Sollus Entertainment

Poznań

Opinie o Sollus Entertainment

Katarzyna

Firma nierzetelna. Po odwołaniu wydarzenia (a właściwie zamianie na inne) obiecuje zwrot pieniędzy za bilety w ciągu 30 dni. Minęły 2 miesiące, firma nie odpowiada na maile, zero reakcji. Sprawa idzie do sądu.

Niezadowolony
@Katarzyna 26.08.2017 12:09

Jestem dokładnie w takiej samej sytuacji. Po odwołaniu koncertu, również już ponad dwa miesiące czekam na zwrot pieniędzy. Brak odpowiedzi na maile lub maile w stylu "zapewniamy, iż zwrot zostanie wykonany" i dalej brak reakcji ani rzetelnej informacji co dalej. Tak jak wyżej, przymierzam się również do bardziej zdecydowanych działań, skoro firma jest tak nierzetelna.

Flora9

Dla mnie wszystko ok, pracuję już kilkanaście miesięcy i nie miałam żadnych problemów. Ludzie są świetni, bardzo miła atmosfera. Każda firma ma jakieś problemy, ale tutaj naprawdę jest ok. i widać że wszyscy starają się żeby powychodzić z problemów. Rozumiem że są krytyczne opinie, ale nie znam nikogo, kto pracuje tutaj i się skarży. Fajnie się pracuje

ex

"Naprawili i wyprostowali" xD

Avatar

Pracuję stosunkowo od niedawna i mogę tylko powiedzieć , że pomimo wszystkich problemów jakie widzę jest to najbardziej życzliwa pracownikom firma z dotychczasowych moich doświadczeń. Wiadomo że się czyta się wpisy jak się szuka pracy ale po tym się okazało w rzeczywistości to niestety uważam że zdawanie się na nie byłoby błędem. A co do wszystkich byłych niezadowolonych to tylko powiem że ciągle po kimś coś naprawiamy i prostujemy. Wszystkim narzekającym polecam więcej samokrytyki i nie wprowadzajcie ludzi w błąd.

były
@Avatar 23.11.2016 18:13

Avatar, gdzie Ty przedtem pracowałeś? W kopalni uranu?

Kontrahent24

A cóż to za opinia ?! Słaba!!! ... ludzie, którzy w niej pracują są kapitalni, komunikatywni i uśmiechnięci. Owszem, musiałem poczekać chwilę na płatność, ale ni mniej ni więcej niż z innymi w tej branży, zatem proponuję więcej obiektywizmu!!!!!!

WonToll
@Kontrahent24 15.11.2016 12:02

Opinia wynikająca z doświadczenia i znajomości tematu (usunięte przez administratora) Gratuluje znajomości branży heh

WonToll

Firma Sollus jest bardzo ale to bardzo słaba.

Pracuję w tej firmie i nie narzekam. Warunki bardzo dobre, atmosfera pracy świetna. @calaprawda rozumiem, że masz jakieś żale bo zostałeś zwolniony?

całaprawda
@pracownik 21.10.2016 15:14

żal?! haha stwoerdzam fakty! (usunięte przez administratora)

całaprawda

@FRU dobra rada… rozmowa wygląda zjawiskowo! czarowanie, obiecywanie i tyle w temacie… (usunięte przez administratora)

fru

Hej, ale wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na stanowisko kierownicze? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że każdy dba o stabilne zatrudnienie w firmie, przez co umowa jest w pełni respektowana.

bo-wasz-email-nie-dziala

Kontakt do firmy compelo znajdziecie na ich stronie compelo.com

Kolejny

Ja czytam :) Piszcie

ciekawy

(usunięte przez administratora) Piszcie tak, żeby coś można z tego zrozumieć. Piszcie o sytuacji jaka jest w firmie i o sytuacji pracowników / wypłat.

tadeo

Marka
@tadeo 21.05.2016 19:57
Sollus Entertainment to producent wydarzeń teatralno-koncertowych i dlatego trudno sobie wyobrazić, że kłamią @oj....

Trudno uwierzyć, a jednak... potwierdzam. Kłamstwo, ściema, unikanie odpowiedzialności na każdym kroku.

fiki

dlaczego uwazasz, ze firma jest słaba? Ma raczej sporo klientów.

WonTolla

Firma Sollus jest bardzo ale to bardzo słaba.

Zostaw opinię o Sollus Entertainment - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sollus Entertainment