Inalfa Bialezyce

Opinie o Inalfa Bialezyce

Ta firma to pomyłka ludzi przyjmują wykorzystają i w(usunięte przez administratora). u. Jedna wielka patologia a żeby dostać awans to brygadziscie chyba loda byś musiał zrobić tak jak to niektórzy robią.

Ankieta

Była nie dawno ankieta jedno pytanie było :czy masz poczucie stabilnego zatrudnienia, za dwa dni zwalniają ludzi ot taka dygresja

Bialas

Czytając to wszystko zastanawiam się, czy to firma czy wy jesteście (usunięte przez administratora)* Stwierdzam, że się dobraliscie.

Kofola

Przepraszam, do czego?

Tttt
@Bialas

Dobrze ze ciebie tu nie ma bo to by był armagedon

Opo

Zgadzam się w 100 %

Prawilny

Każdy, który chowając się za monitorem obraża z imienia i nazwiska, jest zwykłą ciotą i parówą. Masz coś do powiedzenia, podejdź i się wyżal. Śmierć internetowym frajerom!!!! "Nie powiedziałeś tego w ryj, to nie powiedziałeś nic..."(usunięte przez administratora)

nie odbyła sie

zapytanie o prace

Robol

Mam pytanie po co są ci liderzy bo z tego co widzę robią mniej niż zwykli pracownicy umieją niewiele więcej sciemniaja a tylko wyróżnia ich to że mają więcej placone i drugie pytanie za co

Robol2
@Robol

Uważasz że na którym dziale liderzy robią najmniej? Jakiś konkretny przykład?

Robol
@Robol2

Szczerze na każdym ale Audi to podbijają wszystkich

Irs

Które audi?

Robol2
@Robol

No właśnie chodzi o VAG 1 VAG 2?

Tak dokładnie nic nie robią tylko (usunięte przez administratora) ają i siedzą w telefonach tak samo jak brygadzisci są siebie warci tych samych pieniędzy.

I ta robota na dwóch stanowiskach niech zaczną płacić na dwa etaty żygać się chce na to ta firma to jeden wielki cyrk z małpami.

Kierownictwo to tempaki zero pojęcia o robocie skąd wy się bierzecie z urzędu was skierowano.

Przyjdź mi to powiedzieć popierając swoją wypowiedź faktami ???? Dziękuję

Łyski a co niby takiego robi ?

Haha

Nie od dziś wiadomo że to wilk w owczej skórze...

Łyski
@Haha

Co niby takiego robi, przewincie sobie do opinii z lutego tego roku to zobaczycie jaki z niego ananasek :)

Lid

Brygadzisci to (usunięte przez administratora), za to Ty operatorze zapewne jesteś specjalista, haha,

Mixtape
@Łyski

Zwolnili człowieka który nie pracował i nalal w jakaś butelke. Naprawdę źle postąpił jaaaaa takich ludzi trzeba przecież zostawiać. Rok temu było a teraz jakis pajac sobie przypomniał. Stwierdzam że firma jest ok ale ludzie pierd......

Czech
@Łyski

Pewnie już usunięte bo to co pisali na niego szybko znikało

Roletki

Praca na roletach powoli przypomina pracę na akord. Kierownictwo nie ma pojęcia o produkcji. Brakuje rąk do pracy, cały czas nadgodziny, aż brakuje sił, a kierownictwo zwalnia w dodatku ludzi- "nowoczesne" zarządzanie. Z fajnej firmy mającej potencjał robi się (usunięte przez administratora)... :)

kiro
@Roletki

Zwróć uwagę że tu wszystko się sypie. Nie wiem jak długo pracujesz ale ja pamiętam czasy kiedy ludzie spotykali się po pracy na przysłowiowe piwko. Nikt nikogo nie krytykowal ludzie żyli w miarę pozytywnie do siebie nastawieni. Tera tylko palcami by wytykali ten taki ten taki. Jak ktoś na innym stanowisku niż operator to już po nim trzeba jechać. A najgorsze jest to wypisywanie opinii o innych kiedy ludzie pytają i pracę. Pytasz o pracę A tu opisują ludzi. Jak by ich znali 20 lat i wiedzieli o nich wszystko. Każdy jest inny A mimo to w ich oczach taki sam. Wszystko się zmieniło począwszy od ludzi na produkcji po magazyn kierownictwo. Takie czasy nastały

Lll

Kto jest teraz liderem na szyciu

Danka

Mam wrażenie że wypłaty w tej firmie robią jak im się podoba

Jolka

A co przeszkadza wam że później przychodzimy. W korkach nie stoimy przynajmniej. Lepiej kierownictwo niech się przyjrzy pracy liderom bo nic nie robią oprócz brania pieniędzy za noszenie naszywki,, lider,,. Na zm c ihr liderka tylko sprawdzi karty albo się pyta czy wypełnione. Wszystko musi być do niej odrazu i nikomu nie pomoże. Najbardziej pracowita i pomocna to lider na szyciu.

@Jolka

Zdanie wszystkich- liderka nie nadaje się kompletnie do tej funkcji, najważniejsze, że ona normę ma, ale cóż, dziewucha chociaż za piniundze za lidera Zakynthos zobaczyła????

Laska

Co tu się dzieje?

Ziom

Najlepszy lider na szyciu, to prawda. Liderka od bimów i eoli - pomyłka totalna, ale cóż, w czymś innym dobra

Roletka
@Ziom

Lidera na szyciu na ryglowaniu owszem bo tylko to robi ale na zig-zak już nie jest taka pomocna. Ale ma swoją prawą rączkę.,ktora zawsze ma coś do powiedzenia. Zobaczymy jak teraz sobie poradzi po małych zmianach na obszarze.

Mateusz

Słyszałem o tym. Podobno kierownik Gwidon robił dochodzenie kto to powiedział i zapewniał, że to jest bzdura... A jednak to była prawda. Mam nadzieję że ktoś kiedyś powie tym u góry i wyciągnąć z tego konsekwencje. Ekipa z QI nie wiem na czym stoi, a Gwidon wybiera sobie osoby które żądają mu niewygodne pytania na które gość nie potrafi odpowiedzieć bo nie ma zielonego pojęcia.

José piszemy tak.

Daniel

Jak w dobrej telenoweli...

Er

Te zarobki premie to chyba ktoś postawiony pisze ze są takie dobre bo ja tu pracuje i nie widzę takich rarytasow zarobki są marne jak na taki zakład

Hmm
@Er

To napisz ile chciałbyś zarabiać? 4k 5k do ręki? Gdzie w okolicy zarabiają więcej? Tylko nie pisz o mitycznych zarobkach w vw jak chciałeś dobrze zarabiać programistą albo prawnikiem

Er
@Hmm

Jak bym miał 4 na rękę to był bym zadowolony a nie na starszym raptem 3 i może raz na rok podwyżka a nie starszy i stop

Ron

A ty co robisz w biurze czy jesteś pseudo inżynierem bo jest tragicznie złożyłem parę cv w innych firmach czekam na odpowiedź i spadam z tego kolchozu gdzie nie ma jak zarobić

Mixtape
@Ron

musisz mieć zajebi.... CV skoro złożyłes i czekasz..Normalnie jak się komentuje i krytykuje firmę w ktorej sie pracuje to przy składaniu cv do innego zakładu będąc pewnym swoich umiejętności, nie czeka się aż zadzwonią hahahahahahah ale musisz być pener hahahahahah

Toto
@Mixtape

(usunięte przez administratora) wiedział byś że narazie jest przestuj w branży motoryzacyjnej a inne branże maja za dużo ludzi którzy odeszli z inalfy że chwilowo nie przyjmują a tak serio jest koniec roku więc jest przestuj na rynku pracy poza jedną firmą gdzie ludzie uciekają i desperaci składają tylko cv ale na czas żeby przetrwać ten kryzys(usunięte przez administratora)

ręce opadają:)
@Toto

przestuj???? naprawdę nie wierzę.. pierwsza zasada....wypowiadasz się-to chociaż rób to poprawnie w ojczystym języku!!

@Mixtape

Napewno lepsze niż twoje bo ty masz tylko szansę na pracę w tej firmie bo tylko ona cię przyjęła ale powiem ci w tajemnicy przyjmują każdego bo ci co coś potrafią uciekają

@ręce opadają:)

Jeden błąd znalazłeś jesteś gość a może łoś hahaha

Lol
@Mixtape

A ty inteligencją nie grzeszysz bo chyba tylko inalfa przyjmuje odrazu i to takich jak ty nie będę mówił jakich bo by cie to zabolało a cv jak składasz to nawet pół roku możesz czekać szacun (usunięte przez administratora)

Po pierwsze- nie wierzcie w to, że jest jedynka z przodu przy wypłacie, bo jest to nieprawdą. Podstawowa wypłata z premia na rynek wrzesiński nie jest zła. Zarobić sobie można bardzo fajnie jeśli ktoś tylko chce i ma trochę chęci pójść na nadgodziny. Dwa - zaistniała sytuacja na produkcji jest fatalna. Kierownicy nie mający pojęcia o pracy i przedmiotach, które produkuje się na ich dziale, podejmujący cały czas fatalne decyzję, które przekładają się na "obowiązkowe" nadgodziny na niektórych liniach. Liderzy obszarów są niekompetetni, często wybierani po prostu po znajomości, albo po długości stażu w pracy, co raczej nie wiąże się z dobrym zarządzaniem ludźmi z których mają"pod sobą". I po trzecie- zła logistyka firmy i ludzie zarządzający produkcja, którzy nie mają o niej pojęcia, więc wmawiają ludziom, że są niewydajni, co jest jedną wielką bzdurą, bo normy w firmie są podniesione do tego stopnia, że czasami trzeba wykonywać poszczególne czynności w biegu. Ostatnie- ludzie na produkcji strasznie wrogo do siebie nastawieni, czekach aż powinie się Tobie noga, żeby Cię kolokwialnie mówiąc "pod*ierdolić" :)

Pieniążek

Ze wszystkimi się z tobą zgadzam poza kwestią zarobków bo chodząc na nadgodziny można wszędzie dobrze zarobić w pracy chodzi o to by dobrze zarabiać bez nadgodzin ,a to masz dopiero na starszym operatorze

Pop
@Pieniążek

Nawet nie bo bez premi na starszym masz raptem 2800 i to jest śmieszne ciekawe ile ci pseudo inżynierowie maja nie mając pojęcia o pracy

@Pieniążek

2800 chyba bez premii produkcyjnej, która ostatnio jest na poziomie 400-500zł brutto na każdym dziale prawie. Ale jeszcze trochę i myślę, że czarne koszulki będą musiały same pracować na produkcji, bo ludzie zaczną się w końcu sami zwalniać za takie traktowanie i manipulowanie, a pracy w obecnych czasach nie brakuje:)

Rr

Gdzie ty pracujesz bo ja premi na takim poziomie już dawno nie widziałem a pracując tu to może 2 razy 400 było ale to i tak z tym to są śmieszne zarobki jak na te czasy

RR

Premi nie licz do wypłaty bo przyjdzie taki dzień że jej nie dostaniesz i co wtedy

Ziomek

Podwyżki cen prądu, gazu, ubezpieczenia a u nas podwyżek nie będzie hahaha

Ta firma jest do bani w innych firmach na początek masz tyle co tutaj na starszym operatorze i tak to kierownicy i brygadzisci to same kłamczuchy gdzie się oni wychowali w chlewie.

Gdzie

Wskaż mi taka firmę? Widzę ładnie przecholowales z ziolem

Ej nie używaj mojego Nick-u.

Rr
@Gdzie

Lidl

Inoalfa

Żałosny zaklad pracy jak jest dużo pracy zatrudniają ludzi robi się lekki postój brak zamówień masowo ludzi zwalniają tak jest co roku praca nie stabilna żałosne premie po 150 zł netto ogólnie brak pracy w całym zakładzie pewnie 10 lat i tego zakładu juz nie będzie chinczyki zrobią sobie magazyn ryżu prezes twierdzi pożądany zaklad pracy ludzie wracają do czego mają wracać do masowych zwolnień i (usunięte przez administratora) jak na akordzie i za premie 150 zł tyle to ukraincą mogą dawać ogólnie nikomu bym nie polecił tego zakładu

Zostaw merytoryczną opinię o Inalfa Bialezyce - Września

• Jak się pracuje w Inalfa Bialezyce?

Zobacz opinie na temat firmy Inalfa Bialezyce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 175.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inalfa Bialezyce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 142, z czego 21 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inalfa Bialezyce?

Kandydaci do pracy w Inalfa Bialezyce napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inalfa Bialezyce