownik musi wiedzieć gdzie jest jego miejsce i powinni doceniać łaskę szefa i szefowej :) szkoda że w tym kraju takie chore ustawy piszą że musi być minimalna krajowa i ubezpieczenie społeczne ... choć pewnie wiecie jak to ominąć i zaproponować na przykład pracę na pół etatu, przy czym pozostałe pół pracownik przepracuje 'charytatywnie' :D

karolina
@Dżolo żigollo

Każdy pracownik ma umowę o pracę z wynagrodzeniem podstawowym 2200 zł. Do tego dochodzi prowizja.

Natalia
@karolina

2200 brutto czy netto ? :)

Pracowni
@Dżolo żigollo

Szefowa kupuje T-shirty za 480zł a sama placi 925 na życie przez miesiąc

karolina
@Pracowni

Witam, Niezależnie od ubioru właściciela (bo nie widzę zależności między jednym i drugim) pragnę poinformować, że w chwili obecnej wygrodzenie zasadnicze pracownika zatrudnionego na stanowisku doradca kredytowy wynosi 3500 zł brutto, do tego dochodzi wynagrodzenie prowizyjne za sprzedaż. Wynagrodzenie zasadnicze na "wyższych" w hierarchii stanowiskach wynosi około 7000 zł brutto plus premia. Mam nadzieję, że odpowiedź rozwiała Pana/Pani wątpliwości co do wysokości wynagrodzenia w naszej firmie.

Doradca Kredytowy
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Punktualnie, rzeczowo ale jednocześnie na luzie. Pani, że którą rozmawiałem w porządku

Pytania

O doświadczenie, o życie prywatne, ile chciałbym zarabiać

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
logo firmy Account Manager
Warszawa
IQFM Sp. z o.o.
(173 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Serwisant rowerowy
Warszawa
Kross S.A.
(833 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
(8 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Mateusz
Inne

Od czego zależy wynagrodzenie w tej firmie ?

karolina
@Mateusz

Wynagrodzenie składa się z części podstawowej oraz zmiennej prowizyjnej, uzależnionej od sprzedaży. Wynagrodzenie podstawowe w tym momencie dla doradcy klienta (kredytowego) wynosi 3500 zł brutto. Do tego dochodzi prowizja od sprzedaży.

Iza
Inne

Dobrze jest oceniana firma w internecie, może podpowiecie czy warto starać się o pracę?

anonim

(usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
pracownik

Potwierdzam - po 3 miesiącach umowa o pracę. Jest podstawa, ale musisz liczyć na sprzedaż to wtedy zarobisz dużo. Czy stresujące? Jak każda robota polegająca na sprzedaży, choć generalnie atmosfera w biurze bardzo luźna.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Dżolo żigollo
@pracownik

Na czym polega luz atmosfery? na tym że szef może rzucać niewybrednymi sexistowskimi żartami do współpracownic i klepać je po intymnych częściach ciała? Czy na tym że kochanka stojącego na górze chierarchii może wygadywać mniej lub bardziej zawoalowane komentarze na temat wygladu i zachowania kolegów i koleżanek? :) Chyba że mówimy o klasycznym 'kontrolowanym korpo luzie' gdzie każda małpa niczym w zoo próbuje udowodnić że jest sprytniejsza od pozostałych

Karolina
@Dżolo żigollo

To chyba nie o Multi inicjatywie ???? bo tu akurat jest szefowa ???? może chodzi o inna Multi inicjatywe lub firmę o podobnej nazwie będącej funduszem ?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Nowy

Byłem na rozmowie w tej firmie. Nowoczesne biuro, mili ludzie i dobre warunki pracy. Zdecydowanie to praca dla ludzi zmotywowanych do roboty i chcących dużo zarabiać. To nie jest grzanie stolka i przerzuxanoe papierów - lenie odpadają. Bardzo mi się podobało

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Dżolo żigollo
@Nowy

to dlaczego nie pracujesz skoro ci się tak podobało leszczu? :) hmmm może zwyczajnie piszesz te komentarze dla podpuchy żeby zrobić ludziom wodę z mózgu :D Po komentarzach widać że firma 0 (słownie: zero) konkretów. Szukają młodych i naiwnych skuszonych rządzą bogactwa niczym z filmu Wilk z Wallstreet. Tyle że na tych warunkach które proponuje ta firma to będzie bardzo głodny wilk którego będzie co najwyżej stać na suchą bułkę na śniadanie i polizanie wieczka z sushi które właściciel kupił sobie na śniadanie w kauflandzie. Ot taki przaśny, swojski "boiler room" :D. Chyba że będziesz mieszkał do osiemdziesiątki u rodziców (sztucznie podtrzymywani przy życiu żeby emeryturka nie uciekła :D ), wtedy z tego 2000 zł pensji uzbierasz za jakiś czas nieco, żeby kupić sobie 10 letniego Opla :) P.S. Dużo dla Ciebie to ile? 4? 5 tysięcy zł? widzisz synku, dla mnie minimum socjalne w tym kraju to 3000 zł na osobę, ale ktoś kto nie rozumie tego jak stworzony jest ten świat zawsze da sobie wcisnąć poczucie winy i slogan że: "Trzeba się cieszyć z tego co się ma" ...

Piotr
Inne

Firma ma bardzo dobre opinie w internecie wystawione przez klientów a ponad to jest dobrym pracodawcą!!P

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
erd34

Lubię atmosferę w Multi Inicjatywa sp. z o.o. za: Polecam portal(usunięte przez administratora) gdzie można uzyskać wiedze na temat pożyczek online i firm pozabankowych.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Agata
Inne

@Karolina, czy pracę jako doradca finansowy w Multi Inicjatywa można wykonywać w niepełnym wymiarze godzinowym? Czy w Twoje ocenie prowizja w tej firmie jest satysfakcjonująca? Proszę Cię o kilka słów w tych kwestiach.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ktos
@Agata

Karolina= Pracodawca

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie Multi Inicjatywa sp. z o.o.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym osobom w uzyskaniu informacji o firmie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Karolina
@Administrator

Jest to pośrednictwo finansowe skierowane głównie do firm. Firma zatrudnia doradców w oparciu o umowę o prace. Wynagrodzenie składa się z podstawy i części prowizyjnej.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zainteresowana
Inne

Jaki jest powód, że tak rzadko piszecie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
kandydat

Wybieram się na rozmowę do tej firmy. Ktoś ma jakieś wskazówki?

Loko
@kandydat

Nie oczekuj rozmowy typu wskaż sposoby pozyskania klienta. Normalna rozmowa o Tobie i o tym jak widzisz pracę. Ewentualnie później drugi etap.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
JK

Polecam, fajna, swobodna atmosfera i dobre zarobki - ponadprzecietne jak na branżę. Wynagrodzenia już w kolejnym miesiącu, a nie dwa, trzy miesiące po zrobieniu sprzedaży i zawsze na czas. Nowe biuro, nowoczesny sprzęt. Można wiązać przyszłość z pracą w tej firmie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
MO

Ja też byłam na rozmowie w tej firmie. Rozmawa generalnie przyjemna i rzeczowa. Pytania raczej standardowe - o doświadczenie i moje umiejętności. Warunki pracy jasno przedstawione i co miałabym robić też. W biurze ogólnie widać, że dużo się dzieje bo wszyscy doradcy rozmawiali z jakimiś klientami i byli mocno zapracowani. Widziałam na tablicy ich wyniki i były raczej duże więc chyba robota idzie. Przyznam szczerze, że chciałabym tam pracować i mam nadzieję, że do mnie zadzwonią.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Agata
Inne

@Nowy, jakie jeszcze możesz napisać informacje na temat rozmowy kwalifikacyjnej? Czy podawana jest stawka? Jak wyglądają godziny pracy? Jaki czas trzeba zaczekać na odpowiedź z firmy? Z tego co widzę firma prowadzi rekrutację głownie na stanowiska specjalista ds. obsługi klienta, ktoś z was był na rozmowie na to stanowisko?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
nowy
@Agata

Jest podawana. Proponują umowę o pracę, najpierw na okres próbny. Podstawa 2000 brutto i prowizje od sprzedaży. Z tego, co widziałem ludzie dosyć na luzie, młodzi. Fajna atmosfera, Ale jest ciśnienie na wynik. Biuro nieduże, dosyć nowe. Praca od poniedziałku do piątku, od 8 rano. Jak na specjalistę to pewnie będziesz musiała zajmować się sprzedażą. No chyba, że na telefonicznego chcesz startować to wtedy typowy pozysk. Rekrutujesz na obsługę detalu czy firm?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
zainteresowany

Zamierzam wybrać się na rozmowę bo ogłoszenie o pracę wyglada całkiem dobrze. Ktoś pomoże ? Ktoś ma wiedzę jak to faktycznie wygląda>?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
poczta01

Witam, Firma daje spore możliwości zarobku. Atmosfera jest w porządku. Jeśli ktoś szuka pracy na stałe, gdzie można się realizować to polecam.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
zainteresowana

Czy ktoś kto pracuje w tej firmie może napisać jak faktycznie wygląda praca ?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Multi Inicjatywa sp. z o.o. - Chorzów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Multi Inicjatywa sp. z o.o.?

    Kandydaci do pracy w Multi Inicjatywa sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Multi Inicjatywa sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 44 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
Multi Inicjatywa sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii