Inalfa Bialezyce

Opinie o Inalfa Bialezyce

Czesiek

Niech z inflacyjnym nie proponują nawet 3 czy 5 %, w momencie kiedy inflacja w grudniu już wynosi 8%.

Kika

Chce podjąć pracę w inalfie. Powiedzcie proszę czy na początek tylko przez Otto,czy jest szansa bezpośrednio przez firmę.?

Swiezak
@Kika

Minimum 1 rok przez Otto

@Swiezak

18 miesięcy i będą tego pilnować.

Na to wygląda.

One inalfa

Na jakim poziomie inflacyjna ma być!? Jak poziom 3 lub 5% procent przy obecnie galopującej inflacji (!) to spodziewacie się odpływu wieluuuu pracowników od stycznia.

@One inalfa

Na dzisiaj inflacja w Polsce to 7.5 %. Inalfa pewnie z Bożej łaski da 3 % i kolejne 3 % za poł roku jak zrobiła kilka lat temu.

nie odbyła sie

zapytanie o prace

Na "inflacyjną" czekają wszyscy, zobaczymy czy będzie trzeba uciekać ma dobre czy nie....

Wszystko jest już ustalone tylko ci wybrańcy mają przytaknąc żeby nie powiedzieli że ludzie się nie zgodzili ot i tyle z wyborów

Przedszkolanka

Panie dyrektorze nie jesteśmy w przedszkolu pracownicy maja prawo wiedzieć co tzw. grupa wybrańców radzi z Panem w sprawie płac, a nie poziom jak w przedszkolu nic nie powiedzą bo dyrektor nie karze. Fajnie że przedstawiciele wszystkich linek są tam ta jasne..........

A...
@Przedszkolanka

Jak sama mówisz to nie jest przedszkole. Skoro nic konkretnego nie zostało ani uchwalone ani zatwierdzone to co mają Wam przekazać?? Nie martw się jak będą konkrety-dowiesz się. O samej dyskusji niewiele można powiedzieć bo znając ludzi i rozsiewanie plotek z predkością światła i śmiem twierdzić, że byłyby mocno ubarwione lub sporo każdy dodałby od siebie, że wyszedłby z tego kocioł. A tak na marginesie to uważasz, że tutaj jest dobre miejsce na pretensje?? Czemu nie pójdziesz do dyrektora i się zapytasz dlaczego tak jest?

Njk

Płaca rośnie wolniej od wydatków, przymusowe odrobki a pracownik chodzi do pracy chory żeby dostać premię kwartalną. Nie wspominając już o tym że nie ma gdzie zaparkować... Niestety jest coraz gorzej, dobrze to już było...

Zdzisiu

500 zł jednorazowego dodatku za 5 przepracowanych w zakładzie. Kpina Panie dyrektorze, albo podniesiecie podstawę pensji, albo będzie wielki płacz w styczniu jak wam ludzie zaczną odchodzić.

A..
@Zdzisiu

Nie jest do końca nic ustalone tak naprawdę. Więc nie ostateczne rozwiązanie. Zabrakło czasu by cokolwiek ustalić konkretnie.

Parking

Czy firma ma już jakiś plan na parking czy tylko zatrudniają biurowych nie myśląc o tym, że gdzieś ich auta trzeba pomieścić? Może jakaś rozbudowa? Czy obudzicie się jak przyjdzie śnieg jak w zeszłym roku i połowa miejsc będzie zajęta przez zaspy? I przestańcie cenzurować każdy nieprzychylny wpis, bo się ośmieszacie.

Pan Jack

Cały czas czekamy na odpowiedzi z zebrania z panem dyrektoremi i doczekać się nie mogę

@Pan Jack

Zebranie było dopiero 10.11.2021 a odpowiedzi w tym tempie to po nowym roku pewnie będą...

Ktoś
@Pan Jack

Na tego nowego dyrektora nie ma co liczyć ani na podwyżki, ani na stażowe ( które według nowego dyrektora nie motywuje do pracy - za jego rządów nic takiego nie wprowadzą ), podniosą lekko premię kwartalną i to wszystko na co można liczyć...

nowy

proszę o informacje, jak wygląda atmosfera w dziale zakupów?

Reni jusi
@nowy

Spiewajaca atmosfera 8 h kawa po 4 H obiad o 16 do domu ..oni już nawet sprzedali swe duszę ;)

Aem

Wszyscy ci co się tu wypowiadaja to są odważni. Bo anonimowo. Ale jak jest spotkanie i trzeba powiedzieć co na wątrobie leży to tylko 3-4 osoby mają odwage coś powiedzieć i to najczęściej dzoewczyny.. Reszta cichutko. Powidzieć w twarz to już wyższy level. Tu już tych co tu klepią odwaga umyka. Dziwni jesteście. Co Wam to da wypisywanie żali na goworku??? Wymachiwanie szabelką poza plecami i anonimowo jest po prostu bardzo dziecinne.jeden z drugim jesteście ogierami w stajni ale du...y w życiu. Tyle w temacie

Nick owszem tu masz rację ale trzeba było na forum powiedzieć

NIck

Przecież oni mają chodzić z jakaś ankietą odnośnie tego. I już wpis poleciał. Szkoda strzępić ryja na go worku.

VOLVO

Przede wszystkim powinni zlikwidować oceny roczne to jest wcale nie potrzebne.

Jest łatwe rozwiązanie co do tej premii produkcyjnej podnieść jej wysokość do 1000 zł to by zmobilizowało pracowników dyrektorze, a jak dla was to za dużo to płacić 500 zł netto a nie brutto. Nie czarujmy się płaca w Inalfie kiedyś robiła wrażenie obecnie wszyscy są na identycznym poziomie lub płacą lepiej. jak chcecie zachować ludzi we firmie to zacznijcie im w końcu płacić jak należy. Żeby na starszym operatorze bez premii zarabiać (usunięte przez administratora)zł no to cos jest nie halo. Starszy operator bez premii powinien mieć z (usunięte przez administratora)zł do ręki plus 500 zł dajmy tej premii produkcyjnej to już by wiele zmieniło w podejściu pracownika bo nie czarujmy się jaka płaca taka praca. (usunięte przez administratora)Zakład musi przejść czystkę na kierowniczych stołkach tam nie ma nikogo umoczonego musza niestety polecieć wszyscy. (usunięte przez administratora)

Ktoś

Dokładnie. Pracujemy tak, jak nam płacą. Starsi pracownicy powinni być docenieni. I nie chodzi tu o "dziękuję " czy "doceniamy to" bo za to nic kupimy. Niektórzy pracują tu od początku a jakie mają pensje to wszyscy wiemy . Na wrzesińskim rynku pracy inalfa już dawno przestała być atrakcyjna jeśli chodzi o płace. Więc Panie Dyrektorze albo coś tu się zmieni albo zaczniecie tracić wartościowych pracowników.

5latzapasem

Witam Co myślicie o wprowadzeniu jakiegoś stażowego bądź więcej etapów awansów w firmie?? Patrząc z perspektywą czasu po przepracowaniu 3 lat praktycznie pracownik produkcyjny osiąga maximum możliwości większych zarobków ( pomijam podwyżki roczne, które są jakie są...) wprowadzając powiedzmy stażowe, które moim zdaniem jest ciekawym rozwiązaniem, daje się pracownikowi mobilizacje do pracy i chęci nawiązania współpracy z firmą na dłużej. Firma w większości zatrudnia młodą kadrę pracowniczą, która i tak zarabia praktycznie te same pieniądze na młodszym operatorze co ci starsi i bardziej doświadczeni pracownicy przez ulgę podatkową, a wiadomo że szkolenia na stanowiskach nowych operatorów są przeprowadzane przez tych starszych/ doświadczonych. Kto myśli podobnie łapka w górę :)

Nie w tej firmie, jesteś tylko numerem który łatwo jest wymienić na nowy. Dla nich sztuka jest sztuka niezależnie czy ty zrobisz 10 daszków a nowy w tym samym czasie 3.Tak samo budynek sprzedany aby nic ich tu nie trzymało, znajdzie się tańszy rynek pracy to zwiną mandżur ze sobą. Pracownik jest tutaj dla nich nikim. To nie jest ten zakład co kiedyś. Od odejścia (usunięte przez administratora) w tej firmie jest z roku na rok gorzej.

dżizys
@5latzapasem

spędzilem w Kayser poznań z 5 lat i nie było złotowki jakiejś inflacyjnej podwyzki i w ogóle podwyżka była mozliwa tylko jak sie samemu poszlo i mialo dobre notowania. Jak widzę, że ludzie się wkurzają, że "tylko inflacyjna" to chyba życia nie znacie..

Boli
@dżizys

A ty znasz życie czy tylko udajesz twardziela takie mity i legendy to kolegą z piaskownicy możesz odpowiadać

5latzapasem
@dżizys

Każdy żyje na swój sposób ale ja wiem ze 5 lat temu za 50zl będąc w sklepie kupiłem dwa razy tyle co dzisiaj… wiec jeśli ktoś twierdzi, ze narzekamy i krzyczymy jako pracownicy produkcyjni, że mało zarabiamy to ma racje bo te podwyżki inflacyjne nie są adekwatne do wzrostów cen życia w naszym pięknym kraju. Idąc twoim tokiem rozumowania jeśli sam nie zaczniesz krzyczeć razem z nami to za 10 lat niestety ale twoim luksusem będzie chleb i pasztet czego oczywiście Ci nie życzę. Szanujmy się bo wszyscy pchamy ten sam wózek. Pozdrawiam

Zzzz
@5latzapasem

Niech tez zmienią kryterium oceniania na koniec roku. Ocena twojej pracy a okazuje się ze brygadzista mówi Ci jak cała linka pracowała, jakie wyniki osiągnęła.. A i te kaizen’y, conajmniej dwa napisane żeby móc „dostać” 4? Są ludzie którzy (usunięte przez administratora) cały rok, L4 nie biorą, na nadgodziny chodzą, zostają nawet gdy dowiadują się na ostatnia chwile, ale nie napisali żadnego kaizen’a i automatycznie nie spełniają kryterium żeby dostać lepsza ocenę i kasę.. W sumie wychodzi na to, że wystarczy napisać 2 pomysły i mieć (usunięte przez administratora) cały rok i lepsza ocena się należy ;) Ps. co do pomysłów, może inżynierowie zaczną wykazywać się pomysłami? Przecież są tacy zajebiści ????

@Zzzz

Ja napisałem 16 i nie byłem w ogóle na L4 ocena roczna 3 ;-)

Gajzer
@Zzzz

Inżynier to oni mają może na papierze bo produkcji wogóle nie ogarniają na rollo 90% odpadów to nie ogarnięcie inżynierów za które po kieszeni dostają pracownicy 200 zł premii śmiechu warte ..

Cała Inalfa w pigułce.

Harmonogram goni harmonogram, co za (usunięte przez administratora)!!!

Filtr

Odrobek goni odrobek. Firmy niestać żeby płacić postojowe.

@Filtr

Najważniejsze iż zatrudnili inżyniera tylko dla Kaizenów. Wyrzucenie pieniędzy w błoto.

Qqrq
@NIck

Akurat to może być jedyny inżynier który pracuje nad jakimiś dobrymi pomysłami.

Jozef
@Qqrq

Watpie. Jakie dobre pomysly. Dobry pomysly ma produkcja, ktore sa nie rozpatrywane.

Znowu nie przedłużają umów. Prawda że lepiej to brzmi niż wypowiedzenie? I oczywiście nic niepokojącego się nie dzieje. Żaden kierownik nie stanie przed swoimi ludźmi i uczciwie nie powie jaka jest sytuacja. Teraz zwalniają a potem będziemy latać jak głupki po linkach i odrabiać. (usunięte przez administratora) Nikomu nie polecam tej firmy. A na koniec pytanie: skoro zwalniacie doświadczonych operatorów to po co szukacie nowych ludzi? https://www.olx.pl/oferta/praca/operator-maszyn-atrakcyjne-warunki-w-renomowanej-firmie-CID4-IDL5Ndh.html

NIck

Ciekawe kto z tego rzut sierpień 2020 dostał tego operatora po 6 miesiącach...

Dany

Słabe wynagrodzenie, brak narzędzi do pracy, brak kadry, szczerze nie polecam

Edek
@Dany

To po co tam pracujesz skoro Ci ta firma nie odpowiada? Umiesz tylko narzekac? Wez sie zwolnij i po problemie. Proste

Lolo
@Edek

Ta firma to totalny (usunięte przez administratora) przez takich ludzi jak ty ale już niedługo przekonasz się

Loki
@Dany

Kadra jest a nawet za dużo i to właśnie niszczy tą firmę

Zaczynają się odrobki na roletkach .Każdy miał mieć równą ilość dni do odrobienia ale okazuje się że jedni mają 5 dni a inni wcale.

Nic nowego w tej syfiastej firmie.

Ty nie należysz do żadnego działu w tej firmie w umowie masz operator a nie operator np volvo, A5, A8, Kuga dlatego mogą z dnia na dzień Cię wywalić np z A5 na roletki lub na odwrót.

Zostaw merytoryczną opinię o Inalfa Bialezyce - Września

• Jak się pracuje w Inalfa Bialezyce?

Zobacz opinie na temat firmy Inalfa Bialezyce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 175.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inalfa Bialezyce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 142, z czego 21 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inalfa Bialezyce?

Kandydaci do pracy w Inalfa Bialezyce napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inalfa Bialezyce