CF GOMMA POLSKA

Częstochowa

Opinie o CF GOMMA POLSKA

Zuza

Jak firma jest dobra to ludzie nie piszą na forum. Szkoda ponieważ dla szukających pracy oceny pochodzące bezpośrednio od pracowników są bardzo istotne

Natalia

@Kula - jak sytuacja w pracy? Mogłabyś podać więcej konkretów odnośnie swojego doświadczenia? Opinie o pracodawcy, podparte argumentami, są bardzo pomocne dla osób podejmujących decyzję o zatrudnieniu w CF GOMMA POLSKA.

Kula

Niedawno zaczęłam prace. Po pierwszym dniu jestem wykończona. Ręce poobdzierane, rany i bolący nadgarstek plus ekstremalnie bolące nogi. Nie polecam nikomu. Jeżeli masz słaba psychikę to płacz gwarantowany. Byłam pozytywnie nastawiona ale myliłam się.

Asddd
@Kula 06.07.2017 10:35

Czy mozesz opowiedziec cos wiecej na temat tej firmy?

U.K and the rest of word

hello Czy ten niedorozwój Duda opuścił już zakład ?

ypalal

hej noo zalezy pewnie od stanowiska na jakim sie pracuje np widze ze jest oferrta tez dla kierownika salonu w Pile i tu zapewne sa inne zaarobki niz na stanowisku sprzedawcy ale tez nie ma co porownywac bo tutaj jest na prawde duzo obowiazkow prawda??

fan_muzyki

Były Robol ja pracuje tam już przez pół roku bez przerwy i jestem zatrudniony przez Worka. Masz chyba nieco stare info o pracy tutaj. Teraz pracownicy Worka przechodzą na pracowników Gomma (a dokładniej DTR VMS POLSKA). Ja wciąż jestem zatrudniony przez Worka. Fakt co do pracy warunki Ciężkie i kierownictwo też chcę z nas zrobić woły robocze ale najważniejsze to robić swoje dobrze bez odpadów i robić tyle ile się powinno robić a nie ile oni chcą. A i jeszcze dodam że z 3 sobotami zarabiam 2,2 tyś. Nie jest to szał, zwłaszcza ze od 2017 roku najniższa krajowa wyniesie 2 tyś.

byly robol

OPISZE WSZYSTKIM NOWYM JAK WYGLADA PRACA W TEJ FIRMIE. A WIEC PRZYCHODZISZ ZATRUDNIONY PRZEZ AGENCJE PIERWSZE 2 GODZ SZKOLENIE LUB DZIEN WCZESNIEJ, OCZYWISCIE PIEPRZA ZE SZKOLENIE NA PRASACH TRWA TYDZIEN A PO 3-4 GODZ ROBISZ JUZ SAM. SMROD ZE ZYGAC SIE CHCE. ZAPOMNIJ ZE CIE WEZMA POD SWOJE SKRZYDLA BO ZATRUDNIAJA TYLKO JAK JEST WIECEJ ROBOTY I PO MIESIACU CIE I TAK WYWALA (MOZESZ IM LASKE ROBIC A I TAK NIC Z TEGO). PRACA NIBY OD PON-DO-PIATKU,ALE OCZYWISCIE JAK WAS PRZYJMUJA TO WIADOMO ZE MAJA WIECEJ ZAMOWIEN I ROBISZ JESZCZE W SOBOTY. JA NA SZCZESCIE ZATRYBILEM BARDZO SZYBKO JAK TO WYGLADA I PO 5 DNIACH ZACHOROWALEM. A KUMPEL Z KTORYM SIE PRZYJOLEM MYSLAL ZE COS Z TEGO BEDZIE ALE SIE ZDZIWIL DOPIERO PO MIESIACU ZE JUZ JEST BEZROBOTNY, A BYLI JESZCZE LEPSI OD NIEGO BO NAWET NA PRZERWE NIE SCHODZILI ZEBY ZROBIC NORME I SIE WYKAZAC (ALE OCZYWISCIE 30 DNIA TEZ SIE ZDZIWILI. WIEC LUDZIE PRZEMYSLCIE 2 RAZY ZANIM TAM PUJDZIECIE. JESLI KTOS CHCE SPROBOWAC SWOICH SIL W TEJ FIRMIE TO PRZYJMUJA NA POCZATKU ROKU I JAK JEST SEZON URLOPOWY CZYLI LIPIEC. DZIEKUJE ZA UWAGE.

....

kumpel tam robił lipa totalna nie polecał nikomu

Macgiver

( usunięte przez administratora )to tu robił ? Co to za pacjent ? Proszę o info ? Bo borykam się z tym przypadkiem

tkj

Wiram, czy są może osoby które pracują w dziale inżynieryjnym i moga powiedzieć coś na ten temay? Jakie warunki pracy, jakie stawki i atmosfera w pracy? Z góry dzięki.

Tylko za tę samą pracę ktoś inny dostaje 1500 eur a Polak 1500zł

sda

Ciekawe jest to ilu ludzi ma pretensje do firmy w której to ONI sami chcą pracować i mieć od nich pieniądze. Nie pasuje to proszę otworzyć sobie swoja firmę, i ciekawe czy dacie wszystkim 2700 na rękę i pozwolisz robić co pracownicy chcą. Zrobicie tak? Wiec jak wam nie pasuje to zamiast oczerniać firmę weźcie się do roboty i za swoje życie. Bo jak na chwilę obecną to wy tam albo chcecie pracować albo pracujecie, A NIE ONI U WAS. BTW. Nie jestem z tej firmy zęby nie było głupich docinek. I tez tam nie pracuje.

maxi

Powiem szczerze że w TRW jest lepie:) a pieniądze są podobne. . . a warunki pracy no lepsze niestety:)

maxi

Witam praca poprzez macrowork praca jest dosyć ciężka przy gorącej prasie trzeba uważać aby się niesparzyć gorące detale niektóre wymagają obrania z gumy pozostałej po wulkanizacji 15 minut przerwy szczerze to za mało na taką prace 11,80 brutto plus jakaś premia 1,5% dodatek za prace w nocy 2zł do godziny w sumie to ok 10zł na ręke czy warto z wypłatą do 10 niewiem weekendy do odbioru, ocencie sami...

Nie do Gommy tylko do worka

zła
@stary pracownik 13.03.2015 23:28
Nie do Gommy tylko do worka

Wyzysk pracowników przez pracodawcę , a raczej przez jego dyrektora który myśl że jest właścicielem .Worki myślą że dostaną pracę ,trochę w tygodniu, soboty i niedziele później do zwolnienia.

korki
@zła 15.03.2015 17:05

przyjecia sa przez marcowork biora wszystkich jak leci, dymasz do konca kwietnia-moze maja,a dalej znow na bruk. najlepiej jak bedziesz robil w wekendy a odbior w sr-czw. wekendy oczywiscie za free. lizac d... niema co bo i tak polecisz. dobranoc>

nowy

Właśnie są przyjęcia do Gommy

miki

A wiecie może gdzie sprawdzić czy są przyjęcia bo zależy mi na pracy, jaka jest atmosfera w firmie, zarobki, jaki system zmian itp...

lulu

o nazwiskach sie nie pisze forum nie jest od tego, mozna napisac jakie sa zarobki albo warunki pracy a nie o osoby na mnie nie licz

stary pracownik

Pisz pisz HR Gomma ma możliwość sprawdzenia kim jesteś. Mają otwartą furtkę i moderator podaje im Ip komputera albo z jakiego działasz telefonu. Potem adresik i nazwisko.

Lulu2

Mam pytania na temat 2 osób,ale moderator usuwa nazwiska.

lulu

tu ci na wszystko odpowiem i moze inni sie dołacza

zz

Czy może ktoś podać adres do mr. KIM.

lulu2.

Lulu,możesz do mnie napisać na mandaryn9@op.pl .Mam kilka pytań.

lulu

Ludzie nie idzcie tam pracować ciągłe przepychanki z dyrekcją kierownictwem sugerują kablowanie na kolege obok nie chcą dać 100 zł na miesiąc a kibel 12 m2 za 90 tys zrobili

on

i zarabia sie 1800 zł i o soboty do odbioru cisna a pozniej nie dawają kiedy chcesz

zz

Potrzebny jest adres do KIMa

on

Proces wulkanizacji gumy ma to do siebie ze po wyjęciu detalu z prasy wytwarza się dym i ten dym jest zaje... gryzący w płuco ciężko wytrzymać na szczęście mam to za sobą

on

Do wszystkich którzy myslą o pracy w gommie bo przyjęcia podobno mają być dajcie sobie spokoj rak pluc murowany

on

marne marne a pan [usunięte przez moderatora] bedzie straszył ze zwolni hehehehehe i ze za siedzenie nie płaci a za ta kasę to tylko mozna siedziec:)

niech da chociaż te 2700 zł na ręke to i maszynka bedzie dzialać

on

może i firma dobrze prosperuje ale nam nie płacą 1850 zł na rękę to nie bardzo a dyro nie chce gadac nawet o podwyzce zobaczymy jak minie ta karencja

Misio_rally

Witam. Pracowałem tam kiedyś ale na szczęście się zwolniłem(wyszło mi to na dobre). Ogólnie warunki ciężkie gdy ktoś pracuje na produkcji. poza tym patrząc z perspektywy czasu ciula płacili(i pewnie płacą). Nie polecam:) Jeśli chodzi o ludzi to mam dobre wspomnienia wyłączając z nich pana(usunięte przez administratora) który nie wiem jak to możliwe stał się "specjalistą od spraw niebezpiecznych i higieny osobistej"(usunięte przez administratora) Jeśli go nie lubicie podobnie jak ja to akurat dobrze o Was świadczy:) Pozdrawiam gommowiczów( szczególnie ekipę z magazynu) :)

Sgp

bo wy nie umiec sprawdzac:-) po nas reklamacje nie przychodza:-)na was przychodza i mamy prace:-) dzieki wam za to...

AKTAK

Tobie się kolego (przez to lizusowanie) iloraz inteligencji pomylił chyba z ciśnieniem, tak jak artystce Dodzie i z taką retoryką powinieneś trafić np. do partii (usunięte przez administratora) Od dawna traktujecie ludzi jak materię bez świadomości, a to już nie te czasy. Przemowa pisana i owszem piękna, szkoda tylko, że tracisz energię na piękne teksty, a nie np. poprawę warunków pracy. No cóż każdy orze jak może, więc nie miej pretensji do tych, którzy walczą o swoje, tak jak ty...

Czytając te brednie wypisywane jak pokazuje treść przez gamoniowatych, niedokształconych i wpół inteligentnych ludzi którym wydaje się że są jedynymi ciężko pracującymi w tym zakładzie śmiech mnie ogarnia. Do poziomu dr.(usunięte przez administratora) ,szefa produkcji Głowacza czy tego ośmieszanego Panka zabraknie wam całej dekady a i tak nawet nie zbliżycie się choćby to promila ich wiedzy, umiejętności i kultury.To dzięki nim gamonie macie prace i utrzymanie lecz ludzie o takim ilorazie inteligencji nigdy tego nie zrozumieją i nie uszanują jedyne co potrafią to uczernić innych. Pracuje tam nie jako pracownik fizyczny lecz wiem że wasza praca nie należny do najlżejszych to fakt są trudne warunki,wysoka temperatura i nawet może organizacyjny chaos ,lecz nie może to być powodem oczerniania ludzi którzy starają się zrobić wszystko by możliwie w najlepszy sposób skoordynować funkcjonowanie tego zakładu by praca w nim mogła trwać jak najdłużej. Wiele lat obserwuje buńczuczne podrygi takich osób plujących na wszystko i wszystkich starających się obrazić, poróżnić czy zdenerwować kogokolwiek z kadry zarządzającej bo to im daje satysfakcje ale czegóż można oczekiwać w końcu plucie jest prostsze od myślenia i pewnie i ten wpis go nie zmieni. Pamiętajcie jednak czy wam się podoba czy nie i my i wy stanowimy wspólne dopełnienie dzięki któremu możemy funkcjonować w tym zakładzie, mieć pracę i utrzymanie i tylko przy wspólnym działaniu osiągniemy nie tylko zadowolenie z tego co robimy ale również spokój psychiczny i szacunek do miejsca i ludzi. Bo nie ma nic lepszego jak zadowolenie nie tylko z pracy którą wykonujemy ale również ze środowiska którym przebywamy i ludzi którzy nas otaczają. Pamiętajmy wspólnie jesteśmy nie tylko pracownikami ale również Polakami .

przyjaciel sgp

wy robić dla nas i po was przychodzić reklamacje.

SGP

my miec 6 zlota za godzina i do teglo miec zlecenie wiec nie najezdzac na nas !!!! my robic selekcja po was...

do Stefana

Stefan nie co tylko ile? Nic już lepiej nie pisz

stefan

a tobie kolego co zapłacili zebys tak napisał taki sam z ciebie baran jak i z nich

były gomiak
@stefan 18.01.2013 15:14

niestety racja cięzka praca a i niezły [usunięte przez administratora]. Niepolecam tej firmy

gomma

A może \"pracownik\" zajmij się swoją dupą. A nie namawiasz Trola. Podaj od razu swoje IP, to policja będzie miała co do roboty. Pewnie Cię zwolnili a teraz obczerniasz innych. Dobrze że Cię zwolnili, kto Ci kazał mieć tyle dzieci. Mniej konfliktowych ludzi i praca wygląda inaczej. A i przeczytaj sobie nowe paragrafy mówiące o stalkingu , na pewno Cię to zainteresuje. Kierownictwo obczerniane na forum już zgłosiło sprawę do odpowiednich władz. Fajnie będzie wiedzieć kto jest tym intrygantem na forum!!!

?
@gomma 09.10.2012 22:57

haha, widać że ktoś z kierownictwa również tu napisał broniąc swego zakładu. Niestety inteligencją nie grzeszy, czym jeszcze bardziej ośmiesza swój zakład. Już niedługo będziecie mieć wesoło droga GOMMO. Odpowiednie pisma i zawiadomienia już są rozpatrywane przez odpowiednie instancję.

Trol

Wiadomo wszystkim ze firma idzie na dno z powodu nowego kierownika Głowacza oraz niezdartego Dudy jak związki się nie dogadają co do spotkania z Włochem(usunięte przez administratora) gdyż tylko on jest władny zakończyć tą farsę dla osób zainteresowanych podaję e-mail (usunięte przez administratora) ten gość nie wie co wyprawiają Panowie (usunięte przez administratora) Ja jeszcze tu pracuję lecz jak tak dalej będzie to większość zwinie się z tego zakładu np. do Radomska a w zamian będą pracować ludzie z SGP której CF GOMMA płaci 25zł za godzinę pracy a pracownik dostaję pewnie 10zł. Dodatkowo są otoczeni takimi gnojami jak (usunięte przez administratora) który tylko chodzi po prasach i liczy że złapie kogoś z nas na paleniu lub przechodzeniu przez bramę. My zarabiamy 1800-2500 w zależności od ilości sobót lecz wyższe kierownictwo ma po kilka tysięcy tak zwanego super minimum które nie jest liczone do stawki. Pracowników się zwalnia a wysyłamy kilka szybkich samochodów dziennie każdy ok. 800-1200 euro może warto aby ktoś za to odpowiedział głową.

zwolnienia kobiet

mietek - 2012-05-19 15:16:02 Firma pociotków,żony mężowie ,syn,córka brat ,siostra,szwagier itd same uklady, co lepsze plecy to wiecej leży a inni zasówają, albo tylko na pierwsza zmiane robi bo potem dorabia tak ma załatwione !!!! zarobki marne na wszystko jest kasa tylko nie na podwyżke nawet inflacyjnej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie chca dać za to sa telefony ,mobbing brak porozumienia kierownictwa z pracownikiem,zastraszanie,coraz gorzej no mi normy w góreczemu nie są zwalniane panie co przyszły 9mies. temu ,albo te które obciskują się z mistrzami za prasami ,histeryzują ,z kierownikami klepią się po ramieniu,ciągle chorują ,rozwódki co rozbijają małżeństwa ,bezdzietne,co pracują na 1 zm.,bo witają się przez płot,pokazują to i owo.

mietek

bysior

praca w gomme jest tylko dla baranów jeden taki jest kierownikiem typowy (usunięte przez administratora) potrafi tylko normy podnosic bo nic innego nie umie poprostu kawał kurwy z niego i kiedys mu za to ktos łeb u [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i

bartuś

banda łobuzów i [usunięte przez admina] wsród kierownictwa!!!

Rozczarowany

Praca w Gommie? (usunięte przez administratora) ogólna nieżyczliwość. Na jakiej zasadzie rekrutuje się kierowniów działów? Reprezentują sobą mniej niż pracownicy, którymi kierują.

Zostaw opinię o CF GOMMA POLSKA - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CF GOMMA POLSKA