Multi Inicjatywa sp. z o.o.

Chorzów

Opinie o Multi Inicjatywa sp. z o.o.

kandydat

Wybieram się na rozmowę do tej firmy. Ktoś ma jakieś wskazówki?

JK

Polecam, fajna, swobodna atmosfera i dobre zarobki - ponadprzecietne jak na branżę. Wynagrodzenia już w kolejnym miesiącu, a nie dwa, trzy miesiące po zrobieniu sprzedaży i zawsze na czas. Nowe biuro, nowoczesny sprzęt. Można wiązać przyszłość z pracą w tej firmie.

MO

Ja też byłam na rozmowie w tej firmie. Rozmawa generalnie przyjemna i rzeczowa. Pytania raczej standardowe - o doświadczenie i moje umiejętności. Warunki pracy jasno przedstawione i co miałabym robić też. W biurze ogólnie widać, że dużo się dzieje bo wszyscy doradcy rozmawiali z jakimiś klientami i byli mocno zapracowani. Widziałam na tablicy ich wyniki i były raczej duże więc chyba robota idzie. Przyznam szczerze, że chciałabym tam pracować i mam nadzieję, że do mnie zadzwonią.

Agata

@Nowy, jakie jeszcze możesz napisać informacje na temat rozmowy kwalifikacyjnej? Czy podawana jest stawka? Jak wyglądają godziny pracy? Jaki czas trzeba zaczekać na odpowiedź z firmy? Z tego co widzę firma prowadzi rekrutację głownie na stanowiska specjalista ds. obsługi klienta, ktoś z was był na rozmowie na to stanowisko?

nowy
@Agata 26.07.2017 11:17

Jest podawana. Proponują umowę o pracę, najpierw na okres próbny. Podstawa 2000 brutto i prowizje od sprzedaży. Z tego, co widziałem ludzie dosyć na luzie, młodzi. Fajna atmosfera, Ale jest ciśnienie na wynik. Biuro nieduże, dosyć nowe. Praca od poniedziałku do piątku, od 8 rano. Jak na specjalistę to pewnie będziesz musiała zajmować się sprzedażą. No chyba, że na telefonicznego chcesz startować to wtedy typowy pozysk. Rekrutujesz na obsługę detalu czy firm?

zainteresowany

Zamierzam wybrać się na rozmowę bo ogłoszenie o pracę wyglada całkiem dobrze. Ktoś pomoże ? Ktoś ma wiedzę jak to faktycznie wygląda>?

poczta01

Witam, Firma daje spore możliwości zarobku. Atmosfera jest w porządku. Jeśli ktoś szuka pracy na stałe, gdzie można się realizować to polecam.

Nowy

Byłem na rozmowie w tej firmie. Nowoczesne biuro, mili ludzie i dobre warunki pracy. Zdecydowanie to praca dla ludzi zmotywowanych do roboty i chcących dużo zarabiać. To nie jest grzanie stolka i przerzuxanoe papierów - lenie odpadają. Bardzo mi się podobało

K

Kiedyś pracowałem w tej firmie, jeszcze w Tychach. Z tego co wiem to firma się mocno zmieniła. Po pierwsze jest tylko jedna właścicielka, po drugie inne produkty do sprzedaży i po trzecie atmosfera mega na plus. Podobno ludzie pracują tam stale bez takich rotacji jak było wcześc8iej. Słyszałem też że zarobki są przyzwoite i że nie ma miesiąca zeby ktoś nie został bez wypłaty. Aaa.. no i wszyscy są na umowach o pracę i mają podstawy. Nie wiem czy to prawda - tak tylko słyszałem. Wiem, że teraz maja nowe biuro. Podobno generalnie jest ok

zainteresowana

Czy ktoś kto pracuje w tej firmie może napisać jak faktycznie wygląda praca ?

Matrix

Jest ok, atmosfera fajna. Klienci są i produkty też ok. Można dobrze zarobić jak się pracuje.

pracownik 3

Firma jest naprawdę w porządku. Ludzie i atmosfera też. Może nie jest to wielka korporacja w nowoczesnym biurwcu z metrażem 5000 metrów, ale jest naprawdę ok. Ja też uważam, że nie jest to praca dla ludzi, którzy myślą, że sprónują i jakoś to będzie bo wszystko samo się zrobi. Raczej dla osób, które mają doświadczenie w finansach i wiedzą czym to się je. Jak ktoś zna oferty i umie gadać z klientami to ma spokojną robotę za dobre pieniądze. Najważniejsze jest to, że nie trzeba szukać samemu klientów i robić tzw. zimnej obdzwonki. Fima daje klientów i na nich się głównie pracuje. Wiadomo, raz jest lepiej raz gorzej ale jak ktoś robi co do niego należy to spokojnie 5000 zł na rękę w miesiącu ma. Fajne jest też to, że nie ma korporacyjnych wymogów typu raporty, praca z zegarkiem w ręku od do i wieczne nasiadówki. Polecam!

gość

Myślę że jest to jednak praca dla ludzi z doświadczeniem. Wtedy przychodzą, siadają i zaczynają sprzedawać. Tym bardziej, że jeśli są klienci to jest co robić. No i wtedy kasa się spina. Tym bez doświadczenia będzie trudniej. Trzeba być w miarę ogarniętym i szybko zrozumieć o co chodzi w finansach i kredytach. No i dobrze rozmawiać przez telefon. Mimo wszystko to fajna oferta.

as

wiesz nawet jak nie masz dosiwadczenia to zaoferuja ci szkolenia i to tez jest na plus bo nie dyskwalifikuja pracownika

aleksandero

Aha, czyli jak się pracuje to spokojnie te 5 tys można zarobić? Dajcie znać jak to wszystko wygląda jak mozecie, bo jest oferta jako Doradca klienta ds. mikro i małych przedsiębiorstw i nad nią się zastnawiam.

pracownikv
@aleksandero 13.10.2016 16:26

Jak będziesz pracować, robić to co trzeba, pilnować klientów i ich dopinać to spokojnie zarobisz 5 tyś a nawet więcej. To żaden problem tylko trzeba pracować a nie udawać że się pracuje. Jest kilka ofert bankowych, gdzie pracujesz na systemach i sam wprowadzasz wnioski i kilka pozabankowych, jak nie da się zrobić klienta w banku. Aplikuj jak interesuje Cię ta oferta.

xyz

Nie napiszę nic złego o tej firmie. Szefowa się nie wtrąca jak robi się swoje. Można dobrze zarobić pod warunkiem, że się pracuje. Średnie zarobki powyżej przeciętnej ok. 5000 zł albo więcej. Ale tyle mają Ci co robią swoje a się nie opieprzają. Jest kilka produktów, klienci są własni, z firmy, nie trzeba pozyskiwać. Atmosfera też ok, nie ma ciśnienie albo jakiś kwasów.

aleksandero

Ja to chętnie bym się załapał na tego senior material planner, zwłaszcza, że posiadam doświadczenie, a wypłata?

boxxx

podobno dają klientów

gość

HR Multi Inicjatywa sp. z o.o.
@gość 03.07.2016 15:03
Widziałem ogłoszenie specjalisty ds. sprzedaży. Oferta wygląda ok, ale ktoś wie jak to wygląda w rzeczywistości?...

Potwierdzamy, że obecnie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży. Przez pierwsze 3 miesiące proponujemy zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z wynagrodzeniem podstawowym 925 zł brutto. Po okresie próbnym zostaje zawarta umowa o pracę oraz pracownik otrzymuje kartę opieki medycznej Medicover. W każdym okresie zatrudnienia (czas próbny, umowa o pracę) pracownik otrzymuje wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od sprzedaży. Najważniejszym atutem pracy jest otrzymywanie kontaktów do klientów bezpośrednio zainteresowanych kredytowaniem. ps. wyślij swoje CV to być może przekonasz się jak to wygląda naprawdę :)

Potwierdzam - po 3 miesiącach umowa o pracę. Jest podstawa, ale musisz liczyć na sprzedaż to wtedy zarobisz dużo. Czy stresujące? Jak każda robota polegająca na sprzedaży, choć generalnie atmosfera w biurze bardzo luźna.

Kamil

(usunięte przez administratora) Za moich czasów było ciężko z "zrobieniem" klienta. Proces trwał długo. Było trochę dziwnych procesów. To należało by jakoś zmienić. Jednak nie narzekałem . W tej pracy trzeba mieć trochę szczęścia i być sprytnym. Należy umieć rozmawiać z klientem - inaczej będzie kicha... Osoby które chcą pracować w finansach powinny wiedzieć, że są 2 drogi. Pierwsza stała pensja z minimalna premią lub wcale , druga kasa z premii to 70% wynagrodzenia. Firma PAŃ ma taktykę drugą. Wiadomo chcą zarobić na prowizji. Tylko skąd wziąć tą kasę? Hmmm... Jeśli mamy 5 pracowników i w miesiąc uzyskamy tylko 3 klientów to logiczne ze pracodawca nie ma hajsu... To jest proste jak 2+2=4 a nie 2+2=100.. Trzeba szukać wartościowego klienta. Jestem pewny, że gdyby wszyscy wzięli się i pracowali przynajmniej 5 h coś by z tego było. Niestety dużo osób się obijało i nie było kasy na wypłaty...ale na szczęście oddali po czasie..w sumie nie wątpiłem w to że ją wypłacą. Uważam że byłem solidnym pracownikiem. Zawsze miałem jakąś sprzedaż. Niestety plan nie wypalił zawsze..ale uważam że zostałem pokrzywdzony "grupowym zwolnieniem z umowy o prace". Może bym został..na tej zleceniówce bo wiem co potrafię , ale miałem dobra ofertę z innej firmy gdzie jest mi bardzo dobrze. Jeśli tu piszą osoby które straciły prace jeszcze w 2015 roku... to ogarnijcie sie.. i zacznijcie robic cos ze swoim życiem... Przez taki hejt firma może bardzo cierpiec.. a ciagnać tak długo smrody.. jest po prostu nie fair. Dajcie żyć, bo to zacznie podchodzić pod paragraf..takie oczernianie.. Chyba że to jakieś nowe tematy...ale wątpie.. A osoby które są "konkurencja"..no cóż.. podłe..i tyle.. Pozdrawiam wszystkich normalnych. KAMIL PS. Napisałem to z WŁASNEJ inicjatywy..bo krytykować jest najłatwiej..a w internecie to już wogóle;]

pozytywny

W tej firmie nie ma pracy na sluchawce bo to nie telemarketing ,tylko praca polegajaca na kontakcie z klientem i wspolpracy z nim przez dluzszy czas.Wszyscy nieudacznicy ktorzy nie dali rady staraja sie przedstawic te firme w jak najgorszym swietle.Dlaczego te firme oczerniaja tylko Ci co im nie wyszlo?Trzeba zadac sobie pytanie?Kto chce w tej firmie pracowac to niech sam sprobuje i sam sie przekona jak jest a nie czyta tych bzdur pisanych przeztycch ktorzy chcieli miec kase ale nie chcieli nic robic-nawet kilka maili na dzien bylo im ciezko wypisac,nie mowiac o klamstwach i wyprowadzaniu list z klientami.To byl pracownik czy zlodziej?A w takich powanych firmach jak ta to takich osob sie nie trzyma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nikt NORMALNY co pracowal w tej firmie nie wypowie sie zle.

pozytywny

Kazdy kto wypisuje takie rzeczy o tej firmie jest typowym burakiem.Osoba ktora zamiast sie szkolic,wyciagac wnioski jak rowniez pracowac woli siedziec i odladac fb lub marudzic ze sie nie zarabia to nie powinna szukac pracy w takim kierunku tylko isc rowy kopac i docenic prace.Tylko nieroby wypisuja takie glupoty!!!!!

gość

a może po prostu MultiInicjatywa jest/była spółką cywilną jedna osoba wróciła do swojej wczesniejszej dzialanosci a druga zostala jako MultiInicjatywa, proste?

nic dodac nic ujac:)

Karolina

Praca wymaga sprzedaży i za tę sprzedaż otrzymuje się wynagrodzenie. Nie jest praca biurowa oparta na pensji podstawowej tylko sprzedaż pożyczek. Każdy pracownik wie, że im więcej sprzeda, tym więcej zarobi. Ważne jest to, że w przeciwieństwie do wielu innych firm z branży i banków pracownik nie ma obowiązku zakładać działalności gospodarczej. Umowa zlecenie daje mu ubezpieczenie i prawo do świadczeń medycznych. No a na dobrą pensję trzeba sobie zapracować sprzedażą.

obecny pracownik

Firma obecnie ma się dobrze, na etapie rekrutacji każdy dowiaduje się jak wyglądają wynagrodzenia. Nikt nie zapłaci wam kilku tysięcy za piękne oczy. Prowizja za "zrobione" kredyty jest uczciwym wynagrodzeniem, a te 300 zł podstawy, po wyskokach pracowników, o których mowa powyżej, to dobra podstawa. Jakby podstawa wynosiła więcej ludzie siedzieliby sobie po 8h w biurze nic nie robili, nie mieli żadnych kredytów w miesiącu a pieniądze na konto by szły. Byłoby to zupełnie bez sensu. Jeżeli chodzi o sprzęt, jest dobry, wystarczający do pracy, a może nie wszyscy tu wiedzą, że służbowy laptop i telefon jest tylko do celów służbowych, a nie np. do gier. Nie rozumiem więc po co komu coś lepszego? Atmosfera w firmie i oczernianie szefowych? Każdy ma o każdym swoje zdanie, tu się pracuje a nie przychodzi na pogawędki i plotki. Szef ma być szefem, a nie najlepszą przyjaciółką. Tak jak już wspomniałam, szefowe nic na rekrutacji nie ukrywają, wszystkie warunki są określane zgodnie z prawdą, pracuję tutaj już kolejny miesiąc i jestem bardzo zadowolona. Jeżeli ktoś chce pracować, stara się pozyskiwać klientów to będzie zadowolony z pracy, leżeli ktoś jest leniwy to zawsze i na każdą pracę będzie narzekać.

grrrr

masakra

nowy

Ludzie dajcie sobie spokój - hejt byłych pracowników - posty jeden pod drugim - godzina po godzinie. Cyrk jakiś. Ten, kto to czyta i wierzy w te bzdury jest niepoważny....

pomocny

Standardowy sprzęt - telefon + komputer np. nokia, samsung, dell, hp - standard. Abonament bez limitu

rozbawiony

pisze się "telefonicznego"

Basia

Byłam na rozmowie w tej firmie - czekam na odpowiedź - trochę demonizujecie, firma jak firma - jasne warunki i to prawda że 300 zł tak jak piszecie ale zapomnieliście o prowizjach za sprzedaż Na rozmowie ta kobitka jasno mi powiedziała że te 300 zł jest na dojazdy a pensję muszę sobie wypracować. A jeśli chodzi o pracowników to miałam kiedyś kwiaciarnie i zatrudniałam na 2 godziny dziennie dziewczynę - wiem co potrafią nielojalni pracownicy.

ciekawy

300 zł i tyle ??? żadnych prowizji ??? żadnej dodatkowej kasy ???

maks

moze sa jakies chwilowe przestoje i opoznienia, czasami sie tak w firmach dzieje, co nie znaczy ze zaraz wyplata nie przyjdzie

przesłodzone

Nie polecam tej firmy, chyba że chcesz pracować za darmo to inna sprawa. Przychylam się do opinii wcześniejszych.Niestety to wszystko prawda co jest wyżej napisane.

@admin 21.08.2015 20:25
Jesli byłeś pracownikiem firmy Multi Inicjatywa sp. z o.o. to właśnie na Twój komentarz czekamy. Zapraszamy na nasze forum....

Nie polecam.

Zostaw opinię o Multi Inicjatywa sp. z o.o. - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multi Inicjatywa sp. z o.o.