Opinie o GC Metal Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy GC Metal Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w GC Metal Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GC Metal Sp. z o.o. w Poznań

Praca w Jankowie ręką rękę myje wszystko idzie pod dywan kierownicto zrobi wszystko byle nikt do poznania na nich niech nie doniósł. Kto sie za duzo odzywa zostaje zwolniony wszystkie normy podkręcone w firmie tak naprawdę podstawowych rzeczy brakuje pianek streczu niestety sprzątaczka przynosi swoje środki i chemię bo nie ma czym sprzątać. Spawalnia nie miała miesiąc pasty bhp aby ręce umyc Na lakierni pracują same kobiety 3 facetów faceci chodzą w kółko ściemniają kobiety są poganiane czyszczą największy syf z ocynku w rękawiczkach jednorazowych . Pensja nie całe 3000zl nie ma premi i żadnego dodatku szkodliwego. Kierownik specjalnie zatrudnia same kobiety jest manipulantem gdy są wizytacje wyłączą swój grzjnik lub wynosi wiatrak specjalnie daje lekka pracę aby obcy widzieli ze nie maja ciężko gdyż ma zły humor daje karę na wyjście przysłowiową przerwę. Kamery sa na podsluchach kierownik lakierni i kierowniczka magazynu to para potrafia na wakacjach obserwowac i podsłuchiwać pracowników a pozniej czepiac sie ludzi najmniejszego szczegółu. Niestety nie wygodne komentarze zostają usunięte. Nie polecam pracować w tej firmie z takim kierownictwem. Główny szef z Poznania sie niczym nie interesuje.

widzę, tu dwa obozy. jedni wypowiadają się dobrze o firmie, drudzy mniej, ja to się zawsze przychylam do tych pozytywnych. Co do przerw, to żaden benefit, skoro całkiem w porządku są kierownicy, to dbają o to by pracownicy mieli szanse na awans lub co jakiś czas podwyżki?

Jaki jest wkład kierownictwa GC Metal Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

xx
@Custer

pracujesz jeszcze w tej firmie? Bo zastanawiałem się żeby tam aplikować szukali jakiś montarzystów

Pracuś

Zależy którego kierownictwa, bo jeśli tego najwyższego to bardzo duży. Ogólnie to wchodza w (usunięte przez administratora), tzn. witaja sie, zagaduja, dawaja podwyzki ale jesli jest do przekazania cos malo przyjemnego np. anulowania urlopow albo zmuszanie do nadgodzin to wysylaja swoich miszczów. Ale ogolnie nie jest zle. Firma ogolnie spoko

Jolanta
@Pracuś

Zdarza się tutaj anulowanie urlopów? Ale z jakich powodów i z jakim wyprzedzeniem odwołują wolne? Dają coś w zamian za anulowanie urlopu, np. dodatkowa premia za niedogodności?

Xyz

Żaden... w tym roku 3 handlowców położyło papiery, oraz podziękowano dyrektorowi za współpracę... atmosfera fatalna...

Jolanta
@Xyz

Wow, serio? A to jak taki pracownik odchodzi, to może firma stara się go zatrzymać? Zależy jej, aby jednak osoba z doświadczeniem nie odchodziła, może oferują jakieś podwyżki??

@Jolanta

Zostają Ci, którym zależy na firmie, na pracy w niej. Ci, którzy odchodzą, nie odchodzą -uciekają. Często czynią to, samemu nie wiedzą dlaczego. Być może przerost formy nad treścią, być może "mądrzy" doradcy. Cóż, czasem wzrok uciekinierów nie pozwala sięgnąć po za horyzont. Po czasie przychodzi refleksja, że popełniło się błąd "rzucając papierami", pozostaje złość, w konsekwencji szukanie nowej pracy i "obrabianie (usunięte przez administratora) byłemu pracodawcy. W firmie jest już mocny, zgrany zespół, będący mocnym szkieletem, który Właściciele ciągle wzmacniają. Zapraszamy do współpracy tych, którzy nie boją się pracy, nie traktują jej jak miejsce przetrwania. Jest potencjał, jest fajna atmosfera, są fajni ludzie.

Renata
@666

Ten mocny szkielet, to są pracownicy , którzy są w firmie od wielu lat? Czy jak przyjdzie nowa osoba, to tez może być w tym szkielecie? Czy taki mocny szkielet nie powoduje, że nią ma opcji awansu, no bo właśnie jest ten nieruszalny szkielet?

@Renata

Każdy nowy pracownik jest potencjalnym wzmocnieniem. Dlatego szukamy cały czas wzmocnień na wypadek "osteoporozy". Nikt nie jest wieczny, nigdy nie wiemy co będzie jutro. U nas nie szkoła gdzie emeryci blokują etaty.

Asia
@666

A co wpływa na taką fajną atmosferę? Firma na to wpływa, w sensie sa spotkania firmowe, jakieś integracje?? Czy ludzie sami z siebie chcą dbać o atmosferę czy to właśnie wysiłki firmy?

Custer Nowy wpis

Kierownik na początku będzie głaskał i motywował jak dziecko w przedszkolu a mniej więcej dwa tygodnie przed końcem umowy na czas próbny zacznie wyrastać dosłownie każdemu i będzie udowadniał jak to wszyscy są nieskoordynowani i jak to on (usunięte przez administratora) całe życie i jak stanie na środku i będzie tylko pokazywał palcem a reszta będzie latać a tak zrobią to wszystko lepiej Ukraińcy a to wszystko tylko po to żeby kierowniczek po marketingu i zarządzaniu polem namiotowym wybił wam z głowy te mityczne 3700 no chyba ,że macie tatusia w zarządzie to droga awansu stoi otworem (usunięte przez administratora)

xx Nowy wpis
@Custer

I właśnie nie bez powodu zostaje się byłym pracownikiem. Pracuję na produkcji ponad trzy lata i nie rozumiem tego typu wpisów. Każdy dział ma swojego kierownika i to są na prawdę fajni ludzie. Nie znam czegoś takiego jak przysłowiowa przerwa, bo przerwy są dwie i są przestrzegane. Myślę, że były/a pracownik/ca ma żal stąd ten hejt.

Jaka jest stawka początkowa w GC Metal Sp. z o.o.? 9 listopada na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Monter.

Ktoś napisał niżej, że na produkcji jest ok. 3500 na rękę. A jak stawka wygląda dla spawacza konkretnie, podobnie? Na tym stanowisku nie ma również żadnych premii? Co z benefitami, dofinansowują pakiet medyczny? W ofercie napisali w wymaganiach, że mile widziane są uprawnienia UDT na wózki widłowe. Czy w razie co firma pomaga w zrobieniu kursu w trakcie zatrudnienia? Czy na własną rękę trzeba?

Może nie przepada za wielbicielami? Ja za to wolę wiedzieć gdzie jest kasa i jaka jest stawka dla młodszego specjalisty ds. marketingu? Jak szukali w sierpniu ogłoszeniem, to nie uznali za stosowne podać kwoty. Ich sprawa. Ale nie zamierzam iść na rozmowę, by się takich rzeczy dowiadywać. A tekst typu stałe wynagrodzenie + premia, brzmią tak samo, jak i u innych firm. Kto więc napisze, czy jest się tu po co fatygować?

Mila

Cześć, do działu marketingu szukają młodszego specjalisty i tak myślę czy aplikować. Widełki wydają się OK, podali 4800 - 7200 zł brutto. Doświadczona osoba dostałaby te 7000 na start już? Czy może wliczyli w to już jakieś ewentualne premie? Bo nie wiem na co liczyć dokładnie. Atmosfera w tym dziale jest git? A i jeszcze chcę wiedzieć co dokładnie mają na myśli przez pracę hybrydową - na ile dni z domu w tyg. pozwalają?

Były

Ta firma z dykty już dawno powinna przestać istnieć!! Ciągłe podnoszenie i nacisk na normy produkcyjne tak żebyś nie miał czasu iść do toalety. Na rozmowie kwalifikacyjnej zmyślają kwotę zarobków a potem na umowie jest coś zupełnie innego... Ogólnie szkoda czasów i nerwów na to szambo. Już nie wspomnę o źle wypłaconej ostatniej wypłacie gdzie dalej nie mogę się dodzwonić do biura!

Grześ
@Były

Jeśli firma oferuje stawkę godzinową, to jaką kwotę podano Ci na rozmowie, a jaką zobaczyłeś w umowie o pracę? I do czego ta norma potrzeba, są tu jakieś premie?

@Grześ

Mówione było 3500 na rękę po okresie próbnym, a dostałem niecałe 3200. Jeśli uda ci się wyrobić normę to dostajesz premię, tylko że normę musisz utrzymać przez cały miesiąc bo wystarczy jeden dzień zrobisz trochę mniej i nic ci nie dają, tylko przyjdzie kierownik i powie co tak mało robisz...

Czy w GC Metal Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Yanek

Za poprzedniego dyrektora nie było takich jazd. Ten obecny to się nadaje...( Nie powiem do czego). Jak na to wszystko patrzę to za chwilę kolejne wypowiedzenia polecą. Mamy dość rządów pana J i pana T.

XYZ -pracownik

Znowu problemy. Nagany za papierosy i szukanie dziury w całym bez powodu. Żal tylko kierowników działów, którzy najlepiej znają się na robocie, a nic nie mogą zrobić bo " dyrektostwo" ma swoje zasady i zamiast pomagać w bieżących problemach zajmują się pierdołami. Tylko tak dalej Panie prezesie.

Robol
@XYZ -pracownik

Niestety to prawda, szefostwo odcięte od problemów ludzi, masz wynagrodzenie i więcej nie oczekuj. A są osoby które chcą dobrze dla firmy, albo już ich tam nie ma? Coraz większy bałagan, koncentrowanie się na nieistotnych rzeczach... słabo...

@Robol

Niestety to prawda. Nie potrafią docenić dobrych zaangażowanych pracowników zwłaszcza dyrektorek. Nie było go i zakład funkcjonował, kierownicy działów potrafili i do teraz potrafią ogarnąć wszystko sami, a pan dyrektor cóż jest bo jest.

GC Metal Sp. z o.o. szuka kandydatów na stanowisko Kierownik Administracji. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 8000 ?

Joker

Moje dowcipy przy twoim o wynagrodzeniu się chowają hahahah 8 tys hahaha gdyby tak było to by nie było tak dużej rotacji w firmie...

@Joker

A duża jest? W każdym dziale tak samo? Na pierwszej umowie warto negocjować czy potem można dostać podwyżkę?

Joker
@Irena

Niestety po trochu w każdym było... jak wygląda dokładnie nie wiem, nie pracuje już tam i nie utrzymuje zbytnio kontaktu...nie wiem jak wyglądają obecnie warunki zatrudnienia, ale zmieniając pracę warto powalczyć o dłuższy okres próbny...

Gunek

Nie ma szans

FAKE!

8000 odjąć 4500, wtedy wyjdzie nam rzeczywista kwota brutto

Były

Chyba szukają cały czas, na niektore stanowiska widze ze non stop otwarte aplikacje. na rozmowach przedstawiany jest czesto inny obraz i w rzeczywistości co innego. Moze mocno zabolec... Szukasz pracy to idź, chcesz zmienić pracę- nie polecam... kasa to nie wszystko...

@Były

Tak realnie to ile można zarobić? Te 3500 brutto co pisali? Czy to ktoś przesadził w drugą stronę? Daj proszę znać, syn szuka pracy w okolicy. Może by mu warunki pasowały

Witam. Interesuje mnie 7400 zł netto wynagrodzenia. Czy firma zawsze je wypłaci na czas? Ktoś tu napisał o jakimś zadłużeniu

Wald

Nacisk na normy a produkcja idzie w przysłowiowy magazyn słaba pensja , „szef”kontroli jakosci wzniósł się w niebiosa bo zastępuje kierowniczka od fajek łazi ględzi szkoda ze przy takich normach jak maja sprawacze nie jesteś w stanie pojsc do wc a co dopiero robić jakieś poprawki . Mniej rządzących i byłoby lepiej , nieroby pojawiające się dwa dni w tygodniu

@Wald

A co, jak się nie wyrobi tej normy? Mam na myśli to, czy można polecieć po prostu, albo czy są jakieś kary? A co do pensji, to jaka faktycznie jest, dokładnie?

Cios w nos

Dlaczego internet huczy na temat globalnego zadłużenia firmy gc metal??

xyz
@Cios w nos

nie płacą w terminie

@xyz

Ile już to trwa? Ciekawe, czy inni też mają taką sytuację czy to jakiś pojedynczy błąd, który można wyjaśnić. A jak ogółem te zarobki tam wyglądają?

xyz
@Monika

przeciętne. tzn, średnia krajowa, ale na rozmowie cos innego a w realu cos innego jedni maja podwyzki inni nie

@xyz

Jak to, na czym polega różnica? Daj znać, czy chodzi o podstawę czy z premią już. O ile oczywiście są przewidziane jakieś?

Aplikowaliście na stanowisko asystent sprzedaży w GC Metal Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem przedsiębiorstwa. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

Xxx

Tak, dyrektor mało rozmowny patrzył cały czas s komputer. pani HR próbowała ratować rozmowę. Sala w jakimś blaszaku i było bardzo chłodno. nic ciekawego

XXX
@Xxx

Może miał Twoje CV w kompie? Moja znajoma pracuje w GC; mają kilka kontenerów biurowych. Podobno się rozwijają, bo wynajmują też biuro w bliskiej okolicy siedziby głównej?

Jako były pracownik, chcę napisać opinię, ale nie zamierzam wylewać żółci, umowa po prostu nie została mi przedłużona co czasem się zdarza. Firma ma prawo szukać nowych rąk do pracy, dlatego powiem komu osobiście rekomenduje pracę w GC Metal Wysogotowo: 1. Osoby odporne na stres i presję czasu, często trzeba zachować zimną krew i nerwy z żelaza 2. Osoby punktualne (rowniez powrót z przerwy) i zawsze odbierające telefon. Najmniejsza dezorganizacja jest w stanie sporo namieszać we firmie o co na pewno będą pretensje 3. Bardzo pracowite. Praca wymaga skupienia i zaangażowania przez 8 godzin. Trzeba mieć siłę fizyczną i mentalną. 4. Osoby utalentowane technicznie, analitycznie, zwłaszcza w obsłudze komputera, w programie nie może dojść do błędów, bo ma to bardzo kosztowne skutki 5. Osoby silne psychicznie, potrafiące odnaleźć się w grupie szybko pracujących i energicznych mężczyzn. Jeśli chodzi o WC rzeczywiście, to nie hotel, ale papieru nie brakuje jak ktoś tam pisał ;) 6. Na koniec - osoby nastawione na rozwój i cięgły postęp. Firma cały czas wdraża nowe rozwiązania i procedury. Trzeba pamiętać że nie przyszło się do pracy w dniu wczorajszym. Co do wypłat, to jest ona powyżej przeciętnej, a czy to wystarcza jak za taki wkład pracy, to zależy od subiektywnych opinii każdego Pozdrawiam

Szok

Pensja podwyzej przeciętnej? Chyba to pisze jakiś dyrektor bądź sam właściciel…

Pensje są conajmniej niskie do wysilku jaki pracownik musi wykonać w swoją pracę . Premie nieistnieja .. Kpina z ludzi. Dramat pracownika.

A możesz wprost, jakie jest wynagrodzenie? I właściwie co tam trzeba robić, skoro już o tym wspominasz, że dla ciebie nie ma proporcji między zarobkami a ciężkością pracy.

Maniek
@Szok

Są powyżej przeciętnej, w sensie średniej krajowej, ale tylko odrobinę i w ogóle nie są adekwatne to wysiłku, ta firma wykorzystuje ludzi, kpina, żenada i plucie w twarz co miesiąc. Taki jest GC metal

Zuza
@Maniek

Nie czarnowidz, zamiast pisać farmazony można wziąć się za robotę, bo lenistwo w pracy wychodzi ci znakomicie

Cios w nos
@Zuza

Ty się tak nie ciesz bo ta firma nie ma przyszłości

@Cios w nos

Przyszłość jest, tylko żeby dyrektorek w bialej koszuli z krawacikiem sie nie mieszał w produkcje jak sie nie zna. Teoria a praca fizyczna to dwie różne sprawy. Nikt robotem nie jest wcisnac start a za 7.40min pracy wcisnac stop. Niech pokaże, że sam potrafi w takim czasie na 100% wydajnosci robic przez caly dzien i codziennie.

Maniek

Racja

Kierownik zakladu straszy mandatami za palenie papierosow, a sam lubi sie przehasac z papierosem po terenie calego zakladu. A buty z noskiem ochronnym zaklada tylko we wtorki i czwartki. Przypadek? Nie sądzę????

Gorszy jest ten z kontroli jakosci. Sumienny grzeczny i w kamizelce. Nie pali na zakladzie, obuwi to chyba wogole nie ma roboczych. Przypadek ze te 2 dni jest taki kochany ? Nie!!! bo drektor jest wte dni i trzeba sie pokazac wzorowym pracownikiem.

Irena

Dyrektor jest tylko we wtorki i czwartki? A w pozostałe dni co? Wszyscy macie luz jak go nie ma czy tylko kierownicy?

Jaka atmosfera panuje w firmie GC Metal Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 16 lutego. Czy jest rotacja?

Pani

Niestety rotacja jest bardzo duża, wpływa to negatywnie na atmosferę. Choć sami współpracownicy to miłe osoby, pomocne. Ciągle szukaja do pracy w biurze i na produkcji...

Marzena
@Pani

To czemu jest taka rotacja wszyscy są mili?

Pani
@Marzena

Co innego na rozmowie, co innego w realu... Firma ma ciekawą wizję, ale sporo pracy do wykonania by zapanował porządek. Współpracownicy mili, szkoda tylko że tyle osób odeszło...

Julia
@Pani

tyle osób to znaczy ile? 5,10 ? jaki to % jest w skali całej firmy? czy beda przyjmowane nowe osoby na ich miejsce? o tej wizji firmy tez moglabys sie rozpisac wiecej

Handlowic

Bardzo duża rotacja

Co się dzieje, ze jest tyle ogłoszeń na stronie GC Metal sp. Z o.o .. tyle osób się zwolniło????? Chciałem aplikować na przedstawiciela handlowego ale teoche mnie to przeraża

Handlowic
@Kandydat

Jest ciągła rotacja. Kierownictwo kręci nosem na wszystko ...

Były Pracownik

Mogę się wypowiedzieć jako były już pracownik GC Metal. Bardzo pozytywna atmosfera w pracy. Z powodu relokacji do innego miasta byłem zmuszony opuścić firmę. Moja ocena jest zdecydowanie na TAK.

J e l o p
@Były Pracownik

To jak tak dobrze to czemu odeszła Tak pięknie tam bylo

Marzena
@J e l o p

Przecież napisał że chodzi o przeniesienie się do innego miasta. A czemu tak wypytujesz? :P

Ignaś
@Były Pracownik

Cóż za propaganda.

Zostaw merytoryczną opinię o GC Metal Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w GC Metal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GC Metal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GC Metal Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 10 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GC Metal Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GC Metal Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GC Metal Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Święty Marcin 29 lok. 8
    61-806 Poznań