Inalfa Bialezyce

Opinie o Inalfa Bialezyce

Niech tylko ktoś przyjdzie mnie do jakichś nadgodzin zmusić to go wyśmieje

W tej firmie się wszyscy na wzajem (usunięte przez administratora) bo wszyscy Polacy to jedna rodzina.

GTA IV

Zaklad inoalfa to porażka za byle co zwalniają jak jest mało pracy jak jest więcej pracy przyjmuja pracowników jak jest leki postój zaraz zwalniają zmuszają do nadgodzin premie są bardzo śmieszne jak i wypłaty żeby zarobić w miarę trzeba chodzić na nadgodziny itd

Jowitaihr

Czy nocka z czwartku na piątek niepowinna być 100%?

@Jowitaihr

Zgodnie z zasadami które sobie firma przyjęła nie powinna bo przychodzisz w czwartek do pracy ,gdyby święto było w czwartek to miałbyś dodatkową kasę

nie odbyła sie

zapytanie o prace

(usunięte przez administratora) obozy pracy

Niepowinna być ale będzie to jest Analfa.

2800 to się powinno mieć na starcie ha ha.

Volvo

A ja mam pytanie. Czy jest możliwość zmiany godziny 10- minutowej przerwy na I-wszej zmianie? By powrócić do tej,która była z przed rozbudową stolówki tj 8:30 na 9:10. Mamy duże ilości dachów i nie ukrywam ( jak większość pracowników na tej linii), że pracować niemal 3,5 godz jednorazowo jest dość długo przy tej ilości jakie robimy. Bardzo prosimy by zwrócono nam przerwę o 9:10. Myślę,że chyba nie jest to zbyt wielki problem.

Operator volvo
@Volvo

Zgadzam się z tym. Byłoby super,gdyby przerwa wróciła według starego porządku. Ciężko jest zasuwać 3,5 h zważywszy,że robimy ok 40 dachów na godz. Pomyślcie troszkę o nas

Zyd
@Operator volvo

3,5h pracy bez przerwy.. Haha (usunięte przez administratora) normalnie ty chyba wcześniej tylko do szkoły chodziłes

Operator volvo
@Zyd

Zdziwiłbyś się. Czytaj ze zrozumieniem a później komentuj.

Gonzo
@Volvo

A ja bym chciała żeby nocki nie zaczynać w niedzielę i żeby pracę zaczynać o pełnej godzinie jak inne działy a nie 30 minut później jak to jest na rollo. Proszę o spełnienie mojego marzenia.

Mieczysław
@Gonzo

A możesz powiedzieć jak pracujecie? Tzn. w jakich godzinach i czy w weekendy?

Cyc
@Mieczysław

Pieniędzy tyle na początek że przy pierwszych wyplatach, jeden z przodu, ogólnie zapierniczasz na dwa etaty w jednym bo produkujesz plus prowadzisz kontrolę przedwstępną części które dostajesz a są one kiepskiej jakości a widać że dostawcy maja nas gdzieś, głęboko gdzieś jeszcze kontrolujesz to co zrobiles a gdy coś jest źle zawsze Twoja wina. Jedyne co się w miarę w tej firmie udało to obiad.

Volvo
@Operator volvo

Dokładnie. Człowiek zadał grzecznie pytanie a sraluch który nie rozumie co czyta komentuje. Mama nie nauczyła grzeczności a szkoła zrozumienia tekstu?

Volwo
@Gonzo

Tu żeczywiście się z tym zgadzam bo też nie chciałbym zaczynać pracy 30min. później

Pracownik szeregowy
@Volvo

Jak widać,jest z tym problem. Nie przesuną przerwy bo tak. Bo im się tak podoba. A im bardziej się o coś prosi, choć grzecznie to tym bardziej na zlość tego nie zrobią, bo jak to tak,że pracownik coś chce. Ma zasuwać i i cieszyć się, bo jak nie to mówiąc slowami kierownika Bartka : " tam jest brama jak się nie podobo". Widocznie przesunięcie przerwy a raczej powrotu do starej godziny jest poza jego możliwością.

Dama

To prawda, ze na enkapsulacji romans z brygadzista zaowocował awansem na liderkę?

Karma

Niestety prawda

qp
@Dama

na enkapsulacji wszystkich w d...e r.uuuuą wiec norma

Oo

A kto taki? Chętnie się dowiemy :D

Tototo
@Oo

Zainteresowani wiedzą o kogo chodzi szkoda tylko że kierownik jest ślepy na sygnały i sugestie mu przekazywane

A5
@qp

Nie tylko u was wszędzie tak jest

To co się tu dzieje to parodia szkoda że nie ma tu związków bo wtedy może by trochę zaczęli tu myśleć ci w tych czarnych koszulkach chyba kierownicy to są ale niedługo będą zdziwieni myślą że mają władze ale zero pojęcia o wykonywanej pracy tu może sami zaczęli by pracować a potem normy podnosić choć z ich umiejętnościami to nawet ćwiartki tego by nie zrobili i to dodam dobrze nie zrobili ale cóż trzeba robić i tym g..... m pomagać

Żabka

Wie ktoś może kiedy skończy się to zmuszanie do nadgodzin na rollo .

Roleta
@Żabka

Chyba nigdy.A do tego podnoszą normy tak że się tam wszyscy zajdą.

Były

Robiłem w tej firmie kiedyś było spoko ale z tego co czytam to teraz jest tragedia zarobki marne podwyżek nie ma kierownictwo marne inzynierzy to pozerzy a czytając tu co niektórzy pracownicy to d.. o włazy mega inteligenci tylko szkoda że zero pojęcia o pracy maja

dark

witam jak sie konczy umowa dlaczego dalej nie przedłużaja.

Ile dają na produkcji ? z góry dzięki

Jarek
@Tomek

1900 plus premia 500brutto

Ooooo
@Jarek

Max 500 może być mniej

Robol
@Ooooo

A normalnie jest mniej tej premi bo uzyskać max to nie możliwe wynajmują błędy których my nie robimy starają się żeby nie zrobić normy a potem problem do roboli

Ron
@Jarek

Ale ta premia 500 to jest mit z reguły koło 270 więc zarobki takie jak w sklepie a może gorsze

Bob
@Ron

Premie po 500zł też są

Sfrustrowana

Hejt na kierownictwo roletek za chaos i zmuszanie do nadgodzin bez konstultacji z pracownikiem. Wyciskacie z ludzi a później dyrektor zdziwiony, ze ludzie chorują i przynoszą zwolnienia.

Rysiek

Ile osób zostało na GD3 na 2 zmiany?

@Rysiek

Tylko Ciebie Rysiu wywalili za całokształt pracy.

Robol

Każą pracować po 12 w weekendy pracować a może sami by stanęli na linkach i porobili ale nie bo te imitacje kierowników inżynierów nic nie potrafią nawet zarządzać ta firmą jedyne co potrafią to zastraszac pracowników zbieraniem premi zwolnienjiami to tylko potrafią

Jan15

Czy to prawda, ze pracownicy są (usunięte przez administratora) do nadgodzin??? Następuje losowanie jak w przedszkolu osób które nie, ze powinny ale MAJĄ ZOSTAĆ na nadgodzinach i podobno ta osoba nie ma nic do gadania.. Czy takie sytuacje się tam odbywają? Jeśli tak to dlaczego nikt z pracowników nic nie powie? Czy w tym kraju każdy się tylko wszystkiego boi? Z góry dziękuje za odpowiedz.

Zalando
@Jan15

Na rollo to już normą są nadgodziny najlepiej codziennie jak byś chodził po 12 godzin plus weekend. Kierownictwo niema sobie nic do zarzucenia bo skąd oni mają wiedzieć że pracownikowi należy się urlop wolny weekend na zregenerowanie sił spędzenie czasu z rodziną nic się nie należy # co roku ta sama sytuacja z tym zmuszanie * a wina oczywiście pracownika bo nie chce zostać po godzinach.. Może to kierownictwo powinno lepiej zaplanować produkcję żeby niebyło takich sytuacji a nie ciągle straszyć pracowników.

Toto
@Zalando

Ale co oni mogą zrobić jeśli nie potrafią nic a ten gostek w przymalych ciuszkach to jest totalne zero ale zawsze jak Polak dojdzie na stołek to niszczy firmę bo myśli tylko o sobie i o swoich kolezkach a nie o tym co się robi ta firma to totalne dno

Smutne
@Zalando

Każą pracować po 12 godz a potem zdziwieni że kobietą zdrowie siada!

Oooo

Premia na enkapsulacji to jakaś porażka co ma wspólnego Daimler z bmką. Przez tę premię podcieliscie nam skrzydła . Jaki sens ma teraz zieloną tablicę skoro i tak jesteśmy zależni od daimlera? Nie zdziw się ziomek jak na bmce zaczną być problemy bo zwyczajnie brak nam motywacji do pracy. Uważam że jest to niesprawiedliwe każdy powinien być rozliczamy za swoją pracę.

Rollo fan
@Oooo

Co ma wspólnego weź nie żartuj... Ihe to jeden wspólny dział czy bmw czy Daimler czy co wy tam jeszcze robicie... Premie zawsze były naliczane dla działów nie dla poszczególnych projektów... To tak jakby zapytać co ma wspólnego mini z Jaguarami czy wind deflectorami na IHR. Wszyscy pracują na jedną premie i tak powinno być by nikt nie wbijal sobie noża w plecy.

@Rollo fan

To wam powiem coś śmieszniejszego na vag-u 1 macie 2 liki. GD 2 i GD 3, wszystko jest rozdzielne poza scrapem i tak GD 2 ciągnie scrapem w dół GD 3 i byście się dwoili i troili 500 zł na GD 3 nie wyciągniecie bo scrapem GD 2 ciągnie was w dół.

Enkaps

Wyróżnienie dla IHE było? Było i co? I cisza.. nagroda niby dla działu a kierownicy nawet nie chcą nic na ten temat powiedzieć.. Sami juz planują jak te pieniądze wydać.. A dla pracowników zostanie nędzne 20 zł lub mniej na głowę.... Czy juz je podzieliliscie między siebie?? Śmiech na sali, albo hali haha

Zostaw merytoryczną opinię o Inalfa Bialezyce - Września

• Jak się pracuje w Inalfa Bialezyce?

Zobacz opinie na temat firmy Inalfa Bialezyce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 172.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inalfa Bialezyce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 141, z czego 21 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inalfa Bialezyce?

Kandydaci do pracy w Inalfa Bialezyce napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inalfa Bialezyce