Opinie o HR Corporation Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy HR Corporation Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w HR Corporation Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Corporation Sp. z o.o. w Gliwice

Administrator Nowy wpis

Firma HR Corporation Sp. z o.o. poszukiwała pracowników na stanowisko Handlowiec. Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny? Czy komuś udało się podjąć tę pracę?

Krzysztof Nowy wpis

Tak zatrudniono handlowca, pierwszy miesiąc przepracowany

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie HR Corporation Sp. z o.o. na Magazynier? 27 września ogłoszenie na Praca.gov.pl.

Biuro Nowy wpis

Zgodnie z umową do 15 dnia każdego miesiąca

Czy w HR Corporation Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Joanna

w zależności od stanowiska premie uznaniowe, dodatek mieszkaniowy bądź dodatek transportowy,

Czy jest możliwość pracy w HR Corporation Sp. z o.o. na część etatu?

Tak

Leszek
@Inna

A jak się ma kwestia wypłat? Czy po nowym roku udało się otrzymać jakieś podwyżki?

@Leszek

przedział wynagrodzeń 3500 PLN do 12 000 PLN

Natalia
@Inna

Skąd aż tak ogromna rozbieżność? To pewnie zależne od stanowiska, więc czy można prosić o doprecyzowanie co do nich tych widełek?

Joanna
@Natalia

Kwestia wynagrodzenia jest omawiana indywidualnie z pracownikiem, na wysokość wpływa zarówno doświadczenie jak i miejsce wykonywania pracy oraz staż jeżeli jest pani zainteresowana zapraszam do aplikowania na konkretne stanowisko wówczas otrzyma pani szczegółową propozycje

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy HR Corporation Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Praca fizyczna. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Христина

Дякую дівчаткам з офісу, помогли все зробити з картою і отримала нову))) Працювали з чоловіком,була окрема кімната і робота супер, все як і казали. Зараз відпустка і знову приїдемо. Я ставлю плюс для них

Bożena

Czy ktoś z forumowiczów pracował może jako pracownik budowlany poprzez HR Corporation? :) Jak oceniacie? Widziałam, że w ofercie pracy podane są widełki wynagrodzenia. Od czego zależna jest w takim razie wysokość pensji? Co jest mile widziane u kandydata?

Kuba
@Bożena

Ja pracuje na budowie w Bielsku jest ok

@Bożena

witam praca jest na kilku budowach, za Bielskiem, w Wadowicach, Kłocku, Gliwicach oraz w Krakowie. stawka jest w widełkach i uzależniona jest od poziomu doświadczenia i zaangażowania w pracę oraz rodzaju wykonywanej pracy, szczegółów może pani dowiedzieć się telefonicznie. Zapraszam

Bożena
@Inna

Dzień dobry, jeszcze chciałabym dopytać o rekrutację. Jak ona wygląda po wysłaniu swojego CV? Czy jest jakaś rozmowa telefoniczna wpierw czy może od razu jest się zapraszanym na rozmowę stacjonarnie? Jak wyglądają dalsze etapy? Czy każdy kandydat dostaje odpowiedź?

@Bożena

W zależności od stanowiska albo tylko tomowa telefoniczna i zaproszenie po skierowanie na badania lub zaproszenie na drugi etap rekrutacji, bądź na testy

Jakie narzędzia pracy zapewnia HR Corporation Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Inna

W zależności od stanowiska: stanowiska produkcyjne, budowlane, usługowe - odzież robocza według wymagań firmy stanowisko koordynatora - telefon, dostęp do komputera w biurze, samochód służbowy, telefon jest przydzielony danemu pracownikowi który z niego korzysta 24 h, taka specyfika pracy, oczywiście nie wykorzystuje telefonu do celów prywatnych np. rozmów z rodziną na Ukrainie stanowiska biurowe, telefon służbowy, laptop służbowy W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań służę pomocą

Patryk

Bardzo dobra atmosfera pracy. Szybko rozwijająca się firma z perspektywami na przyszłość. Duża ilość ofert pracy, które pracownicy regularnie zamieszczają nie tylko na facebooku, ale i na własnej stronie https://hrcorporation.pl/ gdzie wszystko jest klarownie wyjaśnione w trzech językach.

Марина

Всё супер! Девочки с офиса и координатор всегда во всем помогут и ответят на все вопросы

Ярослав

робота нормально квартира в порядку

Катерина

Работаю здесь уже 2 месяца, все устраивает Зарплата есть в срок и до копейки, на все вопросы всегда отвечают

Sviaroslav

Робота ок, житло ок, зарплата стабільна, все легально

Артем

Три месяца отработал по безвизу ,поехал делать визу от агенции и планирую к ним же вернуться Документы делают в порядке, главное зп в сроки! Нет задержек. Адекватные люди там сидят и помогают

Vitalii

Polecam agencję, wypłaty na czas, nie ma problemów ze wzięciem urlopu, dziewczyny z biura zawszę odpowiadają na wszystkie pytania

Jestem wdzięczna że pomogli mi znaleźć pracę i załatwili wszystkie papiery

Andrii

Работаю уже давно, зарплата всегда в срок, на заводе отношение прекрасное, советую всем своим знакомым

Tatiana

Super firma! Polecam!

Antek

Pracuje dawno,mi się podoba wszystko,agencja jest bardzo miła, wypłata zawsze się zgadza, wszystko jest dobrze. Praca fajna jest,i chce się pracować

Igor

Pracuję od sierpnia, wynagrodzenie w terminie, mieszkanie ok, szybko uzyskałem dokumenty do wniosku o pobyt, miła atmosfera

Igor
@Igor

Agencja super, wspanialy pracodawca pani Joanna! Szybko reaguje na pytania pracownika..bardzo dzenkuje za robotu!

Zostaw merytoryczną opinię o HR Corporation Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w HR Corporation Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR Corporation Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Corporation Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HR Corporation Sp. z o.o.
  • Częstochowska 10 lok. 4
    44-100 Gliwice

HR Corporation Sp. z o.o.