Kancelaria Law & Insurance Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Kancelaria Law & Insurance Sp. z o.o.

Dominika

@katkkka jest zadowoloną klientką Kancelarii Law & Insurance, a czy są tu zadowoleni pracownicy. Firma szuka osoby na stanowisko mediatora (http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,978987,0,0,kariera). Oferują szkolenia z zakresu prawa i finansów, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych; atrakcyjne wynagrodzenie ( umowa o pracę plus premia uzależniona od wyników pracy); przyjazną atmosferę i satysfakcję z wykonywanej pracy;narzędzia pracy: telefon, laptop, system CRM; dostęp do prywatnej opieki medycznej. To bardzo dużo atutów, ale jak to wygląda w życiu?

katkkka

Jestem zadowolona ze współpracy, dzięki kancelarii odzyskałam pieniądze, polecam, współpraca bardzo dobra i skuteczność 100%

vbkjl

@ Kancelaria Law & Insurance - to miłe że interesujecie sie wszystkimi opiniami, a zwłaszcza tymi, które sa wam nieprzychylne. uważam, że takie "przyjęcie sprawy na kletę" - ze tak powiem tylko dobrze o was świadczy i wydaje mmi sie, że owocuje dobrą współpracą

Kancelaria Law & Insurance

Szanowni Państwo, Zapoznaliśmy się z uwagami przedstawionymi powyżej. Zapewniamy, że wprowadziliśmy już rozwiązania ułatwiające kontakt z Kancelarią. Wszystkim 1137 Klientom: Dziękujemy za zaufanie którym nas obdarzyli. Kilku niezadowolonych przepraszamy. Zapewniamy, że uczymy się na błędach i wyciągamy z nich wnioski. W razie potrzeby prosimy o kontakt w godzinach 10-18 pod numerem telefonu: 12 307 09 51.

Agnieszka

Kancelaria stosuje podejrzane praktyki. Od prawie 4 miesięcy nie mogę uzyskać od nich kopii mojej umowy i pełnomocnictw. Wszelkie prośby telefoniczne są bezużyteczne. Uważajcie komu powierzacie dostęp do swoich pieniędzy!

Kancelaria Law & Insurance
@Agnieszka 08.08.2016 15:18

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 12 307 09 51. Sprawa zostanie wyjaśniona.

Zostaw opinię o Kancelaria Law & Insurance Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Law & Insurance Sp. z o.o.