Opinie o DWD System Sp. z o.o. w Ujazd

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy DWD System Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DWD System Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DWD System Sp. z o.o. w Ujazd

Maly Ksiaze

Przyszla pora wyplat i praciwnicy sie zwalniaja bo sa non stpo oszukiwani i okradani.

Gumis

Wszystko co pisze Krol jest prawda.Ta iFrma to DNOOO I KIEROWNICTWO BANDA NIE DOUCZONYCH BURAKOW.Na niczym sie nie znaja a zgrywaja fachofcow.Idiotyzm.

@Gumis

Sami niezadowoleni a ja slyszalem że na akordzie to tak źle nie wychodzi cię.

prawdziwe DWD
@Jojo

Na akordzie to chyba wszędzie dobrze sie wychodzi, wiesz za co pracujesz. Ale żebyś za dużo tam nie zarobił na akordzie to bywają sytuacje że do południa masz akord a od południa stawkę godzinową. Albo Ci co mieli dobre zarobki na akordzie nie dostali premii na święta :))

@Jojo

Hahaha chyba sie nacpałes,chodz zobaczymy ile na nim zarobisz

@prawdziwe DWD

Niestety prawda,jednym dał po 100zl na świeta a inni nic nie dostali

Nastepca pokemona
@prawdziwe DWD

Prawda o tej firmie jest taka,ze szefostwo w ogole nie liczy sie z pracownikiem ma cie w du.ie.Pozabierali ludziom od 50groszy do 1,50 na godzinie.Jak sa w sezonie wieksze zamownienia to lize Ci tyłek a na zime traktuje Cie jak dno zabierajac pieniądze.Bhp w tym zakladzie nie istnieje a człowieka ma sie za nic dzis jestes jutro moze Cie juz nie byc bo ktos ma taki kaprys i nawet nie wiesz za co. Jeśli ma to komus pomoc i moge kogos przestrzec to zastanow sie kilka razy za czym tutaj podejmiesz prace.

XXX

HA HA HA jakie to żałosne, prawda w oczy kole i kierownictwo w akcie desperacji próbuje się wybielać tymi pochlebnymi komentarzami . Jedynymi osobami zadowolonymi z pracy w tej firmie to są dwie dziewczynki z biura które jedynie na czym się znają to donoszenie na współpracowników i podlizywaniu zadufanemu w sobie pseudo "dyrektorowi", no i oczywiście kierownik który sam się ośmiesza na każdym kroku przed pracownikami brakiem wiedzy i kompetencji. Tylko tacy pracownicy są tam doceniani a nie ci którzy się starają dla tej firmy i mają wiedzę.

Pracownik DWD

Tak jak juz wspomnialem w moich komentarzach zero hejtu i oszczerstw sama prawda. A wy dwaj powyzej chyba sami siebie chwalicie Panowie z biura zeby nie bylo ze u Was taka lipa :)

Pracownik Biurowy

Mega luźna rozmowa z całą TRÓJCĄ.

1. Czy znasz autocada? Wykonać rzuty przedmiotu. 2. Czy znasz angielski? 3. Czy jesteś gotowy założyć działalność gospodarczą? 4. Co robiłeś w poprzednich pracach?

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Pracownik DWD

Teraz rozumiem - rzeczywiście prawdziwy Król hejtu we własnej osobie. Mogę tylko potwierdzić jeszcze raz - od roku to zupełnie inna firma. Jednak od zawsze pieniądze na czas, fajni ludzie. Ciężka praca jak wszędzie, ale za obijanie się nikt nie płaci. Nikt sam nie odchodzi, więc to potwierdza, że jest O'k.

Prawdziwy Pracownik DWD
@Pracownik DWD

Po raz kolejny "kierownictwo" DWD się pogubiło i podpisuje się czyimś nickiem, aczkolwiek kopiowanie dobrze im wychodzi widać to po produktach DWD. Ale nadal z mizernym skutkiem... panowie pora wymyślić coś własnego w końcu za coś "prezes" wam płaci....

XYZ

Jarek - Królu. Uważaj bo za oszczerstwa zajmie się Tobą Prokuratura. Zajmij się nową pracą. W DWD dużo szkód narobiłeś. Pozdrowienia dla chłopaków ze stalowej i magazynu.

Pracownik DWD

Król - z przykrością stwierdzam, że niezła z Ciebie świ..a. Pewnie wywalili Ciebie za przekręty i siejesz zamieszanie. Firma jest fajna i w ostatnim roku zaszło dużo zmian na lepsze. Rynek jest trudny a Polska firma walczy z kooperacjami. Pewnie o tym nie masz pojęcia, że ten biznes nie jest łatwy, jednak na szczęście bez Ciebie i innych kombinatorów firma osiągnie sukces. Powodzenia, wielu ludzi ma pracę i jest zadowolonych :)

POWRÓT KRÓLA
@Pracownik DWD

kto jest zadowolony ??? chyba szefostwo bo zapewne nie pracownicy którym zabiera się pieniądze ze stawki godzinowej. A pojecie o tej firmie mam bardzo duże, łącznie z wyłudzaniem podatków przez nich na podstawie lewych faktur. Więc sami zadajcie sobie pytanie kto jest kombinatorem :)))

@Pracownik DWD

Nie wiem kto jest zadowolony chyba Ty zje.ie

Sokół

Jedna wielka fala hejtu wylewana przez "krętaczy" którym udawało się dość długo ściemniać po 6h dziennie ... zostali zwolnieni bo ktoś w "bandzie niedouczonej kadry" się zorientował że ściemniają i niejednokrotnie kręcą wały ... ? ludzie przeczytajcie co piszecie bo to jakiś kabaret Myślicie że jesteście anonimowi ? - sami siebie kompromitujecie Zawiść, zazdrość, zamiast starać się mieć więcej, tylko myślicie tylko żeby inni mieli mniej ... żenada

POWRÓT KRÓLA
@Sokół

Pracowałem tam i nie ma tutaj w kilku ostatnich komentarzach żadnych kłamstw i żadnego hejtu sama prawda która trochę zabolała Sokoła. A niedouczona kadra (jak to nazwał kolega wyżej i oczywiście miał racje)pozwalniała dla siebie niewygodnych żeby sami mogli kręcić na boku. Obecny dyrektor z zakładu taki jest oszczędny że śmieci z własnej działki po 50 km ciągnął na firmę żeby samemu za nie nie płacić :)))) po nocy robili lewizny i później na montaże jeździli ( mam na myśli świetliki) ale po każdym z tych montaży reklamacja :)) i na koszt biednego prezesa wysyłani pracownicy z hali żeby naprawili błędy przełożonych którzy na niczym się nie znali . I kto się kompromituje ? Teraz nawet ochrony się pozbyli więc już biedny prezes tego towarzystwa wzajemnej adoracji już w ogólne nie upilnuje. Kierownik zakładu szuja i kłamca wobec wszystkich którzy ciągle tam pracują, sam słyszałem jak miał tylko okazję i sposobność jak jechał po każdym jacy to oni słabi są i nie wiedzą co robią ( biuro Poznań pozdrawiam).

Pracownik DWD

Panowie W i D nie obcięli sobie pensji, a wręcz podnieśli pani M w końcu dobrze donosi bo tak tam się robi karierę. Co do pracy to oczywiście sezonowa, więc jak ktoś ma ochotę przyjąć się na sezon to zapraszam do DWD. Kierownictwo dramat .... na czele z panem który uważa się za dyrektora (hi hi hi) ale brak wiedzy kole tam w oczy, tego się nie nauczy w szkole tylko w praktyce. Informację o tej firmie zawarte na ich stronie mało ma wspólnego z prawdą, ponieważ jakość wyrobu od jakiegoś czasu strasznie tam kuleje, zresztą świadczy o tym brak zamówień, w tym momencie zostali tylko z odwodnieniami PE i HDPE (gdzie też szuka się oszczędności w materiale), bywało że HDPE malują i sprzedają jako PP, to tak na marginesie :) Tyle od mnie na temat tej firmy.

@Pracownik DWD

Skoro nie ma pracy ,to dlaczego pracuje cię po 10 godzin? Zapraszam do Boro jak u was tak źle.

@Jojo

Czytaj ze zrozumieniem, piszę że tu jest praca sezonowa jak komuś pasuje to zapraszam :) A co do 10 godzin to mydlenie oczu, zapytaj kogokolwiek to Ci powiedzą co się robi przez 10 godzin :) 4h pracujesz, a 6h ściemnianie - z tym że jak wiadomo ściemnianie jest bardziej męczące, ale chcąc zarobić (bo i tak coś Ci zabiorą) musisz siedzieć 10h. Firma musi pokazać na zewnątrz że tu się pracuje po 10h, a tak naprawdę wynik finansowy firmy jest marny. Jojo ile tam dostaliście na święta, bo u nas polowa dostała tylko po 100 zł bo dla reszty brakło ...

KRÓL TREFL

jakby Wam w tym DWD brakło nagle pracy to polecam wykopywać ten cały śmietnik który zasypaliście na placu przed budynkiem, tylko polecam się śpieszyć ponieważ idą mrozy i zamarza ziemia. :)

KRÓL PIK

Panie prezesie W chyba pora pójść po rozum do głowy i poszukać nowej kadry kierowniczej która zacznie traktować ludzi normalnie i zadbać o to aby Ci ludzie mieli co rozbić, bo jak tak dalej pójdzie na następny sezon wiosenny nie będzie miał kto u was pracować a za dwa lata nie będzie co zbierać z firmy DWD. Znowu sezonowe zwolnienia choć ludziom się mydli oczy i mówi że tych zwolnień nie będzie, cięcie stawek do 2 zł na godz tak się postępuje z pracownikami w tej firmie. Ciekawe czy Panowie W i D tez sobie obcięli pensje ?? :)

Gruby

Praca w tej firmie to istny cyrk.Kadra kierownicza to kolesiostwo ,osoby na tych stanowiskach nie znają sie na niczym , wieczny bałagan. Kadry jakieś baby nie doczone. Nic tylko nasłać inspekcje pracy.

@Gruby

widzę że wypowiedział się ktoś kto tam pracował albo cały czas pracuje. Krótko ale treściwie i prawdziwie :). Ktoś swojego czasu bardzo dobrze rozszyfrował skrót(usunięte przez administratora)Doprowadzą tą firmę do ruiny, jeden niedouczony głąb jest marionetką w rękach drugiego krętacza, nadwornego przewoźnika w tej firmie który nawet na transportach wykręca biednego na niczym nie znającego się tzw. prezesa.

Maras

Król Pik. Tak jak pisał jojo - zwolnij się, a nie pierdo...isz i zajmujesz etat. Ja niestety w poniedzialek dzwoniłem i dostałem informacje że już w tym roku nie przyjmują. Moich dwuch kumpli tam pracuje i są zadowoleni. Zwolnij się to może będzie miejsce.

kontra

Ci co piszą te opinie to albo ze złośliwości albo w czymś podpadli kierownictwu . Pracowałem w tej firmie krótko bo ponad miesiąc a odszedłem z przyczyn rodzinnych ale wrażenie o pracodawcy mam pozytywne . Dobra organizacja pracy pracownicy zadowoleni . Rozliczenie i zapłata uczciwa , gdy mi sie coś nie zgodziło to zareklamowałem i reklamacja była uznana a wynikło to z tego ze rozliczenia prowadziła firma zewnętrzna . Pracownicy wzajemnie sobie pomagali czyli atmosfera super . Był taki przypadek ze jeden z zaopatrzeniowców robił przekręty i go zwolnili ale nie skierowali sprawy do sadu czy prokuratury i być może to on wystawia opinię zakładowi . Laminaty cóż taka jest praca . W Niewiadowie na laminatach robiono całe skorupy do przyczep i ludzie pracowali latami i to tylko kwestia przyzwyczajenia i tyle . jest tam jeden inżynierek ze Skierniewic który trochę szpanuje . Zakład posiada stołówkę prysznice i wszelkie wyposażenie sanitarne a produkcja raczej rozwojowa .

KRÓL KIER
@kontra

Jeśli pracownicy zadowoleni i super atmosfera to Ty chyba nie w tej firmie pracowałeś. Inna firma wylicza tam wypłaty coś chyba jest nie tak w tym zakładzie skoro pracujesz gdzie indziej i gdzie indziej wyliczają Twoje wynagrodzenie . Jaka stołówka i jakie prysznice proszę Cie człowieku, chyba tylko po to aby było i żadne organa sprawdzające się nie czepiały. Prysznic jak w ZK jeden wspólny był i dla świętego spokoju zrobione są przegrody z odpadu poprodukcyjnego i płytki spadają ze ścian. Super firma to DWD skoro ktoś robi przekręty jak to nazwałeś i nie skierowano nigdzie tego. A ten inżynierek produkcję chce taką rozwojową zrobić (jak to napisałeś powyżej )że jak ludzie będą za dużo gadać i się stawiać że ich na kasę oszukuje to zapowiada ze kupi robota (np. do spawania ) i ich pozwalnia :) taki mobbing w tej firmie. Cyrk na kółkach.

pl
@kontra

Ty to chyba nie widziałeś stołówki i pryszniców u sąsiadów w CMC. Niektórzy w domu tak nie mają :D

KRÓL PIK

kontynuując moją poprzednią wypowiedź. Jeżeli masz inną opcję pracy to daj sobie spokój z tą firmą, szkoda zdrowia i nerwów na nich a jeżeli już zamierzasz tam pracować pilnuj wypłat na początku, dogaduj się i sprawdzaj czy się zgadza to na co się dogadałeś bo kroją na każdym kroku. Jak jesteś im potrzebny to będą cię klepać po dupie ale za Twoimi plecami będą już myśleć jak Cię wykręcić. A poza tym przyjdzie zima to pewnie będą zwolnienia bo dyrektor rzekł :) że bardzo żałuje że poprzedniej zimy nikogo nie zwolnił .

ryba

Ile zarabiasz ? Ja pracuje obok ... pszyszli ostatnio od was do nas do roboty i podobno juz wrucili do dwd wiec chyba nie jest tak źle jak mówisz XXX - chyba ze to nie prawda

@XXX@

Wyzysk ludzi i nic więcej. Najpierw każą pracować na nadgodziny a na koniec miesiąca ucinają bezpodstawnie premie. Trzeba mieć stalowe nerwy żeby tam pracować.

Jarek
@@XXX@

XXX - niema to jak dawać z siebie wszystko i być tak potraktowanym, ja pracuje uczciwie i nikt mi nic bezpodstawnie niezabiera. Prawowałem w kilu firmach w okolicy i moge potwierdzic ze jest ok - jedyne co - nie tolerują złodzieji.

@XXX@
@Jarek

To nie pracowałeś w DWD. Tam zabierają, nie zawsze ale jak są zbyt duże wypłaty to coś wymyślą. Możesz być sumiennym i uczciwym pracownikiem a oni i tak zrobią z ciebie złodzieja byle tylko uciąć z wypłaty.

@@XXX@

Masz rację zabierają i to świadomie a jak któryś z pracowników pójdzie że mu kasa się nie zgadza to Kierownik Zakładu Produkcyjnego ( :)) hhehehehe ) udaje że się pomylił. Ogólnie atmosfera katastrofa, kłamstwo , fałsz i obłuda . Grafik na sztywno ustawiony i nikt Cię nie pyta czy możesz pracować po 10-12 godz. Jeżeli na rynku polskim pojawi się konkurencja dla DWD to ich zniszczy ( tak jak dziej się to na rynku czeskim lub słowackim ) ponieważ to co robią to prowizorka po taniości. Kierownik ma pracowników w dupie traktuje ich jakby byli inni, zwalnia bez mrugnięcia okiem bo za bramą czeka kolejny chętny (tylko ciekawe za którą, chyba do sąsiadów ), natomiast jego zastępcy totalna masakra ludzie bez pojęcia którzy co chwila się mylą i winę zrzucają na wszystkich dookoła tylko nie na siebie. Prezes firmy bez żadnej wiedzy i pojęcia nt. tego co się tam dzieje pod każdym względem zarówno technicznym jak i atmosferą, wszyscy żyją w obłudzie i kłamstwie.

jan
@KRÓL PIK

Król PIk pracowałeś na produkcji czy w biurze?

@jan

czy to ważne gdzie pracowałem, firmę znam dobrze

@KRÓL PIK

Jak tak źle,to nie lepiej się zwolnić?

KROL PIK
@Jojo

To sie zwolnij, aha zapomnialem dodac a moze poruszyc tematu wypadku w pracy bo takowy tez mial miejsce. Poszkodowany pracownik ktory malo co nie stracil palca zostal postraszony ze zostanie zwolniony jesli w ZUSie zglosi ze mial wypadek, kierownictwo zasugerowalo mu aby powiedzial ze wypadek mial w garażu. Tacy uczciwi są.

byłypracownik
@KRÓL PIK

Pracowałem w tej firmie przez agencje. Dwie godziny przed końcem pracy dostałem telefon, że nie przedłużają ze mną umowy która kończyła mi się bodajże w sobotę. Oczywiście nikt mi nawet nie powiedział z jakiego powodu. Kierownik jak wszedł na hale nawet do mnie nie podszedł :) Anie me ani be. Jedna osoba się ze mną pożegnała ale nie będę pisał o kim mowa. Gdy chodząc jeszcze do szkoły poszedłem w wakacje do pracy ostatniego dnia mojej pracy podszedł do mnie brygadzista i podziękował za współpracę. Jedyny plus tej firmy to w miarę dobre pieniądze.

menntor

ja pracowalem w biurze i musialem odejsc, wykanczalnia psychiczna, kiepska atmosfera, ogolnie zenada

mariusz

FIRMA BEZNADZIEJNA, Pozdrawiam cały Niewiaów, umowa smieciowa,

jan
@mariusz

@mariusz, byłeś pracownikiem na produkcji? ile zarabiasz?

łukasz

Ha. Myślisz, ze oni będę czekać do wiosny żeby tobie było łatwiej inną prace znaleźć? W jakim Ty świecie żyjesz?

Zostaw merytoryczną opinię o DWD System Sp. z o.o. - Ujazd

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DWD System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DWD System Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DWD System Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Jana Henryka Dąbrowskiego 77A
    60-529 Ujazd