Arutam

Skawina

Opinie o Arutam

lkm
użytkownik zarejestrowany

kim, czasami firmy opłacają pobyty odpowiednio dużo pobierając z pensji

Lechu sp.z.o.o

Jedynie smieciowa

Gebels

Napalić się do pracy w Arutam !?. Niepoważne. Jest to najgorsza opcja z możliwych. W porównaniu z innymi agenturami, które także dają prace to Arutam stoi najgorzej. Stawka 160 kc /godz. , gdzie inne dają 200-210 kc/godz. Przy 200 godz. w miesiacu jakie przerobisz jest to ogromna różnica. Jeśli chodzi o hotel to w arutam dostaniesz pokoj w schronisku dla bezdomnych z lat 60-tych. Pokoje zniszczone i zarobaczone. Ogólnie syf i brud. Szcześcia życze.

Lechu sp.z o.o.

. Z firma arutam wspolpracowalem przez wiele lat i ciezko mi cokolwiek dobrego napisac na jej temat. Znam doskonale Pana M.M. Jest to typowy arogancki typ, ktory obiecuje zlote gory, a w rzeczywistosci nie dostaniesz zlamanej marchewki. Tak przestrzegam wszystkich kolegow, a takze firmy i instytucje, aby sie najpierw zastanowili 100 razy, czy chca z taka firma wspolpracowac. Firma przynosi jedynie wstyd dla powaznych firm, ktore z nia wspolpracuja. Wstyd i zenada dla firmy Arutam. Nie polecam - zdecydowanie

uts
użytkownik zarejestrowany

Zastanawiam się czy obecnie ich wizytówka czytaj strona internetowa to ta ? http://www.spawacz.eu/ Jeżeli tak to współczuję temu, kto to zaprojektował. Na dobrą sprawę zawiera wszystkie niezbędne informacje, ale szata graficzna jest fatalna. Pomijając już wspomniany wcześniej problem z hotelami. Może coś się zmieniło w tym temacie?

Artur

Ja jednak również przechyle się do negatywnych opinii. Hotel za za darmo ?? dobre warunki socjalne ?? Hm to nie hotel to jakaś dykta w której są pluskwy i warunki naprawdę opłakane masakra !!! I w cale nie przesadzam ten "hotel" to czeski hotel dla bezdomnych w którym firma Arutam lokuje swoich pracowników. Naprawdę racze również poszukać po innych agencjach Arutam daje najmniejszą stawkę i na umowie oczywiście min krajowe!!

Łukasz

Ja pracowałem tam przez cztery lata i jakoś zawsze wszystko było zgodnie z tym, jak się umówiliśmy.

Niestety to co piszą to szczera prawda Arutam to jedne wielkie oszustwo niby dostajesz wypłatę ale okrojoną jak nie wiem co !!! Pan ( usunięte przez administratora )okrada !!! Nie polecam

jędrzejów

no co do tych opinii to się zgodzę bo też tam pracowałem jakiś czas i odradzam, faktycznie zaniżają stawki i ogólnie syf tam jest, tam sie nie da zarobic bo nie dostaniesz nadgodzin tylko stawkę godz. nie ważne czy rano, poludnie , wieczór a nawet za niedziele i ważne święta masz taką samą. ogulnie odradzam

mati

zgodze sie praca w czechach na umowie tyle co w polsce płacenie za urlop tylko polowa reszte mowia ze za poł roku zwalniaja cie a póżniej kasy nie dostajesz bo juz podpisałeś ze wziąłeś płacone dodatki za prace w nocy trafiają do kieszeni właściciela firmy obniżanie stawek i zap.... po 12godz.od pon do soboty w niedziele 8 za nadgodziny nic nie dostajesz

oszuści, [usunięte przez moderatora]. Ostrzegam

użytkownik zarejestrowany

Solidna firma, w której zdobyłem duże doświadczenie zawodowy w branży metalowej.

Zostaw opinię o Arutam - Skawina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arutam