Kosek & Kosek

Kraków

Kosek & Kosek
6 5

Opinie o Kosek & Kosek

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Iwona

W aktualnym miesiącu pojawiło się bardzo dużo ofert pracy z firmy Kosek & Kosek. Czy ktoś zatrudniał się na podobne stanowisko dzięki tej firmie rekrutacyjnej? Jak wygląda obecnie sam proces rekrutacyjny i na jakim jego etapie pracownik dowiaduje się, o pracę w jakiej firmie chodzi?

Iwona

@Janekto świetnie, że tak szybko udało Ci się znaleźć zatrudnienie. Co możesz powiedzieć więcej na temat Twojej współpracy z Kosek & Kosek?

Janek

Przeprowadzałem się na Podhale. W dwa tygodnie dzięki tej firmie znalazłem pracę. Polecam.

ex

Ja to bym się chętnie załapał na specjalistę ds. marketingu. Szkoda, że nie określili jakiego rodzaju jest zawierana umowa, ale skoro można liczyć na atrakcyjne warunki zatrudnienia, to pewnie i wypłata jest rozsądna.

Zostaw opinię o Kosek & Kosek - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kosek & Kosek