PSS spolem jednosc

Opinie o PSS spolem jednosc

Filtruj opinie po kryteriach:

Jarmarczna
 Rekomendacja

Pracowałam. Do dziś. Atmosfera w sklepie 65 beznadziejna. Pytasz się o kody a tu wielkie sądy bo musi Ci powiedzieć kod. Nie uprzejme baby Robiące wielkie fochy. Potrafiła śmiać się ze mnie przy klientach, krzyczeć tak samo przy klientach, gnoic i wyzywać. Tylko ktoś naprawdę bardzo odporny da radę wytrzymać. Jedna stoi cały dzień nic nie robi po za mięsnym i kasą, a ja musiałam rozkładać dostawy, na koniec zmiany chowac mieso, zakrywać wędliny, sprzątać, jeszcze cs wyłożyć.. kierowniczka kaze przychodzić na konkretną godzinę, a dostaje się "uwagę" że pracuje się po 7 godzin Jednym zdaniem wyzysk j brak szacunku dla nowych osób

?
 Opinia

ćhroń boże ludzi którzy chcą iść do pracy w pss społem w blachowni jak macie dobre nerwy i kasę żeby kupować przeterminowane produkty oraz jesteście odporni na to że koleżanki z pracy donoszą do królowej matki czyli kierowniczki dacie radę .

Tak6Nie
Kleczkowska
@ 05.09.2013 10:24

W Częstochowie jest to samo... Koszmar

Antidotum
 Opinia

Chcecie się (usunięte przez administratora)to zapraszam. Istny wyzysk Omijajcie szerokim łukiem. Ja wysiadam

Jesionka
 Opinia

Dlaczego pracownicy nie mają przerw. Nie da się pracować nie mając 15 minutowej przerwy.

Opinia

Jest ok tylko za mało pracowników na stoisku mięsnym w sklepie 54.

@Suzan 08.12.2018 12:40

Dwie osoby na stoisku w czwartek czy piątek po południu to lekka przesada..

Czesław
@Suzan 08.12.2018 12:48

Twoja wypowiedź jest z poziomu osoby zatrudnionej w firmie PSS społem jedność, czy może wypowiadasz się jako stały klient, który zauważył taką sytuację? Jeżeli masz jakąś wiedzę co do tego miejsca pracy, to chciałbym dowiedzieć się, jaka atmosfera panuje u tego pracodawcy? Zespół pracowniczy dobrze współpracuje z podległymi pracownikami? Można liczyć na wsparcie w trudnych momentach? Zachęcam do dyskusji na ten temat.

Zweryfikowany użytkownik

@Czesław 10.12.2018 08:13

No właśnie tam pracuje i jest mi bardzo ciężko,ponieważ nowe osoby przychodzą wykładać jedynie towar A nikt nie pomyśli o stoisku mięsnym. Jest naprawdę ciężko nie ma nawet niekiedy jak wyjść.. jeżeli zbliżają się jakieś święta to jest po prostu masakra. Inne dziewczyny muszą wykładać towar na sklepie (ja to rozumiem tam też trzeba uzupełnić towar)Ale bez przesady..niekiedy (a to dosc często)nawet nie przejdą koło stoiska bo boją się że może je zawołamy,żeby na chwilę nas zastąpiły bo chcemy na chwilę zejść...moze sie załatwić.??.nie mówię juz o jakiejs przerwie..jemy na szybko na stoisku... Coraz więcej osób odchodzi...przychodzą nowi ale jeszcze szybciej odchodzą bo.......trzeba się narobić ????????sami klienci niekiedy nawet nie odzywają się,bo widzą co się dzieje że nie ma ludzi do pracy..chociaz niekiedy wyzywają ale niestety na drugiej zmianie trzeba dołożyć towar do lady na następny dzień (sam sie nie wyłoży)i niektórzy niestety tego nie mogą zrozumieć..A my też się nie roztroimy..choć byśmy chcialy????????????

Urszula
 Opinia

Firma na stronie internetowej opublikowała rekrutacje na stanowisko sprzedawcy. W ofercie pracy można wyczytać, że PSS spolem jednosc oferuje umowę o pracę, stabilność zatrudnienia różnorodne szkolenia. Na czym dokładniej te szkolenia polegają? Może ktoś odnieść się do warunków zatrudnienia na stanowisku sprzedawcy?

Opinia

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 23-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat aktualnej atmosfery w firmie PSS spolem jednosc?

Granola
 Rekomendacja
@Administrator 12.03.2018 11:18

Ja piszę teraz. Mam dosyć Pracuje od niedawna ale czuję się jak by z pół roku minęło. (usunięte przez administratora) taki że szkoda gadać. Bez przerwy pracujesz od przyjścia do wyjścia. Nie chcę już tam iść. Mam dosyć

olcia
 Opinia

Społem istnieja od kilkudziesiecu lat, w moim sklepie niedaleko, gdzie zawsze chodze po zakupy pacuja już kilka lat te same Panie,które pracowały pewnie już tam wczesniej przed moim urodzeniem, szkoda,że atmosfera jest kiepsa ,że panuje donoszenie wzjaemne na siebie.

Tak8Nie
nina
 Opinia

Pracowałam tam przez 1.5 roku to w nowym otwartym atmosfera zależała od (usunięte przez administratora) . Po otwarciu drzwi wiedziałam czy czeka mnie zrypka czy będzie się czepiać kogoś innegp. Gdy (usunięte przez administratora) zamawia.ła jakąś większą ilość towaru bo dostawała gratisy które oczywiście brała do domu a się póżniej przeterminowały musiałyśmy się składać i to dziadostwo kupować.Koleżanki z pracy kawał (usunięte przez administratora) każda jedna jak by mogła to kablowała by na drugą a gdy rozmawiały z tobą to przychyliły by ci nieba.Najgorsze to że są wielce kontrole z biura ka.zdy wie co się dzieje ale nikt się nieodezwie bo kazdy boi się o swoj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Tak1Nie

Zostaw opinię o PSS spolem jednosc - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PSS spolem jednosc